Nie ma to jak niedzielny spacerek!!! a w nowej..ślicznej fryzurce:lol:
naprawdę śliczna ta fryzurka,no ja mam podobną:eviltong: trochę mi się inaczej włosy układają a ta jest po prostu IDEALNA!!!!
Selin masz wspaniałą rodzinę:loveu:
jesteśmy wszystkie przy Agatce :)
pewnie że tak jak się wszystkie zepniemy to oczywiście że damy radę :)
ważne że Agatka pięknie współpracuje!!! chce żyć dziewczyna!!! no to jak jej nie pomóc???
korzystając z okazji...Całuję Gangę w sam czubeczek noska :)
nio..zupełnie zgadzam się z moimi przedmówczyniami :)
jak sobie śpi..taki spokojny..bezpieczny...
Sopelku...co ty zrobiłeś z nami-wszystkie zakochane..po same uszy :)
cały czas manipuluję przy tych fotach( przybliżyłam jedną do drugiej,usunęłam napisy i nie ma ) chyba najprościej będzie jeśli to zostawię jak jest i spróbuję wstawić te fotki od nowa...
Ciudna Dusieńka..ale spostrzegawcza jest nasza Sarunia :)
ja teraz się przyjrzałam.. i przypominam sobie w tej chwili, że Jofracy...pokazywała jakie ładne obróżki ma dla dziewczynek..trochę wcześniej :)
....żeby tylko pomogło...to wycie..
może to na zmianę pogody ????
ja zawsze mam bóle kręgosłupa, na zmianę pogody..nie takie mocne...ale zawsze! kiedy jest zmiana frontu atmosferycznego..
zobaczymy teraz? czy znalazłam problem? było po 6-7 fotek a powinno być chyba tylko 5?
na jednym kompie były fotki - na tym na którym wklejałam ?
a na drugim nie ..