Śledze wątek po cichutku bo niestety nie moge suńki wziąść :-(
Nutusia ale sie 'wrobiłaś" hihih czułam że tak będzie jak wszyscy, trudno wyrzucić sunię na ulicy jak domu nie ma
Noruniu Kochana, bądź z nami jak najdłużej potrafisz. Trafiłaś w ten lepszy świat do ludzi którym na Tobie zależy tylko dlaczego tak późno?! :placz::placz:
Norciu mocno całuje i przytulam!!!!
Bobinku dawno mnie u Ciebie nie było a tu przychodzę i sie dowiaduje że Cioteczki chcą Ci jajeczka obciąć noo noo :evil_lol:
Ale to dla Twojego dobra :cool3:
Wielki buziaczek w pysiaczek :cool3:
Czy ktoś ma zdjęcia Onków??!! Być może będzie DT tylko musicie wysłać zdjęcia!!
Podaje maila na którego można je wysłać i krótki opis do nich
[email][email protected][/email]
[quote name='paulinken']Napisałam, nie ma szans, zero miejsc...[/QUOTE]
Kurcze, ja też juz do takiej ilości ludzi napisałam ale wszystko zajęte.
Ewentualnie byłby DT ale dopiero w lipcu
W takim razie mam pytanie do wszystkich będących za eutanazją Kodiego. Czysto teoretyczne.
On nie zostanie uśpiony tak? I nie pojedzie do hoteliku czyż nie?
Pytanie jest następujące:
TO CO Z NIM ZROBIĆ?
[quote name='Tofikowa']Lili a Pajda to ten domek z Bydgoszczy który chciał niewidomego pieska? Czy to inny domek?[/QUOTE]
To inny domek bezpłatny. Pajda to niestety płatny jak sie dowiedziałam.
Kłapoucha prosi o kontakt!!!!!! Być może domek w Bydgoszczy ma miejsce. Odezwijcie się do niej jakby co to dam numer telefonu!!!!!