Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. Co tam u Szaropsa? :-o [B] Czorcik[/B], gadaj no szybko! :mad:
  2. Co tam u Hrabianki? :-o Czorcik, gadaj no szybko! :mad: PS. Tak przy okazji napiszę, że niestety z mojego kombinowania DS dla Dosi nici... :shake: Państwo, których chciałam taką hrabiowską radością obdarzyć, są po stracie swojej suni. Bardzo mocno to przeżyli i nie są gotowi na więcej takich emocji, a mają jeszcze pieska niemłodego... :-( A Kajtun mógłby mieć koleżankę "pod b(l)okiem"... :placz:
  3. [quote name='imperator'](...)Oprócz drzwi i tapczanów mieliśmy wszystko :D kable, pantofle buty, swetry, koszule, ręczniki poduszki itp. itd. (...)[/QUOTE] No i już nie macie... :diabloti: Zamiast [U][I]wszystkiego[/I][/U] macie psinkę i mniej do sprzątania! ;)
  4. Pozwolę sobie bez pozwolenia :diabloti: zanotować optymistyczny wąteczek na długie zimowe wieczory... ;) Cudny zwierzyniec i piękne fotki! Będę zaglądać. :)
  5. [quote name='mmd']Jakby każdy nie brał psa, bo ma jakieś przeszkody, to wszystkie by siedziały w schroniskach :) Nie martw się. [/QUOTE] Dziękuję... :oops: [quote name='mmd']Alice - kiedy byś mogła wystawić bazarek?[/QUOTE] Rozmawiałam z Alice. Ma zgłosić zgłosić moderatorkom Kajta. Będziemy czekać na decyzję. Jeśli będzie pozytywna, to zapewne chętnie przyjmiemy pomoc w wystawieniu, bo: - ja bez umiejętności :oops: i chyba nawet jeszcze bez uprawnień :(, a - alice raczej bez stałego dostępu do netu...
  6. Jakoś mi się przez Was oczy w mokre miejsce przesunęły... :multi::placz::multi::placz::multi::placz::multi::placz::multi::placz::multi: To ja też dam :oops: propozycję tytułu: [I]"droga słodkiej Milki - z kotliskiego piekła przez cudowny DT do szwedzkiego raju"[/I]
  7. No więc tak: [B]Rozmawiałam już z p. Dudą.[/B] W poniedziałek ma mieć czas na przeczytanie całej mojej epistoły o Kajtunie i ma się ze mną (albo ja z nim) skontaktować. Wtedy też może uda mu się oszacować, ile spotkań z nami i zbójem może być potrzebnych. Na pierwsze spotkanie będzie miał wolny termin najprawdopodobniej na przełomie stycznia i lutego. Jak się okazało, ma do nas "rzut beretem". W związku z tym odpadną koszty dojazdu :multi: i godzina ("wychowawcza" :mad: ) ma kosztować dzięki temu *mniej. *) Miałam zamiar wpisać tutaj kwotę, ale się zreflektowałam, że może p. Duda sobie nie życzyć, żebym podawała to tak publicznie. Jak nie będzie miał nic przeciwko temu, to Wam napiszę - zwłaszcza, że przecież będzie to potrzebne do rozliczenia. [I]Wiecie, czasem tak sobie myślę, że ze względu na moją sytuację finansową może nie powinnam się decydować na psiaka po przejściach i z problemami zdrowotnymi albo może nawet na żadnego psa w tej chwili... :-( Ale sami chyba rozumiecie - miłość od pierwszego wejrzenia... :oops: To wszystko przez ankę-szklankę i jej fotki! :diabloti: Poza tym, to dla mnie taka, hmm, dogoterapia... :oops:[/I] [B]alice_midnight[/B], ok. 19:30 dotarły do mnie mail oraz sms od Ciebie. Dziękuję za kontakt i pozdrawiam! Jutro zadzwonię.
  8. [quote name='mmd']Naprawdę nie wiem, czy w takich okolicznościach można robić bazarki na psy, które mają domy, to chyba wymaga zgody moderatorów.[/QUOTE] Wiem. O ile dobrze pamiętam, alice miała to ustalić...
  9. Witam nocnie! Żeby przypadkiem nie było nam zbyt nudno albo w zemście za domowe porządki, Kajtun był łaskaw wieczorem zrobić sobie znowu rankę... :mad: Po raz kolejny dokonał rozdrapania blizny po operacjach ślinianki (tych od zewnątrz), która pięknie, powoli acz sukcesywnie, zarasta mu sierścią. Swędzi go to i pomimo naszych usilnych starań, żeby tego nie drapał (my to robimy w zastępstwie w razie potrzeby - o wiele delikatniej!), udaje mu się to co jakiś czas... :shake: Dobraaaanooooc...
  10. Meldujemy się grzecznie! :diabloti: Jesteśmy wyjechani - feriujemy się w Otwocku. :cool1: Udało się "nam" też kilka dni temu wysmażyć długaśny mail do p. Dudy. Jakby ktoś nie wiedział - jest to behawiorysta, który już miał Kajta troszkę w obrotach za czasów Mokrego Noska. :evil_lol: Czekamy na odpowiedź. Mam pewien problem ze skontaktowaniem się z Mamą Chrzestną Kajta, czyli alice_midnight, więc nie wiem w końcu, czy można będzie zrobić bazarek na pomoc w Kajtunowym wychowywaniu. :crazyeye: W związku z tym mam też pytanie do Szanownych Cioteczek i Wujciów: czy może coś wiecie konkretnego w tym temacie? Bo mam trochę fantów naszykowanych... No i jeżeli będzie można takowy wystawić, to czy jakaś bazarkowo doświadczona Dobra Duszka zgodziłaby się to dla Kajta zrobić...? :oops: Pozdrawiamy wszystkich topniejąco-zimowo! :diabloti:
  11. Co u Rafika? Jak się miewa biedaczysko?
  12. Gratuluję Szefuniowi DOMKU!!! :) A moja córa wymyśliła: Pancernik. ;)
  13. [quote name='mmd']No co Ty? Kajtun u mnie nigdy nie mieszkał, ja go nawet ani razu nie widziałam na żywo :) Lubię go tak z ekranu, bo ma ryjek trochę jak mój psiak. Piłeczki u mnie załatwia osobisty pies ;) A drzwi to z jego łódzkiego DT.[/QUOTE] Oj, bo ta Twoja Łódź mnie zmyliła... :oops: Przepraszam... :( Mam przeszukiwać wątek, czy ktoś pamięta...? To była malibo...? Sklerozę mam!!! :(
  14. [quote name='inga.mm']to co? szukać tego aparatu?[/QUOTE] Jeżeli jest szansa, że działa i jest cichszy/spokojniejszy niż... powiedzmy taki więcej standardowy dźwięk telefonów stacjonarnych (wiem, że są różne, ale chyba rozumiesz...?) - to my bardzo prosimy. :oops:
  15. [quote name='_Goldenek2']O rany ...... Kajtuś .....[/QUOTE] No, te piłki, sznurek, kostka - to były z przeznaczeniem dla Kajcinych zębisk. Powłoka została mu oddana na pożarcie, jak się okazało, że wg niego jest nie tylko smaczna, ale również antystresowa (tzn. streso-rozładowująca). Poducha i torba szmaciana oczywiście były dopadnięte bezprawnie! :angryy: O skuwce od flamastra, odrobinie farby z drzwi, wieszaczkach od kurtki i bluzy (dopadniętych w szale domofonowym) oraz dziurce z nowej bluzce córki (w wyniku podszczypek na powitanie) oraz w 5 sekund nadgryzionej smyczy - to nawet nie ma co wspominać... :diabloti: Natomiast noga mojego ojca, który ledwie zdążył się podnieść (powoli!) na dźwięk domofonu - zupełnie nie powinna być dopadnięta... :( [quote name='mmd']U nas niektóre piłeczki wyglądają podobnie :evil_lol:[/QUOTE] Pamiątka po Kajtuniu...? :evil_lol: [quote name='mmd']Kajtunio już tam był :) Zasłużony dla wątku szkodników ;)[/QUOTE] To Twoje drzwi, tak...? ;) [I]"Ja nie chciałem... :( ale ładnie mi wyszło, prawda...? :)"[/I] [quote name='alice midnight']Inka będzie na dniach płodzić maila do Pana Dudy i intensywna współpraca może pouklada psiakowi w głowie. Nadal potrzebne jest wsparcie finansowe, pierwszą wizytę uda nam się pewnie opłacić z tego co zostało na koncie Kajta, ale później bankrut. Jeszcze mi przypomnijcie do kogo trzeba pisać w sprawie bazarków na psiaki w sytuacji kajtowej? Bo do maupy już pisałam, ale czy jeszcze gdzieś trzeba coś zgłaszać?[/QUOTE] Należy mnie nieco przycisnąć - już tu nie będę powtarzać powodów zwłoki... I w kwestii maila do p.Dudy, jak i w kwestii obfocenia i opisania fantów na ew. Kajtunowy bazarek (dużo cennych przedmiotów nie mam, ale jakieś drobiazgi się znajdą - zwłaszcza na taki cel!) [quote name='inga.mm']ja mam jakis aparacik z odzysku, ale nie wiem czy wystarczająco spokojny jak na Kajtunowe potrzeby[/QUOTE] To ja się właśnie zastanawiam... może w takim razie sama bym się udała po kurtkę, a nie Ciebie do TŻta "wysyłała"...? PS. Jeszcze będzie zdjątko albo dwa z Kajtunowego wywczasu w Otwocku, ale to jak już naszykuję...
  16. [quote name='Czorcik']hwhehheheheheh inka umieść te fotki na tym wątku : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192687-SZKODNIKI-czyli-doce%C5%84-zwierza-swego-bo-mog%C5%82a%C5%9B-mie%C4%87-gorszego"]http://www.dogomania.pl/threads/192687-SZKODNIKI-czyli-doce%C5%84-zwierza-swego-bo-mog%C5%82a%C5%9B-mie%C4%87-gorszego[/URL][/QUOTE] Nie umiem umieszczać fotek, ale wysłałam linka... :)
  17. [quote name='Czorcik']ooooo proszę on już tu jest :):)[/QUOTE] Jak dobrze pamiętam z dawnego czytania Kajtowego wątku, to chyba jest u mmd...
  18. [quote name='MaDi']Kurcze mam w domu anioły... Zapraszam na wątek tego zabawowego psiaka: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189215-Kajtun-ju%C5%BC-na-dt-goimy-si%C4%99%21POTRZEBNE-osoby-do-og%C5%82aszania-i-sta%C5%82e-deklaracje"]http://www.dogomania.pl/threads/189215-Kajtun-ju%C5%BC-na-dt-goimy-si%C4%99!POTRZEBNE-osoby-do-og%C5%82aszania-i-sta%C5%82e-deklaracje[/URL]. [CENTER][URL="http://img230.imagevenue.com/img.php?loc=loc491&image=93503__122_491lo."][IMG]http://img230.imagevenue.com/loc491/th_93503__122_491lo.[/IMG][/URL][/CENTER] [/QUOTE] Tego tutaj, to ja "skądś" znam... :diabloti: [url]http://www.dogomania.pl/threads/189215-Kajtun-potrzebuje-behawiorysty-i-homeopaty-bo-sam-ze-sob%C4%85-sobie-nie-radzi?p=18317766&viewfull=1#post18317766[/url]
  19. [B]Alice[/B], dostałaś malutki pakiecik zdjęć. :evil_lol: Daj, proszę, Ciotkom i Wujciom na pożarcie... PS. [COLOR=purple][B]Kto zamieni się z nami na mniej straszny aparat domofonowy?![/B][/COLOR] (taki wąski) Kajtun w reakcji na jego dźwięk, chce gryźć wszystko i wszystkich... :angryy: Niestety - skutecznie...:mad: Zaczynam być w kropce... :-(
  20. Osz Ty, szalona Lana, od rana zalatana, hop do góry i zaraz leć do swojego pana! :)
  21. [quote name='Czorcik']a co ty taka cięta na Guliwera jesteś ??[/QUOTE] Oj, Czorciu, no co Ty? Ja tylko tak głupio żartuję... :( Edit: PS. Link do Lany mam i ja. ;)
  22. Bywam w Otwocku, więc zapisuję - w razie czego.
  23. Sobie zapiszę maluszkę, bo mi kogoś przypomina... :diabloti:
  24. To ja jeszcze dodam od TŻta, ode mnie i od córy - DO(P)SIEGO ROKU!!! :diabloti:
  25. [quote name='Ewa Gałązka']Biedna psinka- tyle czasu już czeka na domek ! [quote name='Ewanka']Witaj hrrrabulko, pewnie dobrze ci w hoteliku i postanowiłaś wcale go nie opuszczać :evil_lol: ... a moze jakaś nowa sesja foto w ciekawej aranżacji by pomogła ?? Ludziska "kupują" oczami. Tak, Kajtuna to moje oczy "kupiły"... ;) A Dosieńka to może rzeczywiście nie wie, że czeka na domek... :diabloti: Dobrze u p. Małgosi hrabiance! :) Z Nowym Rokiem wszystkiego najlePSIEJszego życzę wszystkim Ciotkom i Wujciom! :smile:
×
×
  • Create New...