Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. A może dałabyś radę rozwiesic KILKA ogloszen? Błagamy! Samo krążenie może nie dać efektów. Blagamy o pomoc prxy plakatach
  2. A czy ktoś dzwonil po Urzędach GMIN? Starsi ludzie bez fb tam będą zgłaszać gdy pies się do nich przy laka... To bardzo wazne
  3. Tzn ja podbijam po prostu komentując post pod nim... Np że pies nadał poszukiwany. Wtedy się go "podbija"
  4. W tej grupie już jest post o Amber- przejrzyj kilka postów w dół, rano go podbijalam
  5. Mocno trzymam kciuki. I łączę się w nerwach przedadopcyjnych
  6. Jeszcze gmina Wiskitki gdy jednak poszedł w lewo...
  7. Dodałam się do tej grupy więc będę podbijać. Może też odbić w lewo... Czy wtedy zmieni gminę? Jeśli tak dodajmy się od razu na lokalne grupy tych gmin okolicznych i dbajmy by ogłoszenie było widoczne.
  8. Matko, szybko się przemieszcza. Zgadzam się z Tianku że kryjówki nie ma, biegnie przed siebie PAMIĘTAJCIE ŻE PORUSZAJĄC SIĘ PRZEKRACZA GRANICE ADMINISTRACYJNE KOLEJNYCH GMIN DLATEGO TRZEBA DZWONIĆ DO KOLEJNYCH GMIN (Tolu czy Ty będziesz za to odpowiedzialna?) teraz jest chyba już na terenie gminy Żyrardów ale trzeba to sprawdzić na mapie. Od razu w gminach warto ustalać z jakim schroniskiem maja umowe Szukajmy też na fb grup lokalnych dla Żyrardów, trzeba teraz tam podbijać (przez komentowanie) ogloszenie
  9. Dziękuje z całego serca Yoana za odwiedziny u Pani Basi i weryfikacje tego co ustaliłysmy telefonicznie odnośnie domu adopcyjnego Mani <3 <3 Dom wydaje się nam na miare szyty, ale każdy wie, że wszystko wyjdzie dopiero w praniu. Pani jest młodszą emerytka, mieszka sama w domku z ogrodem, ogród ok. 100 m2 dobrze ogrodzony z furtką zamykaną na klucz. Pani ma juz jednego przygarniętego psiaka, Lakiego ok. 6 latka bardzo przytulaśnego i grubiutkiego ;) (ale na diecie). Ma tez koty, które wysterylizowała po przeprowadzce do tego domy- koty te rozmnażały się po okolicy. teraz kilka mieszka z nią. Pani wypatrzyła Manie, bo lata temu miała identyczną prawie sunie, miała tez (lub ma nadal) kotke o imieniu Mania :) szukała suni ok. 10 letniej z racji swojego wieku, nie chciała młodszego psa. Mania w planach ma spac z Panią i z Lakim w łóżku ;) i razem z nimi chodzić na spacery (Laki chodzi luzem). Wszystko o Mani przekazałysmy Pani- ja podczas dwóch rozmów, Kasia podczas jednej rozmowy. Pani jest naprawde uświadomiona jakim Mania jest psem, ale jest dobrej myśli. Nic ja nie przeraża poza ewentualną wizytą Mani u weterynarza...wierzymy jednak że Mania w tak sprzyjajacych okolicznościach przełamie się. Kasia wraz z mężem osobiście pojadą zawieść Manie na miejsce i wprowadzić do nowego domu. Jestem im za to bardzo bardzo wdzięczna <3 cóz....trzymajmy mocno kciuki, żeby zaiskrzyło między Panią, Manią i Lakim ....
  10. mówiąc szczerze też o tym pomyślałam gdy spojrzałam na kalendarz. Jeszcze zapytam Kasi czy nie lepiej przełożyć na styczeń, te kilka dni nikogo nie zbawi.
  11. Emi umówiona jest na operacje kolana na 29tego grudnia. Niestety szybciej nie ma szans :( także po Nowym Roku dopiero ruszymy z ogłoszeniami adopcyjnymi
  12. święte słowa !! Dzięki Poker, dobre nastawienie to podstawa w takich akcjach, bo tylko ono daje siłe i motywacje
  13. Ja też tak jak Ty zaglądam. Szkoda że wszyscy mamy tak daleko :((((( oby znalazł coś do jedzenia i nie przemieszcza się zbytnio
  14. Dziewczyny nie widzę plakatu ale jak mogę jeszcze podpowiedzieć to przesylajcie tym ludziom więcej zdjęć psa- widok z boku i zdjęcie gdzie widać to ucho.
  15. Miejscowość Bartniki- tam mógł dobiec droga asfaltową mijając rzekę, potem skręcił. Jest jakas minimalna opcja ze będzie próbował tamtędy wracać... Nie tracimy czujności w gminie Skierniewice. Trzeba naprawdę obserwować te lokalne grupy gminne.
  16. Dobra robota Renato. On raczej nie wroci na teren gminy Skierniewice bo tam na granicy gmin płynie rzeka z tego co patrzyłam na mape. Musiałby wejść na jakąś drogę asfaltową a jest przerażony i głodny więc tego nie zrobi
  17. Skomentowała tylko. Mój post 39 minut temu Tak to jest grupa na fb wyszukaj ja i się dodaj. Trzeba zadzwonić do Urzędu Gminy Puszcza Mariańska poprosić o rozmowę z kimś kto się zajmuje psami- zostawić namiar i wysłać plakat.
  18. Dziewczyny proszę dodajcie się do grupy :Puszcza Mariańska i okolice - forum. Pomóżcie podbijać ogłoszenie o zaginięcia komentując. Mam przeczucie że to on. Byle go nie wywieźli do tego strasznego schronu Edit: poprawiłam nazwę grupy
  19. Chyba jest trop!!!! Miejscowość Radziwiłłów!!!! Gmina Puszcza Mariańska wczoraj wieczorem widziano podobnego psa- utykal na przednia łapę. Dostalam informacje z mojego udiste na spotted gminy! Edit : poprosiłam by ta Pani zadzwoniła pod numer z ogłoszenia i przekazała szczegółowe informacje ale nie wiem czy to zrobi. Czy ktoś może tam podjechać? Nie wiem!? Amber chyba miał problem z któraś łapa
  20. Bardzo Was dzisiaj proszę o kciuki i dobre myśli w strone Mani i dzielnej wizytatorki :)))
  21. Mogę spytać o jakim hoteliku piszecie pod Wrocławiem? Czy to jest u Lilutosi? Pytam z powodów nie związanych z Amikiemwiec jeśli nie chcecie żebym nosa wtykala to zrozumiem...
  22. oczywiscie, juz biegne tam. Ale super, że wianki się sprzedały. EMi robi się całkiem bogata ;)
  23. Tianku mam na koncie 54 zł od Ciebie z bazarku dla EMi i Argo <3 ale SUPER <3 DZIEKUJE :)
×
×
  • Create New...