Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Roniś ma się dobrze i wraz z p. Ulą przesyłają pozdrowienia :)
  2. Zdrowia spokoju miłości i nadziei na lepszy Nowy Rok bez wirusa, życzy Kessi i My Przesyłamy buziaki :) Kessi wypatruje Gwiazdora....:) Był i mi przyniósł nowy płaszczyk...:)
  3. Także rodzina cudnego Leszy/Bezika przysłała życzenia i zdjęcie :) ...........Zdrowych i wesołych świąt Pani Bogusiu :) Pozdrowienia od Leszego :)......
  4. Mam też zdjęcie naszego staruszeczka Czikunia :) Życzymy wszystkiego co najlepsze z okazji Świąt. Cziko jest moim pupilem. świata poza sobą nie widzimy. Pozdrawiam serdecznie K.M :)
  5. Wraz z życzeniami świątecznymi otrzymałam kosmiczne zdjęcie Capri :)
  6. Nie mam niestety zdjęcia Matisia a jedynie wiadomości,że ma się bardzo dobrze i jest uwielbiany przez całą rodzinę :)
  7. Nie mogło też zabraknąć życzeń od wspaniałej rodziny Joszko/Destino,która od lat wspomaga nasze psiaki :) Pani Jolu z całego serca dziękujemy i życzymy zdrowia w tym i nadchodzącym Nowym Roku :) Pani Jola napisała: Życzymy zdrowych,spokojnych Świąt oraz lepszego Nowego Roku - Pani, Dogomaniakom i podopiecznym. Joszko z rodziną w oczekiwaniu na Wigilię i prezenty.
  8. Alis wraz z rodziną pozdrawiają :) Psio kocia komitywa trwa....:)
  9. Dziewczynki mają się bardzo dobrze.Pani Beata napisała: Powiem tylko tyle, że są kochane :) Nelcia to psi aniołek a Joy to kochana zadziora. Nie wyobrażam sobie życia bez nich! :) Pozdrawiamy z Dordrecht :)
  10. Czikunia czuje się bardzo dobrze a najlepiej w łóżku...:)
  11. Anulko,potwierdź na bazarku otrzymanie pieniążków :) ROZLICZENIE KOŃCOWE: Wpłaty za fanty 240,50zł + nadpłaty 5,00zł = 245,50zł
  12. Jakiś czas temu spadło trochę śniegu i psiaki miały radochę po nim pobiegać :) Baffi upatrzył sobie młodzieńiaszka,który akurat był w hotelikowej świetlicy :)
  13. Trzymam mocno kciuki i nie tracę wiary,że uda się odnaleźć Amberka.
  14. Ta smutna wiadomość spadła jak grom z nieba...:( Czesterku,bardzo mi chłopaku przykro....[*] :(:(:(
×
×
  • Create New...