Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. nie ma wpłat za pażdziernik ? Oj, cholerka, czyli zapomniałam.
  2. [quote name='LeCoyotte']Propozycja rozi pozwala na dodanie 1zł do końcowej ceny;) Nic nikomu nie odbiera...[/QUOTE] A co jeśli ta ostatnia licytująca osoba w zadanym czasie przebije o 5 zł - czyli zgodnie z "rekonpensującym" pomysłem rozi pies będzie "w plecy" 4 zł ? Dziękuję, mi nie pasuje.
  3. [U]Na moich bazarkach [B]będzie zawsze możliwa licytacja do ostatniej określonej chwili bazarku (czyli minutę przed pełną godziną zakończenia)[/B] - [COLOR=#FF0000][B]bo każda złotówka dla potrzebującego psa jest na wagę złota ![/B][/COLOR][/U] Chyba że, z jakiegoś powodu ustalę ceny KT - wówczas KAŻDY będzie miał możliwość zakupu tego co mu odpowiada w każdej chwili trwania bazarku. Dyskusje czy można czy nie można licytować w ostatniej minucie bazarku są...... jałowe. [B][U]Niech każdy ustala reguły w regulaminie swojego bazarku. I każdy licytujący na danym bazarku powinien z regulaminem się zapoznać[/U]. [/B]Rzeczą niezaprzeczalną, niepodlegającą dyskusji jest - że pieniądze z bazarku idą na danego potrzebującego czterołapa. [COLOR=#ff0000][B]I nie widzę najmniejszego powodu odbierać mu ten 1 zł, 2 zł z licytacji.[/B][/COLOR] [B]Zwłaszcza - że gro fantów wystawianych jest poniżej wartości.[/B] [B]Po to tylko by jakąkolwiek złotówkę zebrał pies X, Y.[/B] I w świetle powyższego miałabym jeszcze "zamykać" licytację w ostatniej minucie - by dodatkowa złotówka, dwie miały [COLOR=#FF0000][U][B]nie zasilić[/B][/U][/COLOR] owego/owych psów ? [B]Litości.... Dla nas to jest tylko 1 zł, 2 zł - dla tego danego psa to jest[U][COLOR=#FF0000]AŻ[/COLOR][/U] 1 zł, 2 zł. [COLOR=#0000ff]P.S. URASZCZAJCIE SOBIE I TAK SKOMPLIKOWANE ZYCIE - A NIE JE KOMPLIKUJECIE DODATKOWYMI "WYMOGAMI" ![/COLOR][/B]
  4. [quote name='bela51']Czy są juz jakies wiadomosci ? Czy Urgo juz po operacji ?[/QUOTE] Tak, już po operacji. Wybudził się chłopak ! Uffff... Myngey jak ogarnie się wolniejszą chwilą napisze więcej.
  5. [quote name='Cudak']Rozmawiałam z[B] Myngey[/B] - na środę Urgo jest umówiony na operację. Dziękujemy Klubowi Baloniarek i Skarpecie Owczarkowej, dzięki którym operacja będzie możliwa i bardzo prosimy o trzymanie kciuków za Urgo.[/QUOTE] To trzymamy MOCNO. Trzymaj się psiaku kochany. Bądź silny.
  6. Czyli jak rozumiem Urgo dostał 200 zł, ale 50 zł należy oddać ? Tak ? Ale rozliczyć się z Klubem Baloniarek należy z tych 200 zł - czy już tylko 150 zł ? Czyli ryzyko operacji zostanie podjęte ?
  7. [quote name='tobciu'][B]Zapraszam na kolejny Policki Bazarek :)[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245635-POLICKI-BAZAREK-Zapraszam!-Do-31-08-13-21-godzina?p=21117232#post21117232[/URL][/QUOTE] [U][B]Rozliczenie powyższego bazarku :[/B][/U] [COLOR=#0000ff][B]Podopieczni TOZ Police uzbierali :[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]* 315,00 zł (z fantów)[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]* 17,21 zł (z "ogonków" = zaokrągleń przesyłanej kwoty)[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]---[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]Razem : [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]332,21 zł[/B][/COLOR][COLOR=#0000ff][B] = w zaokrągleniu [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]335 zł [/B][/COLOR] [B]Kwota przekazana do TOZ Police : będzie jutro - 17/09/13[/B]
  8. [quote name='tobciu']Poprosiłam Maupa4 o wyrażenie zgody na dodanie kilku fantów dla Rexa, do bazarku jaki robię dla Urgo. Modetator sie zgodził. :loveu: Pięknie dziekuję. :loveu: I tak oto zapraszam na bazarek, gdzie kilka fantów i dochod z ich ewentualnej sprzedaży będzie dla Rexa. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245636-BAZAREK-dla-Urgo-i-Rexa-Zapraszam-!-Do-31-08-13-21-czasu-dogo[/URL][/QUOTE] Rozliczenie powyższego bazarku : [SIZE=3][B][COLOR=#0000ff][SIZE=2]Dzięki Waszej pomocy i zakupom URGO i REX uzbierali :[/SIZE] [/COLOR] [/B][/SIZE][B][TABLE="class: cms_table, width: 267"] [TR] [TD][SIZE=3] [/SIZE][/TD] [TD][SIZE=3] [/SIZE][/TD] [TD][SIZE=3]URGO[/SIZE][/TD] [TD][SIZE=3]REX[/SIZE][/TD] [/TR] [TR] [TD][SIZE=3]Fanty :[/SIZE][/TD] [TD][SIZE=3] [/SIZE][/TD] [TD="align: right"][SIZE=3][COLOR=#0000ff]263 zł[/COLOR][/SIZE][/TD] [TD="align: right"][SIZE=3][COLOR=#0000ff]24 zł[/COLOR][/SIZE][/TD] [/TR] [TR] [TD="colspan: 2"][SIZE=3]Ogonki[COLOR=#ff0000]* [/COLOR]:[/SIZE][/TD] [TD="align: right"][SIZE=3][COLOR=#0000ff]3 zł[/COLOR][/SIZE][/TD] [TD="align: right"][SIZE=3][COLOR=#0000ff]3 zł[/COLOR][/SIZE][/TD] [/TR] [TR] [TD][SIZE=3]Razem[/SIZE][/TD] [TD][SIZE=3] [/SIZE][/TD] [TD="align: right"][SIZE=3][COLOR=#ff0000]266 zł[/COLOR][/SIZE][/TD] [TD="align: right"][SIZE=3][COLOR=#ff0000]27 zł[/COLOR][/SIZE][/TD] [/TR] [/TABLE] * 6,01 ogólna kwota z ogonków dzielona na pół dla każdego psiaka[B][SIZE=2] [/SIZE][/B][/B]Cudak, przelałam Ci właśnie pieniądze, jak dotrą potwierdź bardzo proszę. Przy następnym bazarku, też zapytam moda, czy mogę parę fantów przeznaczyć dla Rexa.
  9. [quote name='tobciu'][B]Dla Urgo przygotowałam nowy bazarek. Zapraszam bardzo, bardzo serdecznie.[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245636-BAZAREK-dla-Urgo-i-Rexa-Zapraszam-!-Do-31-08-13-21-czasu-dogo[/URL][/QUOTE] [B][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Rozliczenie powyższego bazarku :[/COLOR][/SIZE] [TABLE="class: cms_table, width: 267"] [TR] [TD][SIZE=3] [/SIZE][/TD] [TD][SIZE=3] [/SIZE][/TD] [TD][SIZE=3]URGO[/SIZE][/TD] [TD][SIZE=3]REX[/SIZE][/TD] [/TR] [TR] [TD][SIZE=3]Fanty :[/SIZE][/TD] [TD][SIZE=3] [/SIZE][/TD] [TD="align: right"][SIZE=3][COLOR=#0000ff]263 zł[/COLOR][/SIZE][/TD] [TD="align: right"][SIZE=3][COLOR=#0000ff]24 zł[/COLOR][/SIZE][/TD] [/TR] [TR] [TD="colspan: 2"][SIZE=3]Ogonki[COLOR=#ff0000]* [/COLOR]:[/SIZE][/TD] [TD="align: right"][SIZE=3][COLOR=#0000ff]3 zł[/COLOR][/SIZE][/TD] [TD="align: right"][SIZE=3][COLOR=#0000ff]3 zł[/COLOR][/SIZE][/TD] [/TR] [TR] [TD][SIZE=3]Razem[/SIZE][/TD] [TD][SIZE=3] [/SIZE][/TD] [TD="align: right"][SIZE=3][COLOR=#ff0000]266 zł[/COLOR][/SIZE][/TD] [TD="align: right"][SIZE=3][COLOR=#ff0000]27 zł[/COLOR][/SIZE][/TD] [/TR] [/TABLE] [B][COLOR=#ff0000][SIZE=3][SIZE=2]* [/SIZE][/SIZE][/COLOR][SIZE=3][SIZE=2]6,01 ogólna kwota z ogonków dzielona na pół dla każdego psiaka[/SIZE][/SIZE][COLOR=#ff0000][SIZE=3][SIZE=2][/SIZE][/SIZE][/COLOR] [/B][/B]
  10. A, i Urgo ma dwa zęby mniej. :) Przy okazji, że chłopak był lekko otumaniony do zdjęć rtg Pani wet usunęła mu 2 zęby. Dwa bóle mniej.
  11. [quote name='tatankas']Jakiej wielkości mogą być zdjęcia na bazarku i jak sprawdzić wielkość zdjęć,bo jak mam wklejone tu na dogo to już nie umiem sprawdzić,w komputerze wciskam na zdjęciu prawym przyciskiem myszki i mi wyskakują właściwości i wszystko wiem,jak jest tu na dogo?[/QUOTE] [quote name='Kara.']A jak klikniesz prawym przyciskiem i "pokaż informacje o obrazku" Otwierają się "media". Trzeba na u góry jeszcze raz na nie kliknąć. Powinna się pojawić informacje, miedzy innymi o wielkości zdjęcia. Zdaje się, że na forum może być max 640x480.[/QUOTE] Z Regulaminu : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/announcement.php?f=36[/URL] [B]6. ZDJĘCIA[/B] a) Maksymalny rozmiar zdjęcia/grafiki to 640x640 pikseli. Większe wstawiamy w formie linka. Mimo zainstalowanego skryptu zmniejszającego zdjęcia moderatorzy będą zamieniać na linki te, które przekraczają regulaminowy rozmiar. b) Nie cytuj już zamieszczonej fotki. Jeśli jednak jest to niezbędne, to cytowane zdjęcie zamieniaj na link. c) W jednym poście może znajdować się maksymalnie 5 zdjęć. d) Pomiędzy zdjęciami zrób odstęp, aby fotografie nie zlewały się ze sobą. Fotki, które łamią regulamin będą usuwane lub zamieniane na linki. Jeśli masz problem z określeniem wielkości obrazka – mod pomoże.
  12. Poproszę numer konta, przeleję parę złotych. Z bazarkow głuchegopsa i Malwy raczej nic nie potrzebuję (dziękuję za zaproszenie). To choć tak odrobinę wspomogę psiaka.
  13. [quote name='Cudak']Dziękuję za zaufanie i za pomoc :) Na dogo wiele było przypadków nadużyć, więc staram się zbierać paragony, żeby nikt wątpliwości nie miał, na co pieniązki zostały wydane.[/QUOTE] Dokładnie, lepiej mieć wszystko klarowne, by nikt nie miał wątpliwości. Cudak, miałabyś szansę dowiedzieć się o numer stopy P.Mariana ? Mam praktycznie nowe adidasy.
  14. [quote name='Cudak']Doszły dwie wpłaty [B]asikowska[/B] 50 zł i [B]CASIA&ttb [/B]30 zł[B]. [/B]Bardzo dziękuję w imieniu Pana Mariana i Rexa:loveu: Jutro postaram się zrobić dla nich zakupy :)[/QUOTE] Jejku, dzięki Dziewczyny. :) :loveu:
  15. Cudak, ja bym miała dla Pana Mariana pościel. I cieplejszą koszulę. Umówię się z Martą, to podrzuci. :) Oki ?
  16. [B]Zapraszam na kolejny Policki Bazarek :)[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245635-POLICKI-BAZAREK-Zapraszam!-Do-31-08-13-21-godzina?p=21117232#post21117232[/URL]
  17. [B]Dla Urgo przygotowałam nowy bazarek. Zapraszam bardzo, bardzo serdecznie.[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245636-BAZAREK-dla-Urgo-i-Rexa-Zapraszam-!-Do-31-08-13-21-czasu-dogo[/URL]
  18. Poprosiłam Maupa4 o wyrażenie zgody na dodanie kilku fantów dla Rexa, do bazarku jaki robię dla Urgo. Modetator sie zgodził. :loveu: Pięknie dziekuję. :loveu: I tak oto zapraszam na bazarek, gdzie kilka fantów i dochod z ich ewentualnej sprzedaży będzie dla Rexa. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245636-BAZAREK-dla-Urgo-i-Rexa-Zapraszam-!-Do-31-08-13-21-czasu-dogo[/URL]
  19. [quote name='Myngey']Podeszła chłopakowi, smak także ale i rozmiar kulek ;)[/QUOTE] Czyli mniejsze czy większe kulki są ? :) Pozdr, :)
  20. [quote name='tobciu'][SIZE=3][COLOR=#0000ff][B]Toz Police zaprasza na nowy bazarek. Do 02/07/13, godzina 21[/B][/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244554-POLICKI-BAZAREK-Zapraszamy-!-Do-02-07-13-21-godz-(czasu-dogo)?p=20986872#post20986872[/URL][/QUOTE] [B][U]ROZLICZENIE BAZARKU :[/U] [/B][COLOR=#0000ff][B]Dzięki bazarkowym zakupom podopieczni TOZ Police uzbierali :[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]* 434,00 zł (z fantów)[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]* 9,85 zł (z "ogonków" = zaokrągleń przesyłanej kwoty)[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]---[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]Razem : [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]443,85 zł[/B][/COLOR][COLOR=#0000ff][B] = w zaokrągleniu [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]445 zł [/B][/COLOR][COLOR=#0000ff][/COLOR] [B]Kwota przekazana do TOZ Police : 16/07/13 Proszę o potwierdzenie otrzymania tutaj na wątku i na bazarku. :) Dzięki.[/B]
  21. [quote name='asl']Nie wiem gdzie to napisać i przepraszam jeśli to nienajlepsze miejsce, ale niestety muszę... Ja wiem jaki jest cel bazarków, wiem że mnóstwo osób pomaga zwierzakom i to naprawdę w bardzo trudnych sytuacjach i może nie ma czasu na nic innego, ale [B] dziewczyny nie wystawiajcie na bazarkach starych śmierdzących ubrań... [/B] Ostatnio z takimi mam do czynienia. I tak wszystko piorę... i wiem że pranie każdej wystawionej rzeczy to mnóstwo czasu, nakładu itp. ale nie może być tak że przychodzi coś zatęchłe i prawie śmierdzi pleśnią a człowiek po otwarciu kopert ma ochotę lecieć prosto do śmietnika, zwłaszcza że na zdjęciach w opisie pisze stan bardzo dobry... a takowe nie mogą być rzeczy o tak brzydkim i intensywnym zapachu. Ktoś mi powie "nie musisz tu kupować przecież" ale nie o to chodzi... To naprawdę zniechęca i innych do zakupów tutaj...[/QUOTE] Zgadzam się z Tobą. Ja otrzymuję fanty na bazarki czyste i wyprane. Robię selekcję - co warto wystawić, a co nie. I piorę jeszcze sama (mimo, że dostaję wyprane). A przed wysyłką jeszcze staram się prasować (mimo, że w przesyłce się i tak wygniotą). Staram się po prostu pakować fanty tak - jak sama bym je chciała dostawać. :)
  22. [quote name='Cudak']Przestraszony był bardzo kagańcem i na smyczy też nie nauczony, samochodem go podwieźliśmy i w aucie dostał szczepienia, bo sadził się do innych psów, które czekały w kolejce od weta, więc zbytnio go nie oglądał. W kondycji jest dobrej - ani za chudy, ani za gruby :) To ja dziękuję, bo bez Waszej pomocy szczepień by nie było.[/QUOTE] A no tak, szczególnie ten kaganiec pewnie go przeraził. :) Ale bez Twojej pomocy - szczepień też by nie miał. Bo kto by go zawiózł? :)
  23. Super. Reks chyba zestrachany trochę ? :) Wet obejrzał go przy okazji ? W dobrej kondycji psisko ? Dzięki Cudak.
×
×
  • Create New...