Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. A my się musimy pochwalić! :lol: Kajtun dziś bardzo tymczasowo (od ok. 10 do ok. 18) tymczasował domną mikro-psią babcię. Egzamin z gościnności zdał na 5=. :multi: Należy jednak nadmienić, że właścicieli przyjęliśmy pod klatką. :evil_lol: Najpierw - przedwczoraj - był test ok. godzinny na psa zdany na 5- (właścicielka ochroniona). :diabloti: A ja jestem chora, chorsza, trup :-( i nie będę mogła jutro uczestniczyć w zmasowanych poszukiwaniach Demi, co do której były 2 sygnały - z Białołęckiej i Kopijników... [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-zgubiono-znaleziono-Szukamy-pomocy-w-poszukiwaniach-SUNI-DEMI-W0QQAdIdZ331245340[/url] Dla tych, co nie wiedzą, o co biega: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213017-Be%C5%BCowa-mikro-sunia-ZERWA%C5%81A-SI%C4%98-ZE-SMYCZY!-Wawa-Br%C3%B3dno-szczeniak-ju%C5%BC-w-DS[/url]!
  2. [quote name='*Gajowa*']Pojechała maleńka... dużo szczęścia w nowym domku Sabciu ![/QUOTE] :crazyeye: SabuLesia ma domek...? :crazyeye: :Dog_run:
  3. Cioteczki! Wujciowie! :multi: Czy ktoś z Was ma konto na [B]safe-animal.eu[/B] i mógłby Kajtuna tam zarejestrować? ...bo założenie tam konta, jak pewnie wiecie, 30zł kosztuje... :( Pozdrawia wszystkich ta straszna od kagańca! :diabloti:
  4. Tak przy okazji, hopankowo chciałam zauważyć, że IMHO na zdjęciu 4 Kokosiu wygląda jak terier nie-pamiętam-nazwy. ;)
  5. Co mi tu Trampolliniego Nerwusa obgadujecie, hę...? :diabloti:
  6. Puk puk, Dosiu! Jak się miewasz?
  7. [quote name='Guliwer89'] Wszyscy na ulicy to przyjaciele do każdego trzeba ogonkiem pomachać to może pogłaszczę :):):)[/QUOTE] Zamienimy się...? :diabloti: Gratuluję!!! ;)
  8. [quote name='Czorcik']a do którego Moda mam pisać ? podpowie ktoś ?[/QUOTE] Chyba do działu "[URL="http://www.dogomania.pl/threads/189215-Kajtun-po-roku-ma-wreszcie-sw%C3%B3j-Prawdziwy-DOM%21"]Mają dom, ale potrzebuja pomocy[/URL]" trzeba przenieść wątek, tak jak Kajta - zapytaj alice.
  9. CHIP CHIP hurra! :) Czorcik, dzięki za przyciśnięcie. :diabloti:
  10. [quote name='zebrazebra']Super czytać takie newsy :)[/QUOTE] A kiedy przeczytamy newsa, że zebrazebra odwiedziła Kajtuna na wspólnym spacerku ze swoimi zwierzami...? :diabloti: ...i przy okazji podrzuciła bazarkową książkę i pogardzony krążek...? ;)
  11. Mniam, mniam, mniam! ;) (Ja tylko podrzu-cam.)
  12. Dostałam prośbę o rozesłanie - wszelkie Wasze pomysły i nawet najmniejsza pomoc są na wagę dwóch psich istnień: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217556-Suka-ze-szczeniakiem-na-terenie-firmy.-Firma-chce-si%C4%99-ich-pozby%C4%87.2-szczyle-ju%C5%BC-za-TM"]http://www.dogomania.pl/threads/217556-Suka-ze-szczeniakiem-na-terenie-firmy.-Firma-chce-si%C4%99-ich-pozby%C4%87.2-szczyle-ju%C5%BC-za-TM[/URL]
  13. Podnoszę i zaspamuję może troszkę. Trzymam kciuki za happy end. :)
  14. Mały terrorysta :diabloti: był wczoraj na kontroli w lecznicy. Paszcza wygląda dobrze :), choć niestety stomia zarasta w szalonym tempie. :( Jak by nas coś niepokoiło, to mamy się zgłaszać do dr Gugały na oględziny - wtedy będą się konsultować telefonicznie z dr Koperskim. Czy macie jakieś doświadczenia ze StressOut'em (nie wiem, czy dokładnie tak się to pisze)? Bo Sylwester się zbliża... To dr Gugała poleca. Trzeba by mniej więcej od początku grudnia zacząć tym Kajta paść. A teraz spadam(-y) na spacer. Pa!
  15. [quote name='Awit'] (...) W ogóle zaczyna mnie coś dopadać, nie miałam żadnego telefonu w sprawie psów. Nie wiem co to będzie....[/QUOTE] Kajtun też długo nie miał telefonów, a teraz przesyła buziaka dla cioci Awit, którą chciał zjeść. :)
  16. [quote name='Guliwer89']Awit następnym razem uprzedź że będę sławny to się jakoś przygotuję garniak krawatka i włochy na żel machnę a tak to tylko te zdjęcia psuję swoją skromną brzydalowatą osobą ;)[/QUOTE] Ważne, że Twoją skromna osobę wszystkie czterołapne potwory kochają! :) Hm, i mam pewną teorię, dlaczego. Właśnie mi/mnie puknął taki pomysł. :diabloti:
  17. Karmelku przesłodki! Buziaczki od ciotki. :calus:
  18. Panno Kamyczko, jak się miewacie? :glaszcze: [quote name='inka33']Ciociu Czorciu, to jeszcze nie wiesz, że posty Wujcia Gulcia trzeba czytać dwa razy...?! :crazyeye: Najpierw - tak, jak napisał (bez efektu), a potem - powoli oddzielając wyrazy i zgadując, gdzie mają być przecinki? :diabloti:[/QUOTE] [quote name='Czorcik'] (...) zawsze krzyczę na niego o te przecinki :)[/QUOTE] Myślisz, że jak mu się ciągle będzie głowę truć i powtarzać w kółko, to się w końcu zreformuje...? :diabloti:
  19. Witaj, SabuLesia! :diabloti: Sorry za spam, ale takie podobne (z daleka ;)) mi się wydały, że w obie strony zaspamowałam... Ciekawe, czy Sabka też będzie taka wielka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/210122-i-co-z-tym-zrobić-%28BAST-po-amputacji-członka-został-dług%29[/url]
  20. Ło matko! :crazyeye: Czy to wielkie psisko, które widać na zdjęciach, to naprawdę Basteczek...?! Nie poznaję kolegi.... Wydawało mi się, tzn. tak go zapamiętałam z Noska, że jest wielkości zaledwie rowerka dziecinnego... ;) Uwaga! Spam! :diabloti: Tutaj jest młodsza koleżanka Saba-Lesia: http://www.dogomania.pl/threads/216714-Psie-dziecko-przerzucona-przez-płot-do-schroniska-pogryziona-przez-psy-%28 , która mi się do Basta trochę podobna wydała.
  21. [quote name='Guliwer89']Czorciu nie wątpię że zaraz inaczej :mad: :mad: :mad: :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Czorcik']what ? nie kumam[/QUOTE] Ciociu Czorciu, to jeszcze nie wiesz, że posty Wujcia Gulcia trzeba czytać dwa razy...?! :crazyeye: Najpierw - tak, jak napisał (bez efektu), a potem - powoli oddzielając wyrazy i zgadując, gdzie mają być przecinki? :diabloti:
  22. [B]mmd[/B], bardzo dziękuję za słowa otuchy i ciągłą chęć niesienia pomocy! :) Edit: i Tobie, [B]Guliwer[/B] też :) oraz [B]Czorcik[/B]owi. Oczywiście także [B]alice[/B] :) i wszystkim pozostałym Cioteczkom. :):):) Jednak czuję się trochę jak nieodpowiedzialny gówniarz i żebraczka w jednym... :oops: Miałam świadomość, że Kajt nie jest "zwykłym" psem i powinnam bardziej zdawać sobie sprawę z ew. kosztów leczenia... Tylko rokowania były przecież dobre! :( Może - pomimo skłonności melancholijnych - czasem bywam za bardzo optymistką...? :/ Kajt dostał dziś inny antybiotyk, bo dr Gugała nie miał tego, co podał A-Z Wet. (Przepraszam, nazw nie powtórzę...) Jeszcze jedną dawkę ma dostać w piątek. Paszcza wygląda dobrze wg dr Gugały, który jakoś nie został zjedzony ani nawet napoczęty. :)
×
×
  • Create New...