Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Zapisuję sobie nowy wąteczek Destiego :smile:
  2. Tak,super by było aby Monti pojechał od razu do ds.Gorzej,jak to nie wyjdzie,a proponowany dt u p.Anety już będzie zajęty.Jednak na to wygląda,że trzeba czekać,więc tylko to pozostaje...
  3. Dla mnie osobiście to jest bardzo dziwna sytuacja.Lament,na początku,a teraz jak są deklaracje,o które trudno! Jest domowy dt ,o który jeszcze trudniej!! A teraz nagle propozycja przekazania tych deklaracji na inne pieski? To coś tu nie halo!? Monti miał być wyciągnięty ze schronu i na niego była właśnie zbiórka pieniążków...Proszę,o wyjaśnienie tych niejasności,aby każdy mógł podjąć jakąś decyzję...?
  4. Wow!To ciocia monika zaszalała:loveu:Nasz Hrabcio z kaską do przodu...:multi:
  5. Jak najbardziej zgadzam się ze zdaniem Anuli.Już na "dzień dobry" będzie potrzebna kasa i nie wiadomo jakie też będą zalecenia weta.Miejmy nadzieję,że wszystko będzie dobrze,ale to pokaże czas...
  6. Ok,jak tylko tabletki dojdą,to potwierdzę wysyłkę :smile:
  7. Zaglądam i też czekam na wieści...
  8. Ciocia kakadu,dziękuję za adres do wysyłki.Tak przewidywałam,że nie będzie przeciwwskazań i dlatego zamówiłam wczoraj. Dawkowanie dla Tusi: 2x1/2 tabl. przez 3 m-ce.Następnie powtórzyć 1x w roku,przez 1-mc. /psy powyżej 2 lat,do 10kg wagi ciała/ Ale jest też takie dawkowanie w celu wsparcia regeneracji złamań kości: 2x1 tabl. przez okres od 2-6 m-cy Tusia jest bardzo malutka,więc wydaje mi się,że pół tabletki 2xdz. powinno być ok.Ale wolałabym,abyś jeszcze to skonsultowała z wetem. Moja sunia /4,5kg/ miała zalecone 1/2 tabl. ale to nie było złamanie,tylko problem ze stawem.
  9. Jak widać,przyszły domek dla Figuni,zapowiada się na super :smile: A co do siurania,to często jest tak,że zmiana miejsca,zmienia również zachowanie zwierzaka...I za to trzymam mocno :kciuki:
  10. Aż się buzia sama śmieje,oglądając Hrabcia w nowej "odsłonie" :multi: Ja również przyłączam się do podziękowań,za zaangażowanie kochanych cioteczek:klacz: Beatko,wywal piąte zdjęcie i wstaw to: [url]http://i42.tinypic.com/dbnqxe.jpg[/url]
  11. Super,bardzo się cieszę i mam nadzieję,że wet nie będzie miał żadnych przeciwwskazań.Moja niunia,dzięki temu lekowi uniknęła operacji stawu biodrowego:smile: Wierzę,że ten lek pomoże!:smile: Nie czekałam i już zamówiłam.Powinien być w sobotę,a najpóźniej w poniedziałek.Jeżeli tylko będzie potwierdzenie od weta,to zaraz wysyłam Tusince tableteczki,aby mogła je jak najszybciej przyjmować.Ciocię kakadu będę prosić,o adres do wysyłki na pw.:smile:
  12. Odnośnie zrastania i poprawy "kondycji" kostno-stawowej,proponowałabym arthrowet plus.Sprawdzony i bardzo skuteczny,równierz przetestowany na mojej suni.Jak dla mnie to rewelacja!Prosiłabym kakadu o konsultację z wetem w sprawie leku.Jeżeli wet zaakceptuje,to zaraz zamówię i wyślę.Tego leku nie ma w Polsce,jest podobny,ale dla ludzi z innym składem. Link do leku: [URL="https://www.tier-drogerie.de/arthrovet_plus_90_tabletten"]https://www.tier-drogerie.de/arthrov...s_90_tabletten[/URL] Tekst "wrzucony" na tłumacza: [h=2]arthrowet tłumaczenie[/h] [INDENT] Suplement diety dla psów wspierających strukturę kości. Obszary zastosowania: arthrovet Plus wspiera swoim składzie fizjologicznej struktury kości, słabe stawy są znów mocne i trwałe, oraz arthrovet spowalnia procesy starzenia stawów poprzez wpływ na naturalną lonenhaushalt tkanki kostnej tanie i daje siłę kości i ścięgna i sprężystość tkanki ponownie.Ziołowe przeciwutleniacze oraz zawarte w arthrovet również chronić komórki przed szkodliwymi wpływami. Skład: Produkty pochodzenia roślinnego, (mniszek lekarski, pokrzywa, czarci pazur, rozmaryn), chlorek magnezu, chlorek wapnia, składniki: Białko surowe 1,5%, tłuszcz 0,6%, popiół 2,9%, włókno surowe 7,5% Dodatki na dodatek kg paszy: Molibden 0,04 mg Mangan 1,00 mg 0,50 mg kobaltu Miedź 1,00 mg Cynk 1,25 mg Dawkowanie i sposób podawania: 6 tygodni do 2 lat stary pies: 2 x 1/2 tabletki / dobę przez 1 miesiąc. Następnie powtórz co 6 miesięcy. 2 lata dla starych psów: poniżej 10 kg masy ciała: 2 x 1/2 tabletki / dzień przez 3 miesiące. Następnie powtórz 1 razy w 1 miesiąc w roku. około 10 kg masy ciała: 2 x 1 tabletka / dzień przez 3 miesiące. Następnie powtórz 1 razy w 1 miesiąc w roku. Old Dogs: 3 x 1 tabletka / dzień przez okres 6 miesięcy. Następnie powtórz 1 razy w roku 1 miesiąc. W celu wsparcia regeneracji złamań kości, chirurgii, według kłębią się w leczeniu zaburzeń wzrostu lub samic hodowlanych w ostatniej fazie ciąży 2 x 1 tabletka dziennie 2-6 miesięcy.Tabletkę można również mieszać z karmą. [/INDENT]
  13. Super wiadomości!Czekamy zatem na dalsze info....
  14. A tu co taka cisza zaległa??? To już nikt nawet nie trzyma kciuków za jutrzejszą "metamorfozę" naszego Hra-Kondzia...?
  15. Jestem na zaproszenie Dogo07.Mam nadzieję,że jakieś konkretne działania zostały podjęte,aby jak najszybciej Montiego wyciągnąć z Radys...? Trzeba go jak najszybciej z tego schronu wyciągnąć,bo nie wiadomo,czy nie zostanie okaleczony przez inne psy :-( Piesek jest bardzo adopcyjny i na pewno znajdzie szybko domek.Zadeklaruję moją stałą miesięczną,jak będzie wiadomo do jakiego dt będzie jechać.
  16. [quote name='edek']Niestety operacja jest przesunięta. Nóżka się wolno zrasta. Szczegóły napisze jutro kakadu, bo nam strasznie przerywało połączenie i słyszałyśmy co któreś słowo :(.[/QUOTE] Poczekam na jutrzejszą relację od cioci kakadu,bo mam propozycję dotyczącą,źle zrastającej się łapeczki...:hmmmm::smile:
  17. [quote name='winter7']Oczywiście - przekaż proszę na Montiego! Pozdrawiam[/QUOTE] Bardzo dziękuję! :smile: Napisałam pw do Asi-Bastkowego skarbnika.
  18. Też zaglądam z ciekawością,jaj wyglądają sprawy organizacyjne,dotyczące przyszłego domku...?
  19. Czy były jakieś telefony w sprawie adopcji trzeciego mumisia?
  20. [quote name='Energy']A ja bym mu brody nie zostawiała :) tak jak było ale bez bródki ;)[/QUOTE] Można spróbować i bez bródki.Tak szczerze powiedziawszy,to owa bródka jest fajniusia gdy jest czysta.Ale wiadomo woda,jedzenie i bródka zmienia się w "coś"zlepionego i bardzo niechlujnie wyglądającego....;) [quote name='michelle04']Fryzjer umówiony na czwartek, na godz 10:30, a potem sesja Pieniądze wpłynęły - dziękuję[/QUOTE] Tak więc,będziemy z niecierpliwością czekać na nową sesję zdjęciową Hrabcia, w zupełnie innej wersji!:smile:
  21. Jak zawsze miód na serce,oglądając szczęśliwą Tusinkę:loveu: A tarzanko? hmm, może i te dżdżownicowe perfumki coś w sobie mają? ;) Dalie przecudne!:smile: Za jutrzejszy dzień,jak zawsze mocno zaciskam :kciuki:
  22. [quote name='winter7']Dawno nie nie było u Bastusia. Przykro mi, że odszedł za TM. Wysłałam deklarację do września. Proszę o przekazanie jej na ten sam cel jak spadek po Bastku Pieniążki po Bastusiu były przekazane na 3 pieski.Dwa z nich są już w domkach stałych,a trzeci jest bardzo dobrze zabezpieczony finansowo.Więc może wspomóc inną bidę? Piesek Monti jest w potrzebie-zbiórka pieniędzy na dt,wiec może dla niego? http://www.dogomania.pl/forum/threads/245650-Iskiereczka-zagl%C4%85dnij-prosze-MOnti-jemu-nie-uda-si%C4%99-chyab-ju%C5%BC-pom%C3%B3c-%28
  23. Tak,chyba są podobnie obcięci.Właśnie to zdjęcie jest też bardzo ładne tylko "krzywe";)
  24. Czy wiadomo ile musimy uzbierać pieniążków na spa dla Hrabcia?
  25. Sie robi Pani Kapitan! Taka propozycja z ogłoszeń Dżamala,który dzięki spa i pięknych zdjęciach,bardzo szybko znalazł wspaniały domek:loveu: Dżamalek jest bardzo podobny do naszego Hrabcia i został obcięty na "sznaucera" [IMG]http://img11.tablica.pl/images_tablicapl/70672185_1_644x461_dzamal-psiak-o-cudnym-charakterze-czeka-na-dom-bialystok_rev013.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.tablica.pl/images_tablicapl/70672185_6_644x461_dzamal-psiak-o-cudnym-charakterze-czeka-na-dom-_rev013.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.tablica.pl/images_tablicapl/70672185_2_644x461_dzamal-psiak-o-cudnym-charakterze-czeka-na-dom-zdjecia_rev013.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.tablica.pl/images_tablicapl/70672185_8_644x461_dzamal-psiak-o-cudnym-charakterze-czeka-na-dom-_rev013.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.tablica.pl/images_tablicapl/70672185_7_644x461_dzamal-psiak-o-cudnym-charakterze-czeka-na-dom-_rev013.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.tablica.pl/images_tablicapl/70672185_4_644x461_dzamal-psiak-o-cudnym-charakterze-czeka-na-dom-zwierzeta_rev013.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.tablica.pl/images_tablicapl/70672185_5_644x461_dzamal-psiak-o-cudnym-charakterze-czeka-na-dom-podlaskie_rev013.jpg[/IMG] A wyglądał tak...:-( [IMG]http://imageshack.us/a/img822/610/we5y.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...