Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. chyba nikt mi nie powie że na zdjęciu nie widać psa... Basterski
  2. "wstrętne bydle, prawie mnie zabiło!" "no coooo, trzeba było się nie plątać pod nogami" Bast i Wald w tle ;)
  3. na obrazku są 2 psy ;) i mała kraksa...
  4. A tu foteczki zwinięte od Majkowskiej :D
  5. Dziękujemy Cioteczki za życzenia :) Ostatnie moje fotki były z wakacji to teraz będzie zimowoooooo - spacer z Waldemarem :D Prawie grupowe :P
  6. Ma ktoś jakiś pomysł.... ? :( http://olx.pl/oferta/rottweilery-szczenieta-pieski-CID103-ID8fu3p.html
  7. Moja shih mimo że ma 4 lata i wie gdzie robi się siku, kilka razy w tygodniu potrafi nasikać na dywan no i cóż... W życiu by mi do głowy nie przyszło ją oddać... dlatego ja NIE ROZUMIEM LUDZI.... jak można...
  8. Aaaaaaa nie poznałam go! Imię jakieś takie poważne :megagrin:
  9. Ojej dziękuję! Za udostępnienie znajomym też będę wdzięczna :-)
  10. Przepraszam za offa ale w słusznej sprawie :) Drogie Cioteczki mające facebooka czy zrobicie mi tą przyjemność i "zalajkujecie" moje zdjęcie biorące udział w konkursie? Możemy wygrać karmę dla Naszych podopiecznych :) Z góry dziękuję :) Oto ono: https://www.facebook.com/208542519170600/photos/pb.208542519170600.-2207520000.1418798530./912607698764075/?type=3&theater
  11. Przepraszam za offa ale w słusznej sprawie :) Drogie Cioteczki mające facebooka czy zrobicie mi tą przyjemność i "zalajkujecie" moje zdjęcie biorące udział w konkursie? Możemy wygrać karmę dla Naszych podopiecznych :) Z góry dziękuję :) Oto ono: https://www.facebook.com/208542519170600/photos/pb.208542519170600.-2207520000.1418798530./912607698764075/?type=3&theater
  12. Przepraszam za offa ale w słusznej sprawie :) Drogie Cioteczki mające facebooka czy zrobicie mi tą przyjemność i "zalajkujecie" moje zdjęcie biorące udział w konkursie? Możemy wygrać karmę dla Naszych podopiecznych :) Z góry dziękuję :) Oto ono: https://www.facebook.com/208542519170600/photos/pb.208542519170600.-2207520000.1418798530./912607698764075/?type=3&theater
  13. Przepraszam za offa ale w słusznej sprawie :) Drogie Cioteczki mające facebooka czy zrobicie mi tą przyjemność i "zalajkujecie" moje zdjęcie biorące udział w konkursie? Możemy wygrać karmę dla Naszych podopiecznych :) Z góry dziękuję :) Oto ono: https://www.facebook.com/208542519170600/photos/pb.208542519170600.-2207520000.1418798530./912607698764075/?type=3&theater
  14. Dziękuje Cioteczki :) Będę wdzięczna jak podeślecie znajomym i też zechcą polubić :)
  15. Przepraszam za offa ale w dobrej wierze :) Drogie Cioteczki mające facebooka zrobicie mi tą przyjemność i "zalajkujecie" moje zdjęcie biorące udział w konkursie? Możemy wygrać karmę dla Naszych podopiecznych :) Z góry dziękuję i będę wdzięczna za puszczenie wieści dalej i zachęcania znajomych do "lajkowania" :) Oto ono: https://www.facebook.com/208542519170600/photos/pb.208542519170600.-2207520000.1418806442./912607698764075/?type=3&theater
  16. Przepraszam za offa ale w dobrej wierze :) Drogie Cioteczki mające facebooka zrobicie mi tą przyjemność i "zalajkujecie" moje zdjęcie biorące udział w konkursie? Możemy wygrać karmę dla Naszych podopiecznych :) Z góry dziękuję i będę wdzięczna za puszczenie wieści dalej i zachęcania znajomych do "lajkowania" :) Oto ono: https://www.facebook.com/208542519170600/photos/pb.208542519170600.-2207520000.1418805360./912607698764075/?type=3&theater
  17. Przepraszam za offa ale w dobrej wierze :) Drogie Cioteczki mające facebooka zrobicie mi tą przyjemność i "zalajkujecie" moje zdjęcie biorące udział w konkursie? Możemy wygrać karmę dla Naszych podopiecznych :) Z góry dziękuję i będę wdzięczna za puszczenie wieści dalej i zachęcania znajomych do "lajkowania" :) Oto ono: https://www.facebook.com/208542519170600/photos/pb.208542519170600.-2207520000.1418805360./912607698764075/?type=3&theater
  18. Przepraszam za offa ale w dobrej wierze :) Drogie Cioteczki mające facebooka zrobicie mi tą przyjemność i "zalajkujecie" moje zdjęcie biorące udział w konkursie? Możemy wygrać karmę dla Naszych podopiecznych :) Z góry dziękuję i będę wdzięczna za puszczenie wieści dalej i zachęcania znajomych do "lajkowania" :) Oto ono: https://www.facebook.com/208542519170600/photos/pb.208542519170600.-2207520000.1418805360./912607698764075/?type=3&theater
  19. Ojjjjjjj ale Nas tu dawno nie było ;) Uwaga, Uwaga! Basterek i Lili startują w konkursie w którym można wygrać między innymi karmę dla potrzebujących psów :) Więc Cioteczki mające facebooka prosimy o "lajkowanie" ich zdjęcia i rozsyłanie wieści znajomym oraz udostępnianie :) Z góry dziękujemy :) A oto zdjęcie :) https://www.facebook.com/208542519170600/photos/pb.208542519170600.-2207520000.1418806442./912607698764075/?type=3&theater
  20. Przepraszam za offa ale w dobrej wierze :) Drogie Cioteczki mające facebooka zrobicie mi tą przyjemność i "zalajkujecie" moje zdjęcie biorące udział w konkursie? Możemy wygrać karmę dla Naszych podopiecznych :) Z góry dziękuję i będę wdzięczna za puszczenie wieści dalej i zachęcania znajomych do "lajkowania" :) Oto ono: https://www.facebook.com/208542519170600/photos/pb.208542519170600.-2207520000.1418805360./912607698764075/?type=3&theater
  21. Przepraszam za offa ale w dobrej wierze :) Drogie Cioteczki mające facebooka zrobicie mi tą przyjemność i "zalajkujecie" moje zdjęcie biorące udział w konkursie? Możemy wygrać karmę dla Naszych podopiecznych :) Z góry dziękuję i będę wdzięczna za puszczenie wieści dalej i zachęcania znajomych do "lajkowania" :) Oto ono: https://www.facebook.com/208542519170600/photos/pb.208542519170600.-2207520000.1418805360./912607698764075/?type=3&theater
  22. Przepraszam za offa ale w dobrej wierze :) Drogie Cioteczki mające facebooka zrobicie mi tą przyjemność i "zalajkujecie" moje zdjęcie biorące udział w konkursie? Możemy wygrać karmę dla Naszych podopiecznych :) Z góry dziękuję i będę wdzięczna za puszczenie wieści dalej i zachęcania znajomych do "lajkowania" :) Oto ono: https://www.facebook.com/208542519170600/photos/pb.208542519170600.-2207520000.1418805360./912607698764075/?type=3&theater
  23. Przepraszam za offa ale w dobrej wierze :) Drogie Cioteczki mające facebooka zrobicie mi tą przyjemność i "zalajkujecie" moje zdjęcie biorące udział w konkursie? Możemy wygrać karmę dla Naszych podopiecznych :) Z góry dziękuję i będę wdzięczna za puszczenie wieści dalej i zachęcania znajomych do "lajkowania" :) Oto ono: https://www.facebook.com/208542519170600/photos/pb.208542519170600.-2207520000.1418805360./912607698764075/?type=3&theater
×
×
  • Create New...