Jump to content
Dogomania

Patmol

Members
  • Posts

    7079
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by Patmol

  1. Bohaterka wątku jest bardzo zajęta stara się rządzić kotami, pilnować remontu, pilnować tych wszystkich ludzi, którzy wchodzą i wychodzą -żeby czasem ją też gdzieś zabrali no i czasem odpoczywa [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/836/dscf0265j.jpg/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/60/dscf0265j.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/829/dscf0263s.jpg/"][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/8168/dscf0263s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/600/dscf9230q.jpg/"][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/8973/dscf9230q.jpg[/IMG][/URL]
  2. lubię takie dobre wieści [url=http://smajliki.ru/smilie-1030611975.html][img]http://s17.rimg.info/f3e001e15944b12be51f6787cffeed32.gif[/img][/url]
  3. no:diabloti: Pipi i Tobie rudzielec się trafił :evil_lol: chyba młodziutki bardzo [URL="http://smajliki.ru/smilie-1030611975.html"][IMG]http://s17.rimg.info/f3e001e15944b12be51f6787cffeed32.gif[/IMG][/URL] RUde Cudo ([I]Moje[/I] rude cudo dostało zastrzyki na apetyt i troszkę już je)
  4. no to co można z nim zrobić? dać mu czas żeby się przyzwyczaił?[url=http://smajliki.ru/smilie-1030611975.html][img]http://s17.rimg.info/f3e001e15944b12be51f6787cffeed32.gif[/img][/url]
  5. i jeszcze Lajla w akcji - [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/801/dscf0530.jpg/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/1527/dscf0530.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/828/dscf0531v.jpg/"][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/2127/dscf0531v.jpg[/IMG][/URL]
  6. trzymam kciuki w takim razie [url=http://smajliki.ru/smilie-1001982759.html][img]http://s17.rimg.info/a12387ebbeb6a4f5172323bff7a14d70.gif[/img][/url]
  7. miło mi [url=http://smajliki.ru/smilie-1001982759.html][img]http://s17.rimg.info/a12387ebbeb6a4f5172323bff7a14d70.gif[/img][/url] jakoś lubię pająki
  8. ile one teraz mają? [url=http://smajliki.ru/smilie-1001982759.html][img]http://s17.rimg.info/a12387ebbeb6a4f5172323bff7a14d70.gif[/img][/url]
  9. witam serdecznie chciałabym się pochwalić jak wyrosło i wypiękniało kocie dziecko, które Młoda przyniosła pod koniec czerwca [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/5446/dscf0475s.jpg[/IMG][/url] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/836/dscf0476p.jpg/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/7359/dscf0476p.jpg[/IMG][/URL] kocie dziecko, czyli 4-miesięczna młoda Lajla nadal szuka DS -jest bardzo grzeczna, nie niszczy, chowa pazury w zabawie i lubi głaskanie
  10. pewnie :diabloti: i jak to brzmi [I]wychodzę z krową na spacer [/I]
  11. ale Rudy jest chudy :diabloti: zawsze jakoś wydawało mi się ze to taki trochę grubasek
  12. Krówka dostała.na imię Bajka.
  13. [quote name='Pipi'] A my tu same???!!!!!![/QUOTE] jest jeszcze Caillou [U][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/813/dscf9764.jpg/"][IMG]http://img813.imageshack.us/img813/2135/dscf9764.jpg[/IMG][/URL] [/U]proszę podziwiać :diabloti: jak pięknie chodzi na smyczy
  14. nie ma przepukliny;sierść mu wisi, bo schudł od niejedzenia depresje ma schroniskową; oddany został do schroniska przez swoich Dużych - w schronisku mu się się nie spodobało i przestał jeść proponowali mu naprawdę różne rzeczy do jedzenia; nawet kociego mleczka nie chciał pić, ani mięska gotowanego, ani nawet puszeczki Sheby nie chciał spróbować no i schudł, chociaz w sumie tego nie widać -bo jest dużo grubszy niż przeciętny kot
  15. Garfield ma trzy lata; czyli jest młody, zdrowy ale ma depresję i nie chce jeść wczoraj dostał trzy zastrzyki na apetyt -odrobinę po nich zjadł :diabloti: mam nadzieję, że będzie już lepiej [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/839/dscf0804eb.jpg/"][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/3250/dscf0804eb.jpg[/IMG][/URL] czy on wygląda na kota bez apetytu?:evil_lol:
  16. i jeszcze jedno [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/231/dscf07882.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8016/dscf07882.jpg[/IMG][/URL]
  17. jakie cudo? Garfielda w całości? :diabloti: proszę bardzo oto grube, rude cudo w całości [url=http://imageshack.us/photo/my-images/233/dscf0786kopia.jpg/][img]http://img233.imageshack.us/img233/8458/dscf0786kopia.jpg[/img][/url]
  18. też się cieszę, że jeszcze jestem [URL="http://smajliki.ru/smilie-1030611975.html"][IMG]http://s17.rimg.info/f3e001e15944b12be51f6787cffeed32.gif[/IMG][/URL] Caillou to teraz zwariowana nastolatka; szczególnie przy tej miłej, spokojnej i zrównoważonej krówce :diabloti: a ja się teraz opiekuję Garfieldem [url=http://imageshack.us/photo/my-images/24/dscf0816m.jpg/][img]http://img24.imageshack.us/img24/1130/dscf0816m.jpg[/img][/url] fajnie, no nie? :evil_lol:
  19. słusznie :diabloti: ja mam fachowców, którzy lubią koty nawet moje koty ich polubiły i pies się cieszy jak przychodzą :evil_lol:
  20. [url=http://smajliki.ru/smilie-311473863.html][img]http://s3.rimg.info/0892dd3b9b91454459d6bf402c3b17ae.gif[/img][/url]
  21. gratulacje [url=http://smajliki.ru/smilie-311473863.html][img]http://s3.rimg.info/0892dd3b9b91454459d6bf402c3b17ae.gif[/img][/url]
  22. i na zdjęcia czekamy bardzo
  23. fajna nowina :diabloti: chociaż ja nie lubię kałuż w przedpokoju :cool3:
  24. i ja się cieszę [url=http://smajliki.ru/smilie-311473863.html][img]http://s3.rimg.info/0892dd3b9b91454459d6bf402c3b17ae.gif[/img][/url]
×
×
  • Create New...