-
Posts
9293 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tobciu
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
tobciu replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hałabajówka']Głupota....jak ktoś nie chce to niech nie odpowiada na zaproszenia i tyle.... nie ma czasu na takie pierdoły....chyba się komuś wybitnie nudzi...[/QUOTE] Są to głupoty. A nawet wredne zagrywki ludzi mega wygodnych i mędzących. Niestety administratorzy podzielają ich pogląd... Bo regulamin... Eh.. nie piszę więcej, bo mnie zbanują nim się zdążę wypowiedzieć. A mam w planach jeszcze jakiś bazar zrobić.. -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
tobciu replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[SIZE=2][COLOR=#0000ff][B]Miłe dogomaniaczki, bo jest afera z zaproszeniami wysyłanymi jako zaproszenia. :([/B][/COLOR][/SIZE]:angryy::roll:[SIZE=2][COLOR=#0000ff][B] Powstał wątek, gdzie mogą wpisać się te osoby co CHCĄ / NIE MAJĄ NIC PRZECIWKO ZAPROSZENIOM. Gdyby któraś ciotka zechciała się wpisać - zapraszam na ów wątek :[/B][/COLOR][/SIZE] [B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241780-komu-można-wysyłać-zaproszenia[/URL][/B] -
Luba - w NOWYM DOMKU! Znalazła mądrych ludziófff!
tobciu replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Jest piękny... Dlaczego nie mam czarodziejskiej różdżki... :( -
[quote name='tu_ania_tu']z tymi licytacjami z zaskoczenia to faktycznie wkurzająca sprawa, Ja czasem wpisuję że w ostatniej godzinie nie przyjmuję owych licytujących ale chyba pomysł z przebitką o 50% jest lepszy[/QUOTE] No ale przecież nie na darmo nazywa się to "licytacja". :) Zawsze można ustalić ceny Kup teraz. :)
-
Melduję się u chłopaków. Ogłaszać by trzeba.
-
Rollo-wyruszył po lepsze życie. Od dziś w nowym domu! :)
tobciu replied to Ewelinaaa's topic in Już w nowym domu
zaglądam z zaproszenia. Ładny chłopaczek, wcale nie widać, że 12 latek.. Eh.. tylko ani DT, ani DS nie pomogę.. :( Na FB będę udostępniać. -
Młody, mały Pimpek... Nie zdążyliśmy z pomocą :( Za TM
tobciu replied to magdola's topic in Już w nowym domu
Czy był szczepiony...? Był u Lupi, adoptowany od Lupi = w 99% nie był szczepiony.. Justyna...żadne słowa nie dodadzą otuchy ............................... :( -
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
tobciu replied to chita's topic in Już w nowym domu
Deklaracja kwietniowa właśnie wysłana. Plus 10 zł dodatkowo. -
DRAMAT W MIĘKOWIE- brak wolnych kojców - PRZEPEŁNIENIE!
tobciu replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Hej Marta, fajnie, że trójka domy znalazła. Czytam wątek.. tylko bezradna jestem. :( -
[B]Bazarek dla URGO. Zbieramy na dentystę dla chłopaka.[/B] Wstawiona część fantów. Reszta w kolejnym bazarku. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241129-BAZAREK-dla-URGO-Zapraszam-Do-09-04-13-20g-czas-dogo?p=20601448[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241129-BAZAREK-dla-URGO-Zapraszam-Do-09-04-13-20g-czas-dogo?p=20601448"][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/3289/urgokolazbazar.jpg[/IMG][/URL]
-
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
tobciu replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Fajnie. :) Niech Panu będzie na zdrowie. :) -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
tobciu replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
[quote name='Cudak']Gapa ze mnie, Święta się zbliżają, a ja nie pomyślałam, by coś dla Pana od Raxa kupić... :oops: Na koncie Rexa jest 45 zł (od [B]tobciu [/B]i[B] free[/B]), czy mogę za te pieniążki kupić coś dla Pana Mariana?[/QUOTE] Jak pan jest wogle bez środków - to ja nie mam nic przeciwko. -
[COLOR=#0000ff][SIZE=3][B]Zapraszam na Policki bazarek.[/B][/SIZE][/COLOR] Kciuki trzymajcie, by się nic "nie wywaliło" jak rok temu. I bym zdążyła go zakończyć. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241127-ZAPRASZAM-%21-Bazarek-Toz-Police-%286%29-Do-07-04-13-20-00-czas-dogo"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241127-ZAPRASZAM-%21-Bazarek-Toz-Police-%286%29-Do-07-04-13-20-00-czas-dogo[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241127-ZAPRASZAM-%21-Bazarek-Toz-Police-%286%29-Do-07-04-13-20-00-czas-dogo"][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/2715/bazarekpolice6kolaz.jpg[/IMG][/URL]
-
Dziewczyny ja tak stoję z bazarkiem, bo nie wiem czy wiecie - wygląda, że od 14/03 nie robią się backupy. Nie widać postów i wątków od 14/03 Boję się robić bazar, by praca nie poszła na marne, bo może się zdarzyć powtórka z rozrywki sprzed roku.. :( Że miesiąc aktywności dogo był nie do odzyskania. Dlatego tak wchodzę co dzień i sprawdzam, czy nowo zaczęte bazarki co zaczęłam robić w weekend są już widoczne - ale nie są. :( No i nie wiem czy robić czy nie. :( Na wątkach administracyjnych cisza, brak odpowiedzi. Moderatrzy też nic nie wiedzą.
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
tobciu replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Czyli jeszcze 265,55 zł do oddania jej pozostało ? -
W DS. Zjawiskowy, pięknie umaszczony 10-miesięczny pies.
tobciu replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
Zawsze się wzruszam czytając dobre wieści. :) Super ! :) -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
tobciu replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]Cudak, Magdola - czy dałybyście radę napisać krótko, od myślników ILE ta dziewczyna jest winna ?[/B][/SIZE] -
W DS. Zjawiskowy, pięknie umaszczony 10-miesięczny pies.
tobciu replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi: Powodzenia chłopaku. Trzymam kciuki by się fajnie dotarli. :) -
[quote name='Cudak']Bardzo dziękujemy :) Wpłacić można na konto [B]Myngey[/B], u której Urgo jest na DT, jak i na konto Fundacyjne, tylko nie wiem, czy dziewczyny z Fundacji są na dogo, by potwierdzić na bazarku? Chyba, że wystarczy jak na fb potwierdzą?[/QUOTE] [quote name='Myngey']Wpłać na konto fundacji tylko napisz ze robisz przelew do nich na wydarzeniu Urgo, a ja jak wpiszą wpływ na konto potwierdzę na bazarku przypilnuje tego żeby nie trzeba było długo czekać.[/QUOTE] Dziewczyny - a po co przelewać do fundacji ?? Z bazarkow, z deklaracji dogomaniaków niech pieniądze przelewane są na konto Myngey. A pieniądze z FB na konto Fundacji. Pamiętajcie, że fundacja na WSZYSTKO musi mieć faktury. Może zdarzyć się tak, że kasa by się przydała np na kg wątroby, bo psu będzie potrzebne żelazo. Albo na zwrócenie Myngey kosztów przejazdów z psem po lekarzach. Fundacja rachunek z mięsnego czy bilety z pewnością nie będzie mogła wrzucić w koszty. :)