-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Kurde co za samiec... :angryy: Szkoda że ich przestaliście ich samych zostawiać, doskonale rozumiem Wasze obawy o Kari, ale może czułby respekt że w każdej chwili możecie wejsc... -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Z tą nogą to pierwszy raz się spotykam, jak Nas denerwował kiedy sterczał przy stole to mu się mówiło żeby szedł do kuchni leżeć albo na miejsce i o dziwo leżał, czasem mu się zdarzało ruszyć ale wtedy odrazu że nie wolno i że ma wracać to on spowrotem...... Może rzeczywiście Was sprawdza i testuje... Twardą ręką go trzymajcie Kurde biedna ta Kari... A próbowaliście ich samych zostawić? Mam nadzieję że z tą łazienką to nie na dłuższą metę... -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Jak to potrafi skoczyć na Tomka? Z zębami? :angryy: A jak tam z Kari? Bo dziś chyba sami zostali...? -
Ale co da ogłoszenie? On i tak nie da się złapać z dobrej woli, tylko informacje gdzie się znajduje to też DUŻO. Troche żałuje Cioteczko Danavas że nie został u Ciebie, miałaś na niego duży wpływ... Wiem że nie mógł zostać przecież rozważałaś taką opcje ale tak mi go szkoda... Przepaścił taką szanse... Miejmy nadzieję że uda się go złapać... KURDE!!!!!!!!! Cały czas o nim myślę...:roll:
-
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Dobra, czekam :)[/QUOTE] Powoli, ale do przodu - mail: [email][email protected][/email] -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ściskam Kochanego Bobka :loveu::loveu: -
!!!!!!!!!!!!!!nadia uciekła w halinowie!!!!!!!!
Lili8522 replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Ślędze po cichutku wątek i też mocno ściskam kciuki -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
Lili8522 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Korneelka, jeszcze troche cierpliwości i pozbędziesz się tego paskudstwa z łapki :diabloti: -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Foxiu Kochaniutki :loveu::loveu: -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Uszka są najlepsze :loveu: Czekam z niecierpliwością na zdjęcia, mam nadzieję że uda się zgrać. A jak ta karma dla niego smakuje mu chociaż? A miski nie za duże? Bo ja tak mam że jak coś kupuje to mi się zawsze wydaje że jest 'za małe' a jak wrócę do domu to zastanwiam się po co takie duże to kupiłam :diabloti: -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Z tego względu, że Madzia jeszcze nie dała żadnych zdjęć to ja się podziele zdjęciami z podróży :) Tak sobie spał :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1001/51715ca6d4093be8med.jpg[/IMG][/URL] A oczy takie niebieskie bo Ciocia Lili potraktowała go ostrą lampą błyskową... :roll: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/983/302f0be5ea7e0cd2med.jpg[/IMG][/URL] A tutaj słodziaczek dla Wszystkich Cioteczek hihi :loveu::loveu: Wygląda jak niedźwiedź :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/949/f89ac27b06eb675cmed.jpg[/IMG][/URL] -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Wet powiedział że za 10 dni od kastracji czyli by to wychodziło za tydzień w czwartek ale jeszcze zadzwoń do swojego weta i się upewnij i nie zapomnijcie jutro o tym zastrzyku :) Ja myślę że to najlepszy pomysł żeby ich samych stopniowo zostawiać bo innej rady nie ma, nie będziecie caly czas przy nich siedzieć do pracy trzeba chodzić. Wiem że pierwsze dni będą dla Was stresujące bo tak zawsze jest ale mam nadzieję że się wszystko uda. Np w niedziele już po tych krótkich chwilach jak będą sami wyjdzcie sami gdzieś na godzinę, półtorej i ich zostawcie, bo spryciarze też mogą czuć że pod drzwiami stoicie :cool3: -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Barkelona']hahah Lili przytargała pewnie laptopa z Internetem mobilnym na plażę :D[/QUOTE] Haa nie dałam rady... mąż by krzyczał :shake::-( Dlatego jak tylko na chwilkę wracamy to hyc za laptopa :diabloti: Nie mogę bez Was już żyć a szczególnie bez tych psiaków :evil_lol: Anetko Wiem że u Nas (teraz Was) leje bo dzwoniłam do domu... :roll: -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='necianeta89']A to co? Nas morzem leje, że tu zaglądasz? ;)[/QUOTE] Ładna pogoda!! Ale akurat wróciliśmy coś zjeść i nie mogłam się oprzeć żeby tutaj nie zajrzeć :oops::oops: -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Co do Kari to jedyna rada jest stanowcze NIE z Waszej strony i jej ostrzeżenia wobec niego to dobrze że mu pokazuje zęby niech wie że nie wolno, mojego Rottka też zaczepiał ale kiedy pokazał zęby i go ostrzegł to Szadi go zostawiał, po jakimś czasie to mineło bo się poprostu sobą znudzili... Mówiłam że on ma niesamowite pokłady energi... Może jak będziecie razem z Tomkiem to zostawcie ich samych w domu, wyjdźcie z niego, ale stójcie pod drzwiami i słuchajcie dłuższą chwile co się dzieje i tak stopniowo na 15min, 20min... Ale bądźcie w pobliżu, zacznijcie od dzisiaj im szybciej ich przyzwyczajać do tego tym lepiej... -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='danavas']lalunie dostały 95 zł z bazarku....[/QUOTE] Dziękujemy! :loveu: