Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. Bazarek Urgo (w podpisie bazarek 1) się wczoraj zakończył. Większość fantów zapakowana, resztę popakuję jutro i będę czekać na przelewy. :)
  2. [quote name='Myngey']ZAPRASZAM na wydarzenie FB dla URGO [URL]https://www.facebook.com/events/125182044324814/[/URL][/QUOTE] Dołączyłam :)
  3. Z bazarków dla Dajzi nic nie potrzebuję, ale proszę o numer konta, wysupłam parę złotych dla ślicznej.
  4. A może ciszej nad tą trumną .... ? Dajcie spokój ...
  5. Chwała Wam, chwała za to, że konsekwentnie razem pracujecie ! :)
  6. O nie............ Marta.... bardzo mi przykro....... :-(
  7. Ja bym poczekała te dwa tygodnie. I potem, dostanie 2-3 pakiety ogłoszeń. Ok ? Będzie myślę wiadomo co tam te nerki mu kombinują za niespodzianki, czy też nie kombinują.
  8. [quote name='Karilka']Dziękuję za konkrety. Takie rzeczy lubię. Bardzo przepraszam, zdaje sobie sprawę, że jeśli chodzi o psy - zdarza mi się histeryzować i mało liczę się z ludźmi. Już piję melisę i ide na bazarek. Cudak - cieszę się, że jesteś osobą spokojną. Co u Urgo? Jak sie czuje?[/QUOTE] O, i fajnie. I tylko tak, na spokojnie udźwigniemy temat. :) W porozumieniu siła. Niezgoda do niczego się Urgo nie przyda. :) A tylko chłopaka zestresuje. Idę słać dalej zaproszenia na bazarek, tylko wyjdę na spacer z psiurem, bo drepcze niecierpliwie pod drzwiami.
  9. [quote name='agaga21']jejku, dziękujemy!!! ide zerknąć na bazarek.[/QUOTE] spoko, to tylko kilka fantów dla chłopaka. Ale może się uda sprzedać. Dzielnie zaproszenia rozsyłam. :)
  10. A ogłaszamy go dalej, czy poczekamy na wyniki ? Bo pakiet mogę mu kupić teraz. Tylko nie wiem czy nie lepiej poczekać ? Co myślicie ?
  11. Ja bym proponowała, by się na tym wątku kłótnie nie toczyły i wypominanie co kto, komu, ect. Mało tego na dogo ? Ja przyznaję, że takie wątki omijam, bo nie chce mi się czytać wzajemnych przepychanek. Wystarczy, że wiadomości w tv czasem obejrzę. :) Tylko razem jesteśmy w stanie pomóc Urgo. Gdyby była w stanie zrobić to sama Cudak, to by nie było tego wątku przecież. Także peace, peace ! Please. :)
  12. udostępnię śliczna na fb.
  13. [B]Zapraszam na bazarek dla TOZ POLICE :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238036-Bazarek-dla-TOZ-POLICE-(5)-i-DOLARA-Zapraszam!-Do-03-02-(22-czasu-dogo)[/URL][/B]
  14. [B]Zapraszam na bazarek, z którego ewentualny dochód z części fantów zostanie przeznaczony na zmniejszenie długu w hoteliku po Dolarze. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238036-Bazarek-dla-TOZ-POLICE-(5)-i-DOLARA-Zapraszam!-Do-03-02-(22-czasu-dogo)[/URL][/B]
  15. [quote name='ageralion']Dziękuję :calus: moje bazarki sie robia... powoli... :)[/QUOTE] nic mi nie mów... ten mi też szedł tak opornie. Bo ja tradycyjnie robię dwa jednocześnie. Dwa razy więcej zdjęć do obrobienia. Ten drugi bazar też chce dziś uruchomić. A jak mi wyjdzie ?
  16. Wydziergałam bazarek - gdzie ewentualny dochód ze sprzedaży części fantów jest przeznaczona dla Ramzesa. http://www.dogomania.pl/forum/threads/238101-Bazarek-dla-URGO-i-RAMZESA-Zapraszam-!-Do-02-02-13-(20-dogo-time)
  17. [COLOR=#0000ff][SIZE=3][B]URGOWY BAZAREK - ZAPRASZAM ! [/B][/SIZE][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238101-Bazarek-dla-URGO-i-RAMZESA-Zapraszam-!-Do-02-02-13-(20-dogo-time)[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238101-Bazarek-dla-URGO-i-RAMZESA-Zapraszam-%21-Do-02-02-13-%2820-dogo-time%29"][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/278/stepnica5invite.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='Karilka']a mrożone mięso? Puchy jakoś mnie nie przekonują.. no ale poszukam po producentach, czegoś konkretnego. tobciu jak sytuacja bazarkowa?[/QUOTE] Bazar się robi. Szef mnie trzyma w niepewności kiedy przyjedzie. A styczeń praktycznie się kończy. Bazar uruchomię - mam nadzieję jutro.
  19. To czekamy na wieści. Trzymam kciuki Rysia !
  20. [quote name='Karilka']agusiazet - bardzo dziękujemy w imieniu pięknego,niedźwiedzia Urgo! Słuchajcie -miałam okazję poznać i pomiziać tego miśka.. Jest PRZEPIĘKNY! Taki niedźwiedź,dostojny i poważny mężczyzna! CUDO;)[/QUOTE] Super :) Fajnie :)
  21. [quote name='sonia1974']o co chodzi ja tam licytuję za około 30zł i mam nadzieje że kasa trafi do Urgusia zaraz po zakończeniu bazarku , a były jakieś problemy ?[/QUOTE] Spokojnie, się okazało, że wpłaty będą szły do magdoli, a wysyłki od Lupi - to ok. Wyjaśnienie sprawy jest na wątku jamniczek co razem z Urgo mieszkały na działce. Ale idzie ku dobremu.
  22. [quote name='Cudak']Dopisane :) Zapraszamy na bazarek dla Urgo, bo cichutko na nim... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238397-URGO-potrzebuje-finansów!!!-Pomóżmy!-Do-20-01-2013[/URL][/QUOTE] [B][SIZE=2]Mam tylko nadzieję, że pieniądze z owego bazarku Lupi odda zaraz po zakończeniu i wysłaniu fantów do kupujących. I Urgo też nie będzie czekał ponad pół roku na kasę jak Mika i Inez...[/SIZE][/B]
  23. [quote name='Dolar']Niestety jeden szew na łapce Dolara musiał zostać do środy, ale wygląda i goi się dobrze ;) W niedzielę wybieramy się na pierwsze zajęcia w szkole Radosny Pies :lol:[/QUOTE] Powodzenia w nauce. :) Nieustannie mocno kciuki trzymamy. :) Już mówiłam zapewne wcześniej - ale raz jeszcze powtórzę : dziękuję :)
  24. [quote name='Myngey']Wesoło miałam przez weekend że dzisiaj dosypiałam całe popołudnie.[/QUOTE] Odeśpij dziewczyno :)
×
×
  • Create New...