Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: [COLOR=magenta][B]Brawo, Lusia! [/B][/COLOR]:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: [COLOR=red][B]Brawo, Nutusia![/B][/COLOR] :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: [COLOR=darkorange][B]Brawo, super DS! [/B][/COLOR]:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  2. Śliczności - Myszości! :loveu: Trzymam kciuki na szybkie zdrowienie i urabianie TŻta! :evil_lol:
  3. Zdróweczka, Baściorku! Nie daj się żadnemu paskudztwu! :loveu:
  4. Kciukasy za milutka! :(
  5. To było z 31.08.2011, hehe... :) [quote name='mmd'][B]Pypeć[/B] grzeczny?[/QUOTE] A ostatnio czasem tak Kajta przezywam właśnie! :diabloti:
  6. [quote name='Nutusia']Nio... ;) Lena - zamieńmy się. Po tygodniu z Lesiem, będziesz się z powrotem zamieniać w te pędasy! :) [/QUOTE] Muszę to przemyśleć... ;) ...że nie wspomnę o rodzinie! :diabloti: [quote name='Nutusia']A tak w ogóle to ona ma coś dziwnego z jedzeniem... Dziaduje przy stole, obrywki zjada ze smakiem, a z miski, ani rusz! Do tej pory jadła z ręki. Teraz bierze i wypluwa. Otworzyłam puszkę... Niby się cieszy, do miski podchodzi i... odchodzi. Zamknęłam w sypialni, żeby spokój miała - nic nie pomogło. W końcu w tej sypialni z ręki zjadła, ale nosa do miski nie wsadziła.... Jakieś pomysły?...[/QUOTE] Skoro - pomimo Helki :evil_lol: - Hills z sosem lepiej smakował, to IMHO znaczy, że jeszcze nie masz się czym przejmować. Kajtun przez pierwsze kilka dni też cudaczył z jedzeniem, choć to samo dostał, co w hoteliku jadł. Niby się przyzwyczaił dość szybko do nas i mieszkania, a jeść nie chciał, tylko tak skubał to i owo. No to z masełkiem albo odrobiną oleju czy innego tłuszczu dostawał i już prawie nie marudził. Szybko mu przeszło. I BARDZO mu przeszło... :lol: Teraz to zjadłby wszystko, co tylko jadalne :crazyeye:, a czasem nawet to, co niekoniecznie... :mad: Daj trochę czasu milusiej jajniko-łyżwie. :evil_lol: PS. Uff... znalazłam. :multi: Sprzed 5 miesięcy. Dla ciekawskich i dla sentymentalnych: [url]http://www.dogomania.pl/threads/189215-Kajtun-potrzebuje-behawiorysty-apelujemy-do-deklarowicz%C3%B3w-o-drobne-wp%C5%82aty!?p=17546575&viewfull=1#post17546575[/url]
  7. [B]Pan Duda odwołał dzisiejsze spotkanie z powodów rodzinnych.[/B] :( [I]Dziś wieczorem lub jutro zostanie ustalony nowy termin.[/I] :) O tyle dobrze, że pogoda zrobiła się nieco przyjemniejsza na spacerowanie. :) ...bo kubraczka nie mamy. :( Zresztą nie wyobrażam sobie - chwilowo! - żeby Kajt w nim chciał chodzić. :roll: [quote name='alice midnight']Witajcie Melduję, że dnia 02.02.2012 wpłynęło 100,- od [B]Malibo57[/B], 03.02.2012 10,- od [B]Czorcik[/B], dorzucam moje skromne 20,- zł do rozliczenia. [B]Inka33[/B], podobno bazarek dla Kajtuna mozna zrobić na forum miau.pl, może to by jakoś też pomogło? Ale proszę, żeby ktoś potwierdził, albo dał linka do zasad tamtejszych bazarków.[/QUOTE] Jeszcze raz [B]bardzo dziękuję wszystkim[/B] za wpłaty na Kajtuna! :Rose: A co do bazarku, to już sama nie wiem... Wykombinowałam tak, że jak wspomogę bazarkowymi fantami nasze znajome psiaki (post tutaj: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189215-Kajtun-potrzebuje-behawiorysty-apelujemy-do-deklarowicz%C3%B3w-o-drobne-wp%C5%82aty%21?p=18469385&viewfull=1#post18469385"]http://www.dogomania.pl/threads/189215-Kajtun-potrzebuje-behawiorysty-apelujemy-do-deklarowicz%C3%B3w-o-drobne-wp%C5%82aty!?p=18469385&viewfull=1#post18469385[/URL]), to może ich cioteczki zechcą wspomóc Kajtuna. Tylko na Dosiowym wątku jest odpowiedź, żeby Hrabiankę dopisać, jak się bazarek zrobi. Może przekombinowałam...? :( Wobec tego zaczęłam się zastanawiać, czy gdzieś nie umieścić po prostu zdjęć fantów z cenami i reklamować w podpisie - podobnie jak robi to np. inga.mm... [B]Czekam na rady! [/B]A fantów zrobiło się całkiem sporo :) [quote name='_Goldenek2'][INDENT] Zapraszam na psi bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/222507-BAZAREK-DLA-MURZYNKA-Wszystko-dla-Psa-i-o-Psie-do-15-go-lutego-godz.-20-00#post18571333"]http://www.dogomania.pl/threads/2225...0#post18571333[/URL] na dług Murzynka. [/INDENT][/QUOTE] Może ktoś miałby ochotę kupić tam dla Kajtuna nr 14. ? :evil_lol: Chociaż "[U]bardzo solidna[/U]" może okazać się [U]wcale-nie-taka-solidna-jak-by się-mogło-wydawać[/U]... :diabloti:
  8. [quote name='wawer']Kajtun "to zwykły kochany kundelek, któremu ktoś złamał serce", jak napisano na jego wątku. Podobnie jak Szew, który chciał szefem zostać, bo z lekka mu odbiło ;), a został tylko Szefem :evil_lol:. To też czorcik - kochany, ale uparty. Coraz mniej się upiera, już nie chce nas gryźć, ale po obszczekaniu swojaka poza widokiem wstydzi się i glupio mu bardzo. Turnusów nie organizuję :lol:. Nie jestem behawiorystą i tylko [B][COLOR=darkorchid]na wyczucie traktuję zwierzaka[/COLOR][/B]. Pewnie popełniam przy tym błędy, ale [B][COLOR=darkorchid]morze cierpliwości[/COLOR][/B], którą mam wrodzoną z lenistwa pewnie, czasem te błędy koryguje. Nie zawsze. (...........) Jak widzisz, nie jestem taka godna podziwu. [B][COLOR=darkorchid]Zwyczajnie kocham zwierzaka, ale bez zbytniej egzaltacji.[/COLOR][/B][/QUOTE] [COLOR=purple][I][B]Może to jest właśnie sedno...? [/B][/I][/COLOR] [B][COLOR=darkorange]Podziwu godna [COLOR=black][U]jesteś[/U][/COLOR][/COLOR][/B] - przez serce i cierpliwość do zwierzaków oraz za wychowanie czwórki dzieci. :Rose: A kto nie popełnia błędów? Ten, co nic nie robi!
  9. Nutusia, weź wyślij gdzieś na tydzień Lesia i przyjmij Kajtuna na wywczasy poprawczakowe do terapeutek swoich... :diabloti: ...[COLOR=blue][B]L[/B][/COLOR]esia, [B][COLOR=blue]L[/COLOR][/B]ili, [COLOR=blue][B]L[/B][/COLOR]usię, k[B][COLOR=blue]L[/COLOR][/B]eskę i he[B][COLOR=blue]L[/COLOR][/B]enkę oraz [B][COLOR=blue]L[/COLOR][/B]utusię prosi [B][COLOR=blue]L[/COLOR][/B]ena. :evil_lol:
  10. Cudny portret Kamci! :loveu: Guli, proszę nas odwiedzić i dać się na pożarcie Kajtunowi! :diabloti:
  11. [quote name='wawer']Los Szefa leży w Wawrze (tym warszawskim, ma się rozumieć ;)). W końcu, to ja jestem tu waderą :mad: i (.........) Wychowałam czwórkę dzieci i cztery psy, że o mężu nie wspomnę :diabloti:, to i z maleńkim Szefuniem sobie poradzę, chyba ;). A razie gdyby... to od czego jest Dogo :evil_lol:?[/QUOTE] Cioteczko Szanowna! [B]W podziwie dla Waćpani [/B][B]tkwię[/B][B]![/B] :lol: Czy Cioteczka przypadkiem nie organizuje[I] [COLOR=darkorchid][B]turnusów wakacyjnego poprawczaka[/B][/COLOR][/I] dla psów (oraz ewentualnie dzieci)? ...bo chętnie bym skorzystała. :evil_lol: Takiemu jednemu :diabloti:owi, warcząco-gryzącemu strachliwemu nerwusowi by się przydał... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189215-Kajtun-potrzebuje-behawiorysty-apelujemy-do-deklarowicz%C3%B3w-o-drobne-wp%C5%82aty%21?p=18479789&viewfull=1#post18479789"]http://www.dogomania.pl/threads/189215-Kajtun-potrzebuje-behawiorysty-apelujemy-do-deklarowicz%C3%B3w-o-drobne-wp%C5%82aty!?p=18479789&viewfull=1#post18479789[/URL]
  12. [quote name='Awit']Na moją też kalmaid działał. Dajcie mi numer konta, tez wyślę grosik wspomagający. Inka jestem pełna podziwu dla Was, że dajecie radę.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy! :oops: Wysłałam priva.
  13. [quote name='inga.mm']ja stosuję kalm aid. Nie wycisza całkowicie, ale nieco uspokoił moje rozbrykane tymczaski[/QUOTE] Niewykluczone, że zwrócimy się do dr Beaty Bałucińskiej o dobór homeopatycznego uspokajacza. [url]http://www.bbvet.pl/[/url]
  14. [quote name='Czorcik']Kama tylko pierwszy tydzień siusiała , no i raz zdarzyła sie koopa , ale tak to wszystko w normie :):)[/QUOTE] To dobrze :), bo się dowiedziałam ostatnio, że posikiwanie może oznaczać cukrzycę!
  15. Jak się zgłosi chętny/a do zrobienia bazarku (fanty obfocone) Dosia będzie wpisana. :)
  16. [quote name='dorobella']A Kajt dostawał RC calm?[/QUOTE] Za moich czasów Kajt dostawał przez ok. 3 tygodnie kropelki (Bacha?) ziołowe od p. behawiorystki, które IMHO nic nie wniosły oraz w okresie mocno-przed i około sylwestrowym StressOut, który IMHO zadziałał dopiero po zastosowaniu zwiększonej o ok. 50% dawki. RC calm nie znam i nie wiem, czy dostawał wcześniej...
  17. [quote name='inga.mm']To dawaj swoje,[/QUOTE] Wysłałam Ci już priva.
  18. Nadal funkcjonuje konto u Alice. Nie znam numeru... :oops: Chyba, że znajdę w historii swojego konta - robiła mi przelewy na leczenie Kajta. Poszukam, popytam - jak znajdę, to wyślę Wam oczywiście. [COLOR=royalblue][B]EDIT:[/B][/COLOR] Znalazłam. Wysłałam. [B][COLOR=darkorange]OGROMNE DZIĘKI !!! [/COLOR][/B]:loveu:
  19. Jak by się Dosi kasiorki trochę przydało, a ja znajdę chętnego do wystawienia bazarku z moich fantów, to dopiszę ją chętnie, Hrabianeczkę, do podziału ewentualnego zysku, jeżeli będzie. :) Czorcik, wyjaśnij proszę.... jak ja coś niekumacie tłumaczę.... może namieszałam za bardzo.... :oops:
  20. A jak tam Kamciowe siusianie? Unormowało się? Ciotka głaski śle i by kiedyś nas odwiedziła Kamyczka... Kajtun by może Wujcia obgryzł conieco, jak mróz zelżeje? ;) PS. Kamkowy Tato booksową listę przejrzał, hę...? :diabloti:
  21. Ponieważ Kajtun nie dostał pozwolenia na bazarek :-(, to ja poproszę chętnych o zgłoszenia :smile: : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189215-Kajtun-potrzebuje-behawiorysty-apelujemy-do-deklarowicz%C3%B3w-o-drobne-wp%C5%82aty%21?p=18469385&viewfull=1#post18469385"]http://www.dogomania.pl/threads/189215-Kajtun-potrzebuje-behawiorysty-apelujemy-do-deklarowicz%C3%B3w-o-drobne-wp%C5%82aty!?p=18469385&viewfull=1#post18469385[/URL] Pozdrawiam Cioteczki i Wujciów oraz Mundzię! :loveu:
  22. Ponieważ Kajtun nie dostał pozwolenia na bazarek :-(, to ja poproszę chętnych o zgłoszenia :smile: : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189215-Kajtun-potrzebuje-behawiorysty-apelujemy-do-deklarowicz%C3%B3w-o-drobne-wp%C5%82aty%21?p=18469385&viewfull=1#post18469385"]http://www.dogomania.pl/threads/189215-Kajtun-potrzebuje-behawiorysty-apelujemy-do-deklarowicz%C3%B3w-o-drobne-wp%C5%82aty!?p=18469385&viewfull=1#post18469385[/URL] Pozdrawiam Cioteczki i Wujciów oraz UrwiUsza Myśliwskiego - Dziwaka Plamkonosego! :loveu: PS. A kto to - takie trikolor, więcej białe - co w kadr Szarikowo-Mundziowy weszło...?
  23. Ponieważ Kajtun nie dostał pozwolenia na bazarek :-(, to ja poproszę chętnych o zgłoszenia :smile: : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189215-Kajtun-potrzebuje-behawiorysty-apelujemy-do-deklarowicz%C3%B3w-o-drobne-wp%C5%82aty%21?p=18469385&viewfull=1#post18469385"]http://www.dogomania.pl/threads/189215-Kajtun-potrzebuje-behawiorysty-apelujemy-do-deklarowicz%C3%B3w-o-drobne-wp%C5%82aty!?p=18469385&viewfull=1#post18469385[/URL] Pozdrawiam Cioteczki i Wujciów oraz Łaciątko! :loveu: PS. Przepraszam, Czorciu - muszę się nauczyć, że nie wszystkie moje żarty są śmieszne... :oops:
  24. Ponieważ Kajtun nie dostał pozwolenia na bazarek :-(, to ja poproszę chętnych o zgłoszenia :smile: : http://www.dogomania.pl/threads/189215-Kajtun-potrzebuje-behawiorysty-apelujemy-do-deklarowicz%C3%B3w-o-drobne-wp%C5%82aty!?p=18469385&viewfull=1#post18469385 Pozdrawiam Cioteczki i Wujciów oraz Baścisko! :loveu: PS. Stańcie pod zoo i niech Bast pozuje dzieciom do zdjęć "z niedźwiedziem". :diabloti:
×
×
  • Create New...