Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. Jakie dobre psisko. :) Wciąga tabletki nawet nie pokruszone. :) p.s. to ja się do Marty uśmiechnę o tabletki. :) Do tej pory tylko Dehinel dawałam, ale czas coś zmienić.
  2. [quote name='Cudak']Paczka przekazana, tabletki zjedzone (4 z 8 szt) i wstępnie na sobotę umówiliśmy się na szczepienie.[/QUOTE] Super :) A jak wygląda sytuacja u piesia i pana ? Tablety na robale jakie kupowałaś ? Ja się chyba do Ciebie czy mgro uśmiechnę o kupno dla mnie - bo u Was jest taniej. :) A ja na 3 psy tablety potrzebuje. Ziarnko do ziarnka i się robi niezła suma.
  3. [quote name='teresaa118']Lipiec juz zastukal do drzwi. A ja wyslalam moje stale 30 zl.Glaski dla staruszka w nowym wcieleniu[/QUOTE] Dzięki, dzięki. :loveu:
  4. eh.. życie.. paskudne życie. :( Trzymam kciuki za Kazka vel Hektora.
  5. [quote name='Hałabajówka']Wszystkie wpłaty za czerwiec są na wątku zbiorczym....melduję że wpłynęło 150zl od Tobciu :Rose:[/QUOTE] Hałabajówka, ale to napisz proszę, że dawno wpłynęła - bo wyjdzie na to, że dopiero teraz wpłaciłam. :)
  6. [quote name='Myngey']Blue pojechał dzisiaj do domu stałego do Gliwic.[/QUOTE] Jednak. Oby było mu tak dobrze jak u Ciebie. :)
  7. [quote name='Myngey']Dzięki tobciu:loveu:[/QUOTE] Ni ma za co :) Sama bym Ci rozesłała takie zapytanie, ale policki bazar mam teraz na głowie i obrabiam zdjęcia do bazarku Urgo . :)
  8. U... to ja te dwa pakiety, na dwa wojewodztwa podtrzymuję i dam do oglaszania.
  9. o matko kochana !!! Przecież ja miałam Duymie kupić dwa pakiety ! Nie strzelajcie ! Zapomniałam. Przepraszam. Przez to, że miała być wizyta przedadopcyjna, to nie miałam ciśnienia i potem z głowy wyleciało. To czyli jak wizyta ? Była ? Ok ? Czy nie było i trzeba dalej ogłaszać ?
  10. [quote name='Myngey']Dziewczyny szukam kogoś z Gliwic na wizytę przed-adopcyjna dla Blue[/QUOTE] Myngey, odnośnie wizyty dla Blue - najlepiej by było napisać zapytanie na wątkach tych najczęściej odwiedzanych w województwie śląskim : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/forums/1166-śląskie[/URL] Najlpiej na tych dotyczących schronisk, bo tam więcej wolontariuszy.
  11. [quote name='Myngey']Urgo taki nakręcony jest jak się lepiej czuje, szczeka bez powodu :evil_lol:[/QUOTE] Coś tam chłopak komunikuje. ;) Np Hej ciotka, fajnie, że tu przyszliśmy. :) Albo hej ciotka, przestań kręcić, choć się potarzaj ze mną w trawie. :)
  12. [quote name='Myngey'][URL="http://www.youtube.com/watch?v=i5OMG6Spc7Q"]Z dzisiaj http://www.youtube.com/watch?v=i5OMG6Spc7Q[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=WNLIcjlXmFE[/URL][/QUOTE] Co to psisko tam szczeka ? :) Fajna gromadka. :)
  13. [SIZE=3][COLOR=#0000ff][B]Toz Police zaprasza na nowy bazarek. Do 02/07/13, godzina 21[/B][/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244554-POLICKI-BAZAREK-Zapraszamy-!-Do-02-07-13-21-godz-(czasu-dogo)?p=20986872#post20986872[/URL]
  14. Od razu inny pies. Ładna mordka. :)
  15. [quote name='tobciu']Hałabajówko, 150 z bazarku dla Inez i na dług Miki - przelałam właśnie 150 zł, na konto z pierwszego postu. Jak dojdą pieniądze potwierdź proszę wpływ na niniejszym wątku, oraz na wątku bazarku : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243102-KONIEC-ROZLICZAM-BAZAREK-URGO-INEZ-i-Miki-Do-04-06-13-19-godz[/URL] Dzięki. :)[/QUOTE] Hej. Cudak albo Hałabajówka - potwierdźcie też proszę na wątku bazarku, że pieniądze doszły. Powinny być na koncie przedwczoraj/wczoraj.
  16. [quote name='Cudak']No właśnie mgro kilka postów wyżej napisała: "Z żadnym z tego co wiem. Na ten moment w grę będzie wchodził prawdopodobnie Kołobrzeg." Czyli Goleniów umowy z Białogardem nie ma.[/QUOTE] A, no to lepiej. To dobrze.
  17. [quote name='BoWa']Jeżeli gdziekolwiek miałyby jechać psy, to schronisko w Kołobrzegu jest najlepszą opcją. Prowadzone z wielkim sercem, sporo adopcji, sprawdzają po adopcji domy, dobre warunki.[/QUOTE] Tylko dziewczyny nie mają na to zbytnio wpływu. Jeśli gmina ma podpisaną umowę z Białogardem. to nie wyśle psów do Kołobrzegu... :(
  18. [quote name='tobciu'][COLOR=#0000ff][U][B]Bazarek dla TOZ POLICE, zapraszamy. :)[/B][/U][/COLOR] [SIZE=2][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242899-BAZAREK-POLICKI-Zapraszamy!-Do-03-06-13-19-godz[/URL][/SIZE][/QUOTE] [B]Hello tatankas. Powyższy bazarek rozliczony. Pieniążki oddane. Potwierdź proszę odbiór tutaj i na wątku bazarku. Dzięki. :) [/B][COLOR=#0000ff][B]Dzięki pomocy i zakupom podopieczni TOZ Police uzbierali :[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]* 574,00 zł (z fantów)[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]* 23,50 zł (z "ogonków" = zaokrągleń przesyłanej kwoty)[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]* 50,00 zł (dodatkowe pieniążki od MikAga) [/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]---[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]Razem : [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]647,50 zł[/B][/COLOR][COLOR=#0000ff][B] = w zaokrągleniu [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]650 zł [/B][/COLOR][COLOR=#0000ff][B] Kwota przekazana do TOZ Police : 14/06/13[/B][/COLOR]
  19. [quote name='Cudak'][B]tobciu[/B] - bardzo dziękuję w imieniu psiaków [SIZE=2][B][B][B][B][B][B][B]:loveu:[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/SIZE] Tak, konto w pierwszym poście, tylko o dopisku nie zapomnij w tytule :)[/QUOTE] Hałabajówko, 150 z bazarku dla Inez i na dług Miki - przelałam właśnie 150 zł, na konto z pierwszego postu. Jak dojdą pieniądze potwierdź proszę wpływ na niniejszym wątku, oraz na wątku bazarku : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243102-KONIEC-ROZLICZAM-BAZAREK-URGO-INEZ-i-Miki-Do-04-06-13-19-godz[/URL] Dzięki. :)
  20. [quote name='tobciu'][COLOR=#0000ff][B]Bazarek dla URGO i jamniczek. Jakaś część z bazarku będzie na spłatę długi INEZ i MIKI.[/B][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243102-BAZAREK-URGO-INEZ-i-Miki-Zapraszamy-Do-04-06-13-19-godz?p=20816780#post20816780[/URL][/QUOTE] [COLOR=#0000ff][U][B]ROZLICZENIE BAZARKU : [/B][/U][/COLOR] [SIZE=2][B][COLOR=#0000ff]Dzięki Waszej pomocy i zakupom URGO, INEZ i MIKA (za TM) uzbierali :[/COLOR] [B][COLOR=#0000ff]* 439,00 zł (z fantów)[/COLOR] [B][COLOR=#0000ff]* 7,36 zł (z "ogonków" = zaokrągleń przesyłanej kwoty)[/COLOR][B] [B][COLOR=#0000ff]---[/COLOR] [B][COLOR=#0000ff]Razem : [/COLOR][COLOR=#ff0000]446,36 zł[/COLOR][COLOR=#0000ff] = w zaokrągleniu [/COLOR][COLOR=#ff0000]450 zł [/COLOR] [COLOR=#FF0000]Dla URGO : 300 zł Dla Inez i Miki (za TM) : 150 zł[/COLOR] :loveu::loveu::loveu:[B][COLOR=#0000ff] !! BARDZO DZIĘKUJEMY !! [/COLOR]:loveu::loveu::loveu:[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B] [/SIZE] Rozumiem, że część Inez przelać do Hałabajowki na konto z pierwszego postu ?
  21. [quote name='Cudak']Jeśli dobrze liczę na tą chwilę brakuje 28,50 zł, aby maj był spłacony.[/QUOTE] jutro, pojutrze rozliczę bazarek Urgo i Miki/Inez - to będzie na długi i górka. :)
  22. [quote name='Zofija']Czytałaś? No.... Obrzydziło mnie to do tego kraju. Widziałam te piesy. To samo Grecja. Ale Sri Lanka i Indie to ponoć 1000 razy gorzej.[/QUOTE] Czytałam, w przewodniku jak już byłam tam. Chyba na urlopy to bardziej w górę, na północ trzeba ? Dania, Norwegia, Irlandia ? Chyba tam to zwierzęce nieszczęście mniejsze ? :roll: Ale się wątek nam rozwinął. A to przecież "owieczek" wątek. :)
×
×
  • Create New...