Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Kasia pisała: Co istotne, Ferri owszem lubi spacery, ale przede wszystkim chce do człowieka. Uwielbia po prostu siedzieć, kłaść się przy mnie. Bez problemu usunęłam mu wszystkie dredy i dziś już wyczesałam z grubsza. Czystość zachowuje super.
  2. Będzie jeszcze wpłata 30zł od wspaniałej Pani Agaty,która adoptowała Aleksa :) Potrzebuję więc także nr konta, aby je przekazać.
  3. Tak, Skarpeta przyznała pieniążki i tak jak wyżej napisała Monika z Katowic trzeba jak najszybciej podać asikowska na pw. nr konta,ponieważ jutro będzie robić przelewy.W tytule trzeba napisać: Przyznana pomoc dla Kudłaczka.
  4. Sporo zwaliło się na Twoją głowę i to był na pewno trudny czas.Gdy odchodzą nasi bliscy przyjaciele nie tak łatwo się pozbierać ale o nich zawsze będziemy pamiętać i pozostaną w naszych sercach.Życzę sił i zdrowia w tych trudnych czasach pandemii. Nesko,Nino biegajcie szczęśliwe za TM [*]
  5. Rozmawiałam z Panią Izą. Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w bloku z windą.Dookoła dużo terenów spacerowych.Pani i 9 letnia córka ze względu na pandemię są obecnie w domu,pracuje tylko mąż.W ich rodzinach były psy i koty ale ich był by to pierwszy piesek.Długo przygotowywali się do decyzji o adopcji więc jest ona przemyślana. Ferri ujął ich nie tylko swoją urodą ale i charakterem,właśnie na takiego psiaka czekali.Bardzo lubią wyjazdy w góry i piesze wędrówki więc nie zabrakło by mu też takich atrakcji.Zdają sobie sprawę,że trzeba będzie potrzebował na początku wiele uwagi aby nauczył się mieszkać w zupełnie innym środowisku. Można było wyczuć,że bardzo im zależy na Ferrim. Poprosiłam o wizytę Naszą kochaną Poker i zgodziła się ją przeprowadzić :) Z całego serca dziękujemy
  6. Proszę o wsparcie dla 10 letniego kudłaczka uratowanego z łańcucha. Coś utknęło z wypłatami ale mam nadzieję,że Asikowska cała i zdrowa i wnet się tu pojawi :) Wątek kudłaczka: https://www.dogomania.com/forum/topic/352797-jesienne-porządki-łysiejący-maluszek-na-zimnie-na-łańcuchu-zaćma-i-mnóstwo-pcheł-dziś-zaczyna-się-lepszy-rozdział-w-jego-życiu-potrzebne-na-diagnostykę/
  7. Na pewno po wizycie u weta będzie wiadomo ile ma lat i jeżeli będzie w sędziwym wielu to wystąpię do Skarpety Talcott o finansowe wsparcie.Jestem stałym deklarowiczem.
  8. Jestem na zaproszenie u kudłaczka,który poruszył wiele serc i wierzę,że uda mu się pomóc.Poczekam na więcej wiadomości po wizycie u weta i ofercie DT. Tak jak napisała Nadziejka, absolutnie nie wyobrażam sobie aby psiak miał jechać do jakiejś zagranicznej Fundacji! Tu na miejscu trzeba mu znaleźć pomoc i mieć na bieżąco wiadomości, co się z psiakiem dzieje.
  9. Ja rozmawiałam chwilę z p. Anią i faktycznie Axa zjadła by i swoją porcję i Ayli,dlatego dostają jedzenie w dwóch osobnych pokojach. Dziewczynki mają apetyt,noc przespały bardzo spokojnie oczywiście na jednym posłaniu.Wczoraj Ayla bała się chodzić po podłodze ale dzisiaj już po niej śmiga. Pani Ania też mi powiedziała,że całe szczęście są we dwie i Ayla ma oparcie. Axa jest otwarta,ufna i nie brakuje jej odwagi. Wczoraj pierwsza wyskoczyła z kontenerka i z ciekawością zaczęła zwiedzać nowe miejsce.Ogólnie jest naprawdę bardzo dobrze :) Ogromnie się cieszę,że udało się i mają wspólny domek. Sunie nie reagują na swoje imiona i pomału będą przyzwyczajane do nowych. Axa zostanie Molli a Ayla będzie Tosią.
  10. Dziękuję Elu, za wiadomość. Mamy nadzieję,że jutro pójdzie wszystko dobrze ale pewności nie mamy. Wszystko zależy od psiaków czy się dogadają. Jeżeli nie,to Ferri będzie do adopcji.
  11. Dotarły szczęśliwie :) Kasiu bardzo dziękujemy,że dowieźliście sunie do Krakowa :) Puki co kciuki odpuszczamy i będziemy trzymać w poniedziałek :)
  12. Ayla i Axa dotarły do Pani Ani ok 18,30 :) Pani Ania napisała: Witam, tak przed chwilą dotarły. Byłyśmy na spacerku. Zjadły i zwiedzają mieszkanie. Axa jest bardzo kontaktową. Aila póki co widać jest w stresie. Wiadomo potrzebuje czasu.Pozdrawiamy :)
  13. Życzę szczęśliwej podróży całej pokładowej załodze,wyruszającej jutro w drogę.
  14. Anula jest chora i nie wiadomo kiedy będzie miała siły aby pisać na wątkach :( Przekazuję od niej również kciuki na jutro i niedzielę,za wszystkie psiaczki! Anulko, wracaj kochana siostrzyczko do zdrowia!
  15. Przed nami weekend pełen wrażeń i emocji dla nas i psiaków.Jutro Ayla,Axa i Polcia wyruszają do swoich domów we Wrocławiu.W niedzielę być może i Ferriemu się poszczęści i też pojedzie do swojego domu w Otwocku. Kasia ma pewnie pełne ręce roboty przed jutrzejszą wyprawą, zawsze dba o najmniejsze detale :)Trzymam kciuki za jutro bo przed psiakami i kierowcami długa droga do pokonania!
  16. Martuniu dobrze,że akurat u Kasi było miejsce i dzięki temu Ferri mógł opuścić schronisko :) Pani Ola mi napisała,że po uzgodnieniu z Kasią jadą na zapoznanie w niedzielę.Teraz tylko odliczać czas, a w niedzielę mocno trzymać kciuki, aby między psiakami pozytywnie zaiskrzyło! :)
  17. Jest po wizycie,która wypadła bardzo dobrze :) Joasia jak znajdzie chwilę czasu to sama napisze. Jeszcze raz z całego serca dziękujemy za jej przeprowadzenie
  18. Pani Ola przesłała krótki filmik i napisała: :) Vituś i Pani kota.Podstawa to duże łóżko żeby się wszyscy zmieścili :):)
×
×
  • Create New...