Jump to content
Dogomania

majowa

Members
  • Posts

    6621
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majowa

  1. Mufka strasznie fajne imię :) a mój TZ który jest ciastożerny stwioerdził eee Mufka to juz lepiej Mufinka
  2. to ja poproszę ciocie koordynatorkę bazarkową o kontakt ja naszykuje paczkę
  3. u mnie też się nazbierało fantów które mnie zalewają może dorzucę trochę dla sczeniaków?
  4. jestem i ja powiększę trochę pakę którą miałam zamawiać dla Foresta, przydadza się wam teraz puszeczki wysyłka w przyszłym tygodniu
  5. po raz pierwszy mój TZ się zainteresował zywo jakimś tematem na dogo :mad:oczywiście rowerkowym, jak powiedział coby dupa nie rosła, nie trudno zgadnąc że to nie o jego tyły chodzi :mad:
  6. kosmetyczki czynia cuda, podobnie jak czekoladowe wypieki (przynajmniej w moim wypadku) Guciosław był po prostu na wywczasach w stolycy :) troche sie spóźniłam, o całe 33 munutki ale wszystkiego naj, Naj, NAJ mmd
  7. superowy jeż, pewnie fuka i typta jak szalony :) jutr mój TZ wydrukuje plakaty ładne i w kolorku
  8. z ramieniem kochana uważaj, kolega tak "wyrwał" niby nic, a po tygodniu okazało się że złamał przyczep mięśniowy, jakby się krzywo zrosło to ruchomośc ograniczona do końca zycia
  9. ja mam sposób na swoje kichacze, ale nigdy nie dostały kataru, tylko łatwo je przeziębić rutinoscorbin dobry jest
  10. my z TZ tem to chyba wyglądamy na alkoholików bo korzyść majątkowa zwykle jest płynna ostatnio jak zagroziłam że nic miauczącego juz nie przewioze jak mi tu będą wciskać korzyśc została ukryta pod siedzeniem auta jak sie odwróciłam
  11. oj mam nadzieje ze pojawia się zdjęcia Guciosława z nowego domku smutno tu bedzie bez jego brwi na wątku
  12. zaglądam do Kruszynki to niesamowite jak psiak może się zmienić, a ona taka wdzięczna
  13. Nutusiu, uzbierać wśród znajomych nie uzbierałam za wiele, ale dołoże od siebie i paczuszkę bedę klecić w przyszłym tygodniu daj mi na PW adres i dane pewnie telefon dla kuriera, może byc do ciebie może być do Pani Grażyny
  14. ja wiem strasznie wredna jestem :diabloti:
  15. Zoria strasznie pocieszna na tych krótkich łapinkach
  16. czy aby na pewno chcecie jej szukac domku?:diabloti:
  17. nie wiem czy studenci to dobra grupa docelowa, ale ja też poproszę plakat rozwieszę na uczelni
  18. [quote name='obraczus87']Może i mogłybyśmy taki myk zrobić, ale.. Myszka zjadłaby inne psy :evil_lol:[/QUOTE] popatrz a nie wygląda :diabloti:
  19. mysz torpeda :) my mamy w domu jeszcze szybsza mysz, która w ogóle zdaje się teleportować, i ja z nia szwungu dostaje
  20. zgłoście jeszcze na huskyadopcje.pl są na śląsku i w małopolsce
×
×
  • Create New...