Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Dobranoc Śliczności :loveu:
  2. Bobinku Dobranoc :loveu::loveu::loveu:
  3. Foxowaty na pierwszą! :multi:
  4. [quote name='danavas']jeszcze nie...za wcześnie na niego.....mamy plan co do jego socjalizacji ale nic nie mówię....tajemnica;)[/QUOTE] A to czemu tajemnica? Herbusku Słodki :loveu::loveu::loveu:
  5. [quote name='nescca']Widzę ,że założycielka wątku była już po moim wpisie.... proszę o prędką odpowiedź ,bo już jedno miejsce jutro odpada. Wiozę tam pewnego biedaka.Zostają więc dwa. Więc proszę o odp.tak czy nie. bo w tym hoteliku miejsca prędko się zapełniają .[/QUOTE] Ja zapytam bo na razie nie wiem jakie są dalsze decyzje :oops: To już nie ode mnie zależy
  6. [CENTER][SIZE="5"][B][I]Cioteczki potrzebujemy transportu karmy dla kotów (20kg) z Sosnowca do Bielska - Białej Prosimy o pomoc!!!!!!![/I][/B] Bardzo Pilne!!!!!!!!!![/SIZE][/CENTER]
  7. Przyszłam do Ciebie Ulenko zapalić świeczuszkę [*] :-(
  8. Zamówiłam im wydarzenia na FB i allegro... Nie wiem jak jeszcze Ci pomóc, to prawda straszliwie tu cichi :-(
  9. Bazarek dla Rokiego: [url]http://www.dogomania.pl/threads/214751-PIESKI-robione-na-szydełku!-Figurki!-Wyjątkowe-i-Uniakatowe!-Do-01.10.-godz-20.00?p=17646310#post17646310[/url]
  10. Bazarek dla Rokiego, rozsyłajcie i kupiujcie cioteczki!!! http://www.dogomania.pl/threads/214751-PIESKI-robione-na-szydełku!-Figurki!-Wyjątkowe-i-Uniakatowe!-Do-01.10.-godz-20.00?p=17646310#post17646310
  11. Może ktoś mógłby mu wykupić pakiet ogłoszeń? :oops:
  12. To teraz moze ktoś mógłby sunią wykupić pakiet ogłoszeń? :oops:
  13. [quote name='lilith27']to są zdjecia dwóch psów? czy jednego?[/QUOTE] To narazie jedna psineczka druga jeszcze nie złapana :-(
  14. Bobinku trzymaj się :roll: Będzie dobrze, tylko musisz dzielnie wytrwać do czasu wizyty u Pana doktora... Miziolki dla Ciebie :loveu::loveu::loveu:
  15. Rany boskie 1800zł!!!!!!???????? To ile doba tam kosztuje? :crazyeye: Ehh co robić... :shake: Gdybym u mnie zwolniło się miejsce to bym je wzieła ale niestety się na to nie zapowiada zbyt szybko :shake:
  16. Jej... :-( Bądź tam szczęśliwy Fado [*]
  17. [B][I][SIZE="3"]Opiekę nad suczkami teraz sprawuje Nasza Bielska Fundacja Zmieńmy Los!![/SIZE][/I][/B] [SIZE="3"]Zwróciła się do mnie o pomoc Cioteczka - Fredziu123, że po nocach spać jej nie daje myśl o dwóch bezdomnych, zostawionych samym sobie suniach które poniewierają się po ulicy, lesie. Które polują na zwierzynę aby przetrwać. Które są chude, sponiewierane i narażone na wszystkie niebezpieczeństwa. [B]Które nie wzbudziły litości ludzi i pozostały im obojętne. [/B] Ale dzięki poomocy dobrych dusz, udało się wczoraj złapać sunię młodszą i dzięki pomocy _Bubu_tym samym Fundacji Zmieńmy Los (która sprawuje nad nimi opiekę) udało się umieścić ją w hoteliku, w lecznicy. Koszt takiego hoteliku to 20zł doba a kiedy dojdzie jeszcze jedna sunia (starsza) która jest bardziej nie ufna, boi się człowieka i traktuje go z dystansem będzie to[B] 40zł :[/B]-(:-( Koszty ogromne :-(:-( [B]A na razie nie mają ani złotówki [/B] Dlatego[B] BARDZO[/B] Was proszę o wspracie dla tych suczek!! Na początek o wspracie aby miały bezpieczny kąt, później dojdą szczepienia, sterylizacja... [B]Chociaż najmniejszy grosik może pomóc im na startować w lepsze życie!![/B][/SIZE] Oto zdjęcia z wczoraj: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/38/dsc02827l.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/3131/dsc02827l.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/507/dsc02824y.jpg/][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/3901/dsc02824y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/825/dsc02825s.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/2150/dsc02825s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/dsc02826i.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/9726/dsc02826i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Wydatki na Ziutkę: [B][SIZE="4"][COLOR="red"]-565zł - hotel, sterylizacja, odrobaczenie -? - czipowanie, badanie krwi ( czekamy na FV )[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE="3"][B][COLOR="black"]Wpłaty: +100zł - Fredziu123 +30zł - Fredziu123[/COLOR][/B][/SIZE] [B][COLOR="red"][SIZE="5"]Brakuje: 435zł[/SIZE][/COLOR][/B]
  18. O rany ale cudne dziewczyny :loveu::loveu: Dziękujemy za zdjęcia, można sobie nimi oko pocieszyć :multi::multi:
  19. [quote name='necianeta89']A Tales jeszcze nie został opublikowany w dzienniku.... :( oby to jak najszybciej i ukochany domek zadzwonił. Poza tym, trzeba chyba się wziąść za ogłoszenia? Kto zna bazarek z ogłoszeniami? Może maluchowi wykupię, bo normalnie ja nie mam głowy do tego :/[/QUOTE] tu jest bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/214448-45-ogłoszeń-za-10-zł-szybkie-wykonanie-solidna-firma-)))-na-Sosnowiec-do-30.09[/url]
  20. U Nas też jest malutka 'jatka' Rokuś ustawia wszystkich :diabloti: Takie z niego cudo... :diabloti: Ale wszystko trzeba robić z głową ;)
  21. Czemu Cioteczko go nie możesz wziąść? Może jednak? :cool3:
  22. [quote name='magdyska25']uuuuuuu tak myślałam...Xedos jak nic ma przewagę.....[/QUOTE] Oj tak ma i to wielką na dodatek Rokuś jest bez łapki i połamany :-( Ale panuje nad sytuacją... Myśle że to jednak nie wynika z tego że Roki się go boi tylko że go poprostu nie lubi :shake: I jest o Nas zazdrosny...
  23. Zaraz to ogarnę tylko mi się wydaje że 57+57 = [B]114 [/B];)? A Wydra [B]cudna [/B]:loveu: My w domu [B]podziwialiśmy [/B]tylko nie zdążyliśmy nic napisać :oops: A [B]Wy[/B] Madzia w końcu wybieracie się na ten urlop tj. przelotem do [B]NAS[/B]?! Zrobić większy dom [B]Wariatów[/B] niż jest :D:D:D
×
×
  • Create New...