Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. [quote name='farmerka63']Tak - zdecydowanie TAK. Ktoś z dobrym aparatem i (powtórzę się ) zmysłem estetycznym. Ktoś kto mieszka w miarę blisko i nie będzie chciał wora pieniędzy za tą sesję - najlepiej jakaś dogomaniaczka ;) Jak znaleźć taką dobrą duszę ?[/QUOTE] Mam nadzieję,że ktoś się znajdzie... A taka dobra dusza jest w Poznaniu.Wiadomo,że nie dla Hrabcia,ale wstawię link,bo może ktoś nie wie,a może się przydać... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237929-Zdj%C4%99cia-dla-schroniskowc%C3%B3w-DT-hotelikowc%C3%B3w-Pozna%C5%84-i-okolice[/url]
  2. Jeszcze potrzebny pomysł na zrobienie po spa,zdjęć do ogłoszeń...?!
  3. Ciocia widzisz to super! A szczególnie te dwa ostatnie punkty!!!:smile:Plan zrobiony i tego teraz trzeba się trzymać!:smile:
  4. Bastuni,dreptaj sobie słodki staruszku i choć jeszcze po śniegu,to mam nadzieje,że niedługo już po zielonej trawce...:smile:
  5. Dogo mi muli i jak pisałam,to nie było żadnych nowych wpisów więc sorry,ale odniosłam się do wcześniejszych...Sens jest jednak taki sam...
  6. [quote name='farmerka63']A może problem tkwi w zdjęciach ? Kilkakrotnie tymczasowałam wyżły i sznaucery . Zarówno Ati jaki i Malawaszka bardzo duży nacisk kładły na [B]aktualne[/B],ładne foty. Wiecie - może to i głupie w przypadku psich adopcji, ale i tutaj obowiązuje zasada "reklama dźwignią handlu". Mam wrażenie, że powinnyśmy Hrabalowi zafundować wizytę w salonie fryzjerskim . Do tego fajna obróżka , ładne okoliczności przyrody i kilka dobrych ujęć fotografa ze zmysłem estetycznym. Cały ten pakiet oczywista będzie kosztował, ale jak już wspominałam, mamy nadwyżkę. Hrabal jest zdrowy i chyba wszystkie mamy wrażenie, że nie jest aż tak stary jak nam sugerowano. Te zdjęcia ze spaceru są fajne - soczysta trawa , a Hrabal obnosi na nich swoje piękne futro , ale mamy marzec... To taka moja luźna sugestia - możecie ją puścić koło uszu, albo mnie wyśmiać, prosz uprzejmię ;)[/QUOTE] [quote name='farmerka63']Co nie oznacza, że się nie znajdzie :) Tylko trzeba wreszcie podejść zdecydowanie do image'u Hrabala i ogłoszeń. Czas płynie ...[/QUOTE] [quote name='Energy']No własnie czas płynie... Hrabal przyzwyczaja się do Michelle coraz bardziej i już długo szuka domu.[/QUOTE] Zgadzam się z Wami,jak najbardziej.Skoro do tej pory Hrabalek nie znalazł domu,to trzeba coś z tym "fantem" zrobić.Przecież taki śliczny pies nie może tkwić bez końca w hoteliku,bo jak słusznie napisała Energy,on się przyzwyczaja coraz bardziej...Nie wiem jak to ogarnąć organizacyjnie,ale tak jak napisała farmerka,trzeba by było ładnie go obstrzyc i jeszcze znależć kogoś do zrobienia ładnych zdjęć.Myślę,że to jest priorytetem w znalezieniu mu domu i bez tego ani rusz.Płacimy deklaracje na czas "nieokreślony" więc może warto zainwestować w propozycję ,bo dzięki temu zwiększa się szansa Hrabcia na znalezienie domu.My natomiast, będziemy mogły pomóc następnej bidzie w potrzebie,a tych nie brakuje....Ja ze swojej strony mogę wpłacić "na ten cel" tyle ile wynosi moja deklaracja,więc 30zł
  7. Mam też taką nadzieję,że to już będzie ostatni zabieg u Mikiego.Biedny psiak,jeszcze się dobrze z jednego nie wygrzebał,a tu następny zabieg i stres.Mocno cały czas trzymam kciuki za kochany pysio :kciuki::calus:
  8. [INDENT] [IMG]http://swieta-wielkanocne.blog.onet.pl/wp-content/blogs.dir/516336/files/blog_ds_1189624_2431110_tr_5.gif[/IMG] [B][I]ZDROWYCH,WESOŁYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY!!![/I][/B] [/INDENT]
  9. [INDENT] [IMG]http://swieta-wielkanocne.blog.onet.pl/wp-content/blogs.dir/516336/files/blog_ds_1189624_2431110_tr_5.gif[/IMG] [B][I]ZDROWYCH,WESOŁYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY!!![/I][/B] [/INDENT]
  10. [INDENT] [IMG]http://2.bp.blogspot.com/_N_tZCzrEuZ0/S7eDY6C9p9I/AAAAAAAACXA/oPKLpEJuoRk/s400/Kartka+wielkanocna+1.jpg[/IMG] [/INDENT]
  11. [INDENT] [IMG]http://swieta-wielkanocne.blog.onet.pl/wp-content/blogs.dir/516336/files/blog_ds_1189624_2431110_tr_5.gif[/IMG] [B][I]ZDROWYCH,WESOŁYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY!!![/I][/B] [/INDENT]
  12. [INDENT] [IMG]http://swieta-wielkanocne.blog.onet.pl/wp-content/blogs.dir/516336/files/blog_ds_1189624_2431110_tr_5.gif[/IMG] [B][I]ZDROWYCH,WESOŁYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY!!![/I][/B] [/INDENT]
  13. ZDROWYCH,WESOŁYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY!!!
  14. [INDENT] [IMG]http://swieta-wielkanocne.blog.onet.pl/wp-content/blogs.dir/516336/files/blog_ds_1189624_2431110_tr_5.gif[/IMG] [B][I]ZDROWYCH,WESOŁYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY!!![/I][/B] [/INDENT]
  15. [INDENT] [IMG]http://swieta-wielkanocne.blog.onet.pl/wp-content/blogs.dir/516336/files/blog_ds_1189624_2431110_tr_5.gif[/IMG] [B][I]ZDROWYCH,WESOŁYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY!!![/I][/B] [/INDENT]
  16. ZDROWYCH,WESOŁYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY!!!
  17. [INDENT] [IMG]http://swieta-wielkanocne.blog.onet.pl/wp-content/blogs.dir/516336/files/blog_ds_1189624_2431110_tr_5.gif[/IMG] [B][I]ZDROWYCH,WESOŁYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY!!![/I][/B] [/INDENT]
  18. [INDENT] [IMG]http://swieta-wielkanocne.blog.onet.pl/wp-content/blogs.dir/516336/files/blog_ds_1189624_2431110_tr_5.gif[/IMG] [B][I]ZDROWYCH,WESOŁYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY!!![/I][/B] [/INDENT]
  19. Kłębuszek tak już ładnie wygląda :smile: tylko brakuje mu zdrowia...:-(
  20. Teraz dopiero przyszłam z pracy i zaglądam do Tusinki,a tu takie dobre wiadomości:multi:Super,bardzo się cieszę:loveu: A tu nic nie można napisać,bo ciotki zaraz mają tyle pomysłów i propozycji,że głowa mała ;) :evil_lol:/pazurki się ostały:eviltong:/ A wzorek powinien być jajeczkowy...:smile:
  21. [quote name='Ghanima']Zostaw chociaż te u kończyn dolnych... :lol:[/QUOTE] Na to wychodzi,ze marne szan'seee....:cool3:
  22. Chyba wszystkie pazury zaraz pozjadam....:???:;)
  23. Mocno kciuki zaciskam, za uwielbianą przez kakadu Tusinkę:smile::kciuki:
  24. Zaglądam do Bastusia i cieszę się,że sobie podreptuje :smile:
  25. Wiadomości okropne...:-( Tak mi jest szkoda Mikunia,że nie ma biedak zdrowia,a to taki kochany psiak...Ech!
×
×
  • Create New...