Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. [quote name='Kapsel']Kochani.......dzisiaj się działo :shake::shake::shake: nawet nie umiem tego opisać :placz: Germaine w tej chwili jedzie po naszego diabełka do kliniki. Jak wróci wszystko Wam opisze ...:shake:[/QUOTE] Boże co się stało? :-(
  2. Jestem z WAMI! Zaznaczam że też bazarkuje dla długów :cool3::cool3: Nie ma tak że się obijam, Necia mnie gdzieś pomineła :-(
  3. [quote name='ladySwallow']Czyli krótko mówiąc - sensu nie ma? Nie lepiej poświecić ten czas na jakąś realną pomoc? Tak pytam, oczywiście każdy robi, jak uważa, ale takie użalanie się nad ogłoszeniami i nie robienie nic, żeby to zmienić, to po prostu hipokryzja...[/QUOTE] Ja tutaj jestem sporadycznie ;) Osobiście wole realną pomoc, to trzeba innych zapytać ;)
  4. Również jestem na zaproszenie Maritki... z lekkim poślizgiem ale jestem ;)
  5. [quote name='ladySwallow']Dziewczyny, tak się zastanawiam - jaki jest konkretny cel tego wątku? Wklejanie ogłoszeń i płacz nad biednymi psami, czy może osoby, które wrzucają ogłoszenia, wysyłają też maile do osób je zamieszczających?[/QUOTE] Chyba bardziej ta pierwsza opcja...
  6. [quote name='lika1771']Nie znam sie na kotach,ale czy tak wyglada zdrowy pers? [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-koty-kocieta-Kotka-Pers-W0QQAdIdZ305274762[/url][/QUOTE] Biedna Kicia... Taka młoda a w złym stanie, Boże, Boże... :-(
  7. Suzi szczęściaro, odwiedzam Cię i przesyłam głaski :loveu:
  8. Bobinku co tak u Ciebie? Może jakieś nowe zdjęcie będzie? :D:D:D [SIZE="1"][COLOR="silver"]Przekonałeś już mamę Agi żeby Cię wzieła na DS czy jeszcze nie? :D:D[/COLOR][/SIZE]
  9. Zośka hopaj w górę :multi:
  10. Niech te wakacje się już kończą bo tragiczny ten zastój w adopcjach :-(
  11. Cezarku Kochany, odwiedzam Cię, caly czas pamiętam o Tobie i wspieram myślami!!
  12. Nie mam pojęcia co się z nim stało :shake: Na dodatek siedzi gdzieś w mojej podświadomości bo już drugą noc mi się śnił :-( Tak samo Alex z tego wątku, również zniknął kiedy już wszystko było zapięte na ostani guzik [url]http://www.dogomania.pl/threads/212446-Okaleczony-bezdomny-ONek-czeka-na-pomoc-!-Pomóż-Alexowi-znaleźć-dom?p=17436878#post17436878[/url]
  13. Gdzie ten Nasz Alex się podziewa...:shake:
  14. Dziękujemy bardzo za tak długo wyczekiwane informacje :lol: :loveu:I to bardzo dobre informacje, cieszę się że dziewczyny mają za sobą sterylki i że wszystko dobrze ;) Ale rozliczenia się boję, nie wiem czy starczy Nam to co mamy, najwyżej będzie trzeba zrobić jakiś bazarek znów... Cudownie by było gdyby trafiły razem do domu w końcu są tak do siebie przywiązane... Trzymamy mocno kciuki żeby Pan się zdecydował! I prosimy ładnie o zdjęcia i czekamy ;)
  15. Kolejny bazarek ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/212814-Ręcznie-robione-BRANSOLETKI!-Istne-CUDA!-Na-dług-FZL-do-22.08.11-Godz-22.00[/url]
  16. Dalej go nie ma? To jest nieprawdopodobne gdzie tak duży pies zniknął... ehhh
  17. Co za ludzie!!!!!!!! Jak tak można.... :angryy::angryy::shake::shake:
  18. Super że Mały już w domku :multi::multi:
×
×
  • Create New...