-
Posts
17196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inka33
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
inka33 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Dziękuję. :) -
Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !
inka33 replied to terra's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
:) Dopiero okaże się, czy będzie za co. -
KONIEC bazarku PŁYTOWISKO majOwcze ;) Dziękuję wszystkim, którzy nań przybyli! :)
-
Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !
inka33 replied to terra's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Zaoferowałam pomoc po 4.05 na miejscu. -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
inka33 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Spoko, spoko, on prawie taki malutki, jak banerek. ;) -
Ty, ten tego to tamto, od sarnich łebków - zadzwoń! :) Edit: Sama se wczoraj zadzwoniłam. Zaraz idę poszukać melisy... ;) Edit2: (po 15-tej 28.04) Melisa potrzebna, ale dla Fiźki, która płacze za Pańciem i nie daje mi puzzli układać... ;) Ze stresu opiła się wody jak bąk, ale psacerek bezefektowny... Samochody jeżdżą i w ogóle. Teraz jak usiadłam do kompa, to się wreszcie położyła (obok mnie) i tylko sobie pomiaukuje cichutko. Bomba jeszcze jej nie zeżarła, ale powarkując bardzo pilnuje sprawiedliwości w głaskaniu oraz... mnie. ;) Edit3: (po 16-tej 28.04) Oświadczam, że oszaleję. Padnę ze śmiechu, znaczy się. Właśnie się okazało, że przy kompie też mi nie wolno siedzieć, bo mnie oblazły cztery łapy i dwa ryjki go głaskania... Edit4: (po 18-tej 28.04) Byłam sama z obiema suczami. Urobek obie x2. Przeżyłam. Nie wywinęłam orła. :] Bomba jest jednak zrównoważoną Owcą, Fiźka ma fisia, nadal rozpacza, a mi uszy osiwiały...
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
inka33 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
A to podstępna żmijeczka przytulaśna! :))) Rokuś, Kula, coś będzie... ;) Edit: Już jest - zapraszam. :) Świeżutkie PŁYTOWISKO majOwcze: -
Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !
inka33 replied to terra's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Powinna leżeć, ale uparła się i jeździ do zwierzaków... -
Dziewczyny, nie mam czasu teraz doczytać, ale jakby było "coś" starutkiego, zabiedzonego, to może spróbujcie zapytać dziuniek, która ratuje starowinki z Palucha, bo już nie wiem, czy do niej wysyłałam prośbę o zajrzenie na wątek. Edit: Zerknęłam powyżej, chyba psychicznie nie mam siły czytać, o co chodzi... :(((
-
Rozsyłam, zapraszam...
-
Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !
inka33 replied to terra's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Oczywiście, że cieplutko myślę, zaciskam kciuki i czekam na wieści. :) -
EDYTOWANIE PODPISU Wchodzisz przez nazwę swojego loginu (prawy górny róg) w Ustawienia konta. Tam wchodzisz w Sygnatura. W okienku edycji sygnatury: Jeśli chcesz usunąć banerek/napis: - ustawiasz kursor przed banerkiem/napisem i kasujesz go Deletem lub - ustawiasz kursor za banerkiem/napisem i kasujesz go Backspace'm lub - zaznaczasz myszą banerek/napis i kasujesz go Deletem. Jeśli chcesz wstawić gotowy podlinkowany banerek/napis: 1. Zaznaczasz go myszą na wątku, na którym jest lub w cudzym podpisie. 2. Jak jest podświetlony, to wciskasz Ctrl+c (kopiuj). 3. Wracasz do okienka edycji sygnatury. 4. Ustawiasz kursor w miejscu, gdzie ma być baner/napis. 5. Wciskasz Ctrl+v (wklej). Jak chcesz dodać kolejne, to najpierw spacja po wstawionym (żeby były oddzielone) i powtarzasz czynności. 6. Klikasz Zapisz pod okienkiem edycji sygnatury. 7. Przechodzisz na jakiś wątek w innej zakładce, odświeżasz kartę wciskając F5 i sprawdzasz, czy podpis jest poprawny. 8.* u mnie zazwyczaj działa dopiero po drugim kliknięciu Zapisz. Jeśli chcesz wstawić swój banerek, który masz na komputerze: 1. Pod okienkiem edycji sygnatury klikasz Wybierz pliki 2. Wybierasz banerek ze swojego dysku i wciskasz Enter. 3. Klikasz Zapisz. Teraz banerek jest już w okienku edycji sygnatury. 4. Idziesz na 1 stronę wątku, którym ma być podlinkowany baner. 5. Zaznaczasz myszą jego adres. 6. Jak jest podświetlony, to wciskasz Ctrl+c (kopiuj). 7. Wracasz do okienka edycji sygnatury. 8. Dwuklikasz w banerek i wyskakuje Ci okienko. 9. W części okienka Link usuwasz to, co w nim jest i wciskasz Ctrl+v (wklej). 10. Klikasz Uaktualnij. 11. Klikasz Zapisz pod okienkiem edycji sygnatury. 12. Przechodzisz na jakiś wątek w innej zakładce, odświeżasz kartę wciskając F5 i sprawdzasz, czy podpis jest poprawny. 13.* u mnie zazwyczaj działa dopiero po drugim kliknięciu Zapisz. Jeśli chcesz wstawić swój banerek, który masz na serwerze zewnętrznym, np. fotosik: 1. Pod okienkiem edycji sygnatury klikasz Wstaw inne multimedia. 2. Wybierasz Wstaw grafikę z adresu URL. 3. Idziesz na stronę, gdzie masz banerek. 4. Zaznaczasz myszą jego adres. 5. Jak jest podświetlony, to wciskasz Ctrl+c (kopiuj). 6. Wracasz do okienka wstawiania grafiki. 7. Wciskasz Ctrl+v (wklej). 8. Klikasz Wstaw do postu. 9. Idziesz na 1 stronę wątku, którym ma być podlinkowany baner. 10. Zaznaczasz myszą jego adres. 11. Jak jest podświetlony, to wciskasz Ctrl+c (kopiuj). 12. Wracasz do okienka edycji sygnatury. 13. Dwuklikasz na wstawiony banerek i wyskakuje Ci okienko. 14. W części okienka Link usuwasz to, co w nim jest i wciskasz Ctrl+v (wklej). 15. Klikasz Uaktualnij. 16. Klikasz Zapisz pod okienkiem edycji sygnatury. 17. Przechodzisz na jakiś wątek w innej zakładce, odświeżasz kartę wciskając F5 i sprawdzasz, czy podpis jest poprawny. 18.* u mnie zazwyczaj działa dopiero po drugim kliknięciu Zapisz. Jeśli chcesz wstawić swój napis: 1. W okienku edycji sygnatury piszesz tekst, który ma się wyświetlać w podpisie. 1.a) Pogrubiasz go, powiększasz itp., jeśli chcesz. 2. Idziesz na 1 stronę wątku, którym ma być podlinkowany baner. 3. Zaznaczasz myszą jego adres. 4. Jak jest podświetlony, to wciskasz Ctrl+c (kopiuj). 5. Wracasz do okienka edycji sygnatury. 7. Zaznaczasz myszką swój napis. 8. Klikasz 4. ikonkę na górze okienka edycji sygnatury (Link). 9. Wciskasz Ctrl+v (wklej). 10. Klikasz Wstaw do postu. Można też pominąć punkt 1. i po skopiowaniu adresu wątku po kliknięciu w ikonkę Link i wklejeniu go na górze, na dole wpisać swój tekst, a dopiero potem go zaznaczyć i pogrubiać, powiększać itp. Jak chcesz dodać kolejne, to najpierw po wstawionym wcześniej Spacja (żeby były oddzielone) lub Enter (żeby były w kolejnych linijkach) i powtarzasz czynności. 11. Klikasz Zapisz pod okienkiem edycji sygnatury. 12. Przechodzisz na jakiś wątek w innej zakładce, odświeżasz kartę wciskając F5 i sprawdzasz, czy podpis jest poprawny. 13.* u mnie zazwyczaj działa dopiero po drugim kliknięciu Zapisz. Uffff... Mam nadzieję, że nic nie pomieszałam. :)