-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
a Tak! tarantuli! słusznie! pomyliłam, przepraszam :) Jolu, kolega podawał swojemu jamnikowi / w innej przypadłości/ i nie pomogło?! pytałam wetki , powiedziała , że ona już wielu osobom ściągała Theranecron z Czechosłowacji, bodajże? i jest to chyba... 50/50 czyli jednym pomaga a innym nie? poczytaj opinie :) Pestki moreli gorzkiej, jeśli chcesz to pogrzebię w wątku Jasi i znajdę opakowanie a kupowałam w sklepach ze zdrową żywnością / dawkowanie było chyba ?? pięć pestek na 10kg? / jeśli się zdecydujesz to poszukamy bo to jest ważne , mi kiedyś poleciła Ellig :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Poniedziałkowo , dobrze życzę , Dobrze życzącym! No i gitara!... Benia na 'swoim' miejscu -
Olenko to bardzo dobry pomysł!ja mogłabym ... gdzieś od września?... będziemy w kontakcie :) może np spróbujemy razem bazarkować? łączyć fanty, lub każdy inny pomysł Dinuś całe życie miał ciężkie?! teraz spotkał swojego Anioła i to jest piękne! jak czytam historię Dina ,jestem bardzo wzruszona tym co zrobiła Dorcia2 i uważam ,że trzeba ją wspierać Podziwiam Jolę! bo akurat kosztowne leczenie za nią!...i przed nią! Czy to jest ten jad żmiji? ja podawałam swojej Jasi pestki moreli gorzkiej, amigdalina B12? są naprawdę skuteczne! polecam :) teraz podobno są nawet w formie tabletek / trzeba uważać przy zakupie ,żeby to była B12/ ja podawałam Jasi pestki , bardzo żałuję że zrobiłam przerwę :(
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Biegam gdzie mogę... Ja jeszcze nie wiem, jaki jest mój plan.. chyba najpierw ,pomóc Beluni! czy możesz się też dorzucić? -
Taksa - chwila jamniczej radości :D - jak dobrze że jesteś :)
anica replied to anica's topic in Już w nowym domu
Ja jeszcze nie wiem, jaki jest mój plan.. chyba najpierw ,pomóc Beluni! czy możesz się też dorzucić? -
Niezawodna... kochana... jedna ...jedyna ... i tak można by długo, Eliczku czy ja już mówiłam... Jak dobrze że jesteś! Nadrabiam zaległości a tu Belunia już po operacji, nawet jak mnie tu nie było... to i tak byłam przy Beluni, myślami nieustająco! :) Lajki mi się skończyły.... ile tych lajków ...siem przysługuje? Polecę po prośbie może coś się uda wyprosić ,na puszeczki dla Beluni :) Tylko może ustalmy kto będzie zbierał pieniążki na zakup karmy? czy wpłacać na konto jak na pierwszej stronie? Lajki mi się skończyły!... ile siem tych lajków przysługuje na dzień??
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Suuper wiadomość! -
Weekendowe serdeczności Dziękuję, mam nadzieję nie zapomnieć o Lisku :)
-
Nadrabiam zaległości moc serdeczności zostawiam dla wszystkich Gwiazdunia ,naprawdę wypiękniała! wygląda ślicznie! Kikou, normalnie czaruje ,swoje futerka :) świetnie ,że już nie ma takiego ogromnego brzucha! przy jej krzywiutkich łapkach, to dodatkowe obciążenie nie było potrzebne! chyba pójdę w jej ślady To się zdziawiłam... że Nelcia taka duzia! głaski dla suni :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Weekendowe serdeczności Eliczku , obawiam się ,że już teraz nie mozesz chorować! ... po tylu życzeniach!? :) ... lista podpisana, można pytać! ;) czy kotki ,również znaczą teren? pytanie nawet dotyczy kotki wysterylizowanej? -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Ja też z uściskami i dobrymi myślami spieszę! dla Eliczka moc Zdrówka, zdróweczka , serdeczności dla wszystkich -
Dobrze ,że dziadzio ma takie kochane "dobre duszyczki" przy sobie , dobrze że jesteście