-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Śliczne zdjęcia :) Cioteczko kiedyś pytałam gdzie kupiłaś ubranko dla Żabci, mogła byś mi podesłać jeszcze raz tą stronkę?
-
Ktoś wysyła jeszcze kartki świąteczne? Jeśli tak to zapraszamy do Nas na bazar! :tree1: :tree1: :tree1: http://www.dogomania.com/forum/topic/144117-%C5%9Bliczne-kartki-%C5%9Bwi%C4%85teczne-mamy-zapraszamy-zapraszamy-do-2811-godz-2000/?p=15912616
-
Cała psia rodzinka szczęśliwa w swoich domach. Dziękujemy za pomoc!
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Ktoś jeszcze wysyła kartki świąteczne? Jeśli tak to zapraszamy na bazar :) Przy okazji Bezunie można wesprzeć :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144117-%C5%9Bliczne-kartki-%C5%9Bwi%C4%85teczne-mamy-zapraszamy-zapraszamy-do-2811-godz-2000/?p=15912616 -
Cała psia rodzinka szczęśliwa w swoich domach. Dziękujemy za pomoc!
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Daj sobie pomóc Bezuniu.... -
Cała psia rodzinka szczęśliwa w swoich domach. Dziękujemy za pomoc!
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Cudownie!! Dziękujemy :-)))))) -
Cała psia rodzinka szczęśliwa w swoich domach. Dziękujemy za pomoc!
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Piękny kawaler się z niego robi :sweetCyb: -
Cała psia rodzinka szczęśliwa w swoich domach. Dziękujemy za pomoc!
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Została sama ale współtowarzyszka w niedoli wróci za niedługo :( Plakatu nie mamy, coś pokombinuje i prześlę Ci, tylko podaj maila. -
Masz nowy aparat? Chwal się jaki bo chyba przegapiłam :(
-
Cała psia rodzinka szczęśliwa w swoich domach. Dziękujemy za pomoc!
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Czarna sunia przeszła dziś zabieg sterylizacji aborcyjnej - już była w ciąży :( Przebywa teraz u Kasi do czasu wydobrzenia, później będzie musiała wrócić do pseudo właścicieli.... :( Zapłaciliśmy 250 zł, jak sunia odpocznie Kasia porobi jej zdjęcia. Beza dalej taka chudziutka jak była, jak nie chudsza :( coraz zimniej się robi a DT nigdzie nie widać... Straszne... -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
No własnie... jaka starość? :hmmmm: -
Przekazuje wieści od Necianety i od Opiekunki Bajki która ma się super :) śpi w łóżku, chodzi na długie spacery takie półtora godzinne, ma 8 metrową linkę na której bardzo dobrze się czuje podczas spacerów. Jedyny problem jaki z nią jest i to DUŻY problem to, to że nie chce jeść, nie chce jeść niczego (gotowane mięsko, pasztetowa, puszki, szynka i inne), weźmie kęs i to by było na tyle. Ciocie macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Ona na pewno jest głodna ale nie chce jeść, może to ze stresu? U Neci też na początku nie chciała jeść, musiała się przekonać, ale nowa opiekunka jest zrozpaczona czy ona chora nie jest... Może jakieś tabletki na poprawę apetytu? Jak coś Wam przychodzi do głowy dajcie znać! Przegłodzenie w tym wypadku też nie wchodzi w grę tzn. na nią nie działa...
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Dropsio, Dropsio ... co u Ciebie? :) -
Cioteczki nie odzywałyśmy się tutaj bo nie chciałyśmy zapeszać ale mamy dla Was niespodziankę - po uzgodnieniach telefonicznych oraz wizycie PA którą zrobiła niezawodna AtaO (dziękujemy! ), Greys jedzie do nowego, wymarzonego domu! Będzie mieszkać z cudowną Panią, która ma wieloletnie doświadczenie w pracy z psami. Greys zamieszka w Katowicach :) Trzymajcie kciuki aby wszystko się udało :)
-
Cała psia rodzinka szczęśliwa w swoich domach. Dziękujemy za pomoc!
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Doszło 25 zł od Ewana dziękujemy :)