Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. ... i jeszcze bardziej, ...niż dołujące :( Aniu, ja nie pisałam wszystkiego na wątku, ponieważ nie chciałam robić zbędnych nadziei, zresztą to i tak nic nie zmienia, byłam dość długo jeszcze z p Kasią w kontakcie, chodziło o to ,że Lakuś zapadł im w serca i p Kasia powiedziała ,że będzie próbowała namówić siostrę do adopcji Lakiego... niestety jak widać nic z tego nie wyszło :( jeśli chodzi o próbę 'popracowania' nad przyjaźnią z Łatkiem to nie wchodzi to w rachubę, niestety oprócz odległości ,fakt że obydwoje państwo pracują i może się tak zdarzyć ,że pieski musiał by zostać na jakiś czas same... nie to jest zły pomysł, sama wiem o tym, pomimo ,że serce chciałoby inaczej....
  2. Ja również cichutko podczytywałam i cieszę się razem z Wami z tej , tak długo wyczekiwanej adopcji! ...to prawda! nie wolno się poddawać! nigdy, przenigdy! Bądź szczęśliwa Tigruniu :)
  3. Za daleko, ode mnie, nie dam rady. w sprawie wizyty p/adopcyjnej z ubiegłego tygodnia...Basiu, pani już dwa razy nie odebrała ode mnie telefonu, wieczorem zadzwonię raz jeszcze i zobaczymy? A jest ktoś do wizyty o Bianeczkę?
  4. Wspólczuję Basiu!... tak jest jak pomoc , przyjdzie za późno... Matko jjedyna, jak to wszystko jest smutne.... tak mało tych radości z udanych adopcji i zaraz kolejna, taka smutna... Nie wiem gdzie jest ta, Niedźwiedzia ??
  5. Przeczytałam ,odpisałam Bogduś kochana :) Przepraszam że tak długo to trwa, piszę w trakcie pracy, jak jest klient to nie mogę a ... oni jakby się 'sprzysięgli' jak mi pilno coś napisać to... w kolejkę się ustawiają ;)
  6. Zmoderowane :( chciałam wyróżnić kolejne a siem doszukali że mam więcej , pieniążki zwrócili na tzw konto OLX i stamtąd mogę opłacić inne ogłoszenie ,jak dobrze zrozumiałam? ... witaj w klubie, Aniu ;) Dziękuję pięknie, Wielki cmok za już i z radością za kolejny telefon z Jeleniej Góry :) ... no i mamy jasność, szkoda że nie zapłaciłam za Figunię , miała by podwójny powód ;) Trzymaj, trzymaj! ...ja niePodziękuję! ;) żeby nie zapeszyć.
  7. Muszę uporządkować ogłoszenia, bo coś źle zrobiłam :( usunęli mi jeszcze dwa ogłoszenia, zapłaciłam pieniążki za duży czy maxi pakiet i nie mam ani ogłoszeń ani pieniążków :( napisałam zażalenia na OLXie
  8. Dziękuję Tysiu, jak zrobisz ,tak będzie dobrze! ta Jelenia Góra po prostu zapadła mi w serce, bo .... oprócz wspaniałych ludzi , których poznałam ,chętnych do adopcji to jeszcze miałam możliwość ,bliżej poznać Azalię i MikAgę dwie cudowne dziewczyny z dogo i na pewno Jelenia Góra ,będzie dla mnie miłym, serdecznym miastem :)
  9. Trochę również mam takie obawy , Państwo chcą drugiego psa, ale to może być trudne ... może jak by się tak spotykały, przyzwyczajały do siebie przez jakiś czas? może wtedy? to cudowni ludzie o ogromnych sercach, więc kolejna bida mogła by mieć wspaniały domek.
  10. Eliczku, kochany nie przejmuj się tak, wszystkie wiemy że właśnie TY kochana ,bierzesz często więcej na siebie niż zdołasz udźwignąć! jeśli chodzi o mnie to najważniejsze ,że Aureliszek już w drodze do domciu a tego bidulka już muchy nie będą męczyły ,wszyscy wiedzą że jak trafi do Kasi to będzie zaopiekowany ,lepiej może nawet niż we własnym domku , bo przecież Kikou ma wiedzę i praktykę w takiej opiece a że będziemy musiały poczekać! ... żebyśmy tylko ,takie w życiu problemy miały! I ja się również dołączę do Podziękowania dla Kasi
  11. Dziękuję :) to jednak ,za daleko.... pomyślałam o tym wspaniałym domku ,który przeszedł niestety, Lakusiowi... tam jest jeden warunek... nowego członka rodziny musi zaakceptować Łatek...
  12. Oby tylko, się ktoś po nią zgłosił
  13. Dokładnie tak samo myślę :) jest jakaś magia w jego spojrzeniu :) może spróbuję w przyszłym tygodniu jeśli znajdę chwilkę też zrobić jakieś ogłoszenie? może spróbować na jakieś mniejsze miejscowości? ... tak mi coś przyszło ,do głowy, gdzie dokładnie jest mały? czy daleko od Jeleniej Góry? Serdeczności dla Wszystkich zostawiam
  14. Zamarłam... jaka podobna do mojej Taksuni... Nie wiem co mam zrobić??? już dawno mi serce ,tak nie waliło.... Basiu pisz co z tą małą sunią? może się komuś zgubiła? wygląda na zadbaną?!
  15. Chyba już się bardziej nie da, Pani zakochana po same uszy ;) .... mogłyśmy jednak spytać Panią Marię... koleżanka pojechała na wesele i Pani Maria została sama na weekend / z podopieczną / ale chyba już po... sprawie? ;) Następnym razem, spytamy ... co to znaczy późno? ;)
  16. Wyróżniłam Lakusiowi to ogłoszenie na Wrocław Śródmieście do 23września, zaciskam mocno ,żeby ktoś dojrzał tego kochanego psa :) Tysiu , kochana ,to chyba już jest zmienione na Oleśnicę? czy to jest jeszcze inne ogłoszenie, trochę jestem zamotana, przepraszam jak coś pokręciłam?
  17. Jeszcze bardziej dobija fakt... że taka jest prawda i że tak niestety się ludzie zachowują wobec tych mniejszych ,słabszych, dlatego zawsze uważam ,że jak .. coś złego dzieje się ,wokół nas musimy reagować! często rozmawiam o tym, ponieważ zdaję sobie sprawę, ze to nie jest wcale takie proste! a nasza siła, często jest w przekazywaniu i napiętnowaniu, kary jednak w/g mnie są zbyt łagodne :( dobrze, że jest dogo ,fb i ludzie ,którzy chcą pomóc, tym biednym skrzywdzonym zwierzętom. Tysiu , może zostaw jeszcze na Jelenią Górę, taki wspaniały domek tam się nam pokazał, a że na chwilę, trudno! może jednak ,jeszcze raz!... tak po cichutku sobie marzę Aniu serdeczności dla Ciebie i głaski dla Lakusia , będziemy miały okazję do spotkania Poker ,zostawiła bluzeczkę dla Ciebie :)
  18. Dziękujemy, kochana Ewciu i również serdeczności ślemy dla Ciebie
  19. Niestety , to jest prawda! ... koszmar zwierząt ,tak zależnych od nas, można było by znacznie ograniczyć, ja uważam ,że wszystko wraca do Systemu! myślę ,że kary stosowane są wciąż za słabe, za mało również 'napiętnowania społecznego' :( Jak dobrze , że Dorotka tam jest! dobrze że ma możliwość pomocy, całym sercem jestem z nia! Polska wieś ,wcale nie jest lepsza! ja właśnie choruję... z bezsilności :(
×
×
  • Create New...