Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. Zaglądam do ślicznych białych skarpetek !
  2. [quote name='magdola']341,3 z bazarku uczciwości - uzupelnie jak odpale komPa :)[/QUOTE] Fajnie, że tylu uczciwych się znalazło. :)
  3. Dziewczyny trzeba je ogłaszać ogłaszać Na wszystkie województwa jeszcze ich nie ogłaszałam Jak ktoś ma 10 zeta wolne w portfelu, może zasponsoruje pannom kolejne dwa pakiety ? Info i zdjęcia do ogłoszeń, które używałam mogę przesłać na maila.
  4. Myngey, czy masz zdjęcia uzębienia Urgo lepszej jakości ? A jak nie masz, dałabyś radę zrobić i podesłać mi na maila ? Zrobiłabym nowy baner.
  5. [quote name='magdola']No to czas na zmiany....... Moze inny tekst do ogłoszeń? ..... Coś spróbuje.....[/QUOTE] Byle zmiany były zatwierdzone przez Myngey, bo Ona zna psa najlepiej.
  6. [quote name='Karilka'] Czy Urgo ma ogłoszenia? Jak to z tym jest? Masz jakieś aktualne zdjęcia nadające sie do ogłoszeń? Jest tekst?[/QUOTE] [B]Oprócz ogloszeń co Myngey robi, Urgo ogłaszany był na : [/B] [B]Kujawsko-pomorskie[/B] : 10/07/12 (30 ogloszeń od Cudak, robiła tatankas), [B]Zachodnio-pomorskie[/B] :03/09/12 (50 ogloszeń ode mnie, robiła AgnieszkaO), [B]Pomorskie[/B] : 03/09/12 (50 ogloszeń ode mnie, robiła AgnieszkaO [B]Dolnośląskie[/B] : 20/10/12 (30 ogłoszeń ode mnie, robiła Anja…) [B]Łódzkie [/B]: 20/10/12 (30 ogłoszeń ode mnie, robiła Anja…) [B]Mazowieckie[/B] : 20/11/12 (50 ogłoszeń ode mnie, robiła AgnieszkaO) [B]Wielkopolska[/B] : 20/11/12 (50 ogłoszeń ode mnie, robiła AgnieszkaO) [COLOR=#0000ff][B]Tekst i zdjęcia, które używałam mogę podesłać na maila.[/B][/COLOR] [B]Cudak,[/B] proponowałabym tą rozpiskę powyżej wstawic w pierwszy post i potem dodawać do niej nowe pakiety. Łatwiej będzie ogarnąć gdzie i kiedy był ogłaszany i jakie kolejne tereny eksplorować w poszukiwaniu domu dla chłopaka. Plus filmiki o Urgo co Myngey kręciła - też możnaby wstawic na początku. Dla porządku :) Myngey u góry je wypisała, ale to przy okazji powtórzę : [url]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PfguqcS-WoE[/url] [url]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LQSR0A12aGE[/url] [url]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rvU31244gAg[/url]
  7. [quote name='Karilka']tobciu - masz rację. Cudak widzi problem i nie wywija kota ogonem. Ma szczere chęci. Dlatego postaram się pomóc. Asiaczek, What May NN - Baaaardzo Wam dziękuję. Myngey nie może zostać sama z Urgo, mam rację?[/QUOTE] Absolutnie masz rację. :) Myngey nie może zostać sama. Dziękuję Dziewczyny. :Rose:
  8. Dziewczyny nie krzyczcie na Cudak, dziewczyna ratuje te zwierzęta, które inaczej nie miałyby szansy. Niektóre psy/koty mają szczęście i znalazły dom (Norek, Dexter), niektóre nie mają tego farta póki co i nadal czekają. Ratujesz - jesteś za to odpowiedzialny. Tak, zgadza się. Tylko wiecie przecież, że to jest tak, że pomożesz raz, drugi, trzeci - i te wszystkie biedy jakoś dowiadują się o tym i zaczynają lgnąć do tej pomocy. I wcześniej pewnie było tak, że Cudak widziała kilka przypadków i pomagała, a teraz widzi kilkanaście i też chce pomóc. I jak tego nie zrobić i odwrócić głowę ? To są trudne dylematy.. Ja nie oceniam, nie wytykam, bo to zrobić najłatwiej. Sama pomagam bazarami, deklaracjami jak mogę, ale bezpośrednio przyznaję szczerze, nie angażuję się w pomoc - bo bardzo szybko by mnie przerosła i znalazłabym się w sytuacji jak Cudak albo i gorszej.. Bo psie/kocie nieszczęścia się mnożą na potęgę, a pieniądze w portfelu niestety nie.. A też uważam się za osobę odpowiedzialną za swoje czyny.. ale co by było, jakbym miała pod opieką wyciągniętych gdzieś z "bagna" zwierząt naście i niewiele w portfelu? Miałabym problem jak Cudak. Jak ktoś pomaga więcej, to wiadomo, że prędzej czy później będzie potrzebował pomocy. Gdyby tak nie było - nie byłoby takich wątków na dogo. Zbierzmy się, pomóżmy. Urgo jak widzicie wątek ma od dawna - i było na nim cicho.. Zachorował, zrobił się ruch. Więcej osób go dojrzało. Nowe osoby dopomogły. Ktoś z Was zostanie na wątku, ktoś nie. Ale szansa na pomoc jest większa i pomysłów nowych więcej. I razem jakoś udźwigniemy temat, raz z lepszym efektem, raz gorszym.. Najważniejsze by jakaś pomoc była. Myngey robi ogromnie dużo. Mieć na DT zdrowego psa, a chorego to zdecydowana różnica. I nie wolno zostawić Dziewczyny samej z problemem. Ale też sama Cudak nie będzie w stanie odpowiedzialności za psa udźwignąć.. Ja bazarek, jak pisałam zrobię w styczniu, ewent. początek lutego. Mam zapowiedzianą wizytę szefa w styczniu przez tydzień i od tego terminu, zależy kiedy będę mogła bazar uruchomić. Póki co Myngey, jeszcze z kieszeni drobne wytrząsnęłam i Ci przesyłam.
  9. [quote name='magdola']Tak, na razie wyjaśniałam małe niejasności i jeszcze dwie ciotki:) Czekam na odpowiedzi czy zapłacą czyy zamykać wątek i nie czekać - dziś wysłałam. Myślę, że do czasu zapłaty za styczeń już kasiora będzie :)[/QUOTE] Ja na swoich bazarach gdy czekam zbyt długo na ostatnie wpłaty - to przelewam co jest, opisuję czyich wpłat i kwot brakuje, a potem dosyłam brakujące, gdy już wpłyną. By nie przetrzymywać tych pieniędzy u siebie.
  10. Ja chłopakowi przygotuję bazarek, ale to w styczniu jakoś, dokładnie nie wiem kiedy. Tylko, że ewentualne fundusze z niego będą dopiero w lutym. Ale one pewnie na jedzenie pójdą, bo chłopak już nie będzie miał nic, ni puszek, ni suchego. Także problemu ze zdrowiem i leczenie wygenerują dług, bo na to niestety funduszy nie było żadnych. :( Urgo bazarki do tej pory miał robione przeze mnie, na spółkę z dwoma innymi stepnickimi psami, ale to starczało / wspierało tylko DT w wyżywienie. Deklaracji Urgo nie ma żadnych niestety.. (dobrze pamiętam?). Także gdyby ktoś z odwiedzających wątek zechciał wesprzeć Urgo jakąkolwiek kwotą - byłoby wspaniale. Bo biedak nie ma nic, był ogłaszany, ale zainteresowania brak, teraz posypało mu się zdrowie, a zepsute zęby też trzeba będzie wyrwać niedługo, bo zaczną psa boleć - DT nie może zostać z problemem sam, bo to defacto nie jest DT problem.. Ja przelałam DT 50 zł. Jeśli ktoś mógłby dać choćby i 5 zł - będzie to wielka pomoc.
  11. [quote name='tobciu']Rafał i Viola ! Jesteście kochani ! Przywracacie wiarę w ludzi ! 10 zł do zmniejszenia długu Dolara w hoteliku wysyłam.[/QUOTE] agaga21 - a może byście napisały do tych osób co do końca wpłacały i nie zapomniały o Dolarze, może zechciałyby jeszcze jedną miesięczną deklarację przeznaczyć dla chłopaka ? Zawsze to ze 100 zł z długu byłoby mniej ? Zgodzą się osoby, albo i nie, ale zapytać warto. Najwyżej powiedzą, że przykro, ale niestety nie da rady. (halo deklarowicze, proszę nie myśleć że naciągam :) ) Chyba, że macie jakiś pomysł jak oddać ten dług ? Ja jak zrobię ten bazar co mi go przed świętami moderator usunął :ekmm:, to post będzie dla Dolara, ale to będzie post i kilka fantów tylko, oby coś się sprzedało, ale to większej kwoty i tak nie będzie.
  12. ja przy kolejnym bazarku (jak się uda to w styczniu jeszcze) przeznaczę znowu post dla Ramzesa. To liczę parę zł mu dorzucę mu. A te 100 zł co wczoraj rozmawiałyśmy przelałam Ci po południu, to jutro powinny być u Ciebie.
  13. To na puszki zaraz 20 parę zł wysyłam. Jutro może uda się, że po południu będą na koncie. Na Gwiazdkę nie zdąrzyłam to na Nowy Rok będą. Myngey dzwoniłaś, dopiero zauwarzylam, przepraszam. Ja przeziębiona, po fervexie śpię na okrągło. Oj.. i co z Urgo będzie... ?
  14. Rafał i Viola ! Jesteście kochani ! Przywracacie wiarę w ludzi ! 10 zł do zmniejszenia długu Dolara w hoteliku wysyłam.
  15. Hej, parę złotych chciałabym na noworoczne puszki dla chłopaka wysłać. :) Myngey - na to konto, co Ci bazarowe pieniądze wysyłałam ?
  16. [quote name='__Lara']:( może jakiś bazarek podratowałby sytuację?[/QUOTE] Z pewnością - tylko trzeba go zrobić.
  17. [quote name='Bjuta']Tylko nigdzie nie znalazłam zdjęcia Norka z tego wątku - może mi się nie otwierają. A chciałam porównać z wzorcem Norkowości... Zdaje się, że charakterem pasuje![/QUOTE] [quote name='Cudak']Faktycznie zniknęły! :mad: [/QUOTE] Ja swoje, co były przy końcu wątku usunęłam, po tym jak mi moderator viris usunela bazar... Nie sprawdzałam - ale te Norkowe zapewne byly większe niż regulaminowe.
  18. Zbadaj kochana chłopaka. Ból zębów straszny jest. Bazar będę ciułać od nowa.. ale w styczniu dopiero. Eh..
  19. Trzymamy, trzymamy. W Was cała nadzieja !
  20. A może niech nie je parę dni - to potem zacznie. Urozmaicanie psu jedzenia, dawanie mu wędlin, sera, ect - czyli naszego doprawionego jedzenie, powoduje, że woli nasze, a nie swoje mdłe chrupy i zacznie wybrzydzać. Normalne. Jak mój pies stwierdza, że on nie będzie jadł chrupek czy puszki - bo wolałby żółty ser, ewentualnie wciągnąłby kurze łapki, to zabieram michę z nietkniętym jedzeniem i dostaje ją następnego dnia. Nie ruszy, zabieram. I trzeciego dnia już wciąga chętnie (świeża michę). Dobrze, że Hałabajowka poszła do weta, bo sprawdzi warto, czy się nic nie dzieje. Ale skoro już wiemy - że salami dziewczyna wciąga ze smakiem. To jest to jej zachcianka. :) Zatem jak nie je - niech i dwa dni nie je. Trzeciego zje.
  21. [quote name='omry']MA DOM! :multi: Oby wszystkim się tak szybko udawało :)[/QUOTE] Bardzo się cieszę. :)
  22. Trzymam mocno kciuki, bo inaczej nie jestem w stanie pomóc... Mocno trzymam !
×
×
  • Create New...