-
Posts
9293 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tobciu
-
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
tobciu replied to chita's topic in Już w nowym domu
Matko, już przesyłam marcową deklarację dla Dumy. A czy ja lutowej czasem nie opuściłam ?? Patrzę w rozliczenie - wygląda, że zapomniałam. To już się poprawiam i przesyłam 20 zł (zaległą za luty i marcową). [B][COLOR=#0000ff]p.s. Czy mogę prosić o numer konta ponownie ? [/COLOR][/B]Wypadnięcie miesiąca spowodowało, że nie mogę się cofnąć tak daleko w historii przelewów. -
W DS. Zjawiskowy, pięknie umaszczony 10-miesięczny pies.
tobciu replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgnieszkaO']Wizyta wypadła super. Rodzina przyjeżdża w sobotę do Torunia, po 15 idziemy na spacer wspólny, z uwagi na to że ma 350 km w jedną stronę, nocuje w hotelu, a w niedzielę koło 12 zabierają Billego do siebie. Dzisiaj dowiedziałam się, że Billy nie był odrobaczany, nie miał robionych wirusówek, nawet wścieklizny nie ma zrobionej.[/QUOTE] No tak.. jakoś to nie dziwi biorąc pod uwagę opis tej rodziny u której jest dotychczas.. Ale opis nowej - cudny ! :) Kochani ludzie. :) -
[SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#ff0000][B][SIZE=4]PILNE ! Kto mógłby pomóc w przeprowadzeniu wizyty przed adopcyjnej ? [/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][B]Billy - piękny szczeniak ma trafić 2-gi raz do schroniska, przebywa obecnie u niezbyt fajnej rodziny, ale zgłosiła się rodzina (wydaje się bardzo ok), która może przyjechać po niego w sobotę (09/03/13) do Torunia, aż z woj. dolnośląskiego. Pilnie szukamy kogoś - kto mógłby zrobić wizytę : [COLOR=#ff0000]Jawor (okolice Legnicy) [/COLOR]dla psiaka. [COLOR=#ff0000][SIZE=4]Mega pilne ! [/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000]Kontakt w sprawie wizyty do AgnieszkaO [/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]tel. 783 542 630[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]e-mail : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] albo [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/SIZE][/COLOR] [SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][B] Wątek Billego na dogo : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239781-Billy-wraca-do-schroniska-Zjawiskowy-pi%C4%99knie-umaszczony-10-miesi%C4%99czny-pies"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...esięczny-pies[/URL] Wątek Billego na FB : [URL]http://www.facebook.com/events/141955485970209/[/URL] Dziękujemy z góry za pomoc ![/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
-
Legnica i okolice -wątek psów w potrzebie - bokserka
tobciu replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
[SIZE=2]Nieaktualna prośba o wizytę przedadopcyjną. [/SIZE] -
[SIZE=2][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#ff0000][B][SIZE=3](Edit : 11/03/13) NIEAKTUALNE ! :) Billy pojechał do domu. :)[/SIZE] [/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][B]********* PILNE ! Kto mógłby pomóc w przeprowadzeniu wizyty przed adopcyjnej ? [/B] [B]Billy - piękny szczeniak ma trafić 2-gi raz do schroniska, przebywa obecnie u niezbyt fajnej rodziny, ale zgłosiła się rodzina (wydaje się bardzo ok), która może przyjechać po niego w sobotę (09/03/13) do Torunia, aż z woj. dolnośląskiego. Pilnie szukamy kogoś - kto mógłby zrobić wizytę : Jawor (okolice Legnicy) dla psiaka. Kontakt w sprawie wizyty do AgnieszkaO tel. 783 542 630[/B], [B]e-mail : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] albo [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B] [B] Wątek Billego na dogo : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239781-Billy-wraca-do-schroniska-Zjawiskowy-pięknie-umaszczony-10-miesięczny-pies"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...esięczny-pies[/URL] Wątek Billego na FB : [URL]http://www.facebook.com/events/141955485970209/[/URL] [/B][/SIZE]
-
Niepełnosprawny ONek Zahir za TM[*]...tylko dług pozostał
tobciu replied to sunia2000's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[SIZE=4]PILNE ! Kto mógłby pomóc w przeprowadzeniu wizyty przed adopcyjnej ? Billy - piękny szczeniak ma trafić 2-gi raz do schroniska, przebywa obecnie u niezbyt fajnej rodziny, ale zgłosiła się rodzina (wydaje się bardzo ok), która może przyjechać po niego w sobotę (09/03/13) do Torunia, aż z woj. dolnośląskiego. Pilnie szukamy kogoś - kto mógłby zrobić wizytę : Jawor (okolice Legnicy) dla psiaka. [SIZE=4]Mega pilne ! Kontakt w sprawie wizyty do AgnieszkaO tel. 783 542 630 e-mail : [email protected] albo [email protected] Wątek Billego na dogo : http://www.dogomania.pl/forum/thread...esięczny-pies Wątek Billego na FB : http://www.facebook.com/events/141955485970209/ Dziękujemy z góry za pomoc ! -
[SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#ff0000][B][SIZE=4]PILNE !Kto mógłby pomóc w przeprowadzeniu wizyty przed adopcyjnej ? [/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=#000000][B]Billy - piękny szczeniak ma trafić 2-gi raz do schroniska, przebywa obecnie u niezbyt fajnej rodziny, ale zgłosiła się rodzina (wydaje się bardzo ok), która może przyjechać po niego w sobotę (09/03/13) do Torunia, aż z woj. dolnośląskiego. Pilnie szukamy kogoś - kto mógłby zrobić wizytę : [COLOR=#ff0000]Jawor (okolice Legnicy) [/COLOR]dla psiaka. [COLOR=#ff0000][SIZE=4]Mega pilne ! [/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000]Kontakt w sprawie wizyty do AgnieszkaO [/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]tel. 783 542 630[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]e-mail : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] albo [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/SIZE][/COLOR] [SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=#000000][B] Wątek Billego na dogo : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239781-Billy-wraca-do-schroniska-Zjawiskowy-pi%C4%99knie-umaszczony-10-miesi%C4%99czny-pies"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...esięczny-pies[/URL] Wątek Billego na FB : [URL]http://www.facebook.com/events/141955485970209/[/URL] Dziękujemy z góry za pomoc ![/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
-
Tuptus,jestem w psim niebie ,pamietajcie o mnie[*]
tobciu replied to giselle4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[SIZE=2]Nieaktualna prośba o wizytę przedadopcyjną. -
[SIZE=2][COLOR=#000000][COLOR=#ff0000]NIEAKTUALNE :) Billy pojechał do nowego domu. :) *** [/COLOR][/COLOR]PILNE !Kto mógłby pomóc w przeprowadzeniu wizyty przed adopcyjnej ? Billy - piękny szczeniak ma trafić 2-gi raz do schroniska, przebywa obecnie u niezbyt fajnej rodziny, ale zgłosiła się rodzina (wydaje się bardzo ok), która może przyjechać po niego w sobotę (09/03/13) do Torunia, aż z woj. dolnośląskiego. Pilnie szukamy kogoś - kto mógłby zrobić wizytę : Jawor (okolice Legnicy) dla psiaka. Kontakt w sprawie wizyty do AgnieszkaO,,tel. 783 542 630, e-mail : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] albo [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Wątek Billego na dogo : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239781-Billy-wraca-do-schroniska-Zjawiskowy-pięknie-umaszczony-10-miesięczny-pies"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...esięczny-pies[/URL] Wątek Billego na FB : [URL]http://www.facebook.com/events/141955485970209/[/URL][/SIZE]
-
AZYL - dolnośląskie schronisko. ADOPTUJ JEDNEGO Z NAS!
tobciu replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=#ff0000][B][SIZE=4]Już nieaktualne. :) Billy pojechał do domu. :) ** [SIZE=2]PILNE !Kto mógłby pomóc w przeprowadzeniu wizyty przed adopcyjnej ? [/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [COLOR=#000000][B]Wątek Billego na dogo : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239781-Billy-wraca-do-schroniska-Zjawiskowy-pięknie-umaszczony-10-miesięczny-pies"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...esięczny-pies[/URL] Wątek Billego na FB : [URL]http://www.facebook.com/events/141955485970209/[/URL][/B][/COLOR][/SIZE] -
[SIZE=4]PILNE !Kto mógłby pomóc w przeprowadzeniu wizyty przed adopcyjnej ? Billy - piękny szczeniak ma trafić 2-gi raz do schroniska, przebywa obecnie u niezbyt fajnej rodziny, ale zgłosiła się rodzina (wydaje się bardzo ok), która może przyjechać po niego w sobotę (09/03/13) do Torunia, aż z woj. dolnośląskiego. Pilnie szukamy kogoś - kto mógłby zrobić wizytę : Jawor (okolice Legnicy) dla psiaka. [SIZE=4]Mega pilne ! Kontakt w sprawie wizyty do AgnieszkaO tel. 783 542 630 e-mail : [email protected] albo [email protected] Wątek Billego na dogo : http://www.dogomania.pl/forum/thread...esięczny-pies Wątek Billego na FB : http://www.facebook.com/events/141955485970209/
-
[SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=#ff0000][B][SIZE=4]PILNE !Kto mógłby pomóc w przeprowadzeniu wizyty przed adopcyjnej ? [/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#000000][B]Billy - piękny szczeniak ma trafić 2-gi raz do schroniska, przebywa obecnie u niezbyt fajnej rodziny, ale zgłosiła się rodzina (wydaje się bardzo ok), która może przyjechać po niego w sobotę (09/03/13) do Torunia, aż z woj. dolnośląskiego. Pilnie szukamy kogoś - kto mógłby zrobić wizytę : [COLOR=#ff0000]Jawor (okolice Legnicy) [/COLOR]dla psiaka. [COLOR=#ff0000][SIZE=4]Mega pilne ! [/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000]Kontakt w sprawie wizyty do AgnieszkaO [/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]tel. 783 542 630[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]e-mail : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] albo [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/SIZE][/COLOR] [SIZE=3][COLOR=#000000][B] Wątek Billego na dogo : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239781-Billy-wraca-do-schroniska-Zjawiskowy-pi%C4%99knie-umaszczony-10-miesi%C4%99czny-pies"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...esięczny-pies[/URL] Wątek Billego na FB : [URL]http://www.facebook.com/events/141955485970209/[/URL][/B][/COLOR][/SIZE]
-
JELENIA GORA - schronisko - PILNIE (!) szukamy domow ! Zdjecia post 1-4.
tobciu replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
[SIZE=2]Nieaktualny post z prośbą o wizytę przedadopcyjną. Wizyta była, pies w nowym domu. :)[/SIZE] -
[SIZE=2]Nieaktualna prośba o wizytę przedadopcyjną.[/SIZE]
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
tobciu replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
[size=3][color=#ff0000][b][size=4][size=3]nieaktualne :) billy pojechał do domu. :) ***[/size] [/size][/b][/color][/size] [size=3][/size] -
[quote name='Cudak'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240623-Na-Urgo-i-Perłę-robi-się[/URL] - robi sie dla Urgo, można już oglądac ;) ale jeszcze proszę nie pisac, bo cos dodam. Gdyby Ktoś jeszcze dał rade jakiś bazarek wydziergac, to bylaby ogromna pomoc, bo pieniążków dużo potrzeba dla naszego staruszka...[/QUOTE] Obrabiałam w weekend zdjęcia. Jak mi się uda, to może do końca tygodnia wystawię. Będę się starać.
-
W DS. Zjawiskowy, pięknie umaszczony 10-miesięczny pies.
tobciu replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
Aga, a Ci Państwo co byli zainteresowani ? Odezwali się ? -
W DS. Zjawiskowy, pięknie umaszczony 10-miesięczny pies.
tobciu replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
kciuki zaciśnięte !!! :) -
W DS. Zjawiskowy, pięknie umaszczony 10-miesięczny pies.
tobciu replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
Też MOCNO trzymam kciuki. MOOOOOCNO ! -
[quote name='tobciu'][B]Hej. Kaj zapłaciła brakującą kwotę za swój fant. I właśnie przelałam do magdola 24 zł. Proszę o potwierdzenie ich wpływu również. Jutro powinny być na koncie.[/B] [B][COLOR=#ff0000][SIZE=4]Rozliczenie ostateczne na dzień 19/02/13 (z wpłatą kaj) : [/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000ff][SIZE=4]52 zł + 24 zł = [/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=4]76 zł[/SIZE][/COLOR][/B][/QUOTE] Magdola - potwierdź jeszcze bardzo proszę te 24 zł :) Doszły ? Dzięki.