-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
[quote name='Drzagodha']A wiadomo od czego ma ten łupież? U nas w schronie bardzo dużo psów dostało łupieżu jak dostawały Ariona. Zmiana karmy wystarczyła, łupież sam zniknął.[/QUOTE] Nie mam pojęcia właśnie :shake: Ja mu cały czas gotuje jak całej mojej gromadzie ale to chyba nie możliwe żeby od mięsa z kurczaka, marchewki i ryżu czy czegoś podobnego dostał łupież... Teraz chce ich powoli przestawiać na suchą karmę bo gotowanie dla tak dużego psa daje po kieszeni :-( Może mu kupie jakąś specjalną? Może coś polecicie? I też się pochwale że dzisiaj na DT przyjeżdża do mnie takie cudo :loveu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213885-kudłatek-Roki-po-amputacji-łapki-wciąż-walczy-z-sepsą-[/url]!
-
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
O rany... :shake::shake::shake: Nie wiem co powiedzieć, to jest chyba czysta złośliwość a nie nuda. Bo nudą nazwałam to co robił Farcik ale kiedy dostał zabawki niszczy je a nie wszystko dookoła, a może założycie sobie na szafki takie zabezpieczenia przed dziećmi? Nie wiem jak to działa... I nie wiem czy by tego nie odgryzł, trzeba by się było zorientować... -
Skarbuś odszedł za tęczowy most...
Lili8522 replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
"Bozia dała pieskom zbyt krótkie to życie, coś się Jej popsuło w wielkim, boskim planie. Może nie powinnam, lecz zapytam skrycie- czemu mi zabrano me pieskie kochanie ? Czemu nie zobaczę więcej słodkiej mordki uśmiechniętej stale z rana do wieczora? (...) Czemu nie usłyszę już więcej szczekania? Jak można zamienić to mądre spojrzenie na samotne chwile gorzkiego czekania? Może Bóg się jednak nie pomylił w planie i dobrze obliczył kruche, pieskie życie. Gdy zsyła tu dobre, przyjacielskie dusze daje im też tajny plan do wykonania- mają nas nauczyć zapomnianej dawno sztuki bezinteresownego kochania. Daje Bóg im więc kilka tylko lat, by nauczyć ludzi kochać tak po prostu i cudowne oczy, których krótki blask roztopi serc wielu lodowe komnaty, a do tego przecież wielu nie potrzeba lat, by uczynić człowieka wewnętrznie bogatym..." Jeszcze jeden dla Was Cioteczki, trzymajcie się! Skarbuś jest szczęśliwy -
Skarbuś odszedł za tęczowy most...
Lili8522 replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
"Dokąd idą psy gdy odchodzą? No bo jeśli nie idą do nieba To przepraszam Cię Panie Boże Mnie tam także iść nie potrzeba. Ja proszę na inny przystanek Tam gdzie merda stado ogonów Zrezygnuje z anielskich chórów tudzież innych nagród nieboskłonu. W moim niebie będą miękkie sierści Nosy, łapy, ogony i kły W moim niebie będę znowu głaskać Moje wszystkie pożegnane psy." -
[quote name='AgaG'][B]a imię Nutek? to tak od Nut[/B], do ogłoszeń się nada :) bo można wokół imienia zbudować sens, który chcemy podkreślić, że teraz nadszedł czas, by nuty jego zycia komponował ktoś, kto da mu serce itd :)[/QUOTE] Czytam, śledzę kibicuje... I trzymam kciuki za psiaczka!! A Nutek brzmi cudownie :loveu:
-
Skarbuś odszedł za tęczowy most...
Lili8522 replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Skarbuś [*]....:-( -
Dzielny dziadzio Fado.. biega za TM ['] :( pozostał dług..
Lili8522 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Każdy grosz się liczy, nawet najmniejszy... ;) -
Co sie dzeje u Psa?
-
[B][I]Dziękuję za miłe przyjęcie Cioteczki :loveu:[/I][/B] Jak już tu jestem powiem że mam do oddania pralkę (starą ale pierze) może ktoś będzie zainteresowany bo jak nie to wyląduje na złomie...Tylko ona jest w Bielsku i tu pewnie jest problem... I takie pytanie do Was co jest najlepsze na łupież dla psa? (Rottweiler)
-
Dzień Dobry, czy mogę się zapisać?:oops: 1. Lili8522 - woj. Śląskie BDT,ADT i dom tymczasowy po sterylkowy 2. Na dzień dzisiejszy potrzebuje gryzaków dla psiaków 3. oferuje pomoc - ogłoszenia (jeśli mam czas to chętnie), bazarki, robie bransoletki,kolczyki,zawieszki do tel, naszyjniki, breloczki do kluczy. Jeśli dam radę zawsze dorzucę jakiegoś grosika, karmę, koce 4. wątek - [url]http://www.dogomania.pl/threads/213423-Łobuziak-FART-w-DT-potrzebne-OGŁOSZENIA-i-na-kastrację-i-spłacenie-długów[/url]! 5. przeanalizuje wątek i może coś wpadnie do głowy ;) Narazie się dopiero rozkręcem, Fart to mój pierwszy tymczasowicz. Zawsze chodziło mi po głowie żeby być DT ale nie było warunków, teraz kiedy są trochę się boje :oops: Bo wiecie jak to jest... W końcu kto jak nie Wy? Kiedy pies bezpieczny, szczególnie w DT bezpłatnym na wątku robi się cisza... Napewno nie wszędzie tak jest ale zdarza się... Często DT zostaje sam z psiakiem jego finansami i chorobami, bardzo się cieszę że powstał taki wątek może dzięki niemu będę mieć wiecej odwagi i mniej obaw. Nie mogę brać dużej ilości zwierząt bo dom wynajęty a z właścicielami różnie... No i TZ też czasami marudzi... Poprostu to są te obawy finansowe i ludzkie. No to narazie tyle o mnie... ;)
-
[quote name='Havanka']Dostałam info od Lili. Kochani, robicie kawał dobrej roboty !!! Z kasą u mnie nie najlepiej. Może uda mi się zorganizować jakiś mini bazarek, tak na cito, bo 18 września wyjeżdżam i nie będzie mnie tydzień. Zapiszę sobie wątek i spróbuję przed wyjazdem coś zorganizować. Wezmę też banerek do podpisu.[/QUOTE] Dziękuję za przybycie :loveu: Było by cudownie jakby się udało zrobić bazarek :multi::multi::multi:
-
[B][I]Fartuś jak to Fartuś dalej rozrabia :diabloti: Na dodatek straszny stał się z niego przytulas, nie chce już się przytulać do poduszki jak to było na początku teraz tylko do Nas, albo na kolankach :evil_lol: I spać :evil_lol: A oto dowód hihi:[/I][/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/339/p9070010.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/9384/p9070010.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B][I]To ja Wasz Fartuś :loveu:[/I][/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/p9070045.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/2905/p9070045.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B][I] To była kostka... Która wytrzymała raptem jakieś 15min a później została zniszczona :diabloti:[/I][/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/p9070032.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/1690/p9070032.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/p9070033.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/4444/p9070033.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B][I]I ulubiona zabawa - szarpanie biednego misia ;)[/I][/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/716/p9080049.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/1669/p9080049.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B][I]Farcik coraz ładniej je (nie zapeszając) zjada już całe miski i nawet dobiera się do nie swoich... Chyba musze mu dawać trochę wiecej, jego sierść zaczeła się ładnie błyszczeć i po jego dawnym strachliwym charakterze nie widać śladu ;)[/I][/B]
-
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ojej... Mam nadzieję Bobinku że nie cierpisz :-( Głaskam za uszkiem śliczności :loveu: