-
Posts
23497 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
42
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kiyoshi
-
~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka
kiyoshi replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Zagladam do ślicznej suni. Będę podczytuwac sobie :) -
Korcia niestety nie była wczoraj u weta. Pani przesunela wizytę Emisi i Korcia już się nie zamieściła :( Kasia będzie próbowała dziś umawiać wizytę Korci. Z powodu tych wszystkich wolnych dni ciężko o terminy a chce żeby ktoś Korcie triche dokładniej obejrzał. No nic- miejmy nadzieję że jakoś w tym tygodniu się uda A na koncie odkryłam dziś ogromną niespodzianke! Całym sercem dziękuję Pani Ania GR za wpłatę 150 zł na nową drogę dla kruszynki naszej. Bardzo bardzo bardzo Pani dziekuje :)))))
-
tez tak uważam, wygląda młodziej, a jak troszkę nabierze radości i pewności siebie to będzie na 6 lat max wyglądać ;)zobaczymy co dziś powie o niej wetka Na koncie mam 20 zł od Ainana i 30 zł od Małgorzta M. (spadek po Krokusie) DZIEKUJE ŚLICZNIE <3 <3 Anecik przelałam 200 zł za transport - także dziękuje <3
-
Kochani, Dżekuś od kilku dni w nowym domu, bardzo grzeczny, w 2 dni nauczył się kilku komend takich jak: siad łapa, na miejsce!! byłam w szoku widząc filmiki <3 Za to dziś, przed chwilą dosłownie trafił do nas taki piesek, to chyba foksterier, gdyby Wam gdzies mignęło ogłoszenie o zaginionym takim psie- troche jakby foksterier.
-
Dzięki kochana. Ja wiem, że kilka deklaracji przejdzie z wątku Mani na pewno, bo tam mam osoby które wpłacają od lat, ale bazarek będe robić, tylko, że mam w domu mnóstwo fantów od kochanych cioteczek, leżą u mnie nie ruszone przez ta chorobę Perełki, także fantów na razie też nie potrzeba. Słuchajcie- dziękuje za wszystkie propozycje imion, przepraszam że nie cytuje, ale mysle o każdym i tak mnie natchnęło to co napisała Agat....Wisia....a może tak - WIESIA ?? co myślicie? pasuje do niej?
-
dziękuje dziewczyny, niektóre imiona odpadają z racji tego, że staram się nie nadawać drugi raz tego samego imienia podopiecznym, bo potem za jakiś czas nei wiem kto dzwoni- czy od tej suni czy od tej. Fibi jest ładne, Czika tez, ale czy pasuja do staruszki? mi się kojarzą z młodymi, energicznymi pieskami. Kurcze no nie wiem A Kasia pisała że malizna jest najbardziej skupiona na nich i nic ją nie obchodzi poza ludźmi, żeby być blisko <3 nie reaguje za to na zawołania, cmokania itd, no ale może po prostu tego nie zna. Nie szczeka tylko tak jakby "skrzypi". We wtorek pojedzie do weta, razem z Emi która ma wtedy kontrole. Kasia napisała, że ma śliczną, miękką i błyszczącą sierśc i dokładnie prowadzoną ksiązeczke zdrowia przez te wszystkie lata.
-
dzięki dziewczyny...jeszcze pomyślmy, nie za bardzo mi te imiona do niej pasują. Ciekawa jestem jak Kasia do niej mówi Ja cały dzień wczoraj myślałam i jakoś żadne imie mi nie przypasowało.... Na koncie mam 30 zł od bakusiowa. DZIĘKUJE ŚLICZNIE. w tytule napisane, że wg potrzeb więc rozliczam tutaj :) nie mam jeszcze rozliczenia od Anecik.
-
witaj kochana ) dziękuje slicznie za deklaracje <3 nie- osobiście nie byłam w W. udało mi się "załatwić" tą małą zdalnie, ale i tak, że tak powiem, jest "moja" no dosłownie. Trochę nie wiem jak to ugryśc dalej, ale trudno, takie było po prostu nasze przeznaczenie. Kilka osób konkretnie pomaga teraz przy tym miejscu promując intensywnie adopcje, ale ogólnie zmian nie ma. Jedynie adopcji jest znacznie więcej bo tylko w grudniu wyjechało kilkadziesiąt psów. W każdym razie w razie czego do W. moge się wybrać, nie mam tam daleko.
-
POST ROZLICZENIOWY: Wpłaty: bakusiowa- 30 zł (2.01) Ainana 20 zł (4.01) Małgosia M. 30 zł (4.01) Ania GR 150 zl (5.01) jankamałpa 20 zł (5.01) Pani Irenka 20 zł (7.01) yoana 20 zł (7.01) koja 20 zł (11.01) 518 zł spadek po Mani (12.01) 400 zł na transport DS Korci (16.01) 50 zł od Kasi (fb) (19.01) 100 zł od annabarbara (19.01) Wydatki: Transport - 200 zł (4.01) Wet 400 zł (13.01) hotelik styczeń 150 zł (15.01) 665 zł transport Bilans: 1378 zł - 1415 zł = -37 zł -- dokładam od siebie 37 zł = stan 0,00 zł na dzień 14.02