-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
[quote name='Majkowska']Ja mam zwykłe piłki z sumplastu - unoszą się i pachną. Nie za zimno jeszcze na pływanie?? Właściwie to temparatura jest dośc mocno plusowa, ale gdzieniegdzie jeszcze leży cienki lodzik na wodzie. Na sezon pływacki zapraszamy do nas - mamy takie piękne jeziorko że aż szkoda nie wpaść ;) A i my wpadniemy do was niebawem, myślę że po 21. Szukuj psy, organizujemy wycieczkę z ciotką Vileną ;)[/QUOTE] Dla Bastusia nigdy nie jest zimno na pływanie :evil_lol: my też mamy fajne miejscówki chodź wody coraz mniej :-( Moje psy w gotowości! I myślę, że jeszcze jakieś Ciotki prócz Vileny będą chętne na spacerek :evil_lol:
-
[quote name='Bgra']Wpadlam z pozdrowieniami:)świetne zdjęcia:) Co do zabawki to polecał boomer bal,u nas niestety się nie sprawdził;) Hancia krolewna co bedzie gonić jak to to samo ucieka,szkoda bo dopiero co wydalam,ale chyba rozmiarowo bal byłby za mały. Pozdrawiamy:)[/QUOTE] Witamy :loveu: No jak to Hańcia ma gonić zabawkę która jak na złość ucieka? :mad: Dla Basterka był by na pewno za mały (ciekawe jak u Lili by się sprawdził), myślę że na "lądzie" dla Bastera ta zabawka sprawdziła by się super za to na wodzie (jeziorze\rzece) chyba mniej ze względu że mogła bym już ani jej ani Basterka już nie zobaczyć :diabloti: Zapewne gonił by ją do upadłego i odpłyną w siną dal nie patrząc na nic :evil_lol:
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Havanka']Lili8522, przygotowałam bazarek na transport Dropsa i Horynki. Póki co zacznę zbierać kasę, bez względu na to, kto pojedzie, ok? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251626-Cegiełki-dla-Horynki-i-Dropsa-z-nagrodami-do-17-03-dodz-20-00?p=21956242#post21956242[/URL] Zapraszam ![/QUOTE] Jasne, trzeba zacząć zbierać :) Dziękujemy :loveu: My ze swojej strony zrobimy wszystko żeby transport był tańszy bo nie chcemy napychać komuś kieszeni kasą bezdomniaków, im więcej zostanie tym więcej przekażemy dla innej potrzebującej bidy. Mamy już dwie opcje tańszego transportu (transport możliwy pod koniec marca), miejmy nadzieje że któraś wypali. -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Lili8522 replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Biedny Waldok uwiązany na czerwonym czymś... :evil_lol: -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='gluchypies']No to 395 jeszcze do przełknięcia jest chyba :)[/QUOTE] Zależy jak się na to patrzy ;) Już pisałam że za te 1160 km to dużo, jest osoba która wozi psy za połowę z tego niestety może dopiero pod koniec kwietnia :-( -
Czekamy z niecierpliwością na zdjęcia! :)
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='gluchypies']Tam powyżej jest napisane, że koszt rozłożony na dwa psy... Czyli 788/2 czy może te 788 to już jest przy podziale na 2 psy? Sorki, że teraz ja drążę, księgowa natura się odezwała ;)[/QUOTE] Nie, nie, 790 zł to jest jeszcze przed podziałem ;) po podziale wychodzi te 395 zł na jednego psiaka ;) -
Żółta eko skóra :) [URL=https://imageshack.com/i/jte1anj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/713/e1an.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/man9d1j][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/802/n9d1.jpg[/IMG][/URL] Również w wodzie sprawdza się świetnie! [URL=https://imageshack.com/i/7ge2hpj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/268/e2hp.jpg[/IMG][/URL]
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='baster i lusi']A mnie wyszło 68 gr za kilometr. 1160 x 0,68 = 788 zł.[/QUOTE] A no, jakoś liczyć nie umiem :) Co nie zmienia faktu, ze cena jest duża. -
[URL=https://imageshack.com/i/nrd80hj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/855/d80h.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/goidn8j][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/600/idn8.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/nef1cbj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/842/f1cb.jpg[/IMG][/URL] Szukam też fajnej zabawki unoszącej się na wodzie, polecacie coś? :)
-
Sezon pływacki uważam za otwarty :evil_lol: [URL=https://imageshack.com/i/mju4x8j][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/811/u4x8.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/5b3g6nj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/191/3g6n.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/npc1kij][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/853/c1ki.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/ngylxej][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/844/ylxe.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/g14sudj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/577/4sud.jpg[/IMG][/URL]
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Nie wiem, nie pytałam. Pati ma ustalony koszt za 1 km i być może jest on wyższy niż u innych osób zajmujących się transportem psów. Jak znajdzie się tańszy transport to chętnie skorzystam.[/QUOTE] Dopytuje się o szczegóły auta i spalanie bo nie chce dziewczyny oceniać na wyrost , Doda z dogo wozi psy za 0,30 gr za kilometr gdyby ona mogła przetransportować Dropsa wychodziło by około 1650 km = 500 zł i praktycznie 500 km więcej a taniej o 300 zł :crazyeye: Bardzo miło, że pomagasz Nam znaleźć transport :loveu: Ale cena pati to przesada, na pewno będziemy starać się o jakiś tańszy zobaczymy czy się uda. -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Nie wie. To nie jest tanio, ale mamy transport pewny i bez przesiadek, z autem dostosowanym do przewozu czworonogów, koszt rozlożony na 2 psy. Jak znajdzie się tańszy transport, to oczywiście skorzystamy. To tylko propozycja. Szukajmy dalej.[/QUOTE] A co to za auto? Disel? Benzyna? Gaz? Sory ale to ważne, chce wiedzieć czy tyle pieniędzy rzeczywiście idzie na paliwo. -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Kochane - powolutku trzeba chyba myśleć o transporcie... Myślę, ze najbezpieczniej będzie, jak psiaki dojadą na miejsce bez przesiadek. Rozmawiałam dzisiaj z patiC - może zrobić całą trasę ok. 1160 km za [B]790 zł[/B] (w tym autostrada). Warszawa - hotelik u Murki, hotelik u Murki - Tuchola, [FONT=&]Tuchola - Warszawa[/FONT] W sytuacji, kiedy przyszła rodzina chce dorzucić się do transportu może trzeba to rozważyć? Murki TZ nie da rady jechać . Poprosiłam Havankę - na dniach zrobi bazarek km - zobaczymy na ile km uda się nam uzbierać. Co Wy na to?[/QUOTE] Przepraszam ale jakie auto patiC ma spalanie? Bo suma 790 zł to chyba cena z kosmosu? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: -
[quote name='3 x']zatwierdza tylko wyglada jakby się cały czas post ładował spróbuj tutaj wkleic jakiegos linka zatwierdz post a potem wejdz jeszcze raz na watek i powinno być widac twoj post ja tak mam jak edytuję posty wygląda jakby mi nie zatwierdzało po edycji ale tylko tak wygląda :)[/QUOTE] ja też tak mam kiedy edytuję post... myślałam że tylko mi edycja szwankuje ;)
-
Przypomina Ci kogoś ten piesio bardziej z tyłu? [url]https://www.facebook.com/SchroniskoSiestrzen/photos/a.422088641227832.1073741854.342044775898886/434269960009700/?type=1&theater[/url]
-
ONka Sara miała wszystko, została z niczym ….POMOCY!!
Lili8522 replied to dexterka's topic in Już w nowym domu
Piękna dziewczynka! Wyraz pyszczka jej się zmienił o 180 stopni! :loveu: -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
Lili8522 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Na pierwszym zdjęciu jaki Romczysław poważny :evil_lol: