Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Świetnie, świetnie. Chodzi już nawet po schodach do góry i wskakuje na tapczany ;) Tylko nie potrafi jeszcze schodzić... Ale nauczy się ;)
  2. [quote name='tatankas']No z chęcią byśmy zobaczyły-może jakiś filmik :D Zobacze jak ten mój aparat sprawdzi sie w roli kamery :cool3: I pomyślimy... A tymczasem jakby ktoś chciał zaglądnąć do Farcika (to ta poduszeczka Rokiego ;)) I mój drugi tymczasowicz jakby ktoś go odwiedził było by bardzo miło http://www.dogomania.pl/threads/213423-Łobuziak-FART-w-DT-potrzebne-OGŁOSZENIA-i-na-kastrację-i-spłacenie-długów!
  3. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Jak wszystko dobrze pójdzie, nasze fundacyjne kociaki będą miały co jeść już w następny weekend... :)[/QUOTE] Super że Wam się udało to tak sprawnie dogadać! ;)
  4. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Przytulanki super, serce mięknie... :) Powiem Ci Lili, że Roki doskonale komponuje się w Twoim ogródku... ;) Roki na zielonej trawce wygląda jak taka bezbronna owieczka :loveu: Ale to jeszcze nic, byście widziały Cioteczki jak on biega w tym ogródku!! Jakby urodził się z 3 łapkami, zasuwa jak rakieta :evil_lol::evil_lol:
  5. [quote name='danavas']rozpływam się w tych fotach...moja mamuśka też:)[/QUOTE] Wiedziałam Cioteczki, że Wam się spodobają :diabloti::loveu:
  6. [quote name='necianeta89']zajesuper ! panowie pierwsza klasa ;) oj liluś, będziesz beczeć jak tych panów będziesz oddawać ;)[/QUOTE] Napewno bo chłopcy są cudowni :loveu:
  7. [SIZE="4"]Wieczorne przytulaski czy nie są cudni? :loveu: Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  8. [B][I][CENTER][SIZE="4"]Wieczorne przytulaski czy nie są cudni? :loveu:[/SIZE][/CENTER][/I][/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/508/p91800022.jpg/][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/4906/p91800022.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/199/p91800032.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/1183/p91800032.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/199/p91800072.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/1504/p91800072.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  9. [quote name='Osa']Plaskate mają swoją odrebną stronę "Plaskaty Azyl" "Koci Świat" jest osobno. [URL="http://plaskate.org.pl/"] [FONT=Georgia][SIZE=5]PLASKATY AZYL[/SIZE][/FONT][/URL] Zakładka - PO ADPOCJI- W NASZYM SERCU[/QUOTE] Dziękuję Bardzo
  10. [quote name='Agucha']Wikusia nie miala wątku, znajdziesz jej historię na stronce Plaskatych w KŚ.[/QUOTE] A mogę prosić linka? Bo nie wiem jak tam się dostać :-(
  11. A Wiktoria miała swój wątek [*] jeśli tak to bardzo proszę podajcie mi
  12. [quote name='fochu']wydarzenie na FB [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=268561099832490[/url] zaraz zrobię allegro [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1829172416[/url][/QUOTE] Dziękuję :loveu:
  13. Jestem na zaproszenie Cioci Maritki hmmmm... nie można tak zostawić Biedaczka tylko kurcze jak już się znajdzie DT to żeby nie zniknął jak to zwykle bywa... :-( a nikt z bloku nie moze go na 'chwilkę' wziąść?
  14. Bazar będzie napewno super :multi::multi::multi:
  15. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/189/p9180003.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/6853/p9180003.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/90/p9180017.jpg/][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/8679/p9180017.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/4/p9180071.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/310/p9180071.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  16. Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Panowie na dystans :cool3: Uploaded with ImageShack.us Aaa zjem WAS :evil_lol: Uploaded with ImageShack.us No i kanapowiec na koniec ;) Uploaded with ImageShack.us
  17. A troszkę zdjęć weekendowych ;) Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  18. [quote name='_bubu_'] No i Roki tez jest lekki ;)[/QUOTE] Rokuś waży dokładnie 6kg :cool3::diabloti:
  19. Odwiedzam ślicznego chłopaczka :loveu:
  20. Dzień Dobry śliczny maluszku :loveu:
  21. Szkoda że ta sprawa tak umarła... :-( Ale wierze w to że sprawiedliwość tego człowieka dopadnie w ten czy w inny sposób...
  22. co tam u dzieczynek?
  23. Kolejne cudeńko :loveu:
×
×
  • Create New...