-
Posts
7079 -
Joined
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patmol
-
Kaja - sunia która pokonała chorobę i jest szczęśliwa
Patmol replied to doris66's topic in Już w nowym domu
i co z nią dalej? -
Miruś- Uszko, opowieść, jak to dt stało sie ds :)
Patmol replied to kora78's topic in Już w nowym domu
no to trzymam kciuki [url=http://smajliki.ru/smilie-1230949959.html][img]http://s19.rimg.info/d26f81b1729393c5cd8d3074887ac71f.gif[/img][/url] -
i ja zaglądam [url=http://smajliki.ru/smilie-1230949959.html][img]http://s19.rimg.info/d26f81b1729393c5cd8d3074887ac71f.gif[/img][/url]
-
4 szczeniaki bez domu - do wrocławskiego schroniska?
Patmol replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
dziewczyna, która założyła wątek na Miau ma je ogłaszać myślicie, że lepiej pojedynczo ogłaszać? czy całą gromadę? takie boże krówki [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/10203019.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/516/10203019.jpg[/IMG][/URL] -
witam się [URL="http://smajliki.ru/smilie-1230949959.html"][IMG]http://s19.rimg.info/d26f81b1729393c5cd8d3074887ac71f.gif[/IMG][/URL] u Braszki ona wazy niewiele więcej niż mój rudy kot :diabloti:
-
przepraszam, ale znowu szczeniaki [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/26/10193002.jpg/"][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/1860/10193002.jpg[/IMG][/URL] tylko zajrzyjcie proszę [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215205-5-szczeniak%C3%B3w-szuka-Domu-okolice-Wroc%C5%82awia?p=17702157#post17702157[/URL]
-
4 szczeniaki bez domu - do wrocławskiego schroniska?
Patmol replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
witam :diabloti: z mamusią [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/10194006.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/8154/10194006.jpg[/IMG][/URL] i mamusia [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/10201015.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/5672/10201015.jpg[/IMG][/URL] -
cytuję z MIAU [I]Koleżanka mieszka na wsi. Poznała panią. Pani ma dobre serce do zwierząt, ale sytuacja ją przerosła. 5 psów szuka domu. 2 pieski i 3 suczki. [B]Pieski będą pewnie średnio dużej wielkości.[/B] [B]Ojciec puchaty z dłuższą sierścią [/B](szaro czarno łaciaty) matka jak na zdjęciu żółto biała.Szczeniaczki mają około 6 tygodni. Matka zostanie wysterylizowana, na razie zajęłam się pomocą przy kotkach, nie dam rady wszystkiego ogarnąć na raz. Rodzice nie agresywni. Psiaki chowane razem z kotami. [/I]najlepiej kontaktowac się bezpośrednio z Moniką 607837834 mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/822/10191001.jpg/"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/8271/10191001.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/220/10192003.jpg/"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5369/10192003.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/26/10193002.jpg/"][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/1860/10193002.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.kociezycie.pl/forum_kocie_upload/index.php?page=view&ID=10203"] [/URL]
-
Kaja - sunia która pokonała chorobę i jest szczęśliwa
Patmol replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Za wyrobienie pszportu jest opłata stała - 51 zł (30 zł – wynagrodzenie dla weterynarza, 21 zł – druk paszportu i inne koszty) do tego trzeba zaczipowac psa (jeśli nie jest zaczipowany) - ok. 70 zł (cena zależy od veta) i pies musi mieć ważne szczepienie przeciwko wściekliźnie taki paszport jest na kraje UE ja wyrobiłam swojemu psu, bo chodząc po Karkonoszach często przechodzę na czeską stronę -
Kretka w DS; GUmiś -Cwaniak świetnie się czuje w DS
Patmol replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
czyli teraz Kretka jest przed kolano? a Gumiś do pół łydki? Krecia ma ok. 6 m-cy? -
piękny [url=http://smajliki.ru/smilie-1280195463.html][img]http://s20.rimg.info/48a12d329f61e4b99d004dd36ecc02ff.gif[/img][/url]
-
Kretka w DS; GUmiś -Cwaniak świetnie się czuje w DS
Patmol replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
no :diabloti: Gumiś to taki konkretny pies są tej samej wielkości? -
Kretka w DS; GUmiś -Cwaniak świetnie się czuje w DS
Patmol replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
ale fajny ten Gumiś :diabloti: Krecia taka bardziej subtelna -
Kaja - sunia która pokonała chorobę i jest szczęśliwa
Patmol replied to doris66's topic in Już w nowym domu
wyrobienie paszportu ,razem z chipem, to koszt ok 100 zł to nie są wielkie pieniądze jeśli przez dwa lata nie dowiedziała się i nie sprawdziła co się dzieje z psem, to raczej ją to nie interesuje -
Krugerek poszedł do adopcji przytuliskowej. Bądź szczęśliwy rudasku!
Patmol replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
piaskowy pies -czyli mój ulubiony kolor psa:diabloti: -
malutka albo i nie :diabloti:
-
i jeszcze zagadka :diabloti: czy na tym zdjęciu są same pluszaki? [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/823/dscf1013uz.jpg/"][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/3218/dscf1013uz.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/508/dscf1014h.jpg/][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/5976/dscf1014h.jpg[/IMG][/URL] czy może..... jest tez kot?
-
trochę wyżej są zdjęcia jak Caillou moje łóżko zajmuje [URL="http://smajliki.ru/smilie-840526695.html"][IMG]http://s13.rimg.info/bb2b1b08969e4d2229f199422f85a50e.gif[/IMG][/URL] widziałaś? ze spacerami ostatnio kiepsko, bo kręgosłup mnie boli i muszę się oszczędzać wiec będą zdjęcia domowe przez jakiś czas
-
pasują z Lisu do siebie kolorystycznie [url=http://smajliki.ru/smilie-840526695.html][img]http://s13.rimg.info/bb2b1b08969e4d2229f199422f85a50e.gif[/img][/url] bardzo ma fajne skarpetki
-
a u mnie koty teraz mam rudego Garfielda -wazy ok. 7g - to chyba taki rozmiar jak Klaria ile ona może ważyć?
-
Misia -odeszła za TM-DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC
Patmol replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
witam -
Kretka w DS; GUmiś -Cwaniak świetnie się czuje w DS
Patmol replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
i gdzie foty Gumisia? [url=http://smajliki.ru/smilie-840526695.html][img]http://s13.rimg.info/bb2b1b08969e4d2229f199422f85a50e.gif[/img][/url] już jest po weekendzie