Jump to content
Dogomania

majowa

Members
  • Posts

    6621
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majowa

  1. bazarek się szykuje, czekam tylko na przekazanie fantów :)
  2. Jordan prezentuje jedyne i słuszne podejście ... faceta ;)
  3. Ja też nie. Ale bardzo bardzo sie cieszę za najpiękniejszy domek dla hrabianki Chyba specjalnie zaczne do Huty jeździć coby ja spotkać a następnym razem jak będą jakieś nieprzewidziane sytuacje dzwońcie do mnie :) z Miechowa do Krakowa blisko i jak TZ jest w centrum w pracy to może zawsze pojechać z akcją ratunkową
  4. czyzby się coś dla Myszuliny szykowało :)
  5. no nie, moja hrabianka i nic nikt nie mówi ;) mówić tu ino już !!!!
  6. ja cię mmd w pełni rozumiem, dla takich osób jak ty, Baloniarki, Iwoniam, mestudio, dziewczyny z Boguchwaly jeszcze tu zaglądam, ale wiem że macie/miewacie dość do dziś pamietam hasło, że znajdziesz mi psa który za kartofla nawet zatańczy :diabloti:
  7. dopytałam :) mam zainstalowany dodatek firefoxa Adblock, instalacja trwa minutkę, sam się aktualizuje na nowo pojawiające sie reklamy
  8. co do reklam smigających po ekranie ja ich nie mam, mam tylko te hmm "stacjonarne" a i to nie wszystkie, ale nie musze co chwile zamykać nowego wyskakującego okna pytałam kolegi co zrobił z moim kompem że ja ich nie mam a on że dwa dodatki do firefoxa, wystarczy zainstalować,minusem jest to że nie każda strona potem pokazuje zawartośc w 100% ale wystarczy odblokować skrypty na danej stronie, albo nie instalować djednego z dodatków plusem to że wszystko sie szybciutko ładuje
  9. o szlag !!! a ja mam skleroze miałam zalatany tydzien a potem sie pochorowałam na długi weekend mam twój tel. zadzwonie w weekend, to może się nam uda umówic na poniedziałek jakoś bo jestem gdzieś tak do 14 w centrum
  10. ja też o łajzie pamietam, narazie jakoś był przestój długo weekendowy, ale jak się znajomi nie ruszą to ja cos sama podeślę
  11. ciesze sie że staruszkowi juz lepiej buziaki dla Tuptula
  12. przepraszam ciocie za prywate :( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226780-Zagin%C4%85%C5%82-czarny-kocur-Krak%C3%B3w-osiedle-Jugowice?p=19062546#post19062546"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226780-Zaginął-czarny-kocur-Kraków-osiedle-Jugowice?p=19062546#post19062546[/URL] jesli macie linka do bazarku ogłoszeniowego tatankas to poproszę
  13. wlasnie miałam to samo napisać, dom puniowy super reaguje
  14. [quote name='iwoniam'][URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6987316138/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8166/6987316138_fcb115e506.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6987316138/"]Gufiś-wycieczka6[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr bieeegnęęęęę.. [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7133407321/"][IMG]http://farm8.staticflickr.com/7127/7133407321_e39c3b27d6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7133407321/"]Gufiś-wycieczka5[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7133415837/"][IMG]http://farm8.staticflickr.com/7086/7133415837_450cc9d963.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7133415837/"]Gufiś-wycieczka4[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6987339204/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8025/6987339204_7f4ac9b338.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6987339204/"]Gufiś-wycieczka[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr[/QUOTE] Zdjęcia genialne ale i model wyjatkowy ;)
  15. Zdrowiej Myszolino co do kudłów moje szynszyle lenią sie ponoc niezauważalnie ale prawie co rano wyciągam z oka szarą watę, nijak się tego nie da odkurzyc z dywanu, pomaga tylko szczotkowanie na kolanach NAjwiększą niespodziankę Elmuś potrafi sprezentować TZtowi, uwielbia włązić pod poduszki i tam bobczy, tzn nie bobczy specjalnie bo tego nie kontroluje, ale jak siedzi dluzej w jednym miejscu to narobi górkę TZ jak się kładzie ściąga okulary i bobki "znikaja" więc ich nigdy nie wywala z łózka a ja sie potem budzę z bobkiem we włosach Najgorsze sa jednak bobkowe prezenty w butach ;) szczególnie jak mi się bardzo spieszy
  16. Zatkało mnie, a potem wrzeszczałam do monitora aż TZ przybiegł przestraszony odwołuje alarm wśród znajomych bardzo bardzo sie cieszę
  17. ja jeszcze zapytam w jednym miejscu, nie bardzo wierze że sie uda ale zapytam, moze akurat sie trafi transport 6 maja mój tata wraca wieczorem z Krakowa do Skarżyska ale to i tak za blisko :(
  18. jesteś mistrzem ciętej riposty ;) i baaardzo dobrze
  19. no to fajnie, jak karma pasuje, jak tylko przyjdzie pensja i znajomi się zmobilizuja będę robiła zakupy ja z racji wiadomej totalnie nie znam sie na psich puszkach z kocimi lepiej bo znajomym czasem niancze 2 koty potfory
  20. ciocie a jaka mokra karma wchodzi w gre? moja znajoma ma swojego sprzedawce na allegro ale on ma z psich puszek Animode za to w bardzo dobrych cenach mogę ewentualnie zrobic zakupy w animalii to zerknijcie co tam by pasowało
×
×
  • Create New...