-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Szafra raczej bym nie liczyła na to ,że łyknie kapsułkę bez niczego .. jeśli to nie kłopot ,to lepiej jednak w coś zawinąć ... serek ,pasztet ,kawałek kiełbaski czy nawet w ulepioną kulkę z bułki.. kiedyś moja Kajcia była mistrzynią w wypluwaniu piguł - znajdowałam je po pewnym czasie .. w różnych miejscach-jak ona to robiła :roll: lepiej być pewnym ,że chłopak zdrowieje.. wet mówił ,po objawach oczywiście że to mogło być krwotoczne zapalenie żołądka jelit - dlatego wtedy dzwoniłam, jestem przekonana że jak będziecie podawać Filemonkowi 1kapsułkę dziennie to będzie OK -jakoś się zorganizujecie ;) a jak on się czuje , czy uspokoiły się te biegunki ? Ojej a tu nowe bidactwa ... -
Magda jestem z Tobą :) wprawdzie jako początkująca na dogo , nie znam zasad , czy układów tu panujących z czasem będę mądrzejsza , to na pewno , w życiu staram się unikać pochopnych ocen ale też poznałam Ciebie .. jako wspaniałego.. życzliwego ,serdecznego ,otwartego na ludzi (na pewno bardziej ode mnie! kocham bezgranicznie naszych Braci Mniejszych ale ludzi???) i kochającego całym sercem naszych czworonożnych przyjaciół , jak Jesteś oddana i ile zrobiłaś..pomogłaś w różny sposób, psiakom ,to można chyba Epopeję napisać! (byłam na różnych wątkach to wiem) o ludziach nie wspomnę - niespodzianki z banerkiem , nie zapomnę :) i skoro się tak wkurzyłaś to musiałaś mieć powody !!! zresztą ja sama szukałam pomocy na tym wątku i wiem jak to wygląda ! miałam pytania.. i od Moderatora Maupa 4 otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi , Tobie zresztą też starała się wyjaśnić zaistniałą sytuację :) to zupełnie naturalne... było pytanie - jest odpowiedź .. ale okazuje się że są też pytania bez odpowiedzi.. tylko po co te rozterki ...
-
przytul proszę Rambusia też cieplutko ode mnie.. spokojnie :) i tak miałam pisać ... dostałam mejla od Ani ,że pieniążki otrzymała i z danymi do ogłoszenia trzeba zgłosić się do niej lub do ewes bo bazarku ..niema .. wcieło !!! Pięć dużych pakietów jest do Twojej dyspozycji .. a teraz Rambuś.. najważniejszy !
-
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
anica replied to caromina's topic in Już w nowym domu
Potrzebujesz czasu ... wiem.... jak to jest.... dobrze że jest Amelka.. Ciorcia .. Neruś.. Kilerek.. aaa przecież masz wspaniałych synów..synową i TZ .. Masz Berni dla kogo żyć !!! -
Celinko kochana :) ucieszyłam się ,że troszkę lepiej .. wiosna to chyba najpiękniejsza pora roku ale też chyba najtrudniejsza.. zwłaszcza jak są jakieś utrwalone dolegliwości ,niestety ?! ... a teraz będziemy mocno trzymać kciuki ! żebyś mogła jak najszybciej rozpocząć leczenie biologiczne ,skoro pomaga :) Celiniu troszeczkę dałyśmy Ci spokoju.. no przecież Chorutka byłaś- to się przysługuje :eviltong:;) no tak - prawda? Sopluchna jak zwykle cieszy sobą :) no powiedz sama.. łapkę.. na Dzień dobry - czy można lepiej zacząć dzień :lol: jestem pod wielkim wrażeniem Twoich umiejętności behawiorystycznych - i życie uratowane :loveu: pożalę się jeszcze ,że wczoraj oglądając TVN UWAGA przed 20 - trafiłam na wstrząsający odcinek o psie ,redaktor nazwał go Wtorek ,okazało się ,że psina został porzucony na drodze ok 2lata temu..a teraz od 2tygodni (dopiero teraz ktoś zgłosił to do TVN) próbują go zabrać .. ale on podchodzi.. ale ucieka.. jak zobaczyłam go ..w deszczu.. jak siedzi .. i czeka.. czeka.. na tych oprawców !! nie daję rady nawet pisać... łzy same się leją.... tak wczoraj ryczalam.. aż mnie żebra bolały .. musiałam wyjść i nawet nie mogłam oglądać dalej.. TZ tylko mówił że się nie udało! że dzisiaj spróbują znowu.. będę trzymać kciuki ,żeby się udało!! ale oglądać,nie dam rady !!! 2lata w deszczu ,mrozie ,słoncu.. masz głowę .. dramat :shake: przecież wiemy.. do czego ludzie są zdolni!!!! Tylko dlaczego -to tak boli.. za każdym razem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Całuję Was ..
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
anica replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Jaka słodka :) zapisuję dziewczynkę.. -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
wyć mi się chce !!!!!! łzy same cisną się do oczu... Teodorek ma takie spojrzenie ,które rozrywa mi serce na kawałki... jakby wiedział .. wszystko rozumiał.. i...godził się z pokorą:-( brak słów... chyba lepiej ,że nie znam właściciela !!! naprawdę nie ręczę ,za siebie !!! życzę tej osobie tego samego !! ni mniej .. ni więcej !!! ... tak po prostu.. zostać -zostawiony sam !!!! na starość!!!! ehhhh .. chyba lepiej .. skupić się na tym - jak pomóc.. -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='szafra']Anica - Poszukam zdjęć, powinnam je mieć! Filemonek się rozkręca - na spacerki chodzi! A jak się cieszy gdy do niego idziemy. Mało nie wyskoczy przez kraty, biega, szczeka, podskakuje przeciska nosek, łapki. Całym sobą tak pięknie okazuje to co czuje :p. Szwagier odebrał dziś przesyłkę ... jeszcze do mnie nie dotarła, ale myślę, że to od ciebie Anica! Dziękuję bardzo!:loveu: A nie - zdjęcia to chyba o Cinka chodziło? Nie doczytałam?[/QUOTE] Bardzo się cieszę że się odezwałaś :) nie chciałam niepokoić Ciebie bez potrzeby telefonicznie,wiem jak to jest :) na wątku Cinka ciocia Yunona wykupiła pakiet ogłoszeń dla Filemonka :) jeśli możesz to zajrzyj tam proszę i będziemy wiedziały co jest potrzebne :) a przesyłka mam nadzieję że już powinna dotrzeć -zobaczysz zaraz chłopak poczuje się lepiej :) -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
anica replied to caromina's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Celinko :) tak .. to powinnam zaznaczyć ,że podobne są powierzchownie.. ale charaktery inne !! zupełnie inne.. ale.. wiem ,że Jasia zna - niestety!!! inną stronę życia niż Kajcia .. ale nieszkodzi .. ja jej wszystko wynagrodzę :p chyba jeszcze udało mi się zrobić porządki wiosenne z fotami ;) a jeśli chodzi o dogo to próbuję to wszystko jakoś zrozumieć :roll: -
Może w którymś momencie coś się wymyśli !? wierzę w to !!! jakbym tak miała oceniać... nasze kochane Ciocie to.. dziewczyny o wielkim sercu i ogromnej życzliwości ale przekonałam się że również o ogromnej wiedzy!!! i to tak naprawdę z różnych dziedzin... zaczynając od tych techniczno-komputerowych ,fotograficznych ,poprzez.. weterynryjno behawiorystyczne medyczno-farmaceutyczne, do ..cywilno-prawno-administracyjnych a i..o ogrodnictwie.. wspomnę ;) nooo ..takiej siły.. nie należy lekceważyć..:p mizianka dla kochanych dziewczynek...
-
Bardzo dziękuję :) tak ...wszyscy wiemy,ile masz na głowie...wszystko w swoim czasie ... ewes -wie że pięć dużych pakietów jest do decyzji Isadory :)
-
Piotruś i Pwełek/Tofik juz w domkach! WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!
anica replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Mnie też nie wyrzuca ale już parę razy post ..znikł po prostu nie ma, lub tak dziwnie powoli jakby wszystko " chodzi inaczej,wolniej" cały czas mam obawy że za chwilę będzie awaria ? może to mój komp? -
Piękne jamniczki :) słodkie.. kochane.. wyjątkowe..podpisuję się pod MIKĄ.. absolutna jamnicza słodycz..Ganga naprawdę ma na twarzy szelmowski uśmiech :) ciociu Isadoro jest u ewes na bazarku ogłoszeniowym pięć pakietów ,czy mogłabyś zadecydować dla których to ma być psiaków -tyle tych nieszczęść się teraz pojawiło - Proszę :)
-
[quote name='jofracy']dziękuję za ogłoszenia :) ciotkom (anice) zaraz powiem ;)[/QUOTE] to ja bardzo dziękuję :) wykupiłam pięć dużych pakietów - chciałam je oddać do dyspozycji Isadory , tak wiele pojawiło się jamniczych bid :-( ciociu Isadoro czy możesz zadecydować tymi pakietami ? proszę , my z Filemonkiem czekamy- szafira musi zrobić nowe zdjęcia bo tamte poznikały - na razie czekamy..
-
kciuki mocno zaciśnięte... ja też ...wolę dogo !
-
Górnik-odszedł za TM otoczony miłoscią...
anica replied to caryca26's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękuję za zaproszenie :) na razie mogę tylko podrzucić ale zapisuję chłopaka... -
Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!
anica replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
witam Cinka :) jak ma takie ciocie to już jest szczęściarzem !!! znajdzie domek .. będziemy mocno trzymać kciuki.. w końcu się uda -musi się udać !!! bardzo dziękuję za pakiet ogłoszeń-na razie czekam na jakoś odpowiedź szafry to opiekunka Filemona w schronisku, fotki które mi przysłała na PW znikły a ona na razie milczy.. zapisuję Cinka :) -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='yunona'][quote name='anica'] Anica ja dla Ciebie wykupiłam na bazarku dla Cinka, pakiet ogłoszeń dla Filemona. Wejdź tam , na pierwszej stronie jest podane jak przygotować ogłoszenie i wysłać na maila do LadyS, chyba.[/QUOTE] Szafra - jest pakiet ogłoszeń dla Filemona odaję link:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/193626-Cinek-co-z-nim-b%C4%99dzie-Brakuje-funduszy-na-hotel-nie-ma-ch%C4%99tnych-na-adopcj%C4%99"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-adopcj%C4%99[/URL]! potrzebne są fotki i dane - te które dostałam na PW -wszystkie zniknęły !! może masz kopie były super :)