Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. Maciaszku, proponuje lekko zmieniony tekst z ogłoszeń. Jeśli nikt się nie sprzeciwia, proszę o zmianę Najla to 1,5 roczna sunia, średniej wielkości (16,5 kg, 43 cm w kłębie), o wyjątkowej urodzie- na nosie ma zabawną białą plamkę, do tego opadnięte uszka i mini ogonek. Jej sierść jest dłuższa i miękka jak u niedźwiadka. Jest bardzo mądra. Potrafi wykonywać komendy siad, waruj i czołgaj się. Jest również radosna i żywiołowa, jednak za zabawkami nie przepada. Na wybiegu zawsze przybiega na zawołanie, na smyczy chodzi bardzo ładnie. Jest zainteresowana wszystkim co ją otacza. Można ją głaskać i czochrać po całym jej małym ciałku. Nie boi się gwałtownych ruchów, głośnych odgłosów, hałasu. Najla ponad wszystko uwielbia czas spędzany z ludźmi. Wpatrzona jest w człowieka jak w obrazek, a za swoim człowiekiem poszłaby nawet na koniec świata. Dzielnie broni swojego opiekuna nie pozwalając innym psom zbytnio zbliżać się do człowieka, z którym akurat spaceruje. Trudno się dziwić tej zazdrości- czas spędzany z człowiekiem to rzadkość w schroniskowej rzeczywistości, a Najla pragnie z całych sił byś wreszcie czyjaś, czuć, że jest kochana. Najla odnajdzie się w każdym domu-może zamieszkać w bloku i w domu z ogrodem. Dobrze jednak, aby była jedynym psem w domu.
  2. zastanawiam się też, czy nie należałoby podmienić opisu Najli na stronie schroniska? nie jestem co prawda jej opiekunką i nigdy nie byłam, ale moim zdaniem za dużo tam o wadach.....a za mało o zaletach! a sunia przeciez ma mnóstwo zalet i to że jest np. zazdrosna o opiekuna to wcale nie taka duża wada:) a nawet trochę zaleta;) ale to już sugestia do opiekunki
  3. [url]http://tablica.pl/oferta/najla-sunia-wyjatkowej-urody-mloda-madra-grzeczna-ID1Y2ib.html[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/NAJLA-madra-mloda-grzeczna-sunia-o-niezwyklej-urodzie,78647[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,65742,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosJUI2bCVCMXNraWUsLCxwMC5odG1s.html[/url] [url]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/kundelek/najla-madra-grzeczna-mloda-sunia-o-wyjatkowej-urodzie-l35661.html?me=1[/url] [url]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-NAJLA-sunia-o-wyjatkowej-urodzie-madra-mloda-posluszna-W0QQAdIdZ438964471[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/140254/NAJLA--sunia-wyjatkowej-urody-madra-mloda-grzeczna--adoptuj/[/url] kilka nowych ogłoszeń dla Najli z nieco zmienionym tekstem, powodzenia sunia:)
  4. co słycha ć u Rockiego?? jak się czuje? czy ktoś robi mu ogłoszenia?? jeśli nie zgłaszam się na ochotnika tylko bardzo proszę na priv lub maila ([email protected]) opis i 5 zdjęć do ogłoszeń, będe je uaktualniać póki znajdzie dom:)
  5. cudne zdjęcia:) i Libry i Pani:) a nie myślałaś o tym, by Libre dać do gazety???????
  6. psiak pewnie się komuś zgubił..kurcze...
  7. [quote name='soboz4']Nie było opiekunki w dniu otwartym i żadnego wolnego wolontariusza, też się o niego pytałam Anię W. Chyba cały czas czekała na opiekunkę...[/QUOTE] to naprawde bardzo niedobrze:( :( :( :( :( :( (przykro mi aeriel z powodu kubraczka:( :( ) postaram się w tym tygodniu ogłosić jednak Aresa w DZ....nie widze innej opcji poszukiwania dla niego domu. W internecie pozostaje kompletnie nie zauważony, mimo że zmieniam teksty, zdjęcia, miał wyróżniane ogłoszenia...nie było żadnego odzewu i stosunkowo mało osób w ogóle go oglądało:( Po raz kolejny proszę tylko o pomoc- jaki tekst, jakie zdjęcie?? lepiej pyszczek, czy całego? mi podoba się bardzo to zdjęcie, które jest na stronie schroniska teraz, ale nie wiem czy ono w gazecie będzie się dobrze prezentować?
  8. dziękuje w imieniu Aresa. zastanawiam się tylko dlaczego wśród 5 psów, które poszły na "pierwszy rzut", czyli teoretycznie najbardziej potrzebują domów...zabrakło Libry?????? przecież ona już tyle czasu w schronisku.... poza tym...to nadal tylko internetowa wersja...czyli wciąż trafiająca do tych samych ludzi co i ogłoszenia w necie...:( zaciskam jednak kciuki i czekam na wieści o Aresie! jak się ma? wychodzi na spacery? nie widziałam żadnego jego zdjęcia z Dnia Otwartego:( :( :(
  9. [quote name='soboz4']Dziękuję! Pewnie mamę nieźle ciorały po ulicy... Hugo jak jest niewybiegany to trochę ciągnie, ..[/QUOTE] A właśnie, że tym razem wcale nie ciągnął:) :) bardzo ładnie szedł na smyczy równo z Gają:)
  10. Widziałam wczoraj Hugo na żywo na Jagiellońskiej:) spacerował grzecznie ze swoją białą koleżanką:) jego mordka to chyba nawet na chwile nie przestaje się uśmiechać:) śliczny piesek!! trzymam kciuki za dom:D
  11. zaglądam do psiaka na zaproszenie Lara_ :( :( :(
  12. [quote name='Romina_74']A nie mogłabyś Iza, skoro możesz być o 9.00 w schronie wziąć Aresa na kilkanaście minut na spacerek i złapać wówczas świeżynkę? Zbadać mocz uważam nie zaszkodzi!!! Pamiętajmy, że były psiaki przez chłodne bardzo dni i noce, deszczowe na dworze, spały na wilgotnym betonie. Jedne są mniej podatne na choroby układu moczowego, inne bardziej. Dla świętego spokoju a może i dla ulżenia psu w cierpnieach, o których nie powie (a jest inny niż zwykle, nerowowy i rozkojarzony) trzeba to zrobić. IZA - ŁAP !!![/QUOTE] Chciałabym 'połapać' Aresikowe siuśki jednak na chwilę obecną musiałam zawiesić moje wizyty w schronisku:( miałam nadzieje, że odwiedze Was w dniu otwartym jednak i tego dnia muszę pracować w laboratorium, by nadgonić zaległości:( Mam nadzieje, że znajdzie się ktoś chętny by ocenić stan Aresika, bardzo o to proszę... Czekam również na relacje ze spacerów z Aresem...widziałam chyba na ogólnym wątku, że Ares miał trafić do gazety, ale nadal nie było szczegółów- kiedy to nastąpi? Kilka nowych ogłoszeń w necie dla Aresa: [url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-ARES-madry-oddany-pies-wiernie-czeka-ADOPTUJ-W0QQAdIdZ437809653[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/139477/ARES--madry-piekny-czarny-pies-BARDZO-zLE-ZNOSI-SCHRONISKO-Blagamy-o-dom/[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/ARES-madry-piekny-czarny-pies-BLAGA-O-DOM,78331[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,65488,Lw==.html[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,65489,Lw==.html[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,65490,Lw==.html[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/47802/ares--madry_-piekny-czarny-pies-blaga-o-dom/[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/ARES-wierny,-madry-oddany-CIERPI-W-SCHRONISKU-id54782.html[/url] [url]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/kundelek/ares-madry-lagodny-gasnie-w-schronisku-l35621.html?me=1[/url] [url]http://katowiceslask.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/716088-ares_maly_kundelek_nie_radzi.html[/url]
  13. [quote name='Lady_Amaltea']najgorsze, że to jeszcze nie wszystkie staruszki z naszego schroniska, niestety mam maturkę i powoli buduję ten wątek. Bardzo potrzebujemy chociaż 3miesięcznych Domów Tymczasowych na okres mrozów i pomocy w ogłaszaniu tych psiaków[/QUOTE] Ciesze się, że zdecydowałaś się właśnie na zrobienie wątku dla tych psiaków, które najbardziej potrzebują naszej pomocy- staruszków kochanych. Przegladałam trochę Wasze albumy i niektóre z nich to śliczne psy, trzeba tylko mocno przyłożyć się do ich ogłaszania, napisać dobre teksty i domki powinny się znaleźć. Postaram się w miarę możliwości pomagać w ogłaszaniu. Zapisuje się też na wątku. ps. niektóre pieski mają bardzo kiepskie opisy:((( a numery telefonów przy ogłoszeniach podawać te, które są w albumie ze zdjęciami????
  14. zaglądam do Waszych staruszków...strasznie ich dużo:( a zima tuż tuż.... jak można pomóc??
  15. [url]https://plus.google.com/photos/118380588009733343934/albums?banner=pwa[/url]
  16. [quote name='aeriel']Mój tata łapał psi mocz przez okrągły tydzień, co podchodził do Timonka z pojemnikiem, on od razu przestawał siusiać! :evil_lol: I patrzył później na tatę z dezaprobatą, a wręcz oburzeniem, że można być tak pozbawionym kultury :shake: :D[/QUOTE] dobre :D :D :D
  17. no dobrze, niech tak będzie:)
  18. hmmm...to ja już sama nie wiem... może macie racje z tym siusianiem, że każdy psiak jest inny i być może Ares ma najmocniejszą tendencję do zaznaczania terenu z dotąd mi znanych u psów... jednak- wole dla świętego spokoju zrobić badanie jeśli się da. mogłabym w czwartek rano (np. o 9) być w schronisku, zabrać mocz i zawieść do weta, zapłace ze swoich, tylko w schronie musieliby wydać mi 'świeży mocz':D da się to załatwić?
  19. tak czy inaczej...nikt nie dzwonił z żadnego ogłoszenia... a jeśli chodzi o infekcje pęcherza, czy jest możliwość aby to zbadać? wiem soboz że masz teraz sporo psich zmartwień na głowie, ale jakby się dało coś doradzić... przecież ja mogę go zabrać do weta, to nie problem..
  20. Myślę, że jak tylko uda się podleczyć i wyadoptować Darmę, Fenrisa i Murzynka to na pewno przyjdzie czas na rozmowy o Aresie... Prawde mówiąc, nie wiem czy on też nie powinien zostać objęty programem DT dla seniorów, bo jak na moje oko, 4 lata w jego opisie może być lekkim odmłodzeniem.... Po przeczytaniu wątku Darmy zastanawiam się również na problemem z sikaniem u Aresa....bo on, mimo że jest psem, bardzo, bardzo często obsikuje! i w taki dziwny, nerwowy sposób! i nie wiem czy i jemu nie wdała się jakaś infekcja pęcherza? i może dlatego podsikiwał w tamtym domu..... Co o tym myślicie????
  21. zaglądam do ślicznej chudzinki.... trzymam kciuki za jej zdrowie i dobry domek na zawsze
  22. ale czy Ares będzie w tej gazecie?
  23. [quote name='maciaszek']Zmienione :).[/QUOTE] Bardzo dziękuje za zmianę zdjęcia maciaszku. Soboz, wiesz może czy jego ogłoszenie w DZ zachodnim ukazało się? bio ja nie dostałam żadnego potwierdzenia ani informacji od nikogo.... Ares ma nowe wyróżnione ogłoszenie na tablica.pl... plus reszta ogłoszeń, ale telefonów nadal brak:( Może ktoś wie, jak Ares się czuje? czy był na spacerku? jak się sprawował?
×
×
  • Create New...