Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. [quote name='magdyska25']a Xedos co na to?[/QUOTE] On niestety nie pozostaje mu dłużny i też na niego burczy... Ale niech sobie burczą byle nie zrobili nic więcej :mad::mad::mad:
  2. [B][I]Bazarek cegiełkowy dla kotów: [url]http://www.dogomania.pl/threads/214568-*Cegiełkowo*Pomóż-Nam-Nakarmić-Ponad-40-KOTÓW!!-Karmimy-od-1zł*-Do-26.09-godz-00.00[/url] Bazarek jest krótki więc proszę o rozsyłanie bo tylko wtedy można coś zdziałać ;)[/I][/B]
  3. Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Roki dziękuje za tak liczne odwiedziny u niego :loveu: ;) To trochę zdjęć z niedzieli... Niestety więcej Roki nie pozwolił sobie zrobić, strasznie jest ruchliwy ;)
  4. U Nas po staremu, dzieciaczki dalej rozrabiają :angryy: Farcik mi dwa razy nawiał w tym tygodniu :angryy::mad: W tym dzisiaj rano, na szczęście zbytnio przede mną nie uciekał :diabloti: W tym tygodniu będą mieli nie miłą niespodziankę bo zamówiłam dla wszystkich suchą karmę i będą musieli się przestawić... A coś czuje że to nie będzie takie łatwe... :roll: I fakt mamy teraz u siebie nowe kudłate cudo :loveu: Które wszystkich po kolei ustawia szczególnie Xedosa... Warczy i burczy na niego straszliwie :cool3::cool3: Oto on Roki :loveu: O to jego wątek gdyby ktoś miał ochotę zajrzeć ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/213885-kudłatek-Roki-po-amputacji-łapki-wciąż-walczy-z-sepsą-[/url]! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/p9110012x.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/8698/p9110012x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/190/p9110014m.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/5901/p9110014m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  5. Ciocia Lili też zagląda do wojskowego Foxa :loveu::loveu::loveu:
  6. [B][I][CENTER][SIZE="4"]Z mojego bazarku dla Farta uzbierało się 36,30 :multi:[/SIZE][/CENTER][/I][/B]
  7. [quote name='magdyska25']Znajdzie, znajdzie :) A ja właśnie siedzę nad podliczaniem- rozliczeniem bazarku dla Farcika.[/QUOTE] Super! Ja Farcikowi zamówiłam dzisiaj karmę za ok 60zł 8kg to wystawie tu fakture jak dojdzie. Po kastracji mam nadzieję że już będe mieć wszystko w kupie czyli za co ile i gdzie więc zobaczymy czy wyszliśmy ze wszystkim na[B] plus [/B]czy na[B] minus[/B]...
  8. No Szadi będzie musiał przecierpieć łazienkę skoro jest taki niegrzeczny! Ja też myślę że możecie poczekać z zakupem klatki skoro w łazience siedzi grzecznie no chyba że rachunki za zużyty prąd Szadiego dadzą Wam po kieszeni :diabloti: Sama rozglądałam się za duuuużą klatką dla moich tymczasowiczów w razie draki... To ceny są przecież przerażające... Wiec zrobiliśmy drewniany kojec... (na szczęście nadal stoi nie używany) I super że umie pływać, najwazniejsze to przełamać pierwsze lody a później to już wychodzić nie chcą... Skąd ja to znam :lol::lol::lol:
  9. Jurand odzyskuje radość życia, cudownie :loveu:
  10. Dzień Dobry Uszolku śliczny :loveu: A ogłaszacie już Herbuska? Czy jeszcze nie?
  11. Zaglądam do śliczniej Księżniczki :loveu:
  12. Mam nadzieje że jakiś domek dla Farcika się w końcu odezwie :roll: Mimo jego Łobuzowania jest cudownym psiakiem :loveu:
  13. A może zrobić bazarek cegiełkowy na zbiórkę jedzenia dla kotów? Wiecie dać obrazki puszek + cena, torb z chrupkami + cena i np jakieś pojedyńcze chrupki żeby było najtaniej... Nie wiem no ale może się coś nazbiera...
  14. Fart wymyślił sobie nową zabawę [B][I]wyrywanie włosów[/I][/B] :mad::angryy: Jak spałam do odkrył jak[B] suuuuper [/B]się za nie [B]szarpie [/B] :mad: Mojego TZ też zaczyna [B]skubać[/B] Drań z niego... [B]Ale [/B]Oduczymy... :cool3: 23 Fartuś idzie na wycięcie[B] jajeczek[/B].... :roll:
  15. Maluszek Roki ma się bardzo dobrze, wczoraj był na zmianie opatrunku - ranka bardzo ładnie się goi a w piątek idziemy wyciągać szwy. Roki jest bardzo wesolutki jak na to co przeszedł. Z moim Rottkiem się nie polubił :shake: ciągle na niego burczy (Roki na Rottka) taki cwaniaczek z niego :cool3: Z resztą towarzystwa chce się bawić, gonić i szaleć więc muszę nad nim czuwać. Aa pieszczoch z niego..... Rany..... Tylko głaskać i głaskać i na kolanka brać :loveu: Przed wzięciem Rokiego pytałam Bubu czy jest grzeczny jak zostaje sam, dostałam informacje, że tak grzeczny był w lecznicy jak zostawał sam... ALE zaczyna poszczekiwać jak zamykam go gdy wychodzimy czy idziemy spać już nie chce być sam :diabloti: W sumie nie ma się czemu dziwić jak ma takie super towarzystwo :cool3: Coś czuje, że im bardziej się będzie klimatyzował to będzie dawał czadu bo mimo wszystko Gagatek z niego :cool3: Trochę mi sika po domu... Szczególnie upodobał sobie dywan :angryy::mad: Na szczęście nie jest niszczycielem jak mój drugi tymczasowicz... A no i jest zakochany :loveu: W mojej Lili też pomieszanie shih-tzu z maltańczykiem i są identyczni PRAWIE tylko że Lila jest biała i ciutkę mniejsza... No ale ona chyba woli 'łysych' :evil_lol: Może się jeszcze pozna na Rokim hihi Próbowałam mu zrobić w niedziele zdjęcia, nie było szans bo on chce cały czas być przymnie i łazi za mną krok w krok :roll: I narazie tyle co u Maluszka ;) Będę pracować nad zdjęciami :diabloti:
  16. Farcik miewa się bardzo dobrze chodź na początku buntował się i był bardzo zazdrosny o nowego tymczasowicza. Apetyt mu dopisuje a nawet bardzo dopisuje :D Demolki w domu się troszkę zmniejszyły :diabloti: W tym tygodniu powinniśmy już mieć gryzaczki naturalne więc myślę że tym bardziej będzie dobrze! Jak na zdjęciach widać Farcik jest bardzo nie zadowolony z faktu że na dworze musi być na smyczy :shake: a reszta towarzystwa gania wolno a to w razie bezpieczeństwa bo nie mamy ogrodzenia w Fartek jest nieprzewidywalny, dzisiaj ulotnił się za moimi plecami razem z moją Lilą i gonitwa po ogrodzie :angryy: na szczęście tylko wokół domu zatrzymał się na siku i go dopadłam :mad::diabloti: Ale co się strachu najadłam to moje znowu... Ehhh... :shake::shake: Cwaniak taki z niego, że oczy do okoła głowy trzeba mieć... Dzisiaj go umówię na kastrację ;)
  17. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/p9080003.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/4406/p9080003.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/809/p9110006h.jpg/][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/1842/p9110006h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/p9110009.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/3536/p9110009.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/27/p9110010u.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/9444/p9110010u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  18. Dalej żadnego odzewu? :-( Już po wakacjach...
  19. Tajemniczym? Czemu tajemniczym? :diabloti: Tak, Roki jest u mnie na tymczasie ;)
  20. Rokuś dzisiaj przyjechał do mnie, moje towarzystwo jest nim strasznie zainteresowane. Całe popołudnie siedział z nami w domu a później na tarasie teraz poszedł do osobnego pokoju żeby sobie odpoczął i odetchnął bo kiedy ktoś się rusza to on też od razu leci a że u Nas często jest ruch to i on jest w ruchu. Jest wyjątkowym psem i nieziemskim pieszczoszkiem, coraz lepiej radzi sobie na 3 łapkach ;)
  21. Ciotka nie kuś bo będe musiała ciasto upiec a nie mam zdolności kulinarnych hihihi
  22. [quote name='Iljova']Wszystko możliwe, tym bardziej jesli podglądał co pisałaś ;-)[/QUOTE] On o niczym nie wie ciiiiii ;) Dzisiaj mam nadzieje że nie będą za bardzo łobuzować bo przyjeżdża do Nas nowy tymczasowicz połamany Roki i trzeba na niego uważać... [url]http://www.dogomania.pl/threads/213885-kudłatek-Roki-po-amputacji-łapki-wciąż-walczy-z-sepsą-[/url]!
  23. Śliczny Kodi jest! Dziękuję za zdjęcia :loveu:
  24. [quote name='Drzagodha']A ile chcesz plus minus na karmę wydawać? To coś wtedy dobierzemy ;) A Roki śliczny :)[/QUOTE] 100-110zł myślałam o 15kg więcej nie wyskobie na dzień dzisiejszy :roll: Myślałam o karmie z 'Brit' ale nie wiem jakie opinie ma ta firma... Kiedyś mu przywiozłam na spróbowanie od rodziców to nawet zjadł...
×
×
  • Create New...