..może nie taka biedna ?? przecież ma Jofracy :)
ja sobie tak sama to poukładałam... że te biedactwa po przejściach ( pewnie takich bardzo traumatycznych) będą już do końca życia ścigane przez demony przeszłości.. Jasia też pije .. nie pije..ja to kojarzę ze stresującymi sytuacjami.. wiem ,że to wygląda bardzo ... niewiarygodnie.. więc dam sobie spokój -to moje zdanie :) ostatnio nawet szperałam gdzieś w zaburzeniach behawioralnych.. i były opisywane objawy .. bardzo podobne do tych ...jakie miała też Dusia -w stanach stresowych ataki.. silne drgawki,przypominające ataki padaczkowe,konwulsje..
one po prostu czują.. w to ,że psy nie mają pamięci wstecznej.. też nie wierzę!! mam dokładnie przykłady .. że mają !!!
wiem... też już słyszałam - że za bardzo uczłowieczam :roll: