-
Posts
17196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inka33
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
A my się musimy pochwalić! :lol: Kajtun dziś bardzo tymczasowo (od ok. 10 do ok. 18) tymczasował domną mikro-psią babcię. Egzamin z gościnności zdał na 5=. :multi: Należy jednak nadmienić, że właścicieli przyjęliśmy pod klatką. :evil_lol: Najpierw - przedwczoraj - był test ok. godzinny na psa zdany na 5- (właścicielka ochroniona). :diabloti: A ja jestem chora, chorsza, trup :-( i nie będę mogła jutro uczestniczyć w zmasowanych poszukiwaniach Demi, co do której były 2 sygnały - z Białołęckiej i Kopijników... [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-zgubiono-znaleziono-Szukamy-pomocy-w-poszukiwaniach-SUNI-DEMI-W0QQAdIdZ331245340[/url] Dla tych, co nie wiedzą, o co biega: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213017-Be%C5%BCowa-mikro-sunia-ZERWA%C5%81A-SI%C4%98-ZE-SMYCZY!-Wawa-Br%C3%B3dno-szczeniak-ju%C5%BC-w-DS[/url]! -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Cioteczki! Wujciowie! :multi: Czy ktoś z Was ma konto na [B]safe-animal.eu[/B] i mógłby Kajtuna tam zarejestrować? ...bo założenie tam konta, jak pewnie wiecie, 30zł kosztuje... :( Pozdrawia wszystkich ta straszna od kagańca! :diabloti: -
Przerażony wszystkim Kokos .... za TM ;(
inka33 replied to gosia2313's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak przy okazji, hopankowo chciałam zauważyć, że IMHO na zdjęciu 4 Kokosiu wygląda jak terier nie-pamiętam-nazwy. ;) -
Przerażony wszystkim Kokos .... za TM ;(
inka33 replied to gosia2313's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co mi tu Trampolliniego Nerwusa obgadujecie, hę...? :diabloti: -
Puk puk, Dosiu! Jak się miewasz?
-
[quote name='Guliwer89'] Wszyscy na ulicy to przyjaciele do każdego trzeba ogonkiem pomachać to może pogłaszczę :):):)[/QUOTE] Zamienimy się...? :diabloti: Gratuluję!!! ;)
-
[quote name='Czorcik']a do którego Moda mam pisać ? podpowie ktoś ?[/QUOTE] Chyba do działu "[URL="http://www.dogomania.pl/threads/189215-Kajtun-po-roku-ma-wreszcie-sw%C3%B3j-Prawdziwy-DOM%21"]Mają dom, ale potrzebuja pomocy[/URL]" trzeba przenieść wątek, tak jak Kajta - zapytaj alice.
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
CHIP CHIP hurra! :) Czorcik, dzięki za przyciśnięcie. :diabloti: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='zebrazebra']Super czytać takie newsy :)[/QUOTE] A kiedy przeczytamy newsa, że zebrazebra odwiedziła Kajtuna na wspólnym spacerku ze swoimi zwierzami...? :diabloti: ...i przy okazji podrzuciła bazarkową książkę i pogardzony krążek...? ;) -
Kochany Rudas znalazł swój nowy dom- NIECH BĘDZIE SZCZĘŚLIWY!
inka33 replied to plina's topic in Już w nowym domu
Mniam, mniam, mniam! ;) (Ja tylko podrzu-cam.) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Dostałam prośbę o rozesłanie - wszelkie Wasze pomysły i nawet najmniejsza pomoc są na wagę dwóch psich istnień: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217556-Suka-ze-szczeniakiem-na-terenie-firmy.-Firma-chce-si%C4%99-ich-pozby%C4%87.2-szczyle-ju%C5%BC-za-TM"]http://www.dogomania.pl/threads/217556-Suka-ze-szczeniakiem-na-terenie-firmy.-Firma-chce-si%C4%99-ich-pozby%C4%87.2-szczyle-ju%C5%BC-za-TM[/URL] -
Podnoszę i zaspamuję może troszkę. Trzymam kciuki za happy end. :)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Mały terrorysta :diabloti: był wczoraj na kontroli w lecznicy. Paszcza wygląda dobrze :), choć niestety stomia zarasta w szalonym tempie. :( Jak by nas coś niepokoiło, to mamy się zgłaszać do dr Gugały na oględziny - wtedy będą się konsultować telefonicznie z dr Koperskim. Czy macie jakieś doświadczenia ze StressOut'em (nie wiem, czy dokładnie tak się to pisze)? Bo Sylwester się zbliża... To dr Gugała poleca. Trzeba by mniej więcej od początku grudnia zacząć tym Kajta paść. A teraz spadam(-y) na spacer. Pa! -
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
inka33 replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='Awit'] (...) W ogóle zaczyna mnie coś dopadać, nie miałam żadnego telefonu w sprawie psów. Nie wiem co to będzie....[/QUOTE] Kajtun też długo nie miał telefonów, a teraz przesyła buziaka dla cioci Awit, którą chciał zjeść. :) -
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
inka33 replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='Guliwer89']Awit następnym razem uprzedź że będę sławny to się jakoś przygotuję garniak krawatka i włochy na żel machnę a tak to tylko te zdjęcia psuję swoją skromną brzydalowatą osobą ;)[/QUOTE] Ważne, że Twoją skromna osobę wszystkie czterołapne potwory kochają! :) Hm, i mam pewną teorię, dlaczego. Właśnie mi/mnie puknął taki pomysł. :diabloti: -
Cielak z wybitymi zębami, potrzeba deklaracji lub DT/DS na cito!
inka33 replied to Niuni&Pupi's topic in Już w nowym domu
Do góry, Cielątko! :) -
Panno Kamyczko, jak się miewacie? :glaszcze: [quote name='inka33']Ciociu Czorciu, to jeszcze nie wiesz, że posty Wujcia Gulcia trzeba czytać dwa razy...?! :crazyeye: Najpierw - tak, jak napisał (bez efektu), a potem - powoli oddzielając wyrazy i zgadując, gdzie mają być przecinki? :diabloti:[/QUOTE] [quote name='Czorcik'] (...) zawsze krzyczę na niego o te przecinki :)[/QUOTE] Myślisz, że jak mu się ciągle będzie głowę truć i powtarzać w kółko, to się w końcu zreformuje...? :diabloti:
-
Ło matko! :crazyeye: Czy to wielkie psisko, które widać na zdjęciach, to naprawdę Basteczek...?! Nie poznaję kolegi.... Wydawało mi się, tzn. tak go zapamiętałam z Noska, że jest wielkości zaledwie rowerka dziecinnego... ;) Uwaga! Spam! :diabloti: Tutaj jest młodsza koleżanka Saba-Lesia: http://www.dogomania.pl/threads/216714-Psie-dziecko-przerzucona-przez-płot-do-schroniska-pogryziona-przez-psy-%28 , która mi się do Basta trochę podobna wydała.
-
[quote name='Guliwer89']Czorciu nie wątpię że zaraz inaczej :mad: :mad: :mad: :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Czorcik']what ? nie kumam[/QUOTE] Ciociu Czorciu, to jeszcze nie wiesz, że posty Wujcia Gulcia trzeba czytać dwa razy...?! :crazyeye: Najpierw - tak, jak napisał (bez efektu), a potem - powoli oddzielając wyrazy i zgadując, gdzie mają być przecinki? :diabloti:
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[B]mmd[/B], bardzo dziękuję za słowa otuchy i ciągłą chęć niesienia pomocy! :) Edit: i Tobie, [B]Guliwer[/B] też :) oraz [B]Czorcik[/B]owi. Oczywiście także [B]alice[/B] :) i wszystkim pozostałym Cioteczkom. :):):) Jednak czuję się trochę jak nieodpowiedzialny gówniarz i żebraczka w jednym... :oops: Miałam świadomość, że Kajt nie jest "zwykłym" psem i powinnam bardziej zdawać sobie sprawę z ew. kosztów leczenia... Tylko rokowania były przecież dobre! :( Może - pomimo skłonności melancholijnych - czasem bywam za bardzo optymistką...? :/ Kajt dostał dziś inny antybiotyk, bo dr Gugała nie miał tego, co podał A-Z Wet. (Przepraszam, nazw nie powtórzę...) Jeszcze jedną dawkę ma dostać w piątek. Paszcza wygląda dobrze wg dr Gugały, który jakoś nie został zjedzony ani nawet napoczęty. :)