Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Na konto rodzinki wpłynęło też 100 zł od Darczyńcy :) Wiemy, że Pani Nas podczytuje tak więc jeszcze raz bardzo DZIĘKUJEMY! :)
  2. Abi szalona i śliczna... no sami zobaczcie! :)
  3. Kolejna historia pozytywnie zakończona :) Bądźcie szczęśliwe czworonogi :)
  4. Chwile mnie tutaj nie było a Wy sobie tak dyskutujecie... :megagrin: Myślę, że nie ma co oceniać strachu Fifi a Greys obie są różne i boją się czegoś innego, inaczej reagują na spacery\ ludzi\ ogród i wiele wiele innych... I tadam nowe zdjęcia :) Tylko gdzie ten strach o którym tak głośno? :grins: Pogoda u Nas dopisuje to i Fifi korzysta z ostatnich podrygów słoneczka :) W domku też lubię leniuchować :)
  5. Oczyska przepiękne bo wpatrzone w ciasteczko wątróbkowo-śledziowe :megagrin: Nie ma nic za darmo :siara: ...
  6. Z Necią (dziękujemy za zdjęcia) wczoraj byłyśmy u Tośki :) Muszę się na nią naskarżyć bo jest okropnym wymuszaczem i terroryzuje psich towarzyszy! Mała babcia wszystkich ustawia... Tośka bądź grzeczna! :)
  7. Znalazłam ślicznotkę! Wczoraj byłyśmy z Necianeta u Kasi u moich podopiecznych na sesji zdjęciowej i Aisza Nas zachwyciła! Co za sunia wspaniała pieszczocha :) cudeńko i te uszyska :loveu: Necia tutaj wpadnie i wklei jakieś zdjęcia bo grzech było nie zrobić Aiszy :):
  8. Azalio mogą mieć max 10-12 kilo. Patrzcie jakie śliczności... Pomoże Nam ktoś ogłaszać szczeniaki i białą sunię? :( Albo wykupi im po pakieciku ogłoszeniowym? Baardzo prosimy
  9. Strasznie mi przykro... :(
  10. Tośka ma serce jak dzwon i wszystkie wyniki dobre :) Także jutro sterylka i czyszczenie ząbków będzie Nas to kosztowało 300 zł. Trzymajcie kciuki za dziarską babcię!
  11. Ewana numery telefonów są na pierwszej stronie w pierwszym poście. A psiaki znajdują się w okolicach Bielska - Białej. Doszła wpłata od agat21 - 80 zł Pięknie dziękujemy! :)
  12. Doszły stałe wpłaty dla Tosi od: 10 zł - dorota1 10 zł - asiuniab 20 zł - DULSKA 5 zł - milagros19853201 Dziękujemy!! :)
  13. Mama szczeniaków ma się najlepiej bo jest tam najdłużej wpuszczają ją do domu ma 8 lat, zdjęć nie mamy bo ostatnio się gdzieś schowała może następnym razem uda się ją sfotografować albo jak pojedzie na sterylkę. Biała ze szczeniorką są na dworze, śpią w szopie, teraz organizujemy budę mamy nadzieję, że uda im się ją tam wstawić. Zrobiłam im cegiełkowy bazarek dla nich, prosimy o pomoc w rozsyłaniu... http://www.dogomania.com/forum/topic/143197-2-z%C5%82-karma-5-z%C5%82-szczepienia-na-pomoc-dla-psiej-rodziny-zajrzyj/
  14. Tosia będzie miała na dniach pobieraną krew do badania, zobaczymy co w niej siedzi i czy można dziewczynę wysterylizować :)
  15. Doszła wpłata od Ewana - 20 zł Dziękujemy :) Czarny szczeniak wylądował na tymczasie u Kasi jest wystraszony i boi się człowieka :( Zostały tam jeszcze 3 psiaki, szczeniak - dziewczynka, biała niespełna roczna suczka i 8 letnia mama szczeniaków. Szczepienia miały być zrobione na wczoraj a my nie mamy nawet na nie :( Przed zimą pilnie trzeba zrobić sterylkę obu suczek, biała ma teraz cieczkę i podobno pies sąsiada się nią interesuje... Ciocie prosimy o pomoc... Drobne wpłaty, bazarki, cokolwiek :( Potrzebne również ogłoszenia i rozsyłanie wątku - czy ktoś może pomóc?
  16. Owszem postaramy się o szczepienia i o "dogadanie" ale to nie zmienia faktu, że to nie miejsce dla nich i nie wiadomo co ludziom odbije na dodatek zima zbliża się wielkimi krokami... na razie nie mamy alternatywy DT także pomagamy jak możemy i mamy nadzieje, że się uda dać im jeszcze trochę czasu. Zaraz podeślę numer konta gdzie można wpłacać pieniążki dla nich. Tutaj na wątku też pustki :( ciężko będzie nazbierać na wszystkie wydatki :(
  17. Wykupiłam Tosi pakiet ogłoszeń na 50 portalach :) Wyróżnię jej też OLX i moruska co by Nam szybciej do domu poleciała :) Trzymajcie kciuki! :)
  18. Dziękujemy :) Hoteliki są w okolicy ale raz, że są już po brzegi wypchane a dwa co chyba jest najważniejsze mamy już dwie sunie w hotelikach z niekompletnymi deklaracjami :( Trzeciej nie damy rady utrzymać :( Marzeniem jest DT... a tu nic nie ma...
  19. Nie mają wydarzenia na FB, ja się tam ciężko odnajduje także nawet się za to nie biorę... Wszystkie psiaki są na dzień dzisiejszy u "właścicieli" w poniedziałek Kasia Przystał zabiera do siebie szczylki ale zostają jeszcze suczki :( suczki które lada moment mogą być w ciąży o ile już nie są... :( Nie udało się do tej pory znaleźć DT dla nich nad czym bardzo ubolewam... Prosimy też o wsparcie finansowe choć małe grosiki - każdy na wagę złota bo psiaki nie mają nic :(
  20. Zofijo tutaj masz spis wszystkich hoteli i DT http://www.dogomania.com/forum/forum/546-domy-tymczasowe/ :)
  21. Może któraś Ciocia kupi ciasteczka dla pupila? :) http://www.dogomania.com/forum/topic/143012-psie-ciasteczka-w%C4%85tr%C3%B3bkowe-najlepsze-na-dogo-dla-fifi-i-greys-do-2709-2200/page-3
  22. Ciocie ostatnie porcje ciasteczek na bazarku zostały ! Kto kupi? :) http://www.dogomania.com/forum/topic/143012-psie-ciasteczka-w%C4%85tr%C3%B3bkowe-najlepsze-na-dogo-dla-fifi-i-greys-do-2709-2200/page-3
  23. Dziękuje za przybycie :) To psie nieszczęście rzeczywiście przeraża i już nie wiadomo w co ręce włożyć :( Robimy zbiórkę pieniążków psiaczki muszą coś jeść i wszystkie trzeba zaszczepić choć trochę trzeba im pomóc w miarę możliwości...
  24. http://www.dogomania.com/forum/topic/143091-dwie-suczki-i-dwa-szczeniaki-pilnie-potrzebuj%C4%85-pomocy/ Kolejna psia tragedia... zapraszam Cioteczki....
  25. Zapraszam Cioteczki do kolejnej psiej tragedii :( http://www.dogomania.com/forum/topic/143091-dwie-suczki-i-dwa-szczeniaki-pilnie-potrzebuj%C4%85-pomocy/
×
×
  • Create New...