barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='Nikaragua']allegro jest od barb: [url]http://allegro.pl/przezyla-bol-i-samotnosc-teraz-czeka-na-nowy-dom-i1938283909.html[/url][/QUOTE] Autorstwo jest oczywiście Nikaragui :lol:
-
[quote name='sunia2000']Już niedługo znów zobaczę swoją Zbrojcię:)[/QUOTE] Widzialaś, ze Zbrojcia ma nowe ogłoszenia od Karolciasz28 i ode mnie?
-
W górę Viki !
-
Funia i Berry z Boguchwały - oba psiaki już w swoich domkach!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']no i poszłam do pierwszego postu zmienić tytuł ale to przecież majuska zakładała wątek i ona musi to zrobić. Jak znajdzie przerwę między karmieniami to pewnie to zrobi :cool3:.[/QUOTE] Nie zauwazylam, ze to Majuska. :lol: W takim razie musimy cierpliwie czekać.:lol: -
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Karolciasz, pozwolę sobie na wątku Shelty zaprosić wszystkich na dwa bazarki, robione przez Szpilkę, z których ewentualny dochód będzie przeznaczony dla psiaków z Przytuliska w Boguchwale na Podkarpaciu :lol: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217483-Psiaki-i-gryzaki-ZAPRASZAMY.-Smycze-legowisko-jedzonko-dla-gryzoni.-Do-19.11.2011[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217482-Tego-jeszcze-nie-było!-AUTOGRAFY-znanych-osob!-Jacykow-Potocka-Stalinski...do19.11[/url]! :dog::dog::dog::dog: Liczy się również podrzucanie ;) -
Cocker spaniel Mohombi już 3 raz wylądował w schronisku... czy na zawsze ?
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/217483-Psiaki-i-gryzaki-ZAPRASZAMY.-Smycze-legowisko-jedzonko-dla-gryzoni.-Do-19.11.2011[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217482-Tego-jeszcze-nie-było!-AUTOGRAFY-znanych-osob!-Jacykow-Potocka-Stalinski...do19.11[/url]! :dog::dog::dog::dog: -
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/217483-Psiaki-i-gryzaki-ZAPRASZAMY.-Smycze-legowisko-jedzonko-dla-gryzoni.-Do-19.11.2011[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217482-Tego-jeszcze-nie-było!-AUTOGRAFY-znanych-osob!-Jacykow-Potocka-Stalinski...do19.11[/url]! :dog::dog::dog::dog: -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07'] W każdym razie Oczka już chyba czuje, że coś się dzieje. No nic, za kilka dni spakuję ją i pojedzie moje Słoneczko.[/QUOTE] Żeby tylko przypadli sobie do gustu z "bliźniakiem".;) -
[url]http://www.dogomania.pl/threads/217483-Psiaki-i-gryzaki-ZAPRASZAMY.-Smycze-legowisko-jedzonko-dla-gryzoni.-Do-19.11.2011[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217482-Tego-jeszcze-nie-było!-AUTOGRAFY-znanych-osob!-Jacykow-Potocka-Stalinski...do19.11[/url]! :dog::dog::dog::dog:
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='hebanowa']To jest strasznie drogo 0.55 groszy na km.....[/QUOTE] Ja się na tym nie znam... Ale propozycja Ubocze wydaje się fajna. Tylko pozostaje dowiezienie Oczki do Warszawy. A jak ona wogole znosi podroż samochodem - bo nie pamietam ? -
[quote name='Roszpunka']Oczywiście, zajrzę i zachęcam wszystkie Pakusiowe Cioteczki :)[/QUOTE] Dziekuję. :buzi: A co nowego u Pakusia ?
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Cała trasa to 564 km Kraków - Starogard Gdański.. Tu się fajnie wynajduje trasy i miejscowości [url]http://mapy.google.pl/[/url][/QUOTE] Czyli w obie strony ponad 564 zł ? -
Dwie siostrzyczki w schronisku od zawsze...Orzechowce
barb replied to karolciasz28's topic in Już w nowym domu
Na wątku suniek zapraszam na dwa bazarki, z których ewentualny dochód będzie przeznaczony dla psiaków z Przytuliska w Boguchwale na Podkarpaciu :lol: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217483-Psiaki-i-gryzaki-ZAPRASZAMY.-Smycze-legowisko-jedzonko-dla-gryzoni.-Do-19.11.2011[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217482-Tego-jeszcze-nie-było!-AUTOGRAFY-znanych-osob!-Jacykow-Potocka-Stalinski...do19.11[/url]! :dog::dog::dog::dog: Liczy się również podrzucanie ;) -
[quote name='Agula99']Pakuś gratulacje, ale z ciebie model :)[/QUOTE] Roszpunko czy można na wątku Pakusia zaprosić Cię na na dwa bazarki, z których ewentualny dochód będzie przeznaczony dla psiaków z Przytuliska w Boguchwale (czyli między innymi dla imiennika Twojego Pako , ktorego wątek odwiedzasz) ?:lol: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217483-Psiaki-i-gryzaki-ZAPRASZAMY.-Smycze-legowisko-jedzonko-dla-gryzoni.-Do-19.11.2011[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217482-Tego-jeszcze-nie-było!-AUTOGRAFY-znanych-osob!-Jacykow-Potocka-Stalinski...do19.11[/url]! :dog::dog::dog::dog: Liczy się również podrzucanie ;)
-
[B]Na wątku Sagi zapraszam na dwa bazarki, z których ewentualny dochód będzie przeznaczony dla psiaków z Przytuliska w Boguchwale na Podkarpaciu :lol: [/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217483-Psiaki-i-gryzaki-ZAPRASZAMY.-Smycze-legowisko-jedzonko-dla-gryzoni.-Do-19.11.2011[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217482-Tego-jeszcze-nie-było!-AUTOGRAFY-znanych-osob!-Jacykow-Potocka-Stalinski...do19.11[/url]! :dog::dog::dog::dog: Liczy się również podrzucanie ;)
-
Na wątku Chaby zapraszam na dwa bazarki, z których ewentualny dochód będzie przeznaczony dla psiaków z Przytuliska w Boguchwale na Podkarpaciu :lol: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217483-Psiaki-i-gryzaki-ZAPRASZAMY.-Smycze-legowisko-jedzonko-dla-gryzoni.-Do-19.11.2011[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217482-Tego-jeszcze-nie-było!-AUTOGRAFY-znanych-osob!-Jacykow-Potocka-Stalinski...do19.11[/url]! :dog::dog::dog::dog: Liczy się również podrzucanie ;)
-
Na wątku Clifforda pozwalam sobie zaprosić na dwa bazarki, zrobione przez Szpilkę, z których ewentualny dochód będzie przeznaczony dla psiaków z Przytuliska w Boguchwale na Podkarpaciu :lol: http://www.dogomania.pl/threads/217483-Psiaki-i-gryzaki-ZAPRASZAMY.-Smycze-legowisko-jedzonko-dla-gryzoni.-Do-19.11.2011 http://www.dogomania.pl/threads/217482-Tego-jeszcze-nie-było!-AUTOGRAFY-znanych-osob!-Jacykow-Potocka-Stalinski...do19.11! :dog::dog::dog::dog: Liczy się również podrzucanie ;)
-
Na wątku Felusia zapraszam na dwa bazarki, robione przez Szpilkę, z których ewentualny dochód będzie przeznaczony dla psiaków z Przytuliska w Boguchwale :lol: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217483-Psiaki-i-gryzaki-ZAPRASZAMY.-Smycze-legowisko-jedzonko-dla-gryzoni.-Do-19.11.2011[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217482-Tego-jeszcze-nie-było!-AUTOGRAFY-znanych-osob!-Jacykow-Potocka-Stalinski...do19.11[/url]! :dog::dog::dog::dog: Liczy się również podrzucanie ;)
-
Pozwolę sobie na wątku suniek zaprosić na dwa bazarki, z których ewentualny dochód będzie przeznaczony dla psiaków z Przytuliska w Boguchwale na Podkarpaciu :lol: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217483-Psiaki-i-gryzaki-ZAPRASZAMY.-Smycze-legowisko-jedzonko-dla-gryzoni.-Do-19.11.2011[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217482-Tego-jeszcze-nie-było!-AUTOGRAFY-znanych-osob!-Jacykow-Potocka-Stalinski...do19.11[/url]! :dog::dog::dog::dog: Liczy się również podrzucanie ;)
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Wojtuś, zwykle to liczą sobie kilometry drogi powrotnej więc x 2, to jednak duże koszty.....[/QUOTE] A tak mniej więcej to ile by to wyszło...? -
[B][COLOR="magenta"]Skoro nie ma aktualnie bazarku dla Viki to pozwolę sobie na jej wątku zaprosić na dwa bazarki, z których ewentualny dochód bedzie przeznaczony dla psiaków z Przytuliska w Boguchwale na Podkarpaciu :lol: [/COLOR][/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217483-Psiaki-i-gryzaki-ZAPRASZAMY.-Smycze-legowisko-jedzonko-dla-gryzoni.-Do-19.11.2011[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217482-Tego-jeszcze-nie-było!-AUTOGRAFY-znanych-osob!-Jacykow-Potocka-Stalinski...do19.11[/url]! :dog::dog::dog::dog: Liczy się również podrzucanie ;)
-
Funia i Berry z Boguchwały - oba psiaki już w swoich domkach!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Beciu, nie zmieniasz tytułu wątku? -
[quote name='Becia66']A u nas dzisiaj mokro, brzydko i ponuro, nie cierpię takich dni, psiaki też pewnie mokre biegają po wybiegu....:shake:[/QUOTE] [B] A[COLOR="red"]le nieustannie zapraszają na dwa fantastyczne bazarki, zrobione przez Szpilkę, z których ewentualny dochód będzie przeznaczony na ich potrzeby[/COLOR] [/B]. ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/217483-Psiaki-i-gryzaki-ZAPRASZAMY.-Smycze-legowisko-jedzonko-dla-gryzoni.-Do-19.11.2011[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217482-Tego-jeszcze-nie-było!-AUTOGRAFY-znanych-osob!-Jacykow-Potocka-Stalinski...do19.11[/url]! :dog::dog::dog::dog:[COLOR="magenta"][/COLOR][COLOR="red"][/COLOR][COLOR="red"][/COLOR]
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ten wątek na transportowym założony przez Dogo7 o poszukiwaniu transportu dla malej suczki z Krakowa do W-wy lub Tomaszowa Mazowieckiego dotyczy Oczki ?