Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. [quote name='Hałabajówka']Głupota....jak ktoś nie chce to niech nie odpowiada na zaproszenia i tyle.... nie ma czasu na takie pierdoły....chyba się komuś wybitnie nudzi...[/QUOTE] Są to głupoty. A nawet wredne zagrywki ludzi mega wygodnych i mędzących. Niestety administratorzy podzielają ich pogląd... Bo regulamin... Eh.. nie piszę więcej, bo mnie zbanują nim się zdążę wypowiedzieć. A mam w planach jeszcze jakiś bazar zrobić..
  2. [SIZE=2][COLOR=#0000ff][B]Miłe dogomaniaczki, bo jest afera z zaproszeniami wysyłanymi jako zaproszenia. :([/B][/COLOR][/SIZE]:angryy::roll:[SIZE=2][COLOR=#0000ff][B] Powstał wątek, gdzie mogą wpisać się te osoby co CHCĄ / NIE MAJĄ NIC PRZECIWKO ZAPROSZENIOM. Gdyby któraś ciotka zechciała się wpisać - zapraszam na ów wątek :[/B][/COLOR][/SIZE] [B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241780-komu-można-wysyłać-zaproszenia[/URL][/B]
  3. Powodzenia szafranowa. Wiec co znaczy szukać psa. :(
  4. Jest piękny... Dlaczego nie mam czarodziejskiej różdżki... :(
  5. [quote name='tu_ania_tu']z tymi licytacjami z zaskoczenia to faktycznie wkurzająca sprawa, Ja czasem wpisuję że w ostatniej godzinie nie przyjmuję owych licytujących ale chyba pomysł z przebitką o 50% jest lepszy[/QUOTE] No ale przecież nie na darmo nazywa się to "licytacja". :) Zawsze można ustalić ceny Kup teraz. :)
  6. Melduję się u chłopaków. Ogłaszać by trzeba.
  7. zaglądam z zaproszenia. Ładny chłopaczek, wcale nie widać, że 12 latek.. Eh.. tylko ani DT, ani DS nie pomogę.. :( Na FB będę udostępniać.
  8. Czy był szczepiony...? Był u Lupi, adoptowany od Lupi = w 99% nie był szczepiony.. Justyna...żadne słowa nie dodadzą otuchy ............................... :(
  9. Deklaracja kwietniowa właśnie wysłana. Plus 10 zł dodatkowo.
  10. Hej Marta, fajnie, że trójka domy znalazła. Czytam wątek.. tylko bezradna jestem. :(
  11. [quote name='teresaa118']Dajcie ciocie konto bankowe na pw. Deklaruje 30 zl miesiecznie dla Urgo. Pozdrawiam[/QUOTE] :modla: dzięki dobra kobieto :) Cudak albo Myngey jak wejdą na wątek to z pewnością podeślą. :)
  12. [B]Bazarek dla URGO. Zbieramy na dentystę dla chłopaka.[/B] Wstawiona część fantów. Reszta w kolejnym bazarku. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241129-BAZAREK-dla-URGO-Zapraszam-Do-09-04-13-20g-czas-dogo?p=20601448[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241129-BAZAREK-dla-URGO-Zapraszam-Do-09-04-13-20g-czas-dogo?p=20601448"][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/3289/urgokolazbazar.jpg[/IMG][/URL]
  13. Fajnie. :) Niech Panu będzie na zdrowie. :)
  14. [quote name='Cudak']Gapa ze mnie, Święta się zbliżają, a ja nie pomyślałam, by coś dla Pana od Raxa kupić... :oops: Na koncie Rexa jest 45 zł (od [B]tobciu [/B]i[B] free[/B]), czy mogę za te pieniążki kupić coś dla Pana Mariana?[/QUOTE] Jak pan jest wogle bez środków - to ja nie mam nic przeciwko.
  15. [COLOR=#0000ff][SIZE=3][B]Zapraszam na Policki bazarek.[/B][/SIZE][/COLOR] Kciuki trzymajcie, by się nic "nie wywaliło" jak rok temu. I bym zdążyła go zakończyć. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241127-ZAPRASZAM-%21-Bazarek-Toz-Police-%286%29-Do-07-04-13-20-00-czas-dogo"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241127-ZAPRASZAM-%21-Bazarek-Toz-Police-%286%29-Do-07-04-13-20-00-czas-dogo[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241127-ZAPRASZAM-%21-Bazarek-Toz-Police-%286%29-Do-07-04-13-20-00-czas-dogo"][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/2715/bazarekpolice6kolaz.jpg[/IMG][/URL]
  16. Dziewczyny ja tak stoję z bazarkiem, bo nie wiem czy wiecie - wygląda, że od 14/03 nie robią się backupy. Nie widać postów i wątków od 14/03 Boję się robić bazar, by praca nie poszła na marne, bo może się zdarzyć powtórka z rozrywki sprzed roku.. :( Że miesiąc aktywności dogo był nie do odzyskania. Dlatego tak wchodzę co dzień i sprawdzam, czy nowo zaczęte bazarki co zaczęłam robić w weekend są już widoczne - ale nie są. :( No i nie wiem czy robić czy nie. :( Na wątkach administracyjnych cisza, brak odpowiedzi. Moderatrzy też nic nie wiedzą.
  17. [quote name='Myngey'][URL="https://www.facebook.com/photo.php?v=282240305242374&set=vb.100003692195135&type=2&theater"]Małe co nie co https://www.facebook.com/photo.php?v=282240305242374&set=vb.100003692195135&type=2&theater[/URL][/QUOTE] Macie fajne tereny na spacery. :)
  18. Czyli jeszcze 265,55 zł do oddania jej pozostało ?
  19. Zawsze się wzruszam czytając dobre wieści. :) Super ! :)
  20. [quote name='Myngey']Mam wpływ z 13 03 2013 MASZA44 ZA PRZESYŁKĘ NA URGA 6 zł ?[/QUOTE] To moje ustalenia z masza44 :) Przesyłałam Jej ponownie przesyłkę co się wróciła do mnie. Prosiłam, by za przesyłkę nie oddawała mi tylko by dorzuciła te pieniążki dla Urgo. Co też uczyniła. Dzięki Masza44 :)
  21. [SIZE=3][B]Cudak, Magdola - czy dałybyście radę napisać krótko, od myślników ILE ta dziewczyna jest winna ?[/B][/SIZE]
  22. [quote name='MARI0121']czy nowi właściciele przyjechali po pieska "tobciu"?[/QUOTE] Przyjechali i zabrali do domu. Zapraszam do niego na wątek. :)
  23. :multi::multi::multi: Powodzenia chłopaku. Trzymam kciuki by się fajnie dotarli. :)
  24. [quote name='Cudak']Bardzo dziękujemy :) Wpłacić można na konto [B]Myngey[/B], u której Urgo jest na DT, jak i na konto Fundacyjne, tylko nie wiem, czy dziewczyny z Fundacji są na dogo, by potwierdzić na bazarku? Chyba, że wystarczy jak na fb potwierdzą?[/QUOTE] [quote name='Myngey']Wpłać na konto fundacji tylko napisz ze robisz przelew do nich na wydarzeniu Urgo, a ja jak wpiszą wpływ na konto potwierdzę na bazarku przypilnuje tego żeby nie trzeba było długo czekać.[/QUOTE] Dziewczyny - a po co przelewać do fundacji ?? Z bazarkow, z deklaracji dogomaniaków niech pieniądze przelewane są na konto Myngey. A pieniądze z FB na konto Fundacji. Pamiętajcie, że fundacja na WSZYSTKO musi mieć faktury. Może zdarzyć się tak, że kasa by się przydała np na kg wątroby, bo psu będzie potrzebne żelazo. Albo na zwrócenie Myngey kosztów przejazdów z psem po lekarzach. Fundacja rachunek z mięsnego czy bilety z pewnością nie będzie mogła wrzucić w koszty. :)
×
×
  • Create New...