Jump to content
Dogomania

Patmol

Members
  • Posts

    7079
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by Patmol

  1. no to trzymam kciuki [url=http://smajliki.ru/smilie-1230949959.html][img]http://s19.rimg.info/d26f81b1729393c5cd8d3074887ac71f.gif[/img][/url]
  2. i ja zaglądam [url=http://smajliki.ru/smilie-1230949959.html][img]http://s19.rimg.info/d26f81b1729393c5cd8d3074887ac71f.gif[/img][/url]
  3. dziewczyna, która założyła wątek na Miau ma je ogłaszać myślicie, że lepiej pojedynczo ogłaszać? czy całą gromadę? takie boże krówki [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/10203019.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/516/10203019.jpg[/IMG][/URL]
  4. witam się [URL="http://smajliki.ru/smilie-1230949959.html"][IMG]http://s19.rimg.info/d26f81b1729393c5cd8d3074887ac71f.gif[/IMG][/URL] u Braszki ona wazy niewiele więcej niż mój rudy kot :diabloti:
  5. przepraszam, ale znowu szczeniaki [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/26/10193002.jpg/"][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/1860/10193002.jpg[/IMG][/URL] tylko zajrzyjcie proszę [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215205-5-szczeniak%C3%B3w-szuka-Domu-okolice-Wroc%C5%82awia?p=17702157#post17702157[/URL]
  6. witam :diabloti: z mamusią [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/10194006.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/8154/10194006.jpg[/IMG][/URL] i mamusia [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/10201015.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/5672/10201015.jpg[/IMG][/URL]
  7. cytuję z MIAU [I]Koleżanka mieszka na wsi. Poznała panią. Pani ma dobre serce do zwierząt, ale sytuacja ją przerosła. 5 psów szuka domu. 2 pieski i 3 suczki. [B]Pieski będą pewnie średnio dużej wielkości.[/B] [B]Ojciec puchaty z dłuższą sierścią [/B](szaro czarno łaciaty) matka jak na zdjęciu żółto biała.Szczeniaczki mają około 6 tygodni. Matka zostanie wysterylizowana, na razie zajęłam się pomocą przy kotkach, nie dam rady wszystkiego ogarnąć na raz. Rodzice nie agresywni. Psiaki chowane razem z kotami. [/I]najlepiej kontaktowac się bezpośrednio z Moniką 607837834 mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/822/10191001.jpg/"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/8271/10191001.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/220/10192003.jpg/"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5369/10192003.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/26/10193002.jpg/"][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/1860/10193002.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.kociezycie.pl/forum_kocie_upload/index.php?page=view&ID=10203"] [/URL]
  8. Za wyrobienie pszportu jest opłata stała - 51 zł (30 zł – wynagrodzenie dla weterynarza, 21 zł – druk paszportu i inne koszty) do tego trzeba zaczipowac psa (jeśli nie jest zaczipowany) - ok. 70 zł (cena zależy od veta) i pies musi mieć ważne szczepienie przeciwko wściekliźnie taki paszport jest na kraje UE ja wyrobiłam swojemu psu, bo chodząc po Karkonoszach często przechodzę na czeską stronę
  9. czyli teraz Kretka jest przed kolano? a Gumiś do pół łydki? Krecia ma ok. 6 m-cy?
  10. piękny [url=http://smajliki.ru/smilie-1280195463.html][img]http://s20.rimg.info/48a12d329f61e4b99d004dd36ecc02ff.gif[/img][/url]
  11. no :diabloti: Gumiś to taki konkretny pies są tej samej wielkości?
  12. ale fajny ten Gumiś :diabloti: Krecia taka bardziej subtelna
  13. wyrobienie paszportu ,razem z chipem, to koszt ok 100 zł to nie są wielkie pieniądze jeśli przez dwa lata nie dowiedziała się i nie sprawdziła co się dzieje z psem, to raczej ją to nie interesuje
  14. piaskowy pies -czyli mój ulubiony kolor psa:diabloti:
  15. malutka albo i nie :diabloti:
  16. i jeszcze zagadka :diabloti: czy na tym zdjęciu są same pluszaki? [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/823/dscf1013uz.jpg/"][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/3218/dscf1013uz.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/508/dscf1014h.jpg/][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/5976/dscf1014h.jpg[/IMG][/URL] czy może..... jest tez kot?
  17. trochę wyżej są zdjęcia jak Caillou moje łóżko zajmuje [URL="http://smajliki.ru/smilie-840526695.html"][IMG]http://s13.rimg.info/bb2b1b08969e4d2229f199422f85a50e.gif[/IMG][/URL] widziałaś? ze spacerami ostatnio kiepsko, bo kręgosłup mnie boli i muszę się oszczędzać wiec będą zdjęcia domowe przez jakiś czas
  18. pasują z Lisu do siebie kolorystycznie [url=http://smajliki.ru/smilie-840526695.html][img]http://s13.rimg.info/bb2b1b08969e4d2229f199422f85a50e.gif[/img][/url] bardzo ma fajne skarpetki
  19. a u mnie koty teraz mam rudego Garfielda -wazy ok. 7g - to chyba taki rozmiar jak Klaria ile ona może ważyć?
  20. trudna decyzja [URL="http://smajliki.ru/smilie-840526695.html"][IMG]http://s13.rimg.info/bb2b1b08969e4d2229f199422f85a50e.gif[/IMG][/URL] mnie sie ta Siwka bardzo podoba może akurat trafi jej się dom bez kur i bez kotów co słychać u rudego Tomka?
  21. i gdzie foty Gumisia? [url=http://smajliki.ru/smilie-840526695.html][img]http://s13.rimg.info/bb2b1b08969e4d2229f199422f85a50e.gif[/img][/url] już jest po weekendzie
  22. i ja tez kciuki trzymam [url=http://smajliki.ru/smilie-840526695.html][img]http://s13.rimg.info/bb2b1b08969e4d2229f199422f85a50e.gif[/img][/url]
×
×
  • Create New...