Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Może spróbuję zmienić tytuł? albo to z Krzyków? jutro ja wyróżnię jakąś dzielnicę a dzisiaj jeszcze przedłużyłam Gumtree, padam już na twarz a jeszcze lecę do Rokusia na wątek. https://www.gumtree.pl/a-zwierzaki-psy-i-szczenieta/dolnoslaskie-katy-wroclawskie/najmilszy-pies-do-wziecia-lacky-twoj-przyjaciel-i-obronca-na-zawsze/1005180617240910489144809?activateStatus=adReposted
  2. Wczoraj zadzwonił jakiś pan, ale tak mnie wieczorem zdenerwował ,że nawet nie chciałam napisać ale po przemyśleniu jednak napiszę i jeszcze na czarne kwiatki powinnam wstawić jak znajdę wątek :( Pan który dzwonił ,chciał natychmiast przyjechać po Lakusia, żeby zabrać , nie będę opisywać całej ''chorej rozmowy'' ale w tle słyszałam kobietę i mężczyznę i słyszałam.... jak nie chce dać tego ,to znajdziemy innego! :( niestety było to powiedziane w taki sposób że ... tknęło mnie złe przeczucie ... nie potrafię tego racjonalnie wyjaśnić :( Otrzymałam również wiadomość na OLX ...i skorzystałam z rady i zamieściłam tam ogłoszenie dla Lakusia, pierwszy raz spotkałam się z aniland.pl :) https://aniland.pl/ogloszenia/do-oddania/psy/
  3. Masz rację, Anulko, Przepraszam, coś widzę ,że tu nawywijałam jakimś cudem wstawiłam ogłoszenia Dosi? nie wiem jak to zrobiłam??? ... to chyba tak jest jak się szybko, cichcem, pracuje w pracy... spod lady:( Zaraz polecę na pierwszą stronę i spróbuję 'ogarnąć' ten bałagan:( a jutro sprawdzę , gdzie jeszcze ogłaszałam Lakusia
  4. Dzień dobry, Tobciu , i ja Dziękuję pięknie Tobie i Aga 76 za te pieniążki ,przydadzą się! bardzo przydadzą! ,temu kochanemu psu, wzruszyłam się i nie wiem co powiedzieć.... dobrze że Ania ,tak to ładnie ujęła :) Dziękuję że jesteś! jak dobry Duszek zjawiasz się w potrzebie :) Dziękujemy , Eluniu
  5. To ja się ... zdaję na Ciebie ;) Jak uczynisz, tak będzie dobrze!... żeby tylko zadzwonił TEN telefon :) a jednak! czasem TEN telefon dzwoni z Opola i z Nysy i super, czasem wystarczy że zadzwoni, tylko jeden telefon :)
  6. Dziękuję za podpowiedź :) a tym dobrym Duszkiem jest nasz , Eliczek kochany, ja za to może wyróżnię chociaż jedno Amisiowi? Justynko a znasz ten portal ? https://aniland.pl/ogloszenia/do-oddania/psy/
  7. Dziękuję , Tyś(ka) może poczekajmy z tymi Gliwicami? zadzwonię do Anetki i spytam o Wrocław? może będzie wolała Opole? pamiętam jak jechaliśmy na Śląsk, to przez Opole, jest bliżej :)
  8. To nasz Eliczek, kochany Bogduniu, super że to pokazałaś / w sensie ,tabelę i że do 4września Lakuś ma wyróżnienia, jak znaleźć tą tabelkę na OLX?/ Ela była już tak zmęczona, że ... zapomniała do kiedy wyróżniła? prosiła żeby sprawdzić :) poprosiłam o Twoje wyróżnienie i u Alaskan malamutte, ja muszę teraz przejrzeć inne i też coś wyróżnić! szczerze mówiąc to się troszeczkę pogubiłam :)
  9. Ja myślę dokładnie to samo! teraz jestem jeszcze bardziej zdruzgotana, z jednej strony nie mam siły i czasu opisywać ,ostatnich zdarzeń jakie ,działy się wokół z drugiej strony, muszę się pozbierać! i trzeba zacząć coś z tym robić! szukać ratunku dla tych biednych stworzeń! ... nie wiem świat, oszalał? to dzieje się wokół mnie? czy kiedyś po prostu, tego nie widziałam?.... Witaj serdecznie, Gabrysiu miło że zajrzałaś, straszne! :( całym sercem życzę pani ,tego samego.... samotności w chorobie :( I tacy ludzie ,pozwalają nam przetrwać, ja również takich spotykam i cieszę się bardzo z każdej ,takiej nawet drobnej pomocy a czasem ,tylko dobrego słowa! :)
  10. Eluniu, jestem wstrząśnięta do tej pory! ponieważ to jest dla mnie .... niepojęte! :( siedząc trzy godź ,do tej rejestracji miała, możliwość nasłuchania się ,jak pani w niedzielę do kościółka biega, jak bardzo była zbulwersowana że zanany dziennikarz, jeździł samochodem po alkocholu... itd no po prostu, wzór cnót! ... ja nie wytrzymałam i wtrąciłam ,że ... przysłuchując się rozmowie, nie mogę się tu wtrącić i powiedzieć ,że ja bardziej jestem oburzona ,porzuceniem psa w lesie! niż jazdą pod wpływem alkoholu! ... pani aż się wyprostowała! zaległa grobowa cisza, po czym parę osób mnie poparło! niestety będę już coraz mniej ufać ludziom , co sobie przypomnę tą panią to aż mnie.... boli w środku z rozpaczy ,łzy mi napływają same do oczu! Jak robiłam ogłoszenie dla Amisia- Orionka z rozbiegu, zrobiłam jeszcze jedno dla Lakusia na Wrocław-Fabryczna, może tym razem? może tutaj? <<Ogłoszenie na Wrocław-Fabryczna>>
  11. Zrobione na Kraków- Bieńczyce, jakoś samo mi się wyświetliło ,jak kliknęłam w Kraków, jeśli będzie trzeba zmienić to zmienimy, Ogłoszenia są tylko zamieszczone bez wyróżnienia, chyba w przyszłym tygodniu ,będzie trzeba wyróżnić :) Ogłoszenie na Kraków-Bieńczyce Super! grzeczny chłopczyk! a ja zapisuję Wolf of the Wilderness nie znam tej karmy? może i mojej Tasi ,podejdzie ;)
  12. Nie mogę przestać myśleć o historii, którą , dzisiaj usłyszałam, od samego rana, raczej od świtu :( mimowoli podsłuchałam rozmowę dwóch kobiet ,które siedziały obok mnie w przychodni, ponieważ dość długo trwa siedzenie w kolejce zanim otworzą rejestrację / trzeba być po 4rano, żeby mieć pewność że się dostanie do lekarza, podobno u nas ,tak wygląda rejestracja do endokrynologa / panie ,jak i cała reszta ,coś tam sobie opowiadały i nie interesowałam się tym dopóki nie usłyszałam ,że zaczęły rozmawiać o psach, nagle jedna z pań ,powiedziała... miałam takiego kiedyś takiego, wrednego Rudego, był agresywny ,szczekał,gryzł, kiedyś mąż rozmawiał z sąsiadką za płotem, pies wyskoczył przez niedomkniętą furtkę i ugryzł sąsiadkę w nogę! mąż tak się zdenerwował ,że go zabrał i wywiózł 5km do lasu ,aż mi się gorąco zrobiło! :( ręcę zaczęły mi drżeć! byłam zszokowana :( zawsze jak widziałam, gdzieś w mediach, tragedie psów i zwyrodnialców, których już teraz często, pokazują w TV ,gazecie i już z samego wyglądu to widać ,ze to bandyci i czego można się po nich spodziewać mają wypisane na twarzy... ale obok mnie siedziała miła, kulturalna ,starsza pani , można by powiedzieć dobrotliwa /przynajmniej takie sprawiała wrażenie, nawet się przesunęła jak przyszłam ,żebym mogła usiąść / jestem ... brakuje mi słów! przygnębiona to za mało! nie spodziewałam się ,że tacy ludzie jak ta kobieta ,mogą zrobić coś takiego :(
  13. Aniu, jeśli będą opory z jej strony to sunia ,zostanie jej zabrana! ja jej nie widziałam ale jeśli p Domink tak mówi że ,wygląda tragicznie! to ja ,jestem przekonana że tak jest! tak naprawdę to już miałam to zgłosić ,tylko ...Pan Domik spotkał się z nimi ,byli na spacerze i po wysłuchaniu całej historii, postanowiliśmy 'dać szansę' tak najbardziej w trosce o sunię, o jej tęsknotę za panią /jaka by nie była/ za domem, rodziną i powiedział że widział łzy w jej ochach jak rozmawiali o tym ,jak wygląda sunia....zobaczymy? Może trzeba zintensyfikować ,te ogłoszenia? ja uważam ,że Lakuś ma ich sporo? ale może trzeba jeszcze więcej? Szkoda :( może to dlatego ,że jednak chyba nawet najlepsze zdjęcia nie oddadzą ,jego Anielskiego charakteru.
  14. Tak rozmawiałam, jesteśmy w kontakcie, chciałam kupić karmę dla suni ale p Dominik już kupił, zależy nam teraz żeby zrobić suni badanie podstawowe krwi i zobaczymy co dr Terenda zadecyduje? jest problem z ustaleniem terminu wizyty? p Dominik powiedział że dopilnuje tego
  15. Skoro, tak dobrze mi idzie... to może spróbujemy jeszcze na jakieś inne miasto?
  16. Aniu, kochana tak bardzo Ci dziękuję za twoją wspaniałą, opiekę to już z Twojego opisu widzę ,ze można by dodać do ogłoszeń, to jest właśnie wzór, który zerżnęłam od Tyś(ki)
×
×
  • Create New...