Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Śliczne zdjęcia :) Cioteczko kiedyś pytałam gdzie kupiłaś ubranko dla Żabci, mogła byś mi podesłać jeszcze raz tą stronkę?
  2. Komu, komu kartkę świąteczną? Zapraszamy na bazar i przy okazji do pomocy Fifi :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144117-%C5%9Bliczne-kartki-%C5%9Bwi%C4%85teczne-mamy-zapraszamy-zapraszamy-do-2811-godz-2000/?p=15912616
  3. Ktoś wysyła jeszcze kartki świąteczne? Jeśli tak to zapraszamy do Nas na bazar! :tree1: :tree1: :tree1: http://www.dogomania.com/forum/topic/144117-%C5%9Bliczne-kartki-%C5%9Bwi%C4%85teczne-mamy-zapraszamy-zapraszamy-do-2811-godz-2000/?p=15912616
  4. Kto kupi kartkę świąteczną dla bliskiej osoby i przy okazji Tosieńkie wesprze? Zapraszamy :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144117-%C5%9Bliczne-kartki-%C5%9Bwi%C4%85teczne-mamy-zapraszamy-zapraszamy-do-2811-godz-2000/?p=15912616
  5. Ktoś jeszcze wysyła kartki świąteczne? Jeśli tak to zapraszamy na bazar :) Przy okazji Bezunie można wesprzeć :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144117-%C5%9Bliczne-kartki-%C5%9Bwi%C4%85teczne-mamy-zapraszamy-zapraszamy-do-2811-godz-2000/?p=15912616
  6. Ciocie zapomniały o Tosi? Tosia prosi o domek... :(
  7. Ojjj Tosia, ledwo Cię znalazłam! I ten Twój domek też Cię znaleźć nie może... :( Dziękujemy za wszystkie wpłaty! To wielka pomoc dla Tosi :)
  8. Pinczerka na pewno podeśle konto jak tu zajrzy :) Dziękujemy! :)
  9. Piękny kawaler się z niego robi :sweetCyb:
  10. Została sama ale współtowarzyszka w niedoli wróci za niedługo :( Plakatu nie mamy, coś pokombinuje i prześlę Ci, tylko podaj maila.
  11. Masz nowy aparat? Chwal się jaki bo chyba przegapiłam :(
  12. Czarna sunia przeszła dziś zabieg sterylizacji aborcyjnej - już była w ciąży :( Przebywa teraz u Kasi do czasu wydobrzenia, później będzie musiała wrócić do pseudo właścicieli.... :( Zapłaciliśmy 250 zł, jak sunia odpocznie Kasia porobi jej zdjęcia. Beza dalej taka chudziutka jak była, jak nie chudsza :( coraz zimniej się robi a DT nigdzie nie widać... Straszne...
  13. No własnie... jaka starość? :hmmmm:
  14. Przekazuje wieści od Necianety i od Opiekunki Bajki która ma się super :) śpi w łóżku, chodzi na długie spacery takie półtora godzinne, ma 8 metrową linkę na której bardzo dobrze się czuje podczas spacerów. Jedyny problem jaki z nią jest i to DUŻY problem to, to że nie chce jeść, nie chce jeść niczego (gotowane mięsko, pasztetowa, puszki, szynka i inne), weźmie kęs i to by było na tyle. Ciocie macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Ona na pewno jest głodna ale nie chce jeść, może to ze stresu? U Neci też na początku nie chciała jeść, musiała się przekonać, ale nowa opiekunka jest zrozpaczona czy ona chora nie jest... Może jakieś tabletki na poprawę apetytu? Jak coś Wam przychodzi do głowy dajcie znać! Przegłodzenie w tym wypadku też nie wchodzi w grę tzn. na nią nie działa...
  15. O Królewnę Tosię nie było ani pół telefonu ani zapytania... Gdzie ludzie mają oczy... Przykro :watpliwy:
  16. Kto jeszcze nie był na bazarku dla Tosi? Serdecznie zapraszamy :) http://www.dogomania.com/forum/topic/143478-wielki-dzieci%C4%99cy-bazar-taniocha-do-2910-godz2000/
  17. Dropsio, Dropsio ... co u Ciebie? :)
  18. Kto jeszcze nie był na bazarku dla Fifi ? ZAPRASZAMY! http://www.dogomania.com/forum/topic/143478-wielki-dzieci%C4%99cy-bazar-taniocha-do-2910-godz2000/
  19. Cioteczki nie odzywałyśmy się tutaj bo nie chciałyśmy zapeszać ale mamy dla Was niespodziankę - po uzgodnieniach telefonicznych oraz wizycie PA którą zrobiła niezawodna AtaO (dziękujemy! ), Greys jedzie do nowego, wymarzonego domu! Będzie mieszkać z cudowną Panią, która ma wieloletnie doświadczenie w pracy z psami. Greys zamieszka w Katowicach :) Trzymajcie kciuki aby wszystko się udało :)
  20. Doszło 25 zł od Ewana dziękujemy :)
  21. Bo zaglądanie daje bardzo dużo, wiemy że pamiętacie u suniach! Więc zaglądajcie jak najczęściej i jak najwięcej! :)
×
×
  • Create New...