-
Posts
17196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inka33
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czorcik']przelew... ?[/QUOTE] Na panią behawiorystkę. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Zapisaliśmy się u p. Magdy N. na sobotę godz. 9:00. Nakreśliłam jej sytuację telefonicznie i planuje ok. 2-3 godzin nas obserwować i tresować. :) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Byli w parku i spotkali coś białego kudłatego niewiadomej płci :) wszystko wiem :)[/QUOTE] Oprócz tego, że trochę pokręciłaś, to nawet się zgadza... :evil_lol: [quote name='mmd']Wiecie - chyba w najbardziej rozbuchanych marzeniach nie mogłam sobie tego wymyślić. Zwykle psiaki znajdują domy i rzadko ktoś później jest na dogo. I nawet trochę było mi smutno, że już ani zdjęć ani nic. Ale skoro nie mogłam nygusa zabrać do siebie to cóż... A tu nie dość, że Lena jest na wątku, to jeszcze jaki ma awatar :) [/QUOTE] Na wątku jest inka33, żadnej Leny tu nie ma! :eviltong: Do bycia na wątku zmusił mnie siłą Guli ze wsparciem od Czorcik i Borsuq. :eviltong: Natomiast do zdjęć i czegoś zmusza mnie umowa adopcyjna. :eviltong: [quote name='mmd']A Kajtunio dzielnie szuka zaginionej suni.[/QUOTE] Kajt to może ją co najwyżej płoszyć... :( BTW - przypominam, że nadal przydadzą się wszyscy chętni do poszukiwań! :mdleje: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213017-Be%C5%BCowa-mikro-sunia-ZERWA%C5%81A-SI%C4%98-ZE-SMYCZY%21-Wawa-Br%C3%B3dno-szczeniak-ju%C5%BC-w-DS%21/page24"]http://www.dogomania.pl/threads/213017-Beżowa-mikro-sunia-ZERWAŁA-SIĘ-ZE-SMYCZY!-Wawa-Bródno-szczeniak-już-w-DS!/page24[/URL] :Dog_run: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Dorobello, racja, nie zawsze działa, bo zachęcona sukcesem, próbowałam tego z kolejnym psem, kiedy jeszcze miał klejnoty, a blisko gdzieś była pachnąca sunia. Tylko on był chłopak z Bródna, twardziel, więc wył dalej z błędnym wzrokiem :D[/QUOTE] Wiadomo, chłopak z Pragi. ;) [quote name='mmd']Inka - jakie decyzje? Jestem bardzo mocno spragniona Twoich sukcesów wychowawczych :)[/QUOTE] Ja też. ;) Chociaż muszę powiedzieć, że i tak mam. :) Ale o-tem-potem. ;) [U]Po pierwsze[/U]: pytanie - bo mam sklerozę i cięgle zapominam o tym - czy ta p. Magda to p. Magda z Radomia, która przywiozła do Warszawy sunię Demi/Maxi? :crazyeye: [U]Po drugie[/U]: skoro Kajt miał/ma takie wspaniałe cioteczki & wujciów i stać go teraz na takie fanaberie, to ja jednak poproszę o kontakt do p. Magdy. [B]Dorobella[/B]...? [U]Po trzecie[/U]: najgorsza "cofka" minęła, znów jest lepiej. :) ale uświadomiło mi to możliwość "nawrotów". :( Poza tym potrzebuje autorytetu do "wytresowania" córki. ;) No i tak dużo chciałabym napisać hurtem p. Dudzie w jednym mailu, ze nawet nie umiem go zacząć... :oops: Dlatego podjęłam decyzję o "użyciu" p. Magdy - niezależnie od tego, skąd jest. ;) -
3- miesięczny maluszek z krzywicą, niedożywiony. Groszek ma dom :)))
inka33 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
HOP - HOP, cHłOPaku! :) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']A on odbiera maile teraz? Bo mój mąż jak wyjeżdża to choćby się waliły kontynenty, ma swój święty wypoczynek :)[/QUOTE] Pan kolega powiedział, że czasem odbiera. :) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']To uderzaj najwyżej do Piotra, ta sama ekipa. Nie ma co z diabelstwem czekać dwa tygodnie ;)[/QUOTE] Napiszę do p. Dudy maila, skoro zbója miał zaszczyt poznać i na niego zwalę decyzję, czy mamy na niego czekać, czy jego kolegę narażać. ;) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Pan Duda do 3X jest na urlopie zagranicznym. Pomailować najwyżej mogę spróbować, bo czasem odbiera. -
Mogę tylko hopsnąć... Uszy do góry, Samba! :)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czorcik']no to Lenka dzwoń i umawiaj :)[/QUOTE] Teraz?! ;) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='alice midnight']co za nieszczęście? co za załamka? Pani Lena może w każdej chwili zgłosić się do Pana Dudy, który z Kajtunem już pracował i za tym bym obstawała. Namiary do niego są ogólnodostępne na stronie [url]http://dogadajciesie.pl/[/url] Decyzja nalezy do Pani Leny.[/QUOTE] Załamka spowodowana "cofką" postępów spacerowych i nasileniem sie reakcji agresywnych na wszystko, co żywe lub/i posiadające kółka - w zasięgu wzroku na spacerze... :( A gdzie szukać p. Dudy, to do tej pory nie wiedziałam. :oops: Dziękuję za informację. Pozdrawiam! :) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Kajtunio wyprany czyściutki i pachnący :) Bardzo mu się nie podobało?[/QUOTE] Specjalnie niezbyt mocno wyprany, żeby pod tym pachnącym trochę psa zostało... ;) A nie-podobało mu się średnio. Przeżyłyśmy obie. ;) Natomiast kaganiec na spacerach... :mad: O, to już duuużo gorzej... :-( Nieszczęście... :placz: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']A ja jestem bardzo ciekawa jak Kajtunio się zachowuje... czy zostaje sam i czy to rzeczywiście taki demon ;) Ciągle mam nadzieję, że mu przejdzie :)[/QUOTE] Ja też mam taką nadzieję... :-( -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='zebrazebra']Co tam słychać? :)[/QUOTE] Melduję wykonanie kąpania, tfu, dokonanie zadania, tfu - wykonanie zadania wykąpania psania, tfu, psa. :evil_lol: PS. A jak tam Holly? :crazyeye: Co ze spacerem? -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czorcik']Kajtun kiedy się pokażesz :) ?[/QUOTE] Zapraszam na Bródno! :evil_lol: -
Można zaprosić zainteresowany Domek w odwiedziny do Noska z kotem... :) Dosi tak dobrze z oczu patrzy... Myślę, że nikt by nie ucierpiał. :)
-
[quote name='Czorcik']okrzesany to on jest :) jest bardzo grzeczny :)[/QUOTE] Owszem, grzeczniutki! :) Z tym drobnym wyjątkiem, że nie wie, że nie opluwa się ręki, która głaszcze... ;) Słodziak puchaty! :)
-
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
inka33 replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czorcik']Kajt bardzo lubił p. Grzeska. Szarik tez bardzo lubi tego pana. jak tylko słyszy głos p. Grzeska to mu ogon chodzi :)[/QUOTE] Ja może lepiej potem na Kajtunowym napiszę, o co chodzi... Uściskajcie wszystkie sierściuchy od ciotki inki. :) -
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
inka33 replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='Awit']:-) poetkę mamy:-)[/QUOTE] No, zdarza mi się... :oops: -
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
inka33 replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czorcik']24 września albo 25 szykuje się wyjazd w odwiedziny . ktoś chetny ?[/QUOTE] Tak daleko to jedziesz, a do zbója na Bródno, to co...?! :mad: Ja bym chciała chcieć, ale chyba nie mogę... może kiedyś... :-( Pozdrówcie P. Małgosię! :cool1: A może moglibyście zapytać, jak Kajt reagował na Jej męża po jego powrocie do domu po dłuższej niż "podwórkowa" nieobecności...? :crazyeye: Może to trochę spamowo wyszło, ale na hoPSAnie też dobre...! :diabloti: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Ja zamiast udzielenia odpowiedzi (weny Kajto-relacyjnej brak :placz: ), zadam pytanie: Czy jest tu ktoś, kto kąpał Kajta? :crazyeye: [B]Alice[/B]?! [B]Joan51[/B]?! [B]Malibo[/B]?! [I][B]Pani Małgosia[/B][/I]?! :crazyeye: Jak to wyglądało od strony reakcji zbója...? :crazyeye: Pozdrawiam wszystkich z nadzieją na w miarę szybką odpowiedź. :diabloti: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='zebrazebra']Super! :) Ha, proponuję nieśmiało przyszły weekend na spotkanie, pod warunkiem, że się wszystko z Holly dobrze skończy...[/QUOTE] Się zobaczy! :eviltong: Ale w sumie, dlaczego nie. Tylko godzinę trzeba dopasować mało psią i mało ludzko-rowerową... A co z Holly?! :crazyeye: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Kajtun był dziś na szczepieniu: wścieklizna+wirusy. Pies cały, tylko "[I]muszka go strasznie ugryzła[/I]". Wet też cały. ;)