-
Posts
9293 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tobciu
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
tobciu replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Hałabajówka - wydaje się, że fajnego weta masz. ;) Pozdrowienia :) -
Halo i jak sytuacja ? To długu po chłopaku zostało 549 zł ? Będę robić bazarek dla Toz Police i dla psów ze Stepnicy. To jeden post przeznaczyłabym dla Dolara, może ktoś coś kupi, to grosik zmniejszy dług. Jak przygotuję - to wstawię tutaj.
-
Tatankas, kochana, dopisz proszę bazarek do rozliczenia : [COLOR=#000000][INDENT][B][COLOR=#0000ff][SIZE=3]Stan na dzień 01/12/12 [/SIZE][/COLOR][SIZE=4][SIZE=2](przekazane Toz Police, bez wpłaty Apslisia i mama blanki, bo pieniążki potrzebne, w dniu 01/12/12)[/SIZE][/SIZE][/B] [B][COLOR=#ff0000][SIZE=3]257 zł [/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000ff][SIZE=3]- z fantów[/SIZE][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][SIZE=3]6,06 zł[/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000ff][SIZE=3] – z „ogonków” [/SIZE][/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff][SIZE=3]-------------------------[/SIZE][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][SIZE=3]263,06 zł[/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000ff][SIZE=3] – w zaokrągleniu [/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3]270 zł[/SIZE][/COLOR][/B] [COLOR=#0000ff][SIZE=3][B]Plus dwie, ostatnie wpłaty od cioteczek Apslisia i mama blanki, które już wpłynęły [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]25 zł[/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000ff][SIZE=3][B] fant + [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]0,10 zł[/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000ff][SIZE=3][B] "ogonek" [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]10 zł [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000ff][SIZE=3][B]fant[/B] [/SIZE][/COLOR] [SIZE=3][COLOR=#0000ff][B]Wątek bazarku : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234796-BAZAREK-dla-TOZ-Police-ZAPRASZAMY-Do-26-11-12-19-godz[/URL][/B][/COLOR][/SIZE][/INDENT] [/COLOR]
-
[COLOR=#0000ff][B]MIKA, INEZ, URGO oraz DEXTER dzięki Waszej pomocy uzbierali :[/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][B]365 zł z fantów[/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][B]13,66 zł z "ogonków"[/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][B]-----[/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][B]378,66 zł = 380 zł[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]Dextera parę dni temu odwiedziła Rodzina nim zainteresowana. Państwo się zastanowili i .... JUPIIII [/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]Dexterku - trzymamy za Ciebie i Twoją nową Rodzinę kciuki. Mooocno ! Byście się pokochali NA ZAWSZE ! Trzymamy za Ciebie kciuki ! Mam nadzieję nikt się nie obrazi, że część Dextera została "przesunięta" na sunie - Mikę i Inez ?[/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][B]Dla URGO : 190 zł[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]Przelew do DT Myngey, dnia : 11/12/12[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]Potwierdzenie wpływu :[/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][B]Dla Miki i Inez : 190 zł[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]Przelew do skarbniczki magdola, dnia : 11/12/12[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]Potwierdzenie wpływu :[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]Dziękuję za Waszą pomoc ! BARDZO ! Wątek bazarku :[/B][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234798-KONIEC-ROZLICZAM-BAZAREK-STEPNICKICH-BIED-Do-28-11-12-19-g[/URL]
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
tobciu replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=#0000ff]MIKA, INEZ, URGO oraz DEXTER dzięki Waszej pomocy uzbierali : [/COLOR][COLOR=#ff0000]365 zł z fantów 13,66 zł z "ogonków" ----- 378,66 zł = 380 zł[/COLOR][COLOR=#0000ff] Dextera parę dni temu odwiedziła Rodzina nim zainteresowana. Państwo się zastanowili i .... JUPIIII [/COLOR]:multi:[B][COLOR=#0000ff] [FONT=Tahoma][I] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]Hałabajówka[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=20124864#post20124864"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Dobrą miałaś nadzieję...Dexter jedzie do nowego domku 17 grudnia, będzie miaszkał z super ciepłą rodziną i małą sunią 1,3 kg ;-) [/I][/FONT] Dexterku - trzymamy za Ciebie i Twoją nową Rodzinę kciuki. Mooocno ! Byście się pokochali NA ZAWSZE ! Decyzją Cudak, osoby odpowiedzialnej za Stepnickie biedy dochód z owego bazarku podzielimy na 1/2 (Urgo) oraz 1/2 (Inez i Mika) [/COLOR][COLOR=#ff0000]Dla URGO : 190 zł[/COLOR][COLOR=#0000ff] Przelew do DT Myngey, dnia : 11/12/12 Potwierdzenie wpływu : [/COLOR][COLOR=#ff0000]Dla Miki i Inez : 190 zł[/COLOR][COLOR=#0000ff] Przelew do skarbniczki magdola, dnia : 11/12/12 Potwierdzenie wpływu : :laola: Dziękuję za Waszą pomoc ! BARDZO ! [/COLOR]:laola: Wątek bazarku : [/B][/B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234798-KONIEC-ROZLICZAM-BAZAREK-STEPNICKICH-BIED-Do-28-11-12-19-g[/url] -
[SIZE=2][B][COLOR=#0000ff]MIKA, INEZ, URGO oraz DEXTER dzięki Waszej pomocy uzbierali : [/COLOR][COLOR=#ff0000]365 zł z fantów 13,66 zł z "ogonków" ----- 378,66 zł = 380 zł[/COLOR][COLOR=#0000ff] Dextera parę dni temu odwiedziła Rodzina nim zainteresowana. Państwo się zastanowili i .... JUPIIII [/COLOR]:multi:[B][COLOR=#0000ff] [FONT=Tahoma][I] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]Hałabajówka[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=20124864#post20124864"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Dobrą miałaś nadzieję...Dexter jedzie do nowego domku 17 grudnia, będzie miaszkał z super ciepłą rodziną i małą sunią 1,3 kg ;-) [/I][/FONT] Dexterku - trzymamy za Ciebie i Twoją nową Rodzinę kciuki. Mooocno ! Byście się pokochali NA ZAWSZE ! Decyzją Cudak, osoby odpowiedzialnej za Stepnickie biedy dochód z owego bazarku podzielimy na 1/2 (Urgo) oraz 1/2 (Inez i Mika) [/COLOR][COLOR=#ff0000]Dla URGO : 190 zł[/COLOR][COLOR=#0000ff] Przelew do DT Myngey, dnia : 11/12/12 Potwierdzenie wpływu : [/COLOR][COLOR=#ff0000]Dla Miki i Inez : 190 zł[/COLOR][COLOR=#0000ff] Przelew do skarbniczki magdola, dnia : 11/12/12 Potwierdzenie wpływu : :laola: Dziękuję za Waszą pomoc ! BARDZO ! [/COLOR]:laola: Wątek bazarku : [/B][/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234798-KONIEC-ROZLICZAM-BAZAREK-STEPNICKICH-BIED-Do-28-11-12-19-g[/URL][/SIZE]
-
[Ciechocinek] Amstaff Ramzes przegrał z chorobą [*]
tobciu replied to ageralion's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='agaga21']nigdy w życiu nie prosiłam moda o pozwolenie na bazarek, pierwsze słyszę!:crazyeye: a zrobiłam tych bazarków minimum kilkanaście.[/QUOTE] Z tego co wiem, to trzeba pytać. Ja też zrobiłam z naście bazarów, pytam zawsze. I pytać będę. I dlatego, że chcę mieć porządek, nim zapytam o zgodę na kolejne - to proszę o potwierdzenie wpływu z poprzedniego. :) -
[Ciechocinek] Amstaff Ramzes przegrał z chorobą [*]
tobciu replied to ageralion's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='agaga21']a to teraz się prosi moda o pozwolenie na zrobienie bazarku?[/QUOTE] Zawsze tak było. :) -
[Ciechocinek] Amstaff Ramzes przegrał z chorobą [*]
tobciu replied to ageralion's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='ageralion'] Ok dam znać :) Dziekuję :Rose:[/QUOTE] Marta hej, doszły pieniążki ? Jak tak potwierdź proszę na wątku Ramzesa i bazarku, bo ja chcę jutro prosić moda o zgodę na kolejne, to chcę mieć uregulowane poprzednie. :) -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
tobciu replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[B]Magdola - skarbniczko suniek, będę rozliczać bazarek wieczorem. Konto na które mogę wysłać bazarkową kasę dla Miki i Inez - to jest to co już mam ?[/B] -
[quote name='tobciu']Bazarek - co go jeszcze w podpisie mam, prawie rozliczony. Czekam jeszcze na jedna wpłatę i trochę potwierdzeń odbioru przesyłek. Myślałam, że prześlę jutro, ale tak mi się wydaje, że to poniedziałek będzie. Da radę Urgo i pozostała stepnicka trójka poczekać na kasiorę na puszki ?[/QUOTE] Jeju.. czekam na ostatnią wpłatę... :nonono2:
-
Nie poddawajcie się. Dolar niedługo zrozumie, że Wy i On i Wasz dom - to jedno ! :)
-
[Ciechocinek] Amstaff Ramzes przegrał z chorobą [*]
tobciu replied to ageralion's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
RAMZES z mojego bazarku, gdzie dochód z jednego postu przeznaczony był dla niego uzbierał : 60 zł z fantów 1,05 zł z "ogonków" ----- 61,05 zł = 62 zł Przelew do ageralion : 10/12/12 Jak dojdą pieniądze - potwierdź Marta bardzo proszę na wątku Ramzia i na bazarkowym. http://www.dogomania.pl/forum/threads/234798-KONIEC-ROZLICZAM-BAZAREK-STEPNICKICH-BIED-Do-28-11-12-19-g -
[quote name='Hałabajówka']Dopiero do domu weszłam.......Państwo super Pani się trochę Dextera bała na początku ale wszystko jest ok...na spokojnie mają przemyśleć decyzję i dać znać, proszę o cierpliwość.... ale jestem dobrej myśli Dexter polubił bardzo syna nastoletniego Pani :)[/QUOTE] Brzmi dobrze. Niech na spokojnie sobie przemyślą. :) Pośpiech jest wskazany tylko przy łapaniu pcheł. Jak to mówią. :) Chucham na szczęście.
-
[quote name='agaga21']dolcio jest zestresowany, nie może się odnaleźć. gosia wybiera się do niego w sobotę w odwiedziny by rozpoznać problem, zanim się rozwinie i pomóc jakoś.[/QUOTE] Trzymamy kciuki i czekamy na wieści.
-
[Ciechocinek] Amstaff Ramzes przegrał z chorobą [*]
tobciu replied to ageralion's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jaki biedny chłopaka.. te ogolone łapiny do kroplówek, ten wymemłany ogon.. Eh.. Będziemy kombinować na ten drugi worek. -
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
tobciu replied to chita's topic in Już w nowym domu
Grudniowa deklaracja dla Dumy w drodze. -
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
tobciu replied to chita's topic in Już w nowym domu
ode mnie ma dwa pakiety. Proszę tylko o info i zdjęcia do ogłoszeń, oraz określenie terenu ogłaszania. Email zaraz podam na pw. -
[Ciechocinek] Amstaff Ramzes przegrał z chorobą [*]
tobciu replied to ageralion's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='ageralion']To jest to 60, ktore juz uwzglednilam we wplatach?[/QUOTE] NIE ! Tamte 30 było prywatnie ode mnie, a drugie 30 było za fant, ktory sprzedalam przed zrobieniem kolejnego bazarku. Także te 60 z bazarku, które dopiero Ci przeleję - odpowiednio opisując (co bym też porządek na koncie miała) - są kwotą nową.