barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Roszpunko dziś w Przytulisku wielki smutek - w nocy umarl Atosik :-(. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']My o kotka a raczej u kotków :). U mnie nie ryzykowałabym dla dobra i zdrowia nerwów Nina ;).[/QUOTE] A kotki przyzwyczajone do psa/psow? A co mysłisz o zmianie tytulu watku "Oczka Suczka od Zuzki jest w dt i pilnie szuka domku stalego" ? czy coś w tym stylu? -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Jestem umówiona na jazdę próbną Oczki z kotem na wtorek.[/QUOTE] Oczka będzie z wizytą u kota czy kot u niej ? :wolfie: -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Skoro Kamusia miała super transport to i Oczka na taki zasługuje :).[/QUOTE] Oczywiście, ze zasluguje :lol:. Chodziło o to, że do dobrego domku warto pojechać nawet daleko :lol:. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Do Gdańska daleko ale psy z Orzechowiec kolo Przemysla jechaly az do Świnoujścia i to pociągiem ;) zobacz [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] (schronisko z ktorego byla Kama). -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
barb replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Narazie pojechal sam Henio, mimo, ze Pani chcial wziac oba, ale Luna byla zbyt przerazona. Ja rowniez oferowalam Funi pieniadze na benzyne.[/QUOTE] Henio ma coś jescze dostać z kasy od Reno1. Juz nie pamietam na ktorym wątku to czytalam, chyba u Kamy. Byłoby na benzynę. Ty Szarotko i tak jesteś na razie "do tyłu" -
5 - letnia Matrioszka z Orzechowiec Szukająca nowego Opiekuna
barb replied to Esiu's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/205770-Sunia-z-domu-tymczasowego-w-Przemyslu-wrocila-do-schroniska-w-Orzechowcach[/url]. Nie jest to niestety zbyt zajmujacy wątek, mało fajnych zdjęć, malo aktualnych informacji. Gbybyś mogl jej dopstrykać fotek to byloby fajnie.:lol: -
5 - letnia Matrioszka z Orzechowiec Szukająca nowego Opiekuna
barb replied to Esiu's topic in Już w nowym domu
Esiu czy wiesz, o innych "orzechowskich" wątkach? Na pokarpackim jest watek Chaby. Jesli chcesz wkleje Ci linki do innych. Czy jeździsz do schroniska, możesz mieć aktualne informacje o psach i zrobić nowe zdjecia psom, ktore juz maja wątki ? -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
barb replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Czyli nie wydajesz teraz psow ?[/QUOTE] Będziesz czekać aż Państwo zrobią budę ? -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
barb replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']bUDA JEST DO CAŁKOWITEGO REMONTU ,ALE MÓWIĄ ZE JĄ ZROBIĄ.... poJADĘ ( ZWRÓCICIE ZA PALIWO ) ZA JAKIŚ CZAS I SPRAWDZĘ , gŁUPIO MI PISAC BO STOJĄ PRZED DOMEM ....[/QUOTE] Państwo wydaja Ci sie na tyle godni zaufania, ze wydajesz jednak Henia ? -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dużo, dużo szczęścia w nowym domu i czekamy na wieści. :lol: -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
barb replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Szarotko, musisz nawiązać bezpośredni kontakt z Rodzina Zuzki, jesli tylko masz jakieś namiary. Jestem pewna, że będziesz umiala przedstawic sprawę taktownie i delikatnie. W końcu tu tez chodzi o psy - takie same jak Oczka i Kama. Wszyscy powinni to zrozumieć. -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Reno2001']Takie rewelacyjne wieści to balsam dla serca i duszy :) Powiedzcie mi teraz, jak to rozliczamy? Ja mogę z konta psiaków zuzki (495zł) zapłacic teraz 200zł za transport Kamy. Jesli nowa opiekunka suni będzie miała ochotę potem dopłacic te 200zł za transport, to może przekaże te pieniądze na jakiegoś innego psa, po prostu. Wujka Jubu nie można blokowac z płatnościami. Mogę też uregulowac hotel Kamy-tu prośba do Donki, by podała kwotę do zapłaty. Wtedy zobaczymy ile zostanie nam na koncie. Jestem za tym, by wesprzec z pozostałych pieniędzy Henia. Nie wiem, czy Oczka potrzebuje jakiegoś wsparcia, bo z tego co sie orinetuję, na ten moment jest zabezpieczona w karmę.[/QUOTE] Dzięki, że pomyślałas o Heniu. ;) A na hotelik Kamy nie wystarczy kasy z październikowych deklaracji? Co do potrzeb Oczki to musi sie wypowiedzieć Dogo. Pisala na watku Oczki o potrzebie wizyty u Weta. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='NusiaiJa']Oczka jest cudowna, grzeczna ,taki przytulasek jeden ! Szczęśliwcem będzie ten , kto ją pokocha.To taka fajna dziewczynka Ale dziś domku ani widu ani słychu ! Mam nadzieję że wkrótce ktoś ją wypatrzy.Powodzenia maleńka ![/QUOTE] Ten w domek w Warszawie nie jest jeszcze pewny? I z tego co przeczytalam pod uwage brany byl tez drugi domek w Gdańsku, tylko potrzebna byla wizyta przedadopcyjna. A jak tam Oczusia - spotkala sie już z kotem? -
Atosika już nie ma wśród nas. Żegnaj kochany !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przecież jeszcze wczoraj wszystko bylo ok :shake:. Wesoly był :-(, żywotny :-(, spacerowal z Wami:-(,gadalyśmy o nim Agulą.:-( -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']No to chyba jednak Kajusi można robić, Atos zwolnił kolejkę....[/QUOTE] Czyżby coś mnie ominęło? Zagladam na wątek Atosa. -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']O, ale mnie ominelo. Tez jestem w Krakowie. Chetnie bym odwiedzila Kame:):)[/QUOTE] To moze zrobisz wizytę poadopcyjną, Szarotko? ;) -
[quote name='weronika1']Dajcie mi zdjęcia to wstawię na stronie stowarzyszenia , "psy do adopcji" [url]www.soz-nadzieja.cba.pl[/url][/QUOTE] Weroniko, te zdjecia sa chyba wszystkie na [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url], chyba że Izatemka ma jeszcze jakieś ale wchodzilam na labradory info i wydawalo mi się, że to mniej więcej te same. Jak wrzucisz w wyszukiwarke na stronie Bubu i Docent to wszystko znajdziesz. :lol: Izatemko probowalam sie wczoraj zarejestrować na labradorach ale nie udalo mi sie :shake: Chcialam wstawić jeszcze fotkę Bubu z malym szczeniakiem (Milo - tez na stronie schroniska), ktorym mimo swej slepoty pięknie się opiekował.
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
barb replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rodzice Maciusia :)']a nie lepiej wydać psiaki jeśli okażą się w porządku i zrobić zaraz wizytę POadopcyjną? Jeśli zgodzą się podpisać umowę, w której należy zastrzec, że pozwalają zbadać dobrobyt psiaków i zapewnić im godziwe warunki to dlaczego nie wydać? Przecież na wizycie sprawdza się przede wszystkim ludzi i warunki, a to można zbadać i potem i ewentualnie psiaki odebrać.[/QUOTE] Funiu, ja myslę tak jak rodzice Maciusia. Jeśli ludzie podpiszą umowę, wydadzą Ci sie ok, to wydalam bym psiaki. Przeciez zdarza sie, że pozytywne przejście pa nie zawsze jest gwarancja udanej adopcji. Przeciez potem jak najszybciej mozna przeprowadzić wizytę poadopcyjną. -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Hehe, spokojnie. Mam pytanie tez, czy te pieniazki z wiazanki moglyby pojsc czesciowo na transport Kamy jednak?[/QUOTE] Chyba nikt nic nie bedzie mial przeciwko temu. -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']A ja nie wiem,czy chcę, żeby oni się zastanowili....[/QUOTE] Nie spodobali Ci sie? -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Barb a ja Ci trzeci raz odpowiadam;)[/QUOTE] Dzięki i przepraszam . Strasznie mi wstyd, ze nie dotarło to do mnie od razu. :oops: Juz chyba powinnam pójść spać. :oops:: -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']Byli tacy dzisiaj w przytulisku którym Pako sie podobał ale nie opowiedzieli się konkretnie. Zresztą ten domek byłby do sprawdzenia.[/QUOTE] To może jeszcze sie zastanowią. A przyszli w celu wziecia jakiegoś psa? -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Wujek JUBU zawiezie jutro Kame, dogadujemy szczegoly!!!!!!!!!!!![/QUOTE] To cudownie. Ale Olena nie odpowiedzialaś na moje pytanie PW a zadalam je trzy razy i zaczynam sie już martwić brakiem odpowiedzi.