Jump to content
Dogomania

majowa

Members
  • Posts

    6621
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majowa

  1. mój TZ stwierdził że patrząc obiektywnie moge być koszmarem i zestawem plag egipskich dla pewnego typu teściowych :diabloti: i już go miałam walnąć w pusty łeb ale dodał że " jakbym sie podobała mamusi to z pewnością nie jemu"
  2. [quote name='anica']czytam z przyjemnością o postępach Gapiszonka :multi: życie uratowane!:multi: Nutusiu wierzę ,że... < tyle dostajesz! ile dajesz! >..... więc wychodzi ,że synowa ma być... taka wymarzona :fadein:[/QUOTE] Coś w tym jest ;), jak pomyślę jaka "okropna" synowa trafiła się mojej teściowej :diabloti: ciekawe czy mysli sobie czym sobie na to zasłużyła
  3. widze że jest szansa że zapanuje u Was błoga cisza ;)
  4. moja deklaracja jest stała 5 zł za miesiąc, nie pamietałam ile zalegam więc posłałam z nawiązką
  5. Duża jest boska a Szeleczka ma i opiekunkę i nauczycielkę czas spędzony z futrzakami to dar nie do przecenienia
  6. obcięło coś właśnie widzę a w Słowenii same czarnulki, tak 90% spotkanych psiaków plus jedna sunieczka w typie asta, która chciałą ze mną jechac do domu ;) już jestem w Krakowie i będę wypatrywała Kafirka :)
  7. Diablisko boskie, on maluni jest !! powiem wam ze z psiaków które widziałam w Słowenii i potem Chorwacji była czarna tzn te miejscowe
  8. śledzi śledzi :) za 1,5 tygodnia będę miała auto to może coś podrzucę na bazarek Malgosce jak się biedna nie zarobi całkiem :)
  9. to ja dorzucę za wrzesień :) tak na zaś, potem nie wiem jak będzie z finansami poproszę nr konta na pw
  10. ja to z deklaracjami zalegam chyba z pół roku jak tylko odszukam w historii bankowej to zrobie przelew, i poprosze też o nowy numer konta :)
  11. Nie bylo mnie chwilke na wątku a tu takie wieści, ciągle o nim myslałam cudny domek dla Maksia wieli, wielu szczęśliwych chwil zyczę
  12. Erinka urzekła moja przyjaciółke której niedawno zagineła kocica, to była piekna znajdka odchowana od kociaka, najprawdopodobniej ktos sie nia "zaopiekował" miesiąc czasu i zero odzewu na ogłoszenia, internetowe i papierowe, troche stracili nadzieję maja jeszcze jednego kotka dorosłego ale dom bez tego drugiego wydaje sie im pusty, decyzja jeszcze nie zapadła czy będą chcieli kolejnego, ale ja widzę że zaczynają o tym myśleć Jesli tamten domek okarze sie fajny to nie ma co czekać, Ikusiu Napisz jeszcze do Zuzki2 ona dobrze zna p.Anię z Kielc której ja wożę kotki czasem do Krakowa, poda ci namiary ew jesli potrzeba wizyty PA
  13. Ikusiu czy mogłabyś mi napisać jaki charakterek ma Erinka może byc na pw to takie bardzo niezobowiązujące zapytanie, ale wole łapac każda szansę :)
  14. jak wrócę już z wojaży to chyba dam radę machnąć bazarek, troche się mi tych fantów w domu uzbierało :) na razie pozdrawiam z pieknych ale żeśkich Alp Kamińsko-Sawińskich
  15. Słuchajcie, miałam posłać po 1 Nutusi karmę ale dorzucę w takim razie grosz to sama zadecyduje na co Musze tylko dorwac się do stabilniejszego netu bo tu mi co chwila zrywa ale poprosze nr konta na pw Dorzucę wam jeszcze historyjke z dzisiejszej nocy siedzimy na kempingu w Luce (Słowenia) góry, cisza, spokój ale tylko gdzieś tak do 4 rano o 4 obudził mnie tupot małych mysich stópek pod tropikiem namiotu, cudne tu są maleństwa połowa z naszych polnych, wielgachne tylne stópki,uszki śmiszne, beżowo rude,tylko że małe złodziejki, nauczeni wybrykami popielic z Bieszczad jedzenie pozamykaliśmy dobrze ale i tak próbowały dobrac sie do jedzenia w plastiku, potem sie zaczeły przepychać z piskiem i łomotem, rano okazało się że to poległ karton z mlekiem, myszy zapewne wykapane w mleku, cały namiot w białych stópkach jak dobrze ze to jeszcze tylko jedna noc tu, dziś zapolujemy z aparatem to wam pokaże nocnych gości :)
  16. juz napisałam do Iwoni PW jutro mogę z połowy drogi pieska zabrać, konkretnie ze Skarżyska do Krakowa
  17. Czoko nie do poznania :) piękny psiak
  18. właśnie robię ogłoszenia na głównych portalach chciałam dać znać najpierw wam, jakby się kicia u was pojawila dajcie znać
  19. ciocie mam straszny problem moim znajomym z Zwieńczycy zginęła kotka, to taka kotka domowa w domu z ogrodem, nigdy się od domu nie oddalała i zniknęła gdzie można ją szukać? Może trafiła do waszej wet Justyny? W obróżce, wysterylizowana, z tatuazem w uchu "0" cudna jak z reklamy whiskasa, zaraz wstawie zdjęcie [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-7KOrrqCEfQE/Scax3KSNa6I/AAAAAAAAF0k/C3lBEhE0img/s640/2008.11.08_DSC_4282.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-dM5N-kx7l-U/Scaz2l6NCbI/AAAAAAAAF3U/IspvwguEwYM/s512/2009.03.01_DSC_5387_new.jpg[/IMG]
  20. nie mam fb i mieć nie zamierzam my jedziemy w sobotę rano do Rzeszowa z Krakowa, możemy go zabrać bez problemu
  21. jestem na zaproszenie chcialam napisać właśnie że transport Kraków - Rzeszów, (tylko co z resztą trasy) byłby gratis w ten weekend ale widzę że juz się coś znalazło
  22. dziewczyny z tego wątku szukaja dt na kilka dni w okolicach Poznania http://www.dogomania.pl/forum/threads/229363-Cezar-starszy-ONek-potrzebuje-ratunku!!-Fundusze-na-transport-i-leczenie-!-DS
  23. Kochani strasznie mi przykro, nawet nie wiem co mam napisać.. Trzymajcie się Mufinku biegaj szczęśliwie [*]
  24. Iwoniu ja dzis zrobie mały przelewik na bieżące potrzeby sama zdecydujesz czy na sterylki czy na paliwo
×
×
  • Create New...