-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
To Piękna śmierć... jeśli można tak powiedzieć, Eluniu dokładnie było tak samo z moją ukochaną Kajusią, dzięki niej tak pokochałam jamniki! sunia idealna! była z nami 19 i pół roku, odeszła we śnie w nocy jak spała, wieczorem chodziła po mieszkaniu i też... żegnała się z nami... ze swoimi miejscami, było inaczej... niż zawsze! ja też coś czułam... dlatego w nocy poleciałam do niej sprawdzić / Kaja spała ze mną , miała swoje spanko ale spała w nim ,sporadycznie, jak kojarzę to, chyba zawsze jak się źle czuła?! po operacjach i wtedy , w ten ostatni dzień ,poszła odejść ,do swojego posłanka, nawet teraz jak piszę to łezki same kapią,,,, ,,,.i tak, do tego, jestem dzisiaj od rana roztrzęsiona, nie wiem jak się w necie natknęłam na dwa ciałka zamarzniętych małych piesków , przywiązanych łańcuchami do bud, pan pojechał w odwiedziny do mamusi , te biedactwa pozostawił ,bez żadnych szans przywiązane , bezbronne :( rano zostały znalezione przez sąsiadów.... ja się pytam, gdzie byli sąsiedzi??? we mnie się budzi ''morderca'' ja mam taki apel, żeby jeśli to możliwe ,rozglądać się wokół siebie! zwłaszcza jeśli wiemy , gdzie są psy w budach, teraz noce są mroźne, dni zresztą również , jeśli tylko to możliwe zwracajmy uwagę ludziom, jeśli coś nas zaniepokoi... jestem mocno wzburzona, ciągle się o tym mówi i ciągle to się dzieje! na oczach ,przecież ludzi... nie rozumiem????
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
A wiesz , Elu że podoba mi się ten pomysł z bezpłatnym przejazdem w dni ,kiedy jest duże stężenie! pomyślałam ,że na najbliższym posiedzeniu RO ,zaproponuję ,żeby nasi radni, zainteresowali się pomysłem :) jasne ,że wolałabym , żeby nie było takiej ,potrzeby :( O Matuniu! to sunia w takie mrozy??? ... -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry! z całego serca ,życzę żeby był Dobry a we Wrocławiu , przestało wiać! i okazuje się ,że to stanowi problem! a tak się cieszyłam!... smog :( ... co myśmy /ludzie/ zrobili z naszą 'Mateczką ,ziemią'???? Zauważyłam ,że jak wypiję wieczorkiem szklankę melisy, to jest lepiej, przesypiam noc? albo pół?... ale przesypiam ;) Zaciskam Eluniu, żebyś jak najprędzej się wykurowała Czy Gaja się znalazła? -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Trochę podobnie ,jak u mnie! ja budzę się o dzikich porach, od niedawna, raczej kojarzę to z menopauzą... przyczyna inna ,ale skutek ten sam -
Suuper , to jest pomysł ;) Pięknego tygodnia ,życzę
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Ja się pięknie witam w FK i życzę wszystkim Dobrego tygodnia Niesiowata czy Ty również masz problemy z bezsennością ? -
Aaa... czyli dobrze, kombinowałam Kaftanik... sama uszyłaś? czy można kupić?