-
Posts
9293 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tobciu
-
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
tobciu replied to chita's topic in Już w nowym domu
Lipcową deklarację zaraz wpłacę. -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
tobciu replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Jakie dobre psisko. :) Wciąga tabletki nawet nie pokruszone. :) p.s. to ja się do Marty uśmiechnę o tabletki. :) Do tej pory tylko Dehinel dawałam, ale czas coś zmienić. -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
tobciu replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
[quote name='Cudak']Paczka przekazana, tabletki zjedzone (4 z 8 szt) i wstępnie na sobotę umówiliśmy się na szczepienie.[/QUOTE] Super :) A jak wygląda sytuacja u piesia i pana ? Tablety na robale jakie kupowałaś ? Ja się chyba do Ciebie czy mgro uśmiechnę o kupno dla mnie - bo u Was jest taniej. :) A ja na 3 psy tablety potrzebuje. Ziarnko do ziarnka i się robi niezła suma. -
DRAMAT W MIĘKOWIE- brak wolnych kojców - PRZEPEŁNIENIE!
tobciu replied to mgro's topic in Już w nowym domu
eh.. życie.. paskudne życie. :( Trzymam kciuki za Kazka vel Hektora. -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
tobciu replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hałabajówka']Wszystkie wpłaty za czerwiec są na wątku zbiorczym....melduję że wpłynęło 150zl od Tobciu :Rose:[/QUOTE] Hałabajówka, ale to napisz proszę, że dawno wpłynęła - bo wyjdzie na to, że dopiero teraz wpłaciłam. :) -
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
tobciu replied to chita's topic in Już w nowym domu
U... to ja te dwa pakiety, na dwa wojewodztwa podtrzymuję i dam do oglaszania. -
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
tobciu replied to chita's topic in Już w nowym domu
o matko kochana !!! Przecież ja miałam Duymie kupić dwa pakiety ! Nie strzelajcie ! Zapomniałam. Przepraszam. Przez to, że miała być wizyta przedadopcyjna, to nie miałam ciśnienia i potem z głowy wyleciało. To czyli jak wizyta ? Była ? Ok ? Czy nie było i trzeba dalej ogłaszać ? -
[quote name='Myngey']Dziewczyny szukam kogoś z Gliwic na wizytę przed-adopcyjna dla Blue[/QUOTE] Myngey, odnośnie wizyty dla Blue - najlepiej by było napisać zapytanie na wątkach tych najczęściej odwiedzanych w województwie śląskim : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/forums/1166-śląskie[/URL] Najlpiej na tych dotyczących schronisk, bo tam więcej wolontariuszy.
-
DRAMAT W MIĘKOWIE- brak wolnych kojców - PRZEPEŁNIENIE!
tobciu replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Od razu inny pies. Ładna mordka. :) -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
tobciu replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='tobciu']Hałabajówko, 150 z bazarku dla Inez i na dług Miki - przelałam właśnie 150 zł, na konto z pierwszego postu. Jak dojdą pieniądze potwierdź proszę wpływ na niniejszym wątku, oraz na wątku bazarku : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243102-KONIEC-ROZLICZAM-BAZAREK-URGO-INEZ-i-Miki-Do-04-06-13-19-godz[/URL] Dzięki. :)[/QUOTE] Hej. Cudak albo Hałabajówka - potwierdźcie też proszę na wątku bazarku, że pieniądze doszły. Powinny być na koncie przedwczoraj/wczoraj. -
DRAMAT W MIĘKOWIE- brak wolnych kojców - PRZEPEŁNIENIE!
tobciu replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']No właśnie mgro kilka postów wyżej napisała: "Z żadnym z tego co wiem. Na ten moment w grę będzie wchodził prawdopodobnie Kołobrzeg." Czyli Goleniów umowy z Białogardem nie ma.[/QUOTE] A, no to lepiej. To dobrze. -
DRAMAT W MIĘKOWIE- brak wolnych kojców - PRZEPEŁNIENIE!
tobciu replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='BoWa']Jeżeli gdziekolwiek miałyby jechać psy, to schronisko w Kołobrzegu jest najlepszą opcją. Prowadzone z wielkim sercem, sporo adopcji, sprawdzają po adopcji domy, dobre warunki.[/QUOTE] Tylko dziewczyny nie mają na to zbytnio wpływu. Jeśli gmina ma podpisaną umowę z Białogardem. to nie wyśle psów do Kołobrzegu... :( -
[quote name='tobciu'][COLOR=#0000ff][U][B]Bazarek dla TOZ POLICE, zapraszamy. :)[/B][/U][/COLOR] [SIZE=2][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242899-BAZAREK-POLICKI-Zapraszamy!-Do-03-06-13-19-godz[/URL][/SIZE][/QUOTE] [B]Hello tatankas. Powyższy bazarek rozliczony. Pieniążki oddane. Potwierdź proszę odbiór tutaj i na wątku bazarku. Dzięki. :) [/B][COLOR=#0000ff][B]Dzięki pomocy i zakupom podopieczni TOZ Police uzbierali :[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]* 574,00 zł (z fantów)[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]* 23,50 zł (z "ogonków" = zaokrągleń przesyłanej kwoty)[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]* 50,00 zł (dodatkowe pieniążki od MikAga) [/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]---[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]Razem : [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]647,50 zł[/B][/COLOR][COLOR=#0000ff][B] = w zaokrągleniu [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]650 zł [/B][/COLOR][COLOR=#0000ff][B] Kwota przekazana do TOZ Police : 14/06/13[/B][/COLOR]
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
tobciu replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak'][B]tobciu[/B] - bardzo dziękuję w imieniu psiaków [SIZE=2][B][B][B][B][B][B][B]:loveu:[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/SIZE] Tak, konto w pierwszym poście, tylko o dopisku nie zapomnij w tytule :)[/QUOTE] Hałabajówko, 150 z bazarku dla Inez i na dług Miki - przelałam właśnie 150 zł, na konto z pierwszego postu. Jak dojdą pieniądze potwierdź proszę wpływ na niniejszym wątku, oraz na wątku bazarku : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243102-KONIEC-ROZLICZAM-BAZAREK-URGO-INEZ-i-Miki-Do-04-06-13-19-godz[/URL] Dzięki. :) -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
tobciu replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='tobciu'][COLOR=#0000ff][B]Bazarek dla URGO i jamniczek. Jakaś część z bazarku będzie na spłatę długi INEZ i MIKI.[/B][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243102-BAZAREK-URGO-INEZ-i-Miki-Zapraszamy-Do-04-06-13-19-godz?p=20816780#post20816780[/URL][/QUOTE] [COLOR=#0000ff][U][B]ROZLICZENIE BAZARKU : [/B][/U][/COLOR] [SIZE=2][B][COLOR=#0000ff]Dzięki Waszej pomocy i zakupom URGO, INEZ i MIKA (za TM) uzbierali :[/COLOR] [B][COLOR=#0000ff]* 439,00 zł (z fantów)[/COLOR] [B][COLOR=#0000ff]* 7,36 zł (z "ogonków" = zaokrągleń przesyłanej kwoty)[/COLOR][B] [B][COLOR=#0000ff]---[/COLOR] [B][COLOR=#0000ff]Razem : [/COLOR][COLOR=#ff0000]446,36 zł[/COLOR][COLOR=#0000ff] = w zaokrągleniu [/COLOR][COLOR=#ff0000]450 zł [/COLOR] [COLOR=#FF0000]Dla URGO : 300 zł Dla Inez i Miki (za TM) : 150 zł[/COLOR] :loveu::loveu::loveu:[B][COLOR=#0000ff] !! BARDZO DZIĘKUJEMY !! [/COLOR]:loveu::loveu::loveu:[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B] [/SIZE] Rozumiem, że część Inez przelać do Hałabajowki na konto z pierwszego postu ? -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
tobciu replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Jeśli dobrze liczę na tą chwilę brakuje 28,50 zł, aby maj był spłacony.[/QUOTE] jutro, pojutrze rozliczę bazarek Urgo i Miki/Inez - to będzie na długi i górka. :) -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
tobciu replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zofija']Czytałaś? No.... Obrzydziło mnie to do tego kraju. Widziałam te piesy. To samo Grecja. Ale Sri Lanka i Indie to ponoć 1000 razy gorzej.[/QUOTE] Czytałam, w przewodniku jak już byłam tam. Chyba na urlopy to bardziej w górę, na północ trzeba ? Dania, Norwegia, Irlandia ? Chyba tam to zwierzęce nieszczęście mniejsze ? :roll: Ale się wątek nam rozwinął. A to przecież "owieczek" wątek. :)