-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Pikuniu [*] pamiętamy....
-
Eduniu, Ruda i wszystkie nasze jamolcie[*] pamiętamy....
-
Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM
anica replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Semiczku[*] pamiętamy.... -
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
anica replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pelasiu[*] pamiętamy.... -
Lisiu[*] pamiętamy....
-
Soniu[*] pamiętamy....
-
Maksiu[*] pamiętamy....
-
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
anica replied to caromina's topic in Już w nowym domu
Jasiu[*] pamiętamy.... -
Tyś(ka) kochana przepraszam, ale czasem ,to wydaje mi się... czas jakoś przyspieszył! nie wiem gdzie mam ręce włożyć :( Lacky jest na ul Lotniczej 100 i możesz jak najbardziej tam zrobić foty,gdyby Ci się udało podjechać i zrobić mu zdjęcia np dzisiaj,to ten znajomy ma dużur i później w dzień 16kwietnia/ cały dzień ,ale gdybyś mogła w inny dzień to można zadzwonić do mnie i ja poproszę ,zeby uprzedził kogoś to można nawet wyjść z Lackym z ogrodzenie! Wielki cmok za chęć pomocy
-
Elu, to jedna z najlepszych Wizytatorek na dogo! daję słowo I doszły, przekazałam :) Witaj, Mari kochana jeszcze raz Podziękujemy pięknie :) tym bardziej się cieszę z tak wspaniałego domku dla Luny, ponieważ już dość w życiu się nacierpiała, teraz pora na tę... lepszą część życia :) i już podałam , Twój numer Eli ,żebyście mogły w razie konieczności ,kontaktować się telefonicznie :)
-
I masz rację! na stówkę! tak było z moją Jasią, jak tylko zobaczyłam ją na ogłoszeniach, nie mogłam przestać myśleć o niej! ... pamiętam jak oglądaliśmy w TV karnawał w Rio, pomyślałam sobie wtedy... wolałabym pojechać do Poznania po Jaśkę, niż na karnawał do Rio!...zadzwoniłam grzecznie poprosiłam Supergogę o zmianę planów / oni mieli mi przywieźć Jasię za tydzień, chyba?... wtedy wiedziałam że nie mogę czekać ,ani chwili dłużej;) / i pojechaliśmy i jeszcze przeżyliśmy , wiele pięknych wspólnych ,chwil prawie pięć lat :) Eliczku, Mari23 napisała ,że jak najbardziej pomoże i przeprowadzi wizytę, czekam na telefon / napisałam ,że tak będzie chyba najlepiej?! / wtedy ustalicie ,sobie szczegóły :)
-
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
anica replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
przepraszam najmocniej, zapomniałam napisać ,że Miłeczka jeszcze otrzymała w ubiegłym tygodniu, 13kg ,wór karmy Fitmin za który Dziękujemy pięknie -
Dziękuję pięknie , Bogusiu i tak Lacky ma książeczkę zdrowia, ponieważ podobno to jest ... wymóg ,zgodnie z przepisami ,psy stróżujące na budowie ,muszą mieć książeczkę zdrowia, jeśli chodzi o zdjęcia to musimy jeszcze poczekać, pan który chodzi karmić Lackygo , z jakichś względów nie chce robić zdjęć jak tam są inni ludzie?! ja również nie podjadę, to drugi koniec Wrocławia i mam tyle już zaległości, że muszę , próbować telefonicznie! ... tyle czasu poświęcone i Tajga ,też nie pójdzie do domku :( nie TEN domek! musimy szukać dalej... Bogusiu, zajrzałam do ogłoszenia i wyświetla mi się , może trzeba wyróżnić ?..
-
Bogusiu ,dziękuję chyba najlepiej ogłoszenia na Wrocław, numer telefonu mój tak jak u Miłeczki, Lacky ma 6lat, posiada książeczkę, jest spokojny, łagodny i potrzebuje kontaktu z człowiekiem, taka duża przytulanka i jest we Wrocławiu, na razie mam tylko te zdjęcia ale poproszę o jeszcze, czy będzie można dodać w przyszłym tygodniu? :)
-
Bogusiu, a można podmienić na Lackyego? Anulko, to samo , można byłoby podmienić na ogłoszenia dla Lackiego, może też się uda temu wspaniałemu psu! charakter ma równie Anielski jak Miłeczka :) nie wiadomo tylko jak stosunek do psów i kotów? Czy można byłoby w miejsce, Miłki ,podmienić na ogłoszenia dla Lackyego? Już Nie, Beatko, nie może być chyba już inaczej!? ludzie tak potrafią źle traktować naszych Przyjaciół Mniejszych, że chyba to się nie skończy nigdy :( Lucky , jest obecnie we Wrocławiu ,ulicy nie pamiętam / ale wystarczy jak zadzwonię i będę wiedziała dokładnie / ta budowa a raczej już pozostałości bo skończyli ,jest na Stabłowickach, okolice tego nowego stadionu, Lacky ma książeczkę jest szczepiony /podobno taki jest wymóg / i podobno do innych psów jest również przyjazny, nie wiadomo jak do kotów? jak powiedział mi kolega, ostatecznie Lacky może tam ,pozostać do końca miesiąca, trochę dziwna sytuacja ,bo jak poprosiłam o zdjęcia to powiedział że... musi poczekać ,żeby wszyscy poszli, żeby nikt nie widział? resztę odpowiem jak wrócę w przyszłym tygodniu, Dziękuję za chęć pomocy
-
Po niedzieli jak wrócę będę mogła napisać, odpowiedzieć na każde pytania, teraz wyjeżdżam na weekend i jeszcze przed wyjazdem ,muszę zająć się Rokym, bo tu też widzę ogromny problem :( na razie może tylko opiszę ,króciutko Lackyego, to też ... chodząca miłość do człowieka, wielki przytulak, bardzo pogodny, kochający być zawsze blisko człowieka, niestety też jak u Miłki, okazało się ,że jest ... za Duży! :( kiedyś na początku, córeczka gdzieś była za miastem i w stodole u sąsiadów ,owczarka suka ,się oszczeniła, gdzieś podobno się zerwała i pokrył ją jakiś wiejski pies, więc... gospodarz oddawał szczeniaki ,kto tylko chciał, ... "a że takie słodkie były, takie malutkie " córcia wzięła dla mamusi, tylko jak już szczeniaczek przestał być... słodki i malutki, okazało się ,że mamusia ma ''chore nogi'' nie może z nim chodzić, najwyżej go wypuści na korytarz! bo ... przecież chciał wyjść! a że brama zamknięta? to przecież, nie moja... wina! odpowiadała, na nasze pytania :( kiedyś / jeszcze jak szukałam dla Lackyego domku / zauważyłam w sklepie mięsnym ,gdzie wykładali takie surowe wp kości do zabrania za darmo, jak ekspedientka wynosiła w torbie dla pani jakieś resztki, które -brzydko pachniały! spytałam na co to pani? dla psa! odpowiedziała, a co mam mu dawać jeść? kiedy on jest ciągle głodny? pomimo takiego traktowania, Lacky jest ciągle łagodnym, pragnącym bliskości człowieka psem, zachowuje czystość, pewnie pęcherz sobie ,przećwiczył u pani, która powiedziała że... jego wystarczy wyprowadzić 1raz dziennie :( Lacky pokazuje się :) I po swoim ukochanym spacerku :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Eluniu, przytulam kochana smutno... bardzo smutno...iluż ludzi w miejscu gdzie powinno być serce ma kamień! :( ... pewnie grzeszę ale jak słyszę taki dramat ,opuszczonych w chorobie na starość zwierzatek nawet ludzi....to chciałabym ,zeby ten świat już się skończył!... -
Pomocy!!!!! to się nigdy nie skończy kochani, znowu zwracam się z pomocą!... raczej błaganiem o pomoc! szukam domku tym razem dla również owczarkowatego, ONka Lacky, przekochane psisko, chodząca miłość do człowieka, przez kilka lat spędzał mi często sen z powiek! że nie pomogłam mu tak jak powinnam :( Lacky ma już 6lat i przez ostatnie 2-3 nie pamiętam dokładnie? stróżował na budowie, niestety budowa się skończyła! teraz rozbierają ,sprzątają i do końca miesiąca Lacky ma tylko czas a później???... no przecież są schroniska :( przyp. kiedyś dawno temu sąsiedzi ,zwrócili mi uwagę ,że pewna starsza pani ma "dużego psa " z którym nie wychodzi, nieraz ?czasem ? ale pies się załatwia na klatce ,że go podkarmiają itd na Wrocławskim wątku, szukałam pomocy, ogłaszaliśmy ale jakoś nie trafił się żaden domek :( jeden z klientów ,powiedział że u nich na budowę potrzebują psa, niestety z braku innych możliwości... Lacky poszedł na tę budowę, po wizycie u niego w domu nie było żadnych wątpliwości ,że tam będzie miał lepiej! w domu nie mógł pozostać ,dosłownie ani chwili dłużej! Proszę jeszcze raz o możliwość ogłaszania Lackiego, później pan obiecał zrobić mi zdjęcia i napiszę więcej, bo już w pracy ,zaczynają mnie ścigać :( Kwota to 166,57 zł Eliczku, nawet nie jestem w stanie,tym razem, obiecać że będę mogła pomóc w tym ,bazarku :( nie mówię ,że Nie! ale też nie mogę obiecać :(