Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Bardzo mi się ,podobają te życzenia! dołączę się... też tego samego!
  2. Ciepłe myśli zostawiam :) zdrowiej nam sunieczko, teraz będzie już tylko lepiej! współczuję Kasi, naprawdę trudna sytuacja! masz rację ,Elu poczekamy spokojnie, Kasia jak będzie mogła to zajrzy i coś napisze, najważniejsze ,że już po.... Ja ze swojej strony również pozwolę sobie serdecznie zaprosić wszystkich na bazarek imenny dla tej suni https://www.dogomania.com/forum/topic/349195-bazarek-imenny-dla-suni-z-guzem-wielkości-melona2001g20/
  3. Jaka ona jest śliczna! chwyta za serce swoim spojrzeniem :) sunia, sunieczka... teraz czas na "swoje imię" kochani zapraszam na bazarek imienny dla tej suni, Serdecznie zapraszam https://www.dogomania.com/forum/topic/349195-bazarek-imenny-dla-suni-z-guzem-wielkości-melona2001g20/
  4. Pięknie Dziękujemy Pani Renatce i mężowi za wsparcie , pozdrawiamy serdecznie i życzymy ,wiele wspaniałych chwil z Lalunią oczywiście , będziemy czasem zakłócać telefonami, cenny spokój .. w granicach przyzwoitości ;)
  5. Prawda mam nadzieję ,że ktoś w końcu to dostrzeże! fajne jest zdjęcie na łózku , widać że futerkom dobrze się powodzi! pełna harmonia w rodzinie
  6. Ja ze swojej strony mogę zaproponować, że jeśli nie znajdziemy nikogo do końca tygodnia... mogę spróbować. ale to byłby mój ,pierwszy i nie wiadomo z jakim skutkiem??
  7. Dzień dobry z mokrego Wrocławia u nas była zima też... chyba dwa dni... dobrze ,że już prawie połowa stycznia, do wiosny niedaleko a póki co ,to wiosennego nastroju ,życzę
  8. Zapraszam serdecznie na bazarek z firmowymi oficerkami Promod- nowe i płaszczem Carry , wyglada jak nowy, naprawdę warto :) https://www.dogomania.com/forum/topic/349170-błyskawiczny-zimowy-oficerki-i-płaszcz-dla-rokunia-do-2201-g20/
  9. Bogdusiu masz talent! jestem pod wrażeniem, nie pierwszy już raz zresztą Witamy dzisiaj z sunią ,jej wspaniały dzień w Nowym życiu ;) czy ona ma już ,imię?
  10. Jestem u suni, na razie nic nie mogę obiecać ale będziemy Elu razem bazarkować, może uda nam się nazbierać trochę pieniążków , lecę na bazarek, chociaż skromnie wspomogę ;)
  11. U Ajeczki, też zostawię serdeczności, trzeciego dnia Nowego Roku, życząc ,żeby był to Super Rok ... te faktury... nieubłagalnie nadchodzą :(
  12. I u Gwiazduni, przywitam trzeci dzień Nowego Roku mając wielką, megawielką nadzieję ,że to będzie Super Rok!!! a Gwazdeczka znajdzie SWÓJ domek! i jeszcze wiele wspaniałych rzeczy się wydarzy
  13. ... no tak! trzeba się cieszyć ,że to TYLKO przepuklina ... Eluniu, tym razem ,tak jak mówiłam wcześniej, całość moich fantów ,przeznaczam na Twoich beneficjentów , tak podzielisz ,żeby było dobrze! i tak to wszystko ,kropla w morzu potrzeb! ja zrobiłam na razie bazarek taki ,malutki z kalendarzami dla Rokunia, na który skorzystam z okazji i serdecznie zaproszę :)
  14. To ja przywitam ,trzeci dzień Nowego Roku w FanKlubie we Wrocławiu, biało , bielusieńko.... no przynajmniej czysto jest! ;) to tak, żeby było pozytywnie,,,,
  15. Serdecznie zapraszam na bazarek z kalendarzami 2019 dla Rokunia do dn 17,01,2019 g20 https://www.dogomania.com/forum/topic/349128-kalendarze-2019-dla-rokunia-z-chorą-skórą-do-17011019-g20/?page=1
  16. To prawda! Sali ma wspaniały domek! jest kochana i kocha mam jeszcze kilka fotek z odwiedzin u mnie :) Sali pokazuje się :) Sali potrafi wiele! przydałby się jakiś filmik, zdjęcia tak nie oddają ,wszystkich umiejętności suni a Pani ,Ania potrafi z nią rozmawiać ;) ... smaczki... dobra rzecz ;) Sali jest ciekawa ,wszystkiego i porusza się z taką gracją :) Sali to naprawdę śliczna i mądra sunia, nie sposób jej nie kochać :)
  17. U nas też jeszcze nawet dzisiaj pojedyncze petarady strzelają! :( jaki to okropny zwyczaj a już się cieszyłam, że będzie w tym roku trochę spokojniej... niestety nie było! coraz częściej się mówi ile nieszczęścia jest przez te petardy.. i w kolejnym roku ,znowu strzelają :( ... a przecież są lasery! :)
×
×
  • Create New...