-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Dobranoc Śliczności :loveu: -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bobinku Dobranoc :loveu::loveu::loveu: -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Foxowaty na pierwszą! :multi: -
[quote name='nescca']Widzę ,że założycielka wątku była już po moim wpisie.... proszę o prędką odpowiedź ,bo już jedno miejsce jutro odpada. Wiozę tam pewnego biedaka.Zostają więc dwa. Więc proszę o odp.tak czy nie. bo w tym hoteliku miejsca prędko się zapełniają .[/QUOTE] Ja zapytam bo na razie nie wiem jakie są dalsze decyzje :oops: To już nie ode mnie zależy
-
Bazarek dla Rokiego: [url]http://www.dogomania.pl/threads/214751-PIESKI-robione-na-szydełku!-Figurki!-Wyjątkowe-i-Uniakatowe!-Do-01.10.-godz-20.00?p=17646310#post17646310[/url]
-
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
To teraz moze ktoś mógłby sunią wykupić pakiet ogłoszeń? :oops: -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bobinku trzymaj się :roll: Będzie dobrze, tylko musisz dzielnie wytrwać do czasu wizyty u Pana doktora... Miziolki dla Ciebie :loveu::loveu::loveu: -
Dzielny dziadzio Fado.. biega za TM ['] :( pozostał dług..
Lili8522 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jej... :-( Bądź tam szczęśliwy Fado [*] -
[B][I][SIZE="3"]Opiekę nad suczkami teraz sprawuje Nasza Bielska Fundacja Zmieńmy Los!![/SIZE][/I][/B] [SIZE="3"]Zwróciła się do mnie o pomoc Cioteczka - Fredziu123, że po nocach spać jej nie daje myśl o dwóch bezdomnych, zostawionych samym sobie suniach które poniewierają się po ulicy, lesie. Które polują na zwierzynę aby przetrwać. Które są chude, sponiewierane i narażone na wszystkie niebezpieczeństwa. [B]Które nie wzbudziły litości ludzi i pozostały im obojętne. [/B] Ale dzięki poomocy dobrych dusz, udało się wczoraj złapać sunię młodszą i dzięki pomocy _Bubu_tym samym Fundacji Zmieńmy Los (która sprawuje nad nimi opiekę) udało się umieścić ją w hoteliku, w lecznicy. Koszt takiego hoteliku to 20zł doba a kiedy dojdzie jeszcze jedna sunia (starsza) która jest bardziej nie ufna, boi się człowieka i traktuje go z dystansem będzie to[B] 40zł :[/B]-(:-( Koszty ogromne :-(:-( [B]A na razie nie mają ani złotówki [/B] Dlatego[B] BARDZO[/B] Was proszę o wspracie dla tych suczek!! Na początek o wspracie aby miały bezpieczny kąt, później dojdą szczepienia, sterylizacja... [B]Chociaż najmniejszy grosik może pomóc im na startować w lepsze życie!![/B][/SIZE] Oto zdjęcia z wczoraj: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/38/dsc02827l.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/3131/dsc02827l.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/507/dsc02824y.jpg/][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/3901/dsc02824y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/825/dsc02825s.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/2150/dsc02825s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/dsc02826i.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/9726/dsc02826i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Wydatki na Ziutkę: [B][SIZE="4"][COLOR="red"]-565zł - hotel, sterylizacja, odrobaczenie -? - czipowanie, badanie krwi ( czekamy na FV )[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE="3"][B][COLOR="black"]Wpłaty: +100zł - Fredziu123 +30zł - Fredziu123[/COLOR][/B][/SIZE] [B][COLOR="red"][SIZE="5"]Brakuje: 435zł[/SIZE][/COLOR][/B]
-
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
O rany ale cudne dziewczyny :loveu::loveu: Dziękujemy za zdjęcia, można sobie nimi oko pocieszyć :multi::multi: -
Dog Tales ma dom :) Bądz szczęśliwy Talesiku!
Lili8522 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='necianeta89']A Tales jeszcze nie został opublikowany w dzienniku.... :( oby to jak najszybciej i ukochany domek zadzwonił. Poza tym, trzeba chyba się wziąść za ogłoszenia? Kto zna bazarek z ogłoszeniami? Może maluchowi wykupię, bo normalnie ja nie mam głowy do tego :/[/QUOTE] tu jest bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/214448-45-ogłoszeń-za-10-zł-szybkie-wykonanie-solidna-firma-)))-na-Sosnowiec-do-30.09[/url] -
[quote name='magdyska25']uuuuuuu tak myślałam...Xedos jak nic ma przewagę.....[/QUOTE] Oj tak ma i to wielką na dodatek Rokuś jest bez łapki i połamany :-( Ale panuje nad sytuacją... Myśle że to jednak nie wynika z tego że Roki się go boi tylko że go poprostu nie lubi :shake: I jest o Nas zazdrosny...
-
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Zaraz to ogarnę tylko mi się wydaje że 57+57 = [B]114 [/B];)? A Wydra [B]cudna [/B]:loveu: My w domu [B]podziwialiśmy [/B]tylko nie zdążyliśmy nic napisać :oops: A [B]Wy[/B] Madzia w końcu wybieracie się na ten urlop tj. przelotem do [B]NAS[/B]?! Zrobić większy dom [B]Wariatów[/B] niż jest :D:D:D