Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. w tym poście będe zamieszczać szczegóły rozliczenia Zosinego konta:) wpłaty: DEKLARACJE STAŁE: Dancik- 20zł/ m-c- ( II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII, I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI) Ada-Vebby- 25zł/ m-c- (II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII, I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI) Yoana- 15zł/m-c- (II, III,IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII, I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI) Zebrazebra- 10zł/m-c- ( II, III, IV, VI, VIII, IX, X, XI, I, II, V, VI, VIII, IX) Malwa- 10zł/m-c- (II,III,IV,V,VI,VII, VIII, IX, X, XI, XII, I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI< XII) Kiyoshi- 100zł/ m-c/ od IX 50zł/m-c (II, III, IV, V, VI, VII,VIII, IX,X, XI, XII, I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI) Zachary- 25zł/m-c ( II, III, IV, V, IV, VII, VIII, IX, X, XI, XII, I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X< XI) Nette- 10zł/m-c (II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII, I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII) Funky 10zł/m-c ( II, III, IV, V, VI, VII, VIII,IX, X, XI, XII, I. II, III, IV, V, VI) Bambino- 10 zł/m-c (IX, X, XI, XII, I) w sumie: 4020 zł POMOC FINANSOWA- jednorazowa styczeń: Maruda666- 21.01- 100zł Gabi79- 21.01- 10zł Kryzia- 21.01- 10zł Mysza2- 21.01- 20zł Bjuta- 22.01- 30zł zachary- 21.01- 118zł (na leczenie Zosi) zebrazebra- 22.01-20zł nette- 24.01- 50zł luty: Enigma79- 20zł mdk8- 20zł marzec Martika&Aischa- 150,20 zł- bazarek Mysza2- 500zł- bazarek czerwiec mdk8- 10zł październik yoana- 50zł madziakato- 60zł kiyoshi - 240 zł - z bazarku http://www.dogomania.pl/forum/threads/247571-OGŁOSZENIOWY-dla-ZOSI-30-ogłoszeń-6zł-KONIEC!!-ROZLICZONY?p=21372626#post21372626 listopad kryzia- 72zł- BAZAREK grudzień Mysza2, Ada-Vebby i AgusiaP- 210 zł z tego bazarku http://www.dogomania.pl/forum/threads/248688-Rozliczamy-Różności-składanka-dla-Zosi-i-Stefanka-do-21-11-2013-godz-22-00 styczeń 30 zł spadku z tego wątku http://www.dogomania.pl/forum/threads/246884-OSKAR-jamnikowaty-długowłosy-PSI-IDEAŁ-znalazł-wspaniały-DS!-powodzenia-)?p=21799807#post21799807 marzec 177,80 zł z bazarku http://www.dogomania.pl/forum/threads/250683-OGŁOSZENIOWO-KSIĄZKOWO-dla-Zos-i-zakończony-ROZLICZONY! maj 260 zł z tego bazarku http://www.dogomania.pl/forum/threads/252632-OGŁOSZENIOWY-dla-ZOSI-30-ogł-6-zł-20-ogł-4-zł-KONIEC-) czerwiec: - caryca26- 5zł -mal3na- 10 zł -220 zł z tego bazarku http://www.dogomania.pl/forum/threads/253757-OGŁOSZENIOWY-dla-Zosi-IVedycja-PROMOCJA-30-ogł-za-5-zł-KONIEC!-realizacja lipiec: - nette i Alla Chrzanowska- 327 zł z tego bazarku http://www.dogomania.pl/forum/threads/253919-KONIEC-ROZLICZAM-Podusie-dla-Zosi-30-06 wrzesień - mal3na- 12 zł - AtaO- 30 zł - halszka- 15 zł - Ola S. - 30 zł - AGusiaP - 30 zł październik - 260 zł z tego bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/142798-og%C5%82oszeniowy-na-leczenie-zosi-vedycja-zako%C5%84czony-realizacja-zam%C3%B3wie%C5%84/ - 20 zł- betka grudzień -25 zł- betka razem: 3142 ZŁ WPŁYWY W SUMIE: 7280zł WYDATKI styczeń - badania krwi (50zł) - ogłoszenie w DZ (38,19zł) razem= 88,19zł luty -szczepienie i odrobaczenie (73zł) - transport do Bielska-Białej (25,80zł) -PDT- 9.02-8.03- (300zł) razem=398,80 marzec -PDT- 9.03-8.04 (300zł) -zakupy w zoologicznym (szczotka, krople na pasożyty, kości) 53,97zł razem= 353,97zł kwiecień -PDT- 9.04- 8.05 (300zł) maj -PDT- 9.05-8.06 (300zł) czerwiec - PDT- 9.06- 8.07 (300zł) lipiec -PDT- 9.07-8.08 (300zł) sierpień -PDT- 9.08-8.09 (300zł) wrzesień -PDT- 9.09- 8.10 (300zł) pażdziernik - kompleksowe badania weterynaryjne (biopsja guza, czyszczenie zębów, badania hormonów i krwi)- 174 zł -PDT- 9.10-8.11 (300zł) - leki- 17,70zł listopad -PDT- 9.11-8.12. (300zł) grudzień - PDT- 9.12-8.01 (300zł) styczeń -PDT- 9.01-8.02- (300zł) luty - PDT- 9.02- 8.03- (300zł)\ marzec - PDT- 9.03- 8.04 (300zł) kwiecień - PDT- 9.04- 8.05 (300zł) maj -PDT- 9.05- 8.06 (300zł) czerwiec - PDT- 9.06- 8.07 (300zł) lipiec - PDT- 9.07- 8.08 (300zł) sierpień - PDT- 9.08- 8.09 (300zł) wrzesień - PDT- 9.09- 8.10 (250 zł) - leczenie po ucieczce (dnia 4-5.09)- 250 zł październik -PDT- 9.10- 8.11 (300zł) listopad - PDT- 9.11-8.12 (300zł) grudzień -PDT- 9.11- 18.12 (100zł) RAZEM: 7332,66 BILANS: 7280 -7332,66= -52,66 zł (na dzień 23.01.2015)
  2. psia bieda.... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ZJAj44lHa98/UPfbueaGQSI/AAAAAAAAACk/6PFIVv8okAg/s640/Zdjęcie1404.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-FJrzM-owJkM/UPfbxZgE3lI/AAAAAAAAACs/CkqyDWt438E/s640/Zdjęcie1406.jpg[/IMG] znowu smutna:( [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-tTU7dub3aOo/UO_hi0hjrpI/AAAAAAAAAB0/xrtIgk8meRc/s640/Zdjęcie1402.jpg[/IMG]
  3. 09.02.2013- Zosieńka pojechała dzisiaj do nowego PDT w Bielko-Białej u Paulinki... :loveu: :loveu: Koszt pobytu to 300zł/m-cznie + koszta weterynaryjne a oto jej historia "Na zawsze pozostaniesz odpowiedzialny za to co oswoiłeś...." Zosie znalazłam 6 stycznia gdy samotnie szła wzdłuż brzegu Brynicy (Sosnowiec)...mocno padał śnieg, wszędzie dookoła leżały spore zaspy...jednak sunia zmierzała naprzód bardzo dzielnie..zupełnie sama, przemęczona, wycieńczona... Zapięłam ją na smycz i zabrałam do domu z nadzieją, że właściciel szybko się znajdzie... (tak wyglądała tego dnia) poszukiwania trwają już 2 tygodnie, ale Zosi raczej nikt nie szuka...została wyrzucona jak śmieć w chwili gdy najbardziej potrzebowała miłości... Zosia ma ok. 10-14 lat, waży 9 kg...jest poważnie chora, ma sporego guza na klatce piersiowej, którego oglądało dwóch weterynarzy, obaj stwierdzili, że nie wygląda to dobrze, jednak odradzili jakichkolwiek zabiegów ze względu na wiek psa i inne poważne schorzenia z którymi się boryka... Zosia na chore stawy, zaćmę, wadę serca i podejrzenie cukrzycy...wymaga zdiagnozowania i leczenia! TRUDNO OKREŚLIĆ ILE PRZED NIĄ ŻYCIA- może rok...może kilka miesięcy... Zosia jest cudowna...łagodna, bezproblemowa, nie szczeka, nie niszczy, grzecznie chodzi na smyczy, uwielbia być głaskana! nawet z moją sunią (po pierwszych trudnych dniach) dogaduje się bardzo dobrze. Chciałabym aby mogła u mnie zostać, jednak 1 marca rozpoczynam staż w Anglii...nie mogę zabrać jej tam ze sobą :( POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY! Bardzo nie chcę oddawać Zosi do schroniska...zdaje sobie sprawę, że nawet w najlepszym schronisku piesek w tym wieku...ma małe szanse... Jednak czas mnie goni...mam tylko miesiąc na znalezienie dla Zosi DS, DT lub domowego hoteliku w rozsądnej cenie!! (chociaż do czasu mojego powrotu z Anglii!) Błagam---- pomóżcie mi! NAMIARY NA MNIE email: [email protected]<script type="text/javascript"> /* */ </script>, tel 605 886 434 dodam tu jeszcze wydarzenie Zosi na Facebooku https://www.facebook.com/events/456038111129506/ 19.01.2013 NAD ZOSIĄ CZUWAJĄ DOBRE ANIOŁY!!!! tego jestem już pewna...to WY cioteczki, które wyciągnęłyście do niej ręke i pozwoliłyście również mi uwierzyć, że ma sens WALKA O ZOSIĘ :) tutaj będę dopisywać rozliczenia staruszki NA PDT POTRZEBUJEMY 300ZŁ/M-C OBECNIE MAMY: DEKLARACJE STAŁE: Dancik- 20zł/ m-c Ada-Vebby- 25zł/m-c Yoana- 15zł/m-c Zebrazebra- 10zł/m-c Malwa- 10zł/m-c Kiyoshi- 100zł/ m-c Zachary- 25zł/m-c Nette- 10zł/m-c Funky 10zł/m-c RAZEM 225zł- BRAKUJE JESZCZE 75 ZŁ :( :( szczegółowe rozliczenie w poście nr 3! ZOSIA ŚLE WAM WSZYSTKIM RADOSNE MERDANIE OGONKIEM- ONA MOŻE NIE WIE KOMU...ale ja nie zapomnę :)
  4. [quote name='agucha007']dostałam odp. to nie ten psiak. pani szuka psiaka identycznego do Bruna, który zaginął 1 stycznia w Sosnowcu[/QUOTE] rozumiem:( mojej suni chyba nikt nie szuka :( :( :(
  5. zapisuje się o Dona, jako że staruszku, to także moja miłość... po zdjęciach wydawało mi się, że on ma może 3-4 lata! ale mnie zmylił! biedny dziadziuś.... :( :( :(
  6. bardzo się ciesze:) powodzenia slicznotko!
  7. [quote name='agucha007']poślę do tej osoby maila, zobaczymy...[/QUOTE] oto zdjęcie suni [img]https://lh4.googleusercontent.com/-ahRDRkoUIUo/UO_hg0ExhxI/AAAAAAAAABM/rCTRqNa1A_c/s720/DSC00427.JPG[/img]
  8. WIEM, ŻE NIE WSZYSCY MACIE FB DLATEGO NAPISZE JESZCZE TUTAJ W NIEDZIELE 6 STYCZNIA ZNALAZŁAM NAD BRYNICĄ SUNIĘ, WAZY 9 KG, WET OCENIŁ JĄ NA 6-7 LAT MA DŁUŻSZĄ SIERŚĆ NA SZYI MIAŁA OBROŻĘ- ŁAŃCUSZEK BEZ ADRESÓWKI] SUNIA NA RAZIE JEST U MNIE, ALE NIE MOŻE TU ZASTAĆ...GDYBY KTOKOLWIEK WIDZIAŁ JAKIEŚ OGŁOSZENIA, COŚ SŁYSZAŁ.. BARDZO PROSZĘ O KONTAKT - SZCZEGÓLNIE OSOBY Z SZOPIENIC! oto jej wydarzenie [url]https://www.facebook.com/events/456038111129506/[/url] i jej zdjęcie [img]https://lh4.googleusercontent.com/-ahRDRkoUIUo/UO_hg0ExhxI/AAAAAAAAABM/rCTRqNa1A_c/s720/DSC00427.JPG[/img]
  9. [quote name='agucha007']miałam takie pytanie odnośnie Bruna: [COLOR=#444C4D][FONT=arial]dzień dobry, czy ten piesek nie ma czasem małego brak sierści nad ogonkiem? miał może obróżkę z łańcuszka? [/FONT][/COLOR][/QUOTE] ZNALAZŁAM W NIEDZIELĘ 6 STYCZNIA NAD BRYNICĄ SUCZKĘ Z OBROŻĄ ŁAŃCUSZKIEM NA SZYI- BEZ ADRESÓWKI ! MA TROSZKE DŁUŻSZĄ SIERŚĆ,ALE Z UMASZCZENIA PODOBNA DO TEGO PIESKA...MUSIAŁA SIĘ TROCHĘ BŁAKAĆ....MOŻE TO JEJ KTOŚ SZUKA? ???? OTO JEJ WYDARZENIE [url]https://www.facebook.com/events/456038111129506/[/url]
  10. czy NAJLA znalazła dom? nie ma jej na stronie schroniska i nie wiem czy nie powinnam usunąć jej ogłoszeń z neta,. bo jeszcze widzą?
  11. a już miałam nadzieje, że to sunia która jest u mnie:( eh...a dziś znów pod śmietnikiem widziałam wychudzonego psa a'la labrador...niestety strasznie przestraszony, na sam widok człowieka uciekał w popłochu! ludzie...dbajcie o swoje psy...do diabła!
  12. PISZĘ TUTAJ BO WIDZE, ŻE WĄTEK CZĘSTO ODWIEDZANY potrzebuję pomocy w znalezieniu dobrego behawiorysty na terenie KRAKOWA! sprawa jest pilna, dotyczy 1,5 letniej suni, która gryzie swoich właścicieli...!! jeśli macie jakąś pewną osobę, której warto zaufać- piszcie do mnie na priv!! BŁAGAM O POMOC!
  13. przelałam...skromnie, bo skromnie...ale zawsze to coś... na razie nie mogę inaczej pomóc, bo mam 'na głowie i utrzymaniu' sunię- znajdkę ... zastanawiam się, czy robicie jakieś ogłoszenia dla Lisy?? na zdjęciach wygląda na tak piękną i kochaną psinę, że nie sposób uwierzyć, że nikt jej jeszcze nie wypatrzył...trzeba bardzo dużo ogłoszeń i kciuki mocno zaciskać:D
  14. DZIEWCZYNY! a ja znów w sprawie tej suni, którą znalazłam nad Brynicą.. Mama koleżanki wczoraj znalazła ogłoszenie gdzieś w okolicach Gospodarczej o zaginięciu pieska, kudłatego, małego i przyjaznego z łańcuszkiem na szyi! Opis idealnie pasuje do suni, która jest u mnie...niestety po zatelefonowaniu pod podany w ogłoszeniu numer okazało się, że to pomyłka! Czy jest tutaj ktoś z tamtych okolic?????? możliwe, że osoba pomyliła coś w numerze w ogłoszeniu....ale może ktoś kto tam mieszka rozpoznałby ją? Mama koleżanki dzisiaj powiesi tam moje ogłoszenie.... ale- sunia musi odnaleść dom jak najszybciej! pomóżcie proszę!!! konflikt między nią a moją sunią narasta.....a alternatywą..jest albo odnalezienie domu, albo schron:( :(
  15. obiecałam w styczniu dorzucić się do Lisy więc również proszę o konto na priv
  16. Jutro zrobie jej wiecej zdjęć w dziennym świetle, powinno być ją lepiej widać. Sunia jest strasznie wystraszona, ciągle lezy i nawet się nie podnosi na próbę podejścia warczy...nie wiem jak wezmę ją na spacer wieczorem:( porobie jutro ogłoszenia- czy mogłabyś prosić kogoś z was kto wybiera się najlepiej jutro do schroniska by wydrukował je i przyczepił na jakiejś tablicy w schronisku? ja naprawde nie chce tej suni do schroniska zawozić:( musze odszukac jej właścicieli! jutro zadzwonie do schronu i ją opiszę i poprosze o kontakt gdyby ktoś jej szukał, ale czy to wystarczy? czy będą o niej pamiętać? poradżcie mi co robić w takiej sytuacji... w miejscu gdzie ją zanlazłam jutro porozklejam plakaty....
  17. [url]https://www.facebook.com/events/456038111129506/?ref=2&__req=7[/url] a teraz???
  18. zrobiła wydarzenie suni [SIZE=5]BŁAGAM_ UDOSTEPNIAJCIE! SUNIA NIE BĘDZIE MOGŁA DŁUGO U MNIE ZOSTAĆ...[/SIZE] a każdy wie jak starszy psiak znosi schroniskowe warunki...zimą:((( [url]https://www.facebook.com/events/456038111129506/[/url]
  19. NAD brzegiem BRYNICY (Sosnowiec, osiedle Piastów, Stawiki) znalazłam sunie!!!! ok. 7 kg, wiek na oko ponad 8 lat!!!!!! była cała mokra i zmarznięta, przeszłam okolice- nikt jej nie szukał! może wiecie coś o zaginięciu takiej suni??? ona baaardzo tęskni! boi się i piszczy! nie wiem co robić! [SIZE=5]POMÓŻCIE!!!![/SIZE] tel. 605 886 434
  20. WOW! niezwykły piesek
  21. moja koleżanka pracuje w tamtej okolicy, pokazałam jej zdjęcia i kazałam bacznie się rozglądać i wypytywać klientów czy ktoś go nie zauważył...mieszkam też niedaleko- więc rozglądam się i ja i mam wielką nadzieje, że Willy się znajdzie
  22. Również bardzo się ciesze, że Ruficzek juz wolny od bólu!! trzymam kciuki, by szybko znalazł swój wymarzony domek...
  23. i ja zaglądam do Rufiego..wszyscy przeżywany "akcję Glinno".. Bazarki i wsparcie na wagę złota! po świętach na pewno coś wrzucę do Waszej skarbonki!
  24. dziewczyny, z chęcią prześle dla Lisy jakiś grosz w styczniu, mogę też pomóc w organizacji bazarku ogłoszeniowego (ostatnio mocno się wprawiłam w robieniu ogłoszeń), ale to też niestety dopiero po świętach, bo za pare dni wyjeżdżam i z dostępem do netu bedzie bardzo ciężko:( Dobrze, że nie oddałyście tej ślicznej suni do schroniska! na jakich stronach panienka ma ogłoszenia??radze przed świętami baardzo dużo ją ogłaszać, może nawet wyróżnić, i koniecznie uaktualniać ogłoszenia co parę dni! jak na moje oko, nadaje się ona na psa stróżującego, mogłaby na pewno mieszkać w budzie na czyjejś posesji (to nie oznacza, że musi być na łańcuchu czy w kojcu:))
  25. Zrobiłam ogłoszenia dla Pusi, Barona i Mishy na tablica.pl, gumtree.katowice, adopcjapsa, morusek.pl, doadopcji.pl, cafeanimal.pl Powodzenia psiaki
×
×
  • Create New...