barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
barb replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Dziękujemy za obecnośc i zainteresowanie barb;)[/QUOTE] Musicie na wątku poświęconym Zuzce solidarnie występować o "dzialke" dla Henia. Poszkodowane sa też psiaki na ktore deklaracje wplacala Szarotka za pośrednictwem Zuzki. Niestety we wszystkim namieszal zly los :-( No i trzeba chuchać i dmuchać na heniowy bazarek ;) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
barb replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Tak .Wrzesień jest opłącony .Podarowałam też karmę .Od pazdziernika ruszamy na czysto 300 zł z moją karmą.[/QUOTE] Funiu, nie śledzilam wczesniej watku Henia, nie sposob być na wszystkich wątkach. Trafilam tu z wątku Kamusi i dowiedzialamsie o jego trudnej sytuacji. Dlatego wydaje mi się ze kwotę z wątku Zuzki trzeba rownież podzielić na Heniutka. Tym bardziejm, ze Kamusia ma w perspektywie ds a Oczka jest w bezpłatnym dt za pokryciem kosztow karmy. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Aha, znalazłam kota do testów :).[/QUOTE] I co z testami, były już ?:wolfie::painting: Wkleiłam ją tu [url]http://www.dogomania.pl/threads/212279-Poszukuje-małą-drobną-młodą-łaciatą-suczke!?p=17732314#post17732314[/url] -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']CIAO, KONTAKTOWALIŚCIE sie może z osobą z tego linku na FB, który wam podesłałam? [url]http://www.facebook.com/pages/Transport-tu-i-tam-po-drodze-mi/199778306699364[/url] może ktoś tam pomoże z Kamusią Pani bardzo dobra dla zwierzątek. Rozmowy skończyć nie mogłyśmy - gdyby nie wizyta kolejna to bym pewnie kolejną godzinę tam posiedziała :-) Na pewno Kama tam będzie mieć jak w raju; fajny ogród, krakowskie planty do długich spacerków nieopodal, grzeczne suczki do towarzystwa. I Pani wie, co robi. Kama będzie tam szczęśliwa, na pewno..[/QUOTE] Iwoniam, serdecznie Ci dziekuje za pomoc koleżance Cliefforda z Orzechowiec. (czyli Kamusi):buzi: -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
barb replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='handzia']Lista deklarujących jest na pierwszej stronie. Na razie na moim koncie dla Henia jest 10 zł...[/QUOTE] A wrzesień jest zaplacony w calości ? -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy']z FB kopiuje [I] Basia oferuje transport, choć pociągiem, na trasie Warszawa - Kraków, Kraków - Warszawa. Niemal w każdy weekend. Dla każdego potworka - psa, kota czy myszy. Tel. 530-478-470 Jeśli będą chętni, może jechać przez Kielce i Radom. A z tych ofert nic sie nie da wykorzystać? Co prawda Kama ma jechać samochodem ale ekspressem z W-wy do Krakowa to tylko ok. trzech godzin. Aneta i jej chłopak jeżdżą czasem na trasie Warszawa-Kraków-Warszawa. Weekendami, ale jeśli będzie coś pilnego - mogą nagiąć terminy.[/I] [url]http://www.facebook.com/profile.php?id=1477660641[/url][/QUOTE] A z tych ofert nic sie nie da wykorzystać? Co prawda Kama ma jechać samochodem ale ekspressem z W-wy do Krakowa to tylko ok. trzech godzin. -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Noi rozumiem, ze zwracam wszystkim kaske ktora mam u siebie i ta ktora jest na koncie u Zuzki zostanie za te pare dni przekazana Donce, tak?[/QUOTE] Czyli przedadopcyjna już była ? -
Dawno nie bylam u Vikuni. Zaangazowalam sie w wątek Kamy i zaniedbałam Viki. :oops:
-
Niestety na stronie schroniska Chaba ma wszystko nieaktualne :shake:. Informacje i fotki :shake:. Nikt nie wkleil jej ostatnich zdjęć :shake:. Nie napisal, że jest juz srednia a nie mała :shake:, że uchylek przełyku juz jej nie przeszkadza w jedzeniu :shake:. Tylko sterylka wpisana. Będę musiala zadzwonić albo napisać w tej sprawie.:user: Ze strony schroniska raczej sie niunia nie wyadoptuje. Ciociu Roszpunko nikt nie dzwonil do Ciebie o kolejne czarne diablątko? Jeszcze w Tobie nasza nadzieja. :oops: I w allegro Szpilki, i w tych kilku ostatnich ogloszeniach. I w czarach Aguli. ;)
-
[quote name='barb']Spróbowalam uzupelnić informacje o Mimi na watek mikropieskow. Poprawcie ewentualnie i wstawcie to co brakuje Ciotki. Imię: Mimi Plec: suczka Wiek: max. 1,5 - 2 lata Waga: 6 kg ale jest leciutka jak piórko, można utrzymać ją bez problemu na jednej ręce. Miejsce: Przytulisko w Boguchwale kolo Rzeszowa Sterylizacja: nie Stosunek do dzieci: lubi dzieci, ale ze względu na swą kruchość i maleńkie gabaryty polecana do domu ze starszymi dziećmi. Stosunek do psow : lubi psy, jest lubiana przez psy i tolerowana (lubiana) przez suczki. Wzbudza w nich uczucia opiekuńcze, Stosunek do kotow: nie sprawdzono Dodatkowe informacje: Bardzo lubi towarzystwo czlowieka, lubi siedzieć na kolanach, przytulać się. Charakter: jest bardzo kochana, spokojniutka, cichutka jak myszka, kocha każdego, prawdziwy z niej aniolek. Kontakt:tel. 606262450 mail: [email][email protected][/email] Wątek:[url]http://www.dogomania.pl/threads/215222-Pomocy!!!-Ratlerka-ze-zlamaną-łapą-przerzucona-przez-płot-przytuliska-!!!l[/url][/QUOTE] Moze po dzisiejszym dniu beda jeszcze jakieś spostrzeżenia. To sie ewentualnie uzupelni i wstawi na mikropsy.
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
barb replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Wszystkie jesteśmy na tamtym wątku...[/QUOTE] I też uważasz, że Heniowi rowniez trzeba pomoc ? -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
barb replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny na watku poświęconym Zuzce Olena24 proponuje, żeby pozostalą kaske podzielić między Oczke, Kamę i Henia. Ja tez pozwolilam sobie o to poprosić. Bo w końcu Henio tez jest w pewnym sensie sierotką po Zuzce.:-( To tez tam koniecznie zajrzyjcie i poprzyjcie Henia. -
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
barb replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
[quote name='Olena84']No liczyc trzeba Oczke, Kame i Henia?[/QUOTE] Przeczytalam na wątku Henia, że jest w krytycznej sytuacji. :-( Zuzka byla jego skarbnikiem i Szarotka rozpacza, że Henio zostal bez kasy. :-( Weźcie go pod uwage jako jeszcze jedna sierotkę po Zuzce. :-( -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Aha, znalazłam kota do testów :).[/QUOTE] Super !!! Jestem pewna, że testy wyjdą pomyslnie :lol: A skoro Oczce potrzebna wizyta u weta (ściąganie kamienia) to nie ma co tego odkladać. Przeciez mozna skorzystać z pieniążkow, ktore są u Reno1 (o ile dobrze pamiętam) - watek poświęcony Zuzce. Chyba, że na wizyte wystarczy z deklaracji? Przeciez sunia musi trafić do ds w jak najlepszej formie. ;) -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Kalva ma namairy na domek, zaraz do niej napisze z Twoim numerem telefonu iwoniam.[/QUOTE] Dobrze, że jesteś Olena :lol: -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Faktycznie musze przyznać że Zuzka zrobiła kawał dobrej roboty jeśli idzie o Oczkę. Sunia jest wspaniałym stworzonkiem :).[/QUOTE] Dogo7 na watku Kamy na moje zaproszenie zglosila sie jeszcze Iwoniam z Krakowa. Gotowa jest odbyć wizyte choćby dzis. :lol: Niestety Olena sie nie pojawia na dogomanii, a szkoda każdej minuty :shake: A Oczka rzeczywiście jest fajniuska sunią. -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Mogę Wam domek sprawdzić - no problem, napisałam już szczególiki na Pw, pozdr ! ;-)[/QUOTE] Szczegóły znaja Kalva i Olena. Ale żadnej nie ma na teraz wątku. W razie co zadzwonie jutro do Oleny bo dziś juz zapóźno. -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Mogę Wam domek sprawdzić - no problem, napisałam już szczególiki na Pw, pozdr ! ;-)[/QUOTE] Widzę, że juz jesteś na wątku, wielkie dzieki ! :lol: Tak jak napisalam na PW nie znam szczególów - to jest namiarow na potencjalny domek. Nie wiem kto poza Oleną je ma ale sprobuje coś ustalić. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Wszystko się MUSI ułożyć. Po prostu musi :)[/QUOTE] Czy domek w Warszawie chce konkretnie Oczkę? Bo myslam że latwiej byloby gdyby Oczka zostala w Krakowie a do Warszawy pojechala Kama? Mialaby bliżej, a Oczka zupelnie zostalaby na miejscu. Kama sprawdzona na koty i nawet na krolika u jeszcze u Neczki w Rzeszowie. Dogo7 a czy Ty zrobilabyś tę wizytę przedadopcyjna? Na wątku Kamy zglosila się też MTD, pisze że ma male doswiadczenie - to moze wspolnie się umowicie ? -
[quote name='Agula99']Zaglądam do malutkiej, nich ci się śliczniasta wreszcie poszczęści!!! :)[/QUOTE] Oby sie spelnily twoje słowa Agulu !
-
[quote name='malagos']Ale to co, była już u lekarza?[/QUOTE] Agula spaceruje bez Mimi, z innymi psami ;)
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']A Kama, to ta śliczna, śmieszna suczka, pewnie że ją pamiętam!!! :)[/QUOTE] Ona taka raczej smutna z wyglądu. Śmieszna to bardziej Chaba.