-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Po wizycie u weta- jest dokładnie tak jak mówiła, Ewu! jeśli chodzi o wielkość, sunia to ..., sunia ONka jest takiej wielkości jak sunie Owczarków Niemieckich , byłyśmy na krótkim spacerku i udało nam się spotkać ,pana z owczarkiem i wielkością ,były podobne ,Miłeczka troszkę, niewiele mniejsza :) ... jeśli chodzi szwy to okazało się ,że i Ewu , miała rację i pani! ponieważ Miłka miała i szwy rozpuszczalne i założyli jej kilka ,dwa ,trzy do zdjęcia, pewnie był jakiś problem.. może dla pewności?!... fakt jest taki ,że wet zdjął te które ,zostały do zdjęcia i był pełen podziwu dla spokoju suni w jakim to zniosła! ja ... chyba nigdy nie widziałam ,żeby pies był taki... spokojny ,pokorny i uległy podczas ,jakichkolwiek czynności u weta! a już ściąganie szwów? naprawdę Miłeczka jest wyjątkowa! nie było dr Witka, ale wet.który nas przyjął, również stwierdził...bardzo rzadko ,zdarzają się takie psy położyliśmy ją na stole a ona czekała, na kolejne zabiegi... ... ponieważ nie lubię takich widoków, zrobiłam to tylko dla Miłki, ale było chyba 3-4szwy? nie potrafię powiedzieć dokładnie?
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Zdrowego dnia ,dla wszystkich herbata z oregano? normalnie zaparzać takie oregano -przyprawę? Ten syrop z czosnku, który proponuje Nesiowata jest rewelacyjny, Bogusiu :) tylko uważaj ,żeby czosnek był Polski -
Nie wiem ,spytam czy ściąga skórę z kurczaka? szczerze mówiąc nie wspominałam nic o skórze? ja raczej sugerowałam na razie kupować tylko piersi /nie jestem przekonana, że pani tak robi? / spytam weta i na pewno kupię dla Miłki! ... tak bardzo się cieszę ,że ją poznam, że będę mogła ją zobaczyć :) korzystając z okazji zamierzam porozmawiać o opiece nad Miłką, chcę skorzystać z rady Poker i jeśli będą jakieś opory ,zaproponować oprócz zwrotu za karmę i leczenie jeszcze np 100,oozł / myślę ,że to było by taniej niż hotelik i jeszcze odeszły by koszta transportu? /
-
Miłeczka, nadal robi "rzadkie koopy" tak mówi pani, ale jest radosna, bawi się sama lub szuka innych chętnych piesków na spacerkach co jest powodem, kolejnego problemu, bo się raczej inne psy jej boją, jest jednak większym pieskiem, chyba musimy pomyśleć o kagańcu? raczej, tak stanowią przepisy! dzisiaj ją zobaczę i pomyślimy o kagańcu. Anulko, nie bardzo to wszystko rozumiem??? wczoraj rozmawiałam z Basią i mówi ,że Miłka, ma ... te rozpuszczalne?! pani ,mówi że ma szwy?! bardzo się cieszę ,że dzisiaj postanowiłam iść do lekarza z Miłką, nawet jak był problem z wyrwaniem się z pracy! raz że będę spokojniejsza w sprawie tych "rzadkich kooopek"/ czy może tu być przyczyna ,że nie była odrobaczona? ? dwa ,że wet sprawdzi jeszcze inne rzeczy zgłaszane przez panią ,że Miłka ma np guzek na szyi itp a trzy że mam nadzieję zrobić kilka zdjęć suni :) Jeśli będzie miała szwy?? , to jak dobrze ,kojarzę to sterylka była w poniedziałek 2lutego, więc chyba ,byłby czas?
-
Jestem u biedusi, serce pęka! Izuniu , dobrze że ją wzięłyście pod swoją opiekę, musi się udać pomóc suni! ja na tą chwile tak zadeklarowana, że nie dam rady, ale może jakieś fanciki na bazarek, jeśli ktoś będzie robił! Izuniu , Agatko, zostaję z Wami i będę przy Was całym sercem a jak tylko się troszeczkę uporam z finansami Miłeczki i Rokiego, będę pamiętała o malutkiej :) Czy ten domek z Wrocławia ,już całkiem skreślony? może jako tymczas?
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Elu i ja przybiegłam do Ciebie z życzeniami Zdróweczka i Dobrego tygodnia -
Może na mnie? dopytam dzisiaj, Ewu , przepraszam, Anulko wczoraj wróciliśmy później niż planowaliśmy i nie miałam już siły zaglądać nawet, rozmawiałam tylko z panią , że Miłka ... tak na pół dobrze?! pytam jak to? podawałam tabletki do soboty wieczór i było twardsze koopy a dzisiaj w południe już zrobiła rzadszą, nie wodnistą ale rzadszą!? pytam czy pani karmi Miłeczkę? tym kurczakiem z ryżem i marchewką? tak! potwierdziła? ale jeszcze miałam puszki od pani Basi i też na jedno karmienie wymieszałam z ryżem , ponieważ Miłeczka nie chce jeść suchej? jak pani dosypie trochę do jedzenia to podobno wyjada wszystko a suche zostawia? pani chyba nie bardzo sobie radzi z opieką? :( zobaczymy dzisiaj? Ewu, będzie dzwonić też do pani , ponieważ tak czy ,inaczej musimy iść do weta, pani mówi ,że brzuszek ładnie się wygoił i trzeba suni ściągnąć szwy? chyba tak to jest 7-10dni po sterylce? .. ja już dawno ,tak się nie ucieszyłam! ;) Tyś(ka) kochana, ciesz się czasem z rodziną, mam nadzieję ,że jak wrócisz to zajrzysz do mnie
-
Anulko ,pomyślałam sobie ,że może.. skorzystam z ogłoszenia mojej poprzedniej , kiedyś podopiecznej kochanej Dosi, one są bardzo podobne do siebie z Miłką! może nie tak bardzo z wyglądu , jak z charakterem! tekst do ogłoszenia ,napisała Alaskan ,można tylko zmienić dane osobiste, może dla przyzwoitości ,spytam o zdanie jak wrócę? i puścimy takie dla Miłeczki! ... może też pomogą suni znaleźć ,taki wspaniały domek ,jak znalazła Dosia :) wklejam treść ogłoszenia =
-
Ja już nie chciałam nic mówić... ale już ,zaopatrzona jezdem w krople walerianowe... ta duża butla!!! jestem po większym łyku, więc ,mogę spokojnie napisać! również pani to samo zaproponowałam! ale powiedziała ,ze nie ma potrzeby ,jest teraz pod opieką córki , szaleje z jej pieskiem, dostała jedzenie i po jak były na spacerku, zrobiła śliczną... normalną kooopę! powiedziałam ,ze gdyby cokolwiek ją zaniepokoiło a ja nie będę odbierała telefonu / już wczoraj uprzedziłam panią że nie będzie mnie do niedzieli wieczorem/ musi dzwonić do Basi, Oby nie było takiej potrzeby!
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Nic nie przepraszaj ,Eliczku wszystko będzie dobrze jak , wyślę "dobry kalendarz" a ta paczka w ruchu, nadal funkcjonuje u Ciebie? -
Dokładnie! wczoraj miała podać dwa razy... zobaczymy ,ile podała? i co Milka jadła? ok 20 było lepiej! a o 20,40 sms? OK! Dziękuję :) masz rację! zaczynam być niebezpieczna dla siebie! i dla otoczenia! :( Dobrze ,że doczytałaś i wychwyciłaś ,bo byłoby za mało! :( zalecenie Anulki - ..denerwuję się dodatkowo! bo dzisiaj ok 13 wyjeżdżam na szkolenie, wracam w niedzielę wieczorem, prawdopodobnie spadnie wszystko na Ewu, jeśli nie "ogarnę" pani a nie jest łatwo! a Ewu ma na głowie ... nawet nie będę pisać wszystkiego! bo chyba nawet się nie da! Calineczka, która ma dzisiaj od rana przetaczaną krew, szczeniaczek ,któremu usunęli oczko po pobiciu :( a telefon milczy! pani nie dzwoni...
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Już dawno.......... Nic mnie tak nie zabolało!.............................brakuje mi słów żeby wyrazić co czuję.............................. Ja również ,życzę Zdrowia, Zdróweczka! zwłaszcza Eluni, bo bardzo tego potrzebuje! Elu nie jest wesoło, słychać z daleka! nie wiem czy masz przepis od Nesi na syrop, ja myślę ,że by Ci to mogło pomóc! gorąco namawiam, jest re we la cy jny! Elu link do bazarku kalendarzowego, proszę i masz rację ! narozrabiałam! zamawiałaś 2b nie martw się wyślę Ci :) https://www.dogomania.com/forum/topic/349386-mata-węchowa-szelki-kalendarze2-i-serduszka-ile-dasz-za-tyle-masz-do-2002-g20/ -
Właśnie chciałam z panią porozmawiać co dokładnie jadła Miłka i czy podała jej tabletki jeszcze raz / poradziłam żeby dała Milce 2tabl po ok 8godź znowu 2tabl i później raz dziennie przez 3-5dni kontynuować leczenie,nie przerywać leku / Anulko jeśli chodzi o charakterystykę to więcej powie nam ewu / waga, wielkość / podobno wielkość typowej suni ONki raczej jestem teraz ostrożna jeśli chodzi o opis , jeśli nie mam więcej danych? charakter cudowny , przytulasta ,posłuszna, mądra, szybko się uczy, przyjazna do innych psów, do kotów nie wiadomo? same tylko pochwały jeśli chodzi o charakter,
-
I znowu gorzej! :( przyszłam do pracy i o 20,40 nieodebrane połączenie od pani i sms że Miłka zrobiła rzadką kupę, że się martwi i nie wie co robić?? / dzwoniłam do pani z domowego telefonu i mówiłam ,że komórkę zostawiłam w pracy, rozmawiałyśmy ok 20?! /ręce opadają :( dzwoniłam nie odbiera ,napisałam ,żeby zadzwoniła jak będzie mogła rozmawiać... wspominała wczoraj ,że ma spotkanie o 8rano nie wiem jak długo???
-
Jestem przy Calineczce! mocno zaciskam , żeby się udało Walcz maleńka!!!!!... Ty też!!!!
-
Zobaczymy? rozmawiałam z panią przed chwilą już piana nie leci! i kooopy też nie było! ja rozumiem ,że kuracja Nifuroksazydem , Anulki zadziałała, pani też ugotowała jedzonko z piersi, ryżu i marchewki i podaje w małych porcjach, już trzy razy dostała jeść, więc mam nadzieję ,że będzie dobrze... Oby! I chyba ,tak to wygląda ,Gabrysiu, rozmawiam z panią 3-4razy dziennie i rozumiem ,przynajmniej tak mi się wydaje?... na pewno to sprawa ,czasu... jak się to potwierdzi? wyjaśni? .. To prawda :( Dziękuję, Basiu :) Przeszły! Dziękujemy ,Anulko :) Bardzo ,Dziękjemy Jankamałpa :) Witaj Tyś(ka) dobrze, ze jesteś!wiem ,wiem! że teraz nie masz czasu ,ale jak znajdziesz chwilkę... czy uda się zrobić jakieś ogłoszenia dla Miłeczki? Ze zdjęć ,pani wybierała, na tym pierwszym zdjęciu Miłka nie wygląda na taką dużą?! jesteśmy umówione we wtorek do lekarza, porobię parę zdjęć i porównamy, choć to niewiele w sumie zmienia / w sensie jak wygląda na zdjęciu, czy duża? czy średnia? /