Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Otrzymałam wiadomość od Marty,że 3 czarnulki i puchata kremówka już bezpieczne u nich w aucie.W tej chwili jadą do weta. Ma być darmowy transport 10 lutego do Wrocławia.Może ktoś dał by radę i pomógł w kosztach utrzymania trzeciej siostrzyczki?
  2. Państwo dojechali szczęśliwie do domu.Prawdo podobnie Maja ma chorobę lokomocyjną bo 3 razy wymiotowała,choć nie miała czym i bidulka się śliniła.Sara położyła się koło Pani i spała.Pierwszy spacer był bardziej stresujący dla Sary,była wylękniona i boi się mężczyzn,widać ,że musiała być w przeszłości bardzo skrzywdzona.Z powrotem to biegła jak strzała w kierunku drzwi do bloku.Kolejny już był dużo lepszy,więc wszystko na dobrej drodze.W domu sunie pozwiedzały,zjadły porcję gotowanego mięsa z chrupkami.Przyjechała córka z wnukami i jak Sara zobaczyła małą Hanię to oszalała ze szczęścia.Przylgnęła do niej i nie odstępowała na krok.Do wnuka również ciągle podchodziła po głaski.Majka bardziej biegała to tu,to tam i była wszędzie i nigdzie choc najwięcej w pobliżu swojej nowej Pani.Można powiedzieć,że jak na pierwsze godziny to jest bardzo dobrze :) Pan Mirek chce w tygodniu podjechać do weta aby je oglądnął i zarejestrował czipy.Sara to będzie córeczka Pana przez to,że miała trudną przeszłość,a Pan jest bardzo wrażliwy na krzywdę zwierząt.
  3. Sara i Majka pojechały.Nie obyło się bez perypetii bo o 8,15 Hania otrzymała telefon,że nie daleko nich,koło ronda Pan złapał gumę.Okazało się,że zapasówka była ale nie pasowała do tego auta.Podejrzewam,że tak kupił to auto i nigdy jej nie potrzebował aż do dzisiaj.Na ratunek pojechał Piotrek i załatwił nowe koło.Jak mu się to udało i to w niedzielę? Nie wiem ale jestem pełna podziwu! :) Sunie zostały wydane z cała wyprawką.Miejmy nadzieję,że szczęśliwie dotrą do domu,za co mocno,mocno trzymam kciuki! Sara i Maja ze swoją nową rodziną :) Zdjęć nadal nie można wklejać :( Dodaję przez fotosik ale nie wiem czy nie znikną...
  4. Nasza śliczna i jak zawsze uśmiechnięta Pusia w odwiedzinach u Szafirków :)
  5. Tak bardzo fajni ludzie i podoba mi się bardzo ich obowiązkowość,zdecydowanie i konkretność w dążeniu do celu :) O widzisz a ja miałam jutro pytać o fryzjera bo to się wszystko tak szybko potoczyło,że nie zdążyłam....:) Dziękujemy Lidko za kciuki i jeszcze raz za wizytę :) Masz też swój udział w tym,że sunie trafią do tego domku :)
  6. Kochane,poprosimy o kciuki na jutro! Państwo stanęli na wysokości zadania i dzisiaj w Tessko na miejscu im wygrawerowali adresówki.Będą miały piękne czerwone, w kształcie serduszka-wybór Pani :) W związku z tym,że je mają i chcą jak najszybciej mieć Sarę i Maję u siebie,jutro o 9 rano są umówieni z Hanią w Hoteliku :) Hania zrobiła wyjątek dla suń i Państwa, bo niedziela to dzień dla rodziny i nie umawiają się z nikim na odwiedziny psiaków.Za ten wyjątek bardzo Haniu dziękujemy :) Dziewczyny zostały dzisiaj wykąpane,akcesoria przygotowane i czekają na jutrzejszy tak bardzo dla nich ważny dzień! :)
  7. Może faktycznie tak trzeba napisać.Ja się nie bardzo na tym znam i interesowało mnie bardziej to,jaka jest możliwość w ogóle przekazać ten 1% po zmianie przepisów
  8. Tu można sobie poczytać o odliczeniu 1%.Dosyć jasno i czytelnie wszystko opisane https://publicystyka.ngo.pl/jak-przekazujemy-1-w-2019-r
  9. Przydadzą się Tysiu,szczególnie w te pierwsze dni,jak sunie będą już w swoim domku :)
  10. Asieńko,jak Anulka wejdzie na wątek to Tobie napisze bo ona zajmuje się tą działką :)
  11. Jednym słowem super psiak i chyba jednak dla ludzi aktywnych :) Ja też nie mogłam już wczoraj wieczorem wstawić zdjęcia Pusi bo wyskakiwał błąd...:( Czyli to nie tylko u mnie skoro dzisiaj to samo
  12. To prawda,że ludzie są niesamowici i ogromnym sercu dla zwierząt :) Myślę,że podjęłyśmy słuszną decyzję i dziewczynki będą w tej rodzinie szczęśliwe :)
  13. Lidko kochana,jeszcze raz z całego serca dziękujemy za błyskawiczne przeprowadzenie wizyty i relację, dzięki której łatwiej było podjąć decyzję na tak :) Za jakiś czas poprosimy Ciebie o wizytę po/a. Dziewczyny mogą się pomału pakować! :) Hania powiadomiona i p.Mirek także.Bardzo ucieszył się,że sunie do nich trafią i zapewniał mnie,że będą u nich miały bardzo dobrze, bo o to zadbają :) Pochwalił się sąsiadom,którzy też mają psiaki i wszyscy nie mogą się doczekać,kiedy je zobaczą :) Jak tylko p.Mirek będzie miał gotowe adresówki to umówi się z Hanią na odbiór suń.Sara i Maja pojadą w obróżkach i szelkach,które mają od nas,a p.Mirek weźmie smycze,które ma w domu.Obiecane mam też zdjęcia i filmiki i mam nadzieję,że będę je co jakiś czas otrzymywać :)
  14. Dzieje się ,dzieje Bogduniu :) Oczywiście jest po wizycie p/a,która wypadła bardzo dobrze.Ale relację z niej zda nasza kochana AlfaLS :)
  15. Jeden procent na Zea poleci tradycyjnie od mojego syna.W tym roku również p.Agata wraz z mężem,którzy zaadoptowali od nas Aleksa przekażą 1% na Waszą Fundację :)
  16. Wiem,że Pan to by już na wczoraj jechał po sunie bo mi mówił....:) Bardzo się cieszę,że p.Mirek zaoferował przyjazd po Ciebie :) Trzymam mocno kciuki!
  17. Witamy kochana na wątku dziewczynek :) Bardzo dziękujemy,że mimo niedogodności transportowych, jednak zrobisz tą wizytę :) Myślę,że na spokojnie państwo poczekają do soboty ale to jeszcze wypytaj jutro, jak zadzwonisz.Gdyby coś było nie tak i pan nie mógłby wyjechać po Ciebie na dworzec, to weź taksówkę.Bardzo chętnie zapłacimy za cały dojazd w obie strony bo to i tak nic w porównaniu z tym,że chcesz się jednak spory kawałek tłuć środkami lokomocji.Co do jeszcze pytań na wizycie, to dopytaj jeszcze bardziej o te emerytury.Pan mi wczoraj powiedział,że 57 rocznik i zrozumiałam,że oboje.W Wypadku pana to tylko by wchodziła jakaś przed wczesna emerytura związana z wykonywanym zawodem a jeżeli nie to to podał błędne informacje i Hani i mi mówiąc,że maja po 60 lat
  18. Gabrysiu wszystko też zależy od wielkości i charakteru psiaków.Maja jest żywiołowa i jak ją Hania określa, wszędzie jej pełno.Nie dziwię się bo jest młoda i tego potrzebuje ,Sara natomiast stateczna.Mam wątpliwości i nic na to nie poradzę.To nie moje widzi mi się tylko dla dobra suń.Zobaczymy czy uda się z tą wizytą p/a bo bez niej na pewno nie wydamy suń
  19. Skontaktowałam się z AlfaLS i da znać czy będzie mogła zrobić wizytę. ponieważ ma auto w warsztacie.Mówiła,że ewentualnie podjechała by pociągiem ale to musi wszystko jeszcze posprawdzać.Podałam namiary do Państwa oraz link do wątku.
  20. Tak Eluniu to tak wspaniali ludzie,że chciało by się tylko klonować :) Tu jeszcze dzisiejszy filmik,na którym widać jaki jest bardzo szczęśliwy i jak pilnuje swoich ludzi :) :)
  21. Izuniu nie przekreślamy tego domku,dlatego będzie wizyta aby więcej się czegoś dowiedzieć
  22. Wczoraj zgłosiła się rodzina ze Stargardu Szczecińskiego zainteresowana adopcją Sary i Mai.Państwo mają po 60 lat i są już na emeryturze.Córka mieszka oddzielnie ale często ich odwiedza wraz z wnusią.Zawsze w ich domu były psy i to schroniskowe.Ostatni Czester mieszaniec teriera, w wieku 14 lat odszedł 8 stycznia po długim leczeniu, niestety musieli podjąć decyzję o uśpieniu.Psiaki zawsze były kochane, zadbane i otoczone opieką wet.Kanapa czy łóżko było zawsze dla nich dostępne.Pan często też przygarniał ranne ptaszki i po wyleczeniu wypuszczał na wolność.Mieszkanie w bloku i jak dobrze zrozumiałam to jest kawalerka i tu właśnie chyba niestety ale jest problem, bo nie wiem czy do tak małego mieszkania powinny trafić dwa psiaki...Widać,że rodzina bardzo psiolubna i myślę,że to dobry dom, dlatego postanowiłyśmy z Anulą,że jednak trzeba zrobić wizytę p/a.Być może jeżeli nie trafi tam Sara i Maja to może Państwo zdecydują się np. na naszego Czesterka...? Napisałam prośbę do AlfaLS,która jest ze Szczecina i czekam na odpowiedź.Nikogo innego więcej nie kojarzymy...
  23. Też według mnie to te same maluchy :( Martuniu, masz może więcej info. tzn. czy one są znowu na kwarantannie,aż właściciel je odbierze?
  24. O to super! Bardzo się cieszę :) Z mojego 619,20zł więc na opłatę hoteliku mamy :) Potwierdź Anulko też na bazarkowym https://www.dogomania.com/forum/topic/349217-rozliczam-to-i-owo-do-domu-zapraszam-do-180119/
  25. Tysiu żaden spam! Dotyczy pudli, a Sara i Maja są w tym typie rasy :) Nigdy wiedzy za dużo :)
×
×
  • Create New...